z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

05.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Przedszkole 112 Łódź 2012 M 00:01:30
2 51 PRZYBYLIŃSKI JAN 2013 M 00:01:35
3 7 ŁOŚ DAWID Przedszkole miejskie nr.126 2012 M 00:01:50
4 4 WACH RAFAŁ Przedszkole Niezapominajka 2013 M 00:01:55
5 53 GALANT PIOTR Rodzinka pl 2013 M 00:02:02
6 2 KAŁUŻNY DAWID Przedszkole 112 Łódź 2013 M 00:02:14
7 8 GRAD MICHAŁ PM 106 2013 M 00:02:21
8 10 STREJCZEK KRZYŚ Papierowy Wiatraczek 2013 M 00:02:39

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 SZMERKA PATRYK SP NR 12 2010 M 00:01:02
2 17 MYDŁOWSKI HUBERT szkoła im. Montesory 2010 M 00:01:06
3 11 ANDRZEJCZAK FILIP PM 110 w Łodzi 2011 M 00:01:12
4 54 GALANT BARTEK Rodzinka pl 2011 M 00:01:15
5 4 STERCZEWSKI BARTOSZ SP 139 2010 M 00:01:15
6 5 PEREPEREZ -CHĘTKOWSKI JAN 2011 M 00:01:18
7 21 PIOTROWSKI ANTONI SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2010 M 00:01:18
8 100 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:01:20
9 9 ŁAWICKI MACIEJ 2011 M 00:01:21
10 98 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:23
11 6 ZARĘBA FRANCISZEK 2011 M 00:01:26
12 12 SKOWROŃSKI MARCIN Przedszkole Miejskie nr 106 2011 M 00:01:32
13 51 JANCZAK KACPER Dom Dziecka nr5 2010 M 00:01:48
14 56 KRUK DOMINIK ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 M 00:01:51
15 1 ZAKRZEWSKI ARTUR 2010 M 00:01:56
16 55 KRUK DAWID ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 M 00:01:58
17 58 KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ ABiS 2011 M 00:04:51

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 RZEMPOŁUCH BARTOSZ SP nr.5 Turek 2008 M 00:02:29
2 25 KRAWCZYK JĘDRZEJ SO Twoja Szkoła 2009 M 00:02:37
3 12 MOKRACKI MICHAŁ SP 34 2009 M 00:02:48
4 2 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:02:51
5 19 CZYSZANOWSKI DOMINIK UKS55 2008 M 00:02:56
6 55 KRUK WIKTOR UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2008 M 00:02:57
7 59 JUŹWICKI JAKUB 2009 M 00:02:59
8 17 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ 2009 M 00:03:08
9 98 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:09
10 94 PELSKI DAWID SP Bratoszewice 2009 M 00:03:10
11 22 RAKSHIT SZYMON UKS 55 2008 M 00:03:11
12 8 KALISTA FILIP Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź 2009 M 00:03:13
13 11 JAROSIŃSKI KRYSTIAN SP 184 2008 M 00:03:17
14 20 KOWALSKI MARCIN Lekkoatletyka dla każdego 2008 M 00:03:20
15 96 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:03:20
16 28 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Montessori 2009 M 00:03:24
17 99 MIŚKIEWICZ KACPER SP Bratoszewice 2008 M 00:03:28
18 10 GORZEŃ BARTOSZ SP 122 2008 M 00:03:33
19 23 WDOWIAK JULIUSZ KS 55 2009 M 00:03:40
20 100 DOMINIK JANOWICZ SP Bratoszewice 2008 M 00:03:50
21 53 PREIS JAKUB SP 184 Łódź 2008 M 00:03:56
22 58 XXX XXX xxx 0 M 00:03:58

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 29 MARKOWIAK MATEUSZ BKL Bełchatów 2005 M 00:03:08
2 93 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:03:12
3 31 ARENT ARTUR MKS Jedynka 2005 M 00:03:16
4 20 TKACZYK MIKOŁAJ SP 184 Łódź 2005 M 00:03:27
5 5 RUZICKI PATRYK szkoła 114 2006 M 00:03:51
6 60 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:00
7 14 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:04:00
8 63 FIRAZA TYMON SP 79 2007 M 00:04:08
9 22 WDOWIAK JĘDRZEJ KS 55 2006 M 00:04:11
10 61 JUŹWICKI JAN 2007 M 00:04:12
11 58 JERZEWSKI MIKOŁAJ SP nr 55 w Łodzi 2007 M 00:04:16
12 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 2006 M 00:04:20
13 27 DZIEKOŃSKI JAKUB KrejzoleTim 2006 M 00:04:21
14 98 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ 2007 M 00:04:23
15 52 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr5 2005 M 00:04:34
16 86 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:35
17 59 JARZYŃSKI ANTONI 34 SP w Łodzi 2007 M 00:04:37
18 100 CZERWONKA WOJCIECH SP Bratoszewice 2006 M 00:04:46
19 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:51
20 88 STASIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:02
21 99 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:09
22 87 AUGUSTYNIAK KAROL SP Bratoszewice 2006 M 00:05:34
23 85 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:25

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 204 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:31
2 260 GÓRSKI FRYDERYK 2002 M 00:06:36
3 252 DĄBRÓWKA WIKTOR BKL Bełchatów 2004 M 00:06:57
4 210 MATLOK MARCEL 2002 M 00:07:07
5 206 RUTA MARCEL Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2002 M 00:07:13
6 212 KLIMCZAK KACPER Mks Jedynka Łódź 2004 M 00:07:25
7 207 MILCZAREK IGOR Zespół Szkół Katolickich im. JP2 2003 M 00:07:32
8 209 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:07:46
9 205 PILISZEK FILIP 2004 M 00:09:07
10 297 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:09:16
11 299 BRONIAREK NORBER SP Bratoszewice 2004 M 00:09:25
12 300 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:10:24
13 295 MIŚKIEWICZ NIKODEM SP Bratoszewice 2004 M 00:10:24
14 208 OLSZÓWKA JAKUB SP nr 122 w Łodzi 2004 M 00:11:56
15 298 KOŚLIN KACPER SP Bratoszewice 2004 M 00:12:36
16 296 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:12:38

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni