z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

05.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 ŚWIĄDER JOANNA PM 2 NIEZAPOMINAJKA RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:38
2 12 MORAWIEC WERONIKA Przedszkole Samorządowe nr 8 w Bełchatowie 2013 K 00:01:40
3 6 CIEŚLIK MATYLDA Przedszkole Nr 7 2012 K 00:01:45
4 9 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:01:58
5 54 CHUDZIK ANNA Chudzik i Wspólnicy 2013 K 00:02:11
6 3 ZAKRZEWSKA ANNA 2013 K 00:02:12
7 55 JERZEWSKA HANNA PM nr 43 w Łodzi 2013 K 00:02:45
8 52 SAWCZYK NADIA 2015 K 00:03:07

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 57 SOBCZAK INES 2010 K 00:00:59
2 16 MŁODZIŃSKA ALA SP34 2010 K 00:01:01
3 8 ELJASZ LAURA SP nr 1 2010 K 00:01:05
4 99 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:01:10
5 15 TKACZYK MAJA SP 184 Łódź 2010 K 00:01:11
6 13 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:01:16
7 53 SAMBORSKA ZOFIA Sp nr 29 w Łodzi 2011 K 00:01:21
8 10 GRAD HANNA PM 106 2011 K 00:01:28
9 7 ŁOŚ AGATKA Szkoła Podstawowa 149 2010 K 00:01:37
10 2 WACH HANNA Szkoła podstawowa nr 4 2010 K 00:01:41
11 52 PREIS EWA SP 184 Łódź 2011 K 00:01:47

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 95 PACH AMELIA SP Bratoszewice 2008 K 00:02:33
2 29 PIOTROWSKA NATALIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2008 K 00:02:43
3 18 MORAWIEC ALICJA SP 5 Bełchatów 2009 K 00:02:58
4 57 GALIA ALEKSANDRA Szkoła 2008 K 00:03:05
5 14 ANDRZEJCZAK NINA SP 56 w Łodzi 2008 K 00:03:10
6 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 2008 K 00:03:12
7 93 OWODZIEŃ DOROTA SP Bratoszewice 2009 K 00:03:12
8 5 WOLNA MARTYNA SP12 Bełchatów 2009 K 00:03:19
9 9 TABAKA WIKTORIA Podstawowa nr1 w Sieradzu 2008 K 00:03:21
10 21 MĘDRZAK JULIA 2008 K 00:03:23
11 56 DOMAGAŁA ZUZANNA S.P. 9 2009 K 00:03:32
12 15 PILISZEK ALEKSANDRA 2008 K 00:03:35
13 4 WOŹNIAKOWSKA ZOFIA SP 169 2008 K 00:03:57
14 13 KACPRZAK JAGODA SP 29 2008 K 00:04:06
15 51 STEFANÓW NATALIA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:26
16 52 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:26
17 54 CHUDZIK URSZULA Chudzik i Wspólnicy 2009 K 00:04:31
18 97 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2008 K 00:04:42

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 54 KARBOWNIK MAŁGOSIA MKS Jedynka 2005 K 00:03:03
2 64 WOŹNIAK BARBARA MLUKS RAWA 2005 K 00:03:09
3 53 MALINOWSKA OLIWIA BKL Bełchatów 2005 K 00:03:15
4 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:22
5 65 GOS KALINA MLUKS RAWA 2005 K 00:03:29
6 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:33
7 33 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:34
8 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:38
9 40 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:41
10 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:44
11 41 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:49
12 28 CZERSKA OLIWIA SP190 2006 K 00:03:50
13 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:51
14 56 TOMCZYK ZUZANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:56
15 57 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:03:57
16 39 WŁODARSKA PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:58
17 3 SZMERKA KINGA SP NR 12 2006 K 00:04:01
18 97 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:04:15
19 15 SKOWROŃSKA NATALIA SP 7 2006 K 00:04:15
20 55 KIESZEK WIKTORIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:18
21 9 WALAS PATRYCJA SP 137 2007 K 00:04:27
22 8 GRODECKA JAGODA Drużyna Cyborga 2007 K 00:04:36
23 62 JEDYŃSKA ANNA SP 199 w Łodzi 2005 K 00:04:54
24 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:04:56
25 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:05:01
26 10 ŁOŚ ZUZANNA Szkoła Podstawowa 149 2005 K 00:05:07
27 94 KOSIELSKA KLAUDIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:10
28 90 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:24
29 92 KRZESZEWSKA ALINA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:30
30 95 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:30
31 91 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:46
32 1 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:05:49
33 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:05:51
34 89 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:06:00

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 251 DAWIDZIAK ALEKSANDRA Bkl 2002 K 00:06:50
2 256 LESKA ANTONINA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:16
3 254 CHMIELEWSKA GABRIELA BKL Bełchatów 2003 K 00:07:27
4 213 KAROLCZUK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:07:35
5 257 BIERNACKA MAJA MKS Jedynka Łódź 2004 K 00:07:37
6 255 DYBALAK MARITA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:53
7 253 POSMYK WIKTORIA BKL Bełchatów 2004 K 00:08:11
8 258 MIROWSKA MARTA Łódź 2004 K 00:08:20
9 201 TOMASZEWSKA WIKTORIA MLUKS Rawa Mazowiecka 2003 K 00:08:34
10 214 NOWAK PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:08:49
11 215 WŁODARSKA OLIWIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2003 K 00:08:57
PK 259 GIELEC JULIA 2004 K 00:07:33

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni