z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

05.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 54 KARBOWNIK MAŁGOSIA MKS Jedynka 2005 K 00:03:03
2 29 MARKOWIAK MATEUSZ BKL Bełchatów 2005 M 00:03:08
3 64 WOŹNIAK BARBARA MLUKS RAWA 2005 K 00:03:09
4 93 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:03:12
5 53 MALINOWSKA OLIWIA BKL Bełchatów 2005 K 00:03:15
6 31 ARENT ARTUR MKS Jedynka 2005 M 00:03:16
7 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:22
8 20 TKACZYK MIKOŁAJ SP 184 Łódź 2005 M 00:03:27
9 65 GOS KALINA MLUKS RAWA 2005 K 00:03:29
10 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:33
11 33 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:34
12 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:38
13 40 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:41
14 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:44
15 41 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:49
16 28 CZERSKA OLIWIA SP190 2006 K 00:03:50
17 5 RUZICKI PATRYK szkoła 114 2006 M 00:03:51
18 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:51
19 56 TOMCZYK ZUZANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:56
20 57 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:03:57
21 39 WŁODARSKA PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:58
22 60 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:00
23 14 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:04:00
24 3 SZMERKA KINGA SP NR 12 2006 K 00:04:01
25 63 FIRAZA TYMON SP 79 2007 M 00:04:08
26 22 WDOWIAK JĘDRZEJ KS 55 2006 M 00:04:11
27 61 JUŹWICKI JAN 2007 M 00:04:12
28 97 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:04:15
29 15 SKOWROŃSKA NATALIA SP 7 2006 K 00:04:15
30 58 JERZEWSKI MIKOŁAJ SP nr 55 w Łodzi 2007 M 00:04:16
31 55 KIESZEK WIKTORIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:18
32 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 2006 M 00:04:20
33 27 DZIEKOŃSKI JAKUB KrejzoleTim 2006 M 00:04:21
34 98 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ 2007 M 00:04:23
35 9 WALAS PATRYCJA SP 137 2007 K 00:04:27
36 52 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr5 2005 M 00:04:34
37 86 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:35
38 8 GRODECKA JAGODA Drużyna Cyborga 2007 K 00:04:36
39 59 JARZYŃSKI ANTONI 34 SP w Łodzi 2007 M 00:04:37
40 100 CZERWONKA WOJCIECH SP Bratoszewice 2006 M 00:04:46
41 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:51
42 62 JEDYŃSKA ANNA SP 199 w Łodzi 2005 K 00:04:54
43 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:04:56
44 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:05:01
45 88 STASIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:02
46 10 ŁOŚ ZUZANNA Szkoła Podstawowa 149 2005 K 00:05:07
47 99 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:09
48 94 KOSIELSKA KLAUDIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:10
49 90 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:24
50 92 KRZESZEWSKA ALINA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:30
51 95 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:30
52 87 AUGUSTYNIAK KAROL SP Bratoszewice 2006 M 00:05:34
53 91 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:46
54 1 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:05:49
55 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:05:51
56 89 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:06:00
57 85 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni