z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

20.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 253 PODGÓRSKI IGOR 2013 M 00:01:26
2 254 SZKUCIK BARTOSZ Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach 2013 M 00:01:27
3 261 HAŁACIŃSKI ADAM 2013 M 00:01:34
4 260 KOZIARZ OLIWIER 2013 M 00:01:36
5 22 BEDNARZ FILIP Przedszkole nr 40 w Katowicach 2013 M 00:01:37
6 2 PYRK HANIA Przedszkole nr 90 im Wróbelka Elemelka w Katowicach 2013 K 00:01:40
7 23 MUSIOŁ AMELIA 2014 K 00:01:44
8 4 LOSSA EWA Frajda 2013 K 00:01:51
9 259 JARZĘBOWICZ ALICJA MP nr 87 2013 K 00:01:57
10 258 KLICH POLA Miejskie Przedszkole nr 20 w Mysłowicach 2013 K 00:02:01
11 21 WOLNY OTYLIA 2014 K 00:02:07
12 14 PIETRZYK VANESSA citytrial 2014 K 00:02:08
13 252 KOŻDOŃ TOMASZ Przedszkole Bajka 2014 M 00:02:14
14 5 LOSSA JULIA Frajda 2015 K 00:02:18
15 12 MAZUREK LIWIA Przedszkole Nr 7 MANHATAN w Ustroniu 2015 K 00:02:20
16 26 SŁODKIEWICZ MARIA Przedszkole nr 18 w Gliwicach 2013 K 00:02:27
17 262 HAŁACIŃSKA JOANNA 2014 K 00:02:32
18 8 WÓJCIK WIKTORIA 2014 K 00:02:34
19 19 WILK INGA Miejskie przedszkole nr 32 Katowice 2014 K 00:02:36
20 255 WOŁUJEWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:03:00
21 16 WALCZAK PASCAL 2016 M 00:03:05
22 25 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:03:08
23 20 WILK NINA Miejski żłobek Katowice 2016 K 00:03:37
24 7 NOWAK KACPER PORAŻENI SPORTEM 2015 M 00:03:45
25 263 HAŁACIŃSKA NATALIA 2016 K 00:03:49
26 27 NIEDZIELA NATAN W Pogoni za Duchem 2016 M 00:03:55

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 240 WRÓBEL LENA PODSTAWOWA 54 Giszowiec /Klub KKS Katowice 2011 K 00:01:07
2 10 RATAJ TOMASZ SP 31 2011 M 00:01:08
3 245 TRZEBSKA HANNA Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2011 K 00:01:09
4 244 CZESZEJKO-SOCHACKI PIOTR 2011 M 00:01:10
5 239 KADŁUCZKA MILENA Sprinter Głogówek-Walce 2011 K 00:01:10
6 15 SKOMOROWSKI FRANCISZEK SP2 2011 M 00:01:10
7 16 JAROSZ MACIEJ Przedszkole Miejskie nr 39 w Bytomiu 2012 M 00:01:13
8 9 PAJĄK OLGA SP 54 w Katowicach 2011 K 00:01:15
9 250 KOZIARZ WIKTORIA SP Jasienica Rosienna 2011 K 00:01:21
10 14 SOBCZAK ALICJA Katowice 2011 K 00:01:22
11 248 JURZYSTA NATALIA Grupa DBK Katowice 2011 K 00:01:24
12 243 IGIELSKI JULIUSZ 2012 M 00:01:25
13 5 LOSSA FILIP SP17 2011 M 00:01:27
14 1 PYRK FRANEK Szkoła Podstawowa nr 59 w Katowicach 2011 M 00:01:30
15 4 ROSA ALICJA 2012 K 00:01:33
16 238 KOŻDOŃ HENRYK Przedszkole Bajka 2012 M 00:01:36
17 249 JARZĘBOWICZ EWA MP nr 87 2012 K 00:01:44
18 13 FAULHABER NATALIA SP51 2011 K 00:01:45
19 6 WYDRA ANNA Przedszkole nr 59 2012 K 00:01:46
20 3 KOZIARZ ALICJA SP 51 w Katowicach 2011 K 00:01:56
21 2 KOZIARZ AGATA MP 59 w Katowicach 2012 K 00:01:59

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 141 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:10
2 138 SZEWCZYK KAMILA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:02:13
3 28 TOKARSKA POLA SP nr 7 w Jaworznie 2009 K 00:02:14
4 29 TOKARSKI KUBA SP nr 7 w Jaworznie 2009 M 00:02:17
5 35 JAROSZ SZYMON Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu 2009 M 00:02:20
6 23 THAMM MALWINA SP 33 Katowice 2010 K 00:02:20
7 22 SIKORA TOMASZ 2009 M 00:02:21
8 18 STAJKOWSKI CEZARY MOSiR Łaziska Górne 2009 M 00:02:23
9 31 LUTOWSKA JULIA Statima Biathlon Team 2009 K 00:02:27
10 137 SZKUCIK MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach 2010 M 00:02:27
11 139 TRZEBSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2009 M 00:02:31
12 20 GRUSZCZYŃSKI LEON Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:02:34
13 19 GRUSZCZYŃSKI KAROL Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:02:38
14 27 STAŃCZYK ANTONI 2010 M 00:02:40
15 4 WYDRA GRZEGORZ Szkoła podstawowa nr 51 2009 M 00:02:40
16 12 RATAJ FILIP SP 31 2009 M 00:02:41
17 30 BABINSKI MICHAŁ Statima Biathlon Team 2010 M 00:02:44
18 5 FRANKIEWICZ BARTOSZ Szkoła podstawowa 51 2009 M 00:02:44
19 21 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 Sosnowiec 2010 M 00:02:45
20 11 KANIA OLIWIA SP nr 6 2010 K 00:02:49
21 32 BEDNARSKI ŁUKASZ Statima Biathlon Team 2010 M 00:02:52
22 147 ZACZYK PIOTR SP 5 Chorzów 2010 M 00:02:55
23 145 WARSKI JAŚ AZS AWF Katowice 2010 M 00:02:56
24 146 OSTROWSKA NINA SP67 w Katowicach 2010 K 00:02:56
25 10 NIEDZIELA MARTYNA Szkoła Podstawowa 51 Katowice 2009 K 00:02:59
26 15 PIETRZYK DAWID citytrial 2009 M 00:03:00
27 9 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:03:01
28 144 DROŻDŻ DARIA Szkoła Podstawowa nr 51 w Katowicach 2009 K 00:03:03
29 2 MYNARSKI ADAM UKS Orzeł Katowice 2009 M 00:03:11
30 14 KUCZYŃSKA TAMARA SP 33 2010 K 00:03:18
31 8 BANAŚ KUBA Tropiciele Przygody 2010 M 00:03:24
32 143 KLICH MAJA Szkoła Podstawowa nr 4 w Mysłowicach 2010 K 00:03:28
33 34 KLEJSZTA DAWID #czeladzbiega 2010 M 00:03:42
34 6 NOWAK JAKUB PORAŻENI SPORTEM 2010 M 00:04:03
35 26 WILK BRUNO Szkoła podstawowa nr 51 z ośrodkiem integracyjnym 2010 M 00:04:20
36 7 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:04:52

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 157 ZACZYK ŁUKASZ SP MS Chorzów 2007 M 00:04:28
2 151 RINKE ŁUKASZ PS Walce 2007 M 00:04:38
3 35 WYSZTYGIEL NATAN 21 szkoła podstawowa w Katowicach 2006 M 00:04:43
4 31 RYCHLIK PATRYK LISY PUSTYNI 2008 M 00:04:58
5 152 TOMCZYK IGOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:05:03
6 15 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Statima Biathlon Team 2008 K 00:05:09
7 30 BEDNARSKI MATEUSZ Statima Biathlon Team 2008 M 00:05:20
8 12 FRĄCZEK OLIWIA SP 6 Myszków 2007 K 00:05:20
9 29 BABINSKI FILIP Statima Biathlon Team 2008 M 00:05:27
10 17 WACHOWSKA DOMINIKA Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu im. Juliusza Słowackiego 2007 K 00:05:31
11 21 FAULHABER BENIAMIN 2008 M 00:05:35
12 145 KADŁUCZKA KACPER Sprinter Głogówek-Walce 2006 M 00:05:40
13 16 JANECKI SZYMON SP 51 KATOWICE 2007 M 00:05:52
14 14 SOWA WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie 2006 M 00:05:53
15 27 STAŃCZYK BARTŁOMIEJ 2007 M 00:05:54
16 6 OCHOT KAJETAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach 2008 M 00:05:55
17 33 KOCUR PATRYK SP 2 Radzionków 2008 M 00:05:56
18 1 SZOŁTYS PAWEŁ 87 DH Mroczna Puszcza 2007 M 00:05:57
19 9 NIEDZIELA ADRIAN Szkoła Podstawowa 51 2007 M 00:05:59
20 156 GOŚCINIEWICZ KATARZYNA 2007 K 00:06:05
21 36 FICEK ADRIAN SP 34 KATOWICE 2008 M 00:06:15
22 22 STEFANI MICHAŁ SP 67 w Katowicach 2008 M 00:06:19
23 23 LANDAU DAWID UKS Orzeł Katowice 2007 M 00:06:48
24 154 KOŁODZIEJ JULIA ZSP 5 Gliwice 2006 K 00:06:54
25 19 PEŁYPYSZYN FILIP SP 56 2007 M 00:07:25
26 158 ŻYREK JAKUB Grupa DBK Katowice 2007 M 00:07:35
27 153 KĘSICKI FILIP 2007 M 00:08:13
28 11 POLOK KINGA 2006 K 00:09:34
29 7 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:10:49

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 345 NOWAK JACEK UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:09:45
2 342 FLOREK KAMIL PSP Walce 2005 M 00:09:47
3 353 CZĘPAS BARTŁOMIEJ SP 1 Bieruń 2003 M 00:10:04
4 213 THAMM MILENA SP 33 Katowice 2005 K 00:10:12
5 348 ŁABA DANIEL MKS MOSM Bytom 2003 M 00:11:11
6 215 KONDOSZEK ROKSANA SP 20 Jaworzno 2003 K 00:11:15
7 202 CENKIER WERONIKA MOSIR ŁAZISKA GORNE 2005 K 00:11:24
8 204 FIGIEL MAGDALENA SP 53 2005 K 00:11:43
9 203 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:11:51
10 346 ZIELEŹNY KAROLINA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2005 K 00:11:52
11 343 KOSTELNIK EMILIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 K 00:11:53
12 344 TOMCZYK WIKTOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:12:23
13 347 JEDLIŃSKA ALEKSANDRA SP59 Katowice 2005 K 00:13:17
14 352 GOŚCINIEWICZ BŁAŻEJ 2004 M 00:14:09
15 212 STEFANI BARBARA SP 67 w Katowicach 2004 K 00:14:10
16 216 KANIA JESSICA 2005 K 00:14:14
17 205 ŚWITAŁA KAMIL 2003 M 00:14:15
18 351 SEWERYN JULIA SP 10 Mysłowice 2004 K 00:15:14
19 207 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:16:31
20 349 KAMIŃSKA JOANNA SP 10 Mysłowice 2005 K 00:17:10

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni