z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

05.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Przedszkole 112 Łódź 2012 M 00:01:30
2 51 PRZYBYLIŃSKI JAN 2013 M 00:01:35
3 14 ŚWIĄDER JOANNA PM 2 NIEZAPOMINAJKA RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:38
4 12 MORAWIEC WERONIKA Przedszkole Samorządowe nr 8 w Bełchatowie 2013 K 00:01:40
5 6 CIEŚLIK MATYLDA Przedszkole Nr 7 2012 K 00:01:45
6 7 ŁOŚ DAWID Przedszkole miejskie nr.126 2012 M 00:01:50
7 4 WACH RAFAŁ Przedszkole Niezapominajka 2013 M 00:01:55
8 9 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:01:58
9 53 GALANT PIOTR Rodzinka pl 2013 M 00:02:02
10 54 CHUDZIK ANNA Chudzik i Wspólnicy 2013 K 00:02:11
11 3 ZAKRZEWSKA ANNA 2013 K 00:02:12
12 2 KAŁUŻNY DAWID Przedszkole 112 Łódź 2013 M 00:02:14
13 8 GRAD MICHAŁ PM 106 2013 M 00:02:21
14 10 STREJCZEK KRZYŚ Papierowy Wiatraczek 2013 M 00:02:39
15 55 JERZEWSKA HANNA PM nr 43 w Łodzi 2013 K 00:02:45
16 52 SAWCZYK NADIA 2015 K 00:03:07

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 57 SOBCZAK INES 2010 K 00:00:59
2 16 MŁODZIŃSKA ALA SP34 2010 K 00:01:01
3 3 SZMERKA PATRYK SP NR 12 2010 M 00:01:02
4 8 ELJASZ LAURA SP nr 1 2010 K 00:01:05
5 17 MYDŁOWSKI HUBERT szkoła im. Montesory 2010 M 00:01:06
6 99 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:01:10
7 15 TKACZYK MAJA SP 184 Łódź 2010 K 00:01:11
8 11 ANDRZEJCZAK FILIP PM 110 w Łodzi 2011 M 00:01:12
9 54 GALANT BARTEK Rodzinka pl 2011 M 00:01:15
10 4 STERCZEWSKI BARTOSZ SP 139 2010 M 00:01:15
11 13 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:01:16
12 5 PEREPEREZ -CHĘTKOWSKI JAN 2011 M 00:01:18
13 21 PIOTROWSKI ANTONI SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2010 M 00:01:18
14 100 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:01:20
15 53 SAMBORSKA ZOFIA Sp nr 29 w Łodzi 2011 K 00:01:21
16 9 ŁAWICKI MACIEJ 2011 M 00:01:21
17 98 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:23
18 6 ZARĘBA FRANCISZEK 2011 M 00:01:26
19 10 GRAD HANNA PM 106 2011 K 00:01:28
20 12 SKOWROŃSKI MARCIN Przedszkole Miejskie nr 106 2011 M 00:01:32
21 7 ŁOŚ AGATKA Szkoła Podstawowa 149 2010 K 00:01:37
22 2 WACH HANNA Szkoła podstawowa nr 4 2010 K 00:01:41
23 52 PREIS EWA SP 184 Łódź 2011 K 00:01:47
24 51 JANCZAK KACPER Dom Dziecka nr5 2010 M 00:01:48
25 56 KRUK DOMINIK ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 M 00:01:51
26 1 ZAKRZEWSKI ARTUR 2010 M 00:01:56
27 55 KRUK DAWID ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 M 00:01:58
28 58 KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ ABiS 2011 M 00:04:51

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 RZEMPOŁUCH BARTOSZ SP nr.5 Turek 2008 M 00:02:29
2 95 PACH AMELIA SP Bratoszewice 2008 K 00:02:33
3 25 KRAWCZYK JĘDRZEJ SO Twoja Szkoła 2009 M 00:02:37
4 29 PIOTROWSKA NATALIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2008 K 00:02:43
5 12 MOKRACKI MICHAŁ SP 34 2009 M 00:02:48
6 2 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:02:51
7 19 CZYSZANOWSKI DOMINIK UKS55 2008 M 00:02:56
8 55 KRUK WIKTOR UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2008 M 00:02:57
9 18 MORAWIEC ALICJA SP 5 Bełchatów 2009 K 00:02:58
10 59 JUŹWICKI JAKUB 2009 M 00:02:59
11 57 GALIA ALEKSANDRA Szkoła 2008 K 00:03:05
12 17 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ 2009 M 00:03:08
13 98 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:09
14 14 ANDRZEJCZAK NINA SP 56 w Łodzi 2008 K 00:03:10
15 94 PELSKI DAWID SP Bratoszewice 2009 M 00:03:10
16 22 RAKSHIT SZYMON UKS 55 2008 M 00:03:11
17 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 2008 K 00:03:12
18 93 OWODZIEŃ DOROTA SP Bratoszewice 2009 K 00:03:12
19 8 KALISTA FILIP Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź 2009 M 00:03:13
20 11 JAROSIŃSKI KRYSTIAN SP 184 2008 M 00:03:17
21 5 WOLNA MARTYNA SP12 Bełchatów 2009 K 00:03:19
22 20 KOWALSKI MARCIN Lekkoatletyka dla każdego 2008 M 00:03:20
23 96 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:03:20
24 9 TABAKA WIKTORIA Podstawowa nr1 w Sieradzu 2008 K 00:03:21
25 21 MĘDRZAK JULIA 2008 K 00:03:23
26 28 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Montessori 2009 M 00:03:24
27 99 MIŚKIEWICZ KACPER SP Bratoszewice 2008 M 00:03:28
28 56 DOMAGAŁA ZUZANNA S.P. 9 2009 K 00:03:32
29 10 GORZEŃ BARTOSZ SP 122 2008 M 00:03:33
30 15 PILISZEK ALEKSANDRA 2008 K 00:03:35
31 23 WDOWIAK JULIUSZ KS 55 2009 M 00:03:40
32 100 DOMINIK JANOWICZ SP Bratoszewice 2008 M 00:03:50
33 53 PREIS JAKUB SP 184 Łódź 2008 M 00:03:56
34 4 WOŹNIAKOWSKA ZOFIA SP 169 2008 K 00:03:57
35 58 XXX XXX xxx 0 M 00:03:58
36 13 KACPRZAK JAGODA SP 29 2008 K 00:04:06
37 51 STEFANÓW NATALIA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:26
38 52 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:26
39 54 CHUDZIK URSZULA Chudzik i Wspólnicy 2009 K 00:04:31
40 97 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2008 K 00:04:42

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 54 KARBOWNIK MAŁGOSIA MKS Jedynka 2005 K 00:03:03
2 29 MARKOWIAK MATEUSZ BKL Bełchatów 2005 M 00:03:08
3 64 WOŹNIAK BARBARA MLUKS RAWA 2005 K 00:03:09
4 93 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:03:12
5 53 MALINOWSKA OLIWIA BKL Bełchatów 2005 K 00:03:15
6 31 ARENT ARTUR MKS Jedynka 2005 M 00:03:16
7 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:22
8 20 TKACZYK MIKOŁAJ SP 184 Łódź 2005 M 00:03:27
9 65 GOS KALINA MLUKS RAWA 2005 K 00:03:29
10 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:33
11 33 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:34
12 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:38
13 40 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:41
14 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:44
15 41 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:49
16 28 CZERSKA OLIWIA SP190 2006 K 00:03:50
17 5 RUZICKI PATRYK szkoła 114 2006 M 00:03:51
18 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:51
19 56 TOMCZYK ZUZANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:56
20 57 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:03:57
21 39 WŁODARSKA PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:58
22 60 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:00
23 14 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:04:00
24 3 SZMERKA KINGA SP NR 12 2006 K 00:04:01
25 63 FIRAZA TYMON SP 79 2007 M 00:04:08
26 22 WDOWIAK JĘDRZEJ KS 55 2006 M 00:04:11
27 61 JUŹWICKI JAN 2007 M 00:04:12
28 97 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:04:15
29 15 SKOWROŃSKA NATALIA SP 7 2006 K 00:04:15
30 58 JERZEWSKI MIKOŁAJ SP nr 55 w Łodzi 2007 M 00:04:16
31 55 KIESZEK WIKTORIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:18
32 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 2006 M 00:04:20
33 27 DZIEKOŃSKI JAKUB KrejzoleTim 2006 M 00:04:21
34 98 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ 2007 M 00:04:23
35 9 WALAS PATRYCJA SP 137 2007 K 00:04:27
36 52 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr5 2005 M 00:04:34
37 86 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:35
38 8 GRODECKA JAGODA Drużyna Cyborga 2007 K 00:04:36
39 59 JARZYŃSKI ANTONI 34 SP w Łodzi 2007 M 00:04:37
40 100 CZERWONKA WOJCIECH SP Bratoszewice 2006 M 00:04:46
41 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:51
42 62 JEDYŃSKA ANNA SP 199 w Łodzi 2005 K 00:04:54
43 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:04:56
44 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:05:01
45 88 STASIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:02
46 10 ŁOŚ ZUZANNA Szkoła Podstawowa 149 2005 K 00:05:07
47 99 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:09
48 94 KOSIELSKA KLAUDIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:10
49 90 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:24
50 92 KRZESZEWSKA ALINA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:30
51 95 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:30
52 87 AUGUSTYNIAK KAROL SP Bratoszewice 2006 M 00:05:34
53 91 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:46
54 1 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:05:49
55 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:05:51
56 89 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:06:00
57 85 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:25

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 204 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:31
2 260 GÓRSKI FRYDERYK 2002 M 00:06:36
3 251 DAWIDZIAK ALEKSANDRA Bkl 2002 K 00:06:50
4 252 DĄBRÓWKA WIKTOR BKL Bełchatów 2004 M 00:06:57
5 210 MATLOK MARCEL 2002 M 00:07:07
6 206 RUTA MARCEL Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2002 M 00:07:13
7 256 LESKA ANTONINA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:16
8 212 KLIMCZAK KACPER Mks Jedynka Łódź 2004 M 00:07:25
9 254 CHMIELEWSKA GABRIELA BKL Bełchatów 2003 K 00:07:27
10 207 MILCZAREK IGOR Zespół Szkół Katolickich im. JP2 2003 M 00:07:32
11 213 KAROLCZUK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:07:35
12 257 BIERNACKA MAJA MKS Jedynka Łódź 2004 K 00:07:37
13 209 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:07:46
14 255 DYBALAK MARITA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:53
15 253 POSMYK WIKTORIA BKL Bełchatów 2004 K 00:08:11
16 258 MIROWSKA MARTA Łódź 2004 K 00:08:20
17 201 TOMASZEWSKA WIKTORIA MLUKS Rawa Mazowiecka 2003 K 00:08:34
18 214 NOWAK PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:08:49
19 215 WŁODARSKA OLIWIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2003 K 00:08:57
20 205 PILISZEK FILIP 2004 M 00:09:07
21 297 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:09:16
22 299 BRONIAREK NORBER SP Bratoszewice 2004 M 00:09:25
23 300 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:10:24
24 295 MIŚKIEWICZ NIKODEM SP Bratoszewice 2004 M 00:10:24
25 208 OLSZÓWKA JAKUB SP nr 122 w Łodzi 2004 M 00:11:56
26 298 KOŚLIN KACPER SP Bratoszewice 2004 M 00:12:36
27 296 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:12:38
PK 259 GIELEC JULIA 2004 K 00:07:33

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni