Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 253 | PODGÓRSKI | IGOR | 2013 | M | 00:01:26 | |
2 | 254 | SZKUCIK | BARTOSZ | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach | 2013 | M | 00:01:27 |
3 | 261 | HAŁACIŃSKI | ADAM | 2013 | M | 00:01:34 | |
4 | 260 | KOZIARZ | OLIWIER | 2013 | M | 00:01:36 | |
5 | 22 | BEDNARZ | FILIP | Przedszkole nr 40 w Katowicach | 2013 | M | 00:01:37 |
6 | 252 | KOŻDOŃ | TOMASZ | Przedszkole Bajka | 2014 | M | 00:02:14 |
7 | 255 | WOŁUJEWICZ | MIKOŁAJ | 2016 | M | 00:03:00 | |
8 | 16 | WALCZAK | PASCAL | 2016 | M | 00:03:05 | |
9 | 7 | NOWAK | KACPER | PORAŻENI SPORTEM | 2015 | M | 00:03:45 |
10 | 27 | NIEDZIELA | NATAN | W Pogoni za Duchem | 2016 | M | 00:03:55 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | RATAJ | TOMASZ | SP 31 | 2011 | M | 00:01:08 |
2 | 244 | CZESZEJKO-SOCHACKI | PIOTR | 2011 | M | 00:01:10 | |
3 | 15 | SKOMOROWSKI | FRANCISZEK | SP2 | 2011 | M | 00:01:10 |
4 | 16 | JAROSZ | MACIEJ | Przedszkole Miejskie nr 39 w Bytomiu | 2012 | M | 00:01:13 |
5 | 243 | IGIELSKI | JULIUSZ | 2012 | M | 00:01:25 | |
6 | 5 | LOSSA | FILIP | SP17 | 2011 | M | 00:01:27 |
7 | 1 | PYRK | FRANEK | Szkoła Podstawowa nr 59 w Katowicach | 2011 | M | 00:01:30 |
8 | 238 | KOŻDOŃ | HENRYK | Przedszkole Bajka | 2012 | M | 00:01:36 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 141 | KNAPIK | KAROL | SP Przeczyce | 2009 | M | 00:02:10 |
2 | 29 | TOKARSKI | KUBA | SP nr 7 w Jaworznie | 2009 | M | 00:02:17 |
3 | 35 | JAROSZ | SZYMON | Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu | 2009 | M | 00:02:20 |
4 | 22 | SIKORA | TOMASZ | 2009 | M | 00:02:21 | |
5 | 18 | STAJKOWSKI | CEZARY | MOSiR Łaziska Górne | 2009 | M | 00:02:23 |
6 | 137 | SZKUCIK | MATEUSZ | Szkoła Podstawowa nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach | 2010 | M | 00:02:27 |
7 | 139 | TRZEBSKI | MICHAŁ | Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice | 2009 | M | 00:02:31 |
8 | 20 | GRUSZCZYŃSKI | LEON | Wodnik Siemianowice Śląskie | 2010 | M | 00:02:34 |
9 | 19 | GRUSZCZYŃSKI | KAROL | Wodnik Siemianowice Śląskie | 2010 | M | 00:02:38 |
10 | 27 | STAŃCZYK | ANTONI | 2010 | M | 00:02:40 | |
11 | 4 | WYDRA | GRZEGORZ | Szkoła podstawowa nr 51 | 2009 | M | 00:02:40 |
12 | 12 | RATAJ | FILIP | SP 31 | 2009 | M | 00:02:41 |
13 | 30 | BABINSKI | MICHAŁ | Statima Biathlon Team | 2010 | M | 00:02:44 |
14 | 5 | FRANKIEWICZ | BARTOSZ | Szkoła podstawowa 51 | 2009 | M | 00:02:44 |
15 | 21 | ĆWIKLIŃSKI | MIKOŁAJ | SP 46 Sosnowiec | 2010 | M | 00:02:45 |
16 | 32 | BEDNARSKI | ŁUKASZ | Statima Biathlon Team | 2010 | M | 00:02:52 |
17 | 147 | ZACZYK | PIOTR | SP 5 Chorzów | 2010 | M | 00:02:55 |
18 | 145 | WARSKI | JAŚ | AZS AWF Katowice | 2010 | M | 00:02:56 |
19 | 15 | PIETRZYK | DAWID | citytrial | 2009 | M | 00:03:00 |
20 | 2 | MYNARSKI | ADAM | UKS Orzeł Katowice | 2009 | M | 00:03:11 |
21 | 8 | BANAŚ | KUBA | Tropiciele Przygody | 2010 | M | 00:03:24 |
22 | 34 | KLEJSZTA | DAWID | #czeladzbiega | 2010 | M | 00:03:42 |
23 | 6 | NOWAK | JAKUB | PORAŻENI SPORTEM | 2010 | M | 00:04:03 |
24 | 26 | WILK | BRUNO | Szkoła podstawowa nr 51 z ośrodkiem integracyjnym | 2010 | M | 00:04:20 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 | ZACZYK | ŁUKASZ | SP MS Chorzów | 2007 | M | 00:04:28 |
2 | 151 | RINKE | ŁUKASZ | PS Walce | 2007 | M | 00:04:38 |
3 | 35 | WYSZTYGIEL | NATAN | 21 szkoła podstawowa w Katowicach | 2006 | M | 00:04:43 |
4 | 31 | RYCHLIK | PATRYK | LISY PUSTYNI | 2008 | M | 00:04:58 |
5 | 152 | TOMCZYK | IGOR | UKS Piątka Plus Rydułtowy | 2006 | M | 00:05:03 |
6 | 30 | BEDNARSKI | MATEUSZ | Statima Biathlon Team | 2008 | M | 00:05:20 |
7 | 29 | BABINSKI | FILIP | Statima Biathlon Team | 2008 | M | 00:05:27 |
8 | 21 | FAULHABER | BENIAMIN | 2008 | M | 00:05:35 | |
9 | 145 | KADŁUCZKA | KACPER | Sprinter Głogówek-Walce | 2006 | M | 00:05:40 |
10 | 16 | JANECKI | SZYMON | SP 51 KATOWICE | 2007 | M | 00:05:52 |
11 | 14 | SOWA | WOJCIECH | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie | 2006 | M | 00:05:53 |
12 | 27 | STAŃCZYK | BARTŁOMIEJ | 2007 | M | 00:05:54 | |
13 | 6 | OCHOT | KAJETAN | Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach | 2008 | M | 00:05:55 |
14 | 33 | KOCUR | PATRYK | SP 2 Radzionków | 2008 | M | 00:05:56 |
15 | 1 | SZOŁTYS | PAWEŁ | 87 DH Mroczna Puszcza | 2007 | M | 00:05:57 |
16 | 9 | NIEDZIELA | ADRIAN | Szkoła Podstawowa 51 | 2007 | M | 00:05:59 |
17 | 36 | FICEK | ADRIAN | SP 34 KATOWICE | 2008 | M | 00:06:15 |
18 | 22 | STEFANI | MICHAŁ | SP 67 w Katowicach | 2008 | M | 00:06:19 |
19 | 23 | LANDAU | DAWID | UKS Orzeł Katowice | 2007 | M | 00:06:48 |
20 | 19 | PEŁYPYSZYN | FILIP | SP 56 | 2007 | M | 00:07:25 |
21 | 158 | ŻYREK | JAKUB | Grupa DBK Katowice | 2007 | M | 00:07:35 |
22 | 153 | KĘSICKI | FILIP | 2007 | M | 00:08:13 | |
23 | 7 | SUSKI | ZENON | SP 36 Bielsko-Biała | 2006 | M | 00:10:49 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 345 | NOWAK | JACEK | UKS Piątka Plus Rydułtowy | 2004 | M | 00:09:45 |
2 | 342 | FLOREK | KAMIL | PSP Walce | 2005 | M | 00:09:47 |
3 | 353 | CZĘPAS | BARTŁOMIEJ | SP 1 Bieruń | 2003 | M | 00:10:04 |
4 | 348 | ŁABA | DANIEL | MKS MOSM Bytom | 2003 | M | 00:11:11 |
5 | 203 | SUSKI | KACPER | SP 36 Bielsko-Biała | 2005 | M | 00:11:51 |
6 | 344 | TOMCZYK | WIKTOR | UKS Piątka Plus Rydułtowy | 2004 | M | 00:12:23 |
7 | 352 | GOŚCINIEWICZ | BŁAŻEJ | 2004 | M | 00:14:09 | |
8 | 205 | ŚWITAŁA | KAMIL | 2003 | M | 00:14:15 | |
9 | 207 | BIEDROŃ | ALEKSANDER | Grupa DBK Katowice | 2005 | M | 00:16:31 |