Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

27.03.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 20 ŚLIWIŃSKA ŁUCJA 2016 K 00:01:18
2 21 CIOĆ JAGODA 2016 K 00:01:21
3 12 WALCZAK PASCAL 2016 M 00:01:24
4 27 RZESZÓTKO HANNA PRZEDSZKOLE CYPRZANÓW 2016 K 00:01:25
5 14 DŁUGOSZ JAKUB Miejskie Przedszkole nr 72 w Katowicach 2016 M 00:01:31
6 213 MLECZKO WOJCIECH Zabrze 2016 M 00:01:31
7 25 BEDNARZ ADAM Przedszkole Węgielek 2017 M 00:01:32
8 17 TRYBUŁA ALICJA Przedszkole nr 2 Goczałkowice-Zdrój 2016 K 00:01:35
9 226 WIŚNIEWSKA AMELIA 2017 K 00:01:36
10 227 BUDA ADAM 2016 M 00:01:47
11 5 WAWROSZ SARA MP nr 58 Katowice 2017 K 00:01:51
12 225 PYTEL STANISŁAW 2017 M 00:01:52
13 7 OCHOT JAGODA Przedszkole nr13 2017 K 00:01:58
14 223 KOHYT-MIKULSKI BARTOSZ 2018 M 00:02:02
15 29 KROL STANISŁAW 2018 M 00:02:11
16 228 SOLECKI KAMIL Tri TERM Team 2019 M 00:02:15
17 15 STAŃCZYK MIKOLAJ 2018 M 00:02:16
18 1 SZYDŁOWSKI WITOLD 2019 M 00:02:26
19 22 WILK NINA Miejskie przedszkole nr 32 2016 K 00:02:27
20 224 PALEJ KAJETAN 2019 M 00:02:42
21 28 KROL JÓZEF 2019 M 00:03:51

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 15 KHELOUF ALIYAH Sp6 Mikołów 2014 K 00:01:00
2 189 PUCHAŁA HANNA Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu 2014 K 00:01:06
3 13 TRYBUŁA ARTUR Sp nr 1 Goczałkowice-Zdrój 2014 M 00:01:06
4 1 SZYDŁOWSKA ANNA SPMS Bytom 2014 K 00:01:07
5 10 GŁÓWKA KACPER SP Nr 12 w Katowicach 2014 M 00:01:09
6 12 PIETRZYK VANESSA 2014 K 00:01:10
7 190 IGIELSKA LIWIA SP 67 Katowice 2014 K 00:01:11
8 2 KLUK LEA 2014 K 00:01:12
9 11 SALWA KACPER 2015 M 00:01:17
10 175 JEZIORO MAREK 2015 M 00:01:18
11 8 KOCUR EMIL Przedszkole 35 Katowice 2015 M 00:01:24
12 6 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole Miejskie nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:01:26
13 3 ROSIŃSKI KRZYSZTOF 2015 M 00:01:29
14 16 WILK INGA Zespół szkolno przedszkolny nr 13 2014 K 00:01:42
15 188 PALEJ ZUZANNA 2015 K 00:01:43
16 5 PAMUŁA IGOR 2015 M 00:01:58

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 180 ANTCZAK KALINA SP 15 Racibórz 2012 K 00:02:05
2 17 CIOĆ PRZEMYSŁAW UKS 1 Łazy 2013 M 00:02:15
3 7 JAROSZ MACIEJ Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu 2012 M 00:02:18
4 16 ŚLIWIŃSKI ANTONI 2013 M 00:02:20
5 19 BEDNARZ FILIP UKS Kuźnica 2013 M 00:02:29
6 181 IGIELSKI JULIUSZ SP 67 Katowice 2012 M 00:02:38
7 11 SZYMCZAK DANIEL 2012 M 00:02:41
8 20 RZESZÓTKO TADEUSZ SP Pietrowice Wielkie 2013 M 00:02:41
9 6 GRESZTA ANTONINA SMS Tychy 2012 K 00:02:42
10 13 GRZEŚKÓW PAWEŁ 2013 M 00:02:43
11 12 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:02:56
12 8 KOCUR KALINA SP 37 Katowice 2012 K 00:02:59
13 5 SŁODKIEWICZ MARIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach 2013 K 00:03:22
PK 187 MLECZKO ALICJA Zabrze 2013 K 00:01:03
PK 1 WAWROSZ SONIA SP nr 47 Katowice 2013 K 00:01:23

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 225 JANKOWSKI BARTOSZ Szkoła 2009 M 00:04:26
2 41 SZEWCZYK KAMILA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:04:31
3 224 KANDZIA MATEUSZ sp 20 2011 M 00:04:31
4 228 KNAPIK KAROL SP 7 Częstochowa 2009 M 00:04:33
5 223 KANDZIA KAMIL sp 20 2009 M 00:04:35
6 19 LABISKO MAJA KUSY BUKOWNO 2009 K 00:04:43
7 220 KADŁUCZKA MILENA LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2011 K 00:04:52
8 3 TRZEBSKA HANNA SP nr 31 w Katowicach 2011 K 00:04:53
9 227 ZACZYK PIOTR 2010 M 00:04:58
10 4 TRZEBSKI MICHAŁ SP nr 31 w Katowicach 2009 M 00:04:58
11 43 RZESZÓTKO FRANCISZEK SP Pietrowice Wielkie 2011 M 00:04:59
12 37 GRÓSZKA NATANIEL UKS Piątka Plus Rydułtowy 2011 M 00:05:02
13 32 KHELOUF MALIKA Sp6 Mikołów 2010 K 00:05:04
14 39 KONDROT ZUZANNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:05:11
15 36 DZIERŻĘGA IGOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 M 00:05:11
16 40 ŁĄCZKA AGATA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:05:14
17 221 KĘPNY WIKTORIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:05:14
18 21 STANCZYK ANTONI 2010 M 00:05:53
19 219 WIŚNIEWSKA MAJA 2011 K 00:05:54
20 29 PIETRZYK DAWID 2009 M 00:06:11
21 1 PINKAWA DOROTA Giszowiec Biega Razem 2009 K 00:06:23
22 222 ZAREMBA ZUZANNA 2009 K 00:06:24
23 35 BULA BARBARA Szkoła Podstawowa nr 1 w Świętochłowicach 2011 K 00:06:25
24 22 SZYMCZAK MATEUSZ 2009 M 00:06:46
25 10 OCZKO PIOTR Endurance 2010 M 00:06:50
26 226 FAULHABER NATALIA SP51 Katowice 2011 K 00:07:23
27 25 BIRAGA JAKUB 2010 M 00:09:37
28 33 WILK BRUNO Zespół szkolno przedszkolny nr 13 2010 M 00:09:44

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 369 ZACZYK ŁUKASZ 2007 M 00:09:00
2 366 KADŁUCZKA KACPER LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 M 00:09:02
3 215 WANGLORZ MATEUSZ UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:09:07
4 212 KOŹLIK ARTUR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 M 00:09:07
5 211 BANAŚ ROKSANA UKS Romer Rabka Zdrój 2008 K 00:09:40
6 314 KUREK ROKSANA Kusy Bukowno 2008 K 00:10:14
7 201 SZOŁTYS PAWEŁ Giszowiec Biega Razem 2007 M 00:10:53
8 213 NACHREBECKA ANNA U 2008 K 00:10:55
9 202 LACH ANNA MKS MOSM Bytom 2007 K 00:11:40
10 364 KRUK KALINA Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu 2007 K 00:11:55
11 367 KWAPIEŃ HANNA Turbo żółwie 2008 K 00:12:00
12 203 OCHOT KAJETAN SP nr1 Mysłowice 2008 M 00:12:09
13 370 DUDEK NATALIA Wariat Team 2008 K 00:12:43
14 206 ŻUROWSKA MATYLDA 2007 K 00:13:42

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni