z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

18.11.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 240 SZKUCIK BARTOSZ Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach 2013 M 00:01:18
2 249 PODGÓRSKI IGOR 2013 M 00:01:19
3 22 BEDNARZ FILIP Przedszkole nr 40 w Katowicach 2013 M 00:01:24
4 17 JAROMIN PATRYK PRZEDSZKOLE 27 IM. MAJKI JEŻOWSKIEJ 2013 M 00:01:29
5 251 KOZIARZ OLIWIER 2013 M 00:01:30
6 23 MUSIOŁ AMELIA 2014 K 00:01:31
7 4 LOSSA EWA Frajda 2013 K 00:01:37
8 241 KLICH POLA Miejskie Przedszkole nr 20 w Mysłowicach 2013 K 00:01:41
9 1 OPIŁEK MAJA Miejskie Przedszkole 97 Katowice 2014 K 00:01:42
10 248 DUDZIK STANISŁAW 2014 M 00:01:44
11 243 KOŻDOŃ TOMASZ Przedszkole Bajka 2014 M 00:01:46
12 245 JARZĘBOWICZ ALICJA MP nr 87 2013 K 00:01:47
13 18 TOMALA HANIA Pod lipami 54 katowice 2014 K 00:01:48
14 21 WOLNY OTYLIA 2014 K 00:01:48
15 26 SŁODKIEWICZ MARIA Przedszkole nr 18 w Gliwicach 2013 K 00:01:50
16 8 WÓJCIK WIKTORIA 2014 K 00:02:18
17 25 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:02:21
18 246 KOCUR EMIL nr 35 w Katowicach 2015 M 00:02:24
19 13 POLAK ZUZIA GRUPA DBK KATOWICE 2014 K 00:02:25
20 12 MAZUREK LIWIA Przedszkole Nr 7 MANHATAN w Ustroniu 2015 K 00:02:27
21 5 LOSSA JULIA Frajda 2015 K 00:02:28
22 16 WALCZAK PASCAL 2016 M 00:02:46
23 242 WOŁUJEWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:03:02
24 250 MATULA FRANEK GRUPA DBK KATOWICE 2015 M 00:03:18
25 27 NIEDZIELA NATAN W Pogoni za Duchem 2016 M 00:03:21
26 244 MOĆKOWSKA ZOFIA 2016 K 00:03:23
27 14 PIETRZYK VANESSA citytrial 2014 K 00:03:27

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 247 WRÓBEL LENA PODSTAWOWA 54 Giszowiec /Klub KKS Katowice 2011 K 00:01:02
2 10 RATAJ TOMASZ SP 31 2011 M 00:01:05
3 9 PAJĄK OLGA SP 54 w Katowicach 2011 K 00:01:05
4 15 SKOMOROWSKI FRANCISZEK SP2 2011 M 00:01:06
5 250 TRZEBSKA HANNA Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2011 K 00:01:07
6 13 FAULHABER NATALIA SP51 2011 K 00:01:18
7 257 KOZIARZ WIKTORIA SP Jasienica Rosienna 2011 K 00:01:19
8 255 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:01:21
9 256 JURZYSTA NATALIA Grupa DBK Katowice 2011 K 00:01:21
10 248 HAJDUK HANKA 2012 K 00:01:23
11 5 LOSSA FILIP SP17 2011 M 00:01:26
12 254 KOCUR KALINA nr 35 w Katowicach 2012 K 00:01:27
13 252 JARZĘBOWICZ EWA MP nr 87 2012 K 00:01:28
14 4 ROSA ALICJA 2012 K 00:01:29
15 3 KOZIARZ ALICJA SP 51 w Katowicach 2011 K 00:01:30
16 253 DYBOWSKI DOMINIK Przedszkole nr 94 im. Małego Księcia 2012 M 00:01:34
17 249 KOŻDOŃ HENRYK Przedszkole Bajka 2012 M 00:01:37
18 251 BALCAREK HANNA Grupa DBK Katowice 2012 K 00:01:37
19 6 WYDRA ANNA Przedszkole nr 59 2012 K 00:01:38
20 2 KOZIARZ AGATA MP 59 w Katowicach 2012 K 00:01:50

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 141 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:02
2 25 JAROMIN TYMOTEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W JAWORZNIE 2009 M 00:02:07
3 18 STAJKOWSKI CEZARY MOSiR Łaziska Górne 2009 M 00:02:08
4 132 SZKUCIK MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach 2010 M 00:02:10
5 23 THAMM MALWINA SP 33 Katowice 2010 K 00:02:10
6 22 SIKORA TOMASZ 2009 M 00:02:12
7 31 LUTOWSKA JULIA Statima Biathlon Team 2009 K 00:02:16
8 135 TRZEBSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2009 M 00:02:16
9 27 STAŃCZYK ANTONI 2010 M 00:02:17
10 4 WYDRA GRZEGORZ Szkoła podstawowa nr 51 2009 M 00:02:19
11 21 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 Sosnowiec 2010 M 00:02:23
12 10 NIEDZIELA MARTYNA Szkoła Podstawowa 51 Katowice 2009 K 00:02:25
13 33 PAJAK FILIP ProfiAutoteam 2010 M 00:02:25
14 146 WARSKI JAŚ AZS AWF Katowice 2010 M 00:02:26
15 11 KANIA OLIWIA SP nr 6 2010 K 00:02:26
16 30 BABINSKI MICHAŁ Statima Biathlon Team 2010 M 00:02:27
17 12 RATAJ FILIP SP 31 2009 M 00:02:28
18 144 ZACZYK PIOTR SP 5 Chorzów 2010 M 00:02:28
19 139 JARA MAGDA SP Mysłowice 2009 K 00:02:34
20 145 OSTROWSKA NINA SP67 w Katowicach 2010 K 00:02:36
21 3 KLIMAS KSAWIER Szkoła Podstawowa nr 58 w Katowicach 2010 M 00:02:37
22 5 FRANKIEWICZ BARTOSZ Szkoła podstawowa 51 2009 M 00:02:38
23 9 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:02:40
24 143 AUGUSTYN ALEKSANDRA ADS Masna 2010 K 00:02:43
25 15 PIETRZYK DAWID citytrial 2009 M 00:02:43
26 32 BEDNARSKI ŁUKASZ Statima Biathlon Team 2010 M 00:02:44
27 137 MOĆKOWSKA JULIA 2009 K 00:03:00
28 7 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:03:02
29 8 BANAŚ KUBA Tropiciele Przygody 2010 M 00:03:05
30 136 ŻYREK JAKUB Grupa DBK Katowice 2007 M 00:03:07
31 14 KUCZYŃSKA TAMARA SP 33 2010 K 00:03:09
32 13 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:03:11
33 134 KLICH MAJA Szkoła Podstawowa nr 4 w Mysłowicach 2010 K 00:03:17
34 16 NOWAK JULIAN SP 6 Jaworzno 2009 M 00:03:17
35 34 KLEJSZTA DAWID #czeladzbiega 2010 M 00:03:50
36 138 KUREK ADAM Szkoła Specjalna 2008 M 00:04:27

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 37 DARLIŃSKI DAWID ADEA 2007 M 00:04:15
2 134 ZACZYK ŁUKASZ SP MS Chorzów 2007 M 00:04:20
3 35 WYSZTYGIEL NATAN 21 szkoła podstawowa w Katowicach 2006 M 00:04:21
4 139 FORAJTER FILIP UKS SPRINT KATOWICE 2007 M 00:04:22
5 20 DYRKA MATEUSZ SP Przeczyce 2008 M 00:04:28
6 31 RYCHLIK PATRYK LISY PUSTYNI 2008 M 00:04:29
7 30 BEDNARSKI MATEUSZ Statima Biathlon Team 2008 M 00:04:45
8 117 TOMCZYK IGOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:04:48
9 21 FAULHABER BENIAMIN 2008 M 00:04:55
10 15 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Statima Biathlon Team 2008 K 00:04:57
11 6 OCHOT KAJETAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach 2008 M 00:04:59
12 133 DUDZIK KRZYSZTOF SP Łąka 2008 M 00:05:03
13 9 NIEDZIELA ADRIAN Szkoła Podstawowa 51 2007 M 00:05:03
14 29 BABINSKI FILIP Statima Biathlon Team 2008 M 00:05:10
15 25 CZYLOK NIKODEM Czechowicka Biega 2008 M 00:05:13
16 32 PTAK KAROLINA Szkoła 2007 K 00:05:17
17 27 STAŃCZYK BARTŁOMIEJ 2007 M 00:05:18
18 12 FRĄCZEK OLIWIA SP 6 Myszków 2007 K 00:05:19
19 33 KOCUR PATRYK SP 2 Radzionków 2008 M 00:05:25
20 1 SZOŁTYS PAWEŁ 87 DH Mroczna Puszcza 2007 M 00:05:26
21 17 WACHOWSKA DOMINIKA Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu im. Juliusza Słowackiego 2007 K 00:05:31
22 137 GOŚCINIEWICZ KATARZYNA 2007 K 00:05:36
23 13 BORECKA WIKTORIA Grupa DBK Katowice 2006 K 00:05:38
24 19 PEŁYPYSZYN FILIP SP 56 2007 M 00:05:41
25 22 STEFANI MICHAŁ SP 67 w Katowicach 2008 M 00:05:42
26 38 FROSZTĘGA IGA UKS JUDO MYSŁOWICE 2007 K 00:05:43
27 36 FICEK ADRIAN SP 34 KATOWICE 2008 M 00:05:56
28 14 SOWA WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie 2006 M 00:05:57
29 135 ŚPIEWAK KACPER Szkola Podstawowa nr 33 w Sosnowcu 2006 M 00:05:58
30 136 ŚWIERCZEK IGOR Szkola Podstawowa nr 33 w Sosnowcu 2006 M 00:05:58
31 18 WACHOWSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu im. Juliusza Słowackiego 2006 K 00:06:13
32 2 KNAPIK KAROLINA Biegające Marudy 2007 K 00:06:28
33 141 SIEWNIAK MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2006 M 00:07:13
34 4 WOLNY MATYLDA 2008 K 00:07:48
35 7 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:10:32

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 335 CZEMPAS BATOŁOMIEJ SP 1 2004 M 00:09:41
2 328 SZYMCZAK TADEUSZ Szkoła 2005 M 00:09:41
3 332 ŁABA DANIEL MKS MOSM Bytom 2003 M 00:09:50
4 213 THAMM MILENA SP 33 Katowice 2005 K 00:10:01
5 326 TOMCZYK WIKTOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:10:12
6 215 KONDOSZEK ROKSANA SP 20 Jaworzno 2003 K 00:10:26
7 204 FIGIEL MAGDALENA SP 53 2005 K 00:10:34
8 202 CENKIER WERONIKA MOSIR ŁAZISKA GORNE 2005 K 00:11:02
9 337 PEREK MACIEJ SP Omega 2005 M 00:11:28
10 331 PATRYAS OLAF OMEGA 2005 M 00:11:29
11 203 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:12:03
12 325 MARSZAŁKOWSKA DOROTA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2005 K 00:12:04
13 216 KANIA JESSICA 2005 K 00:12:05
14 208 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:12:33
15 205 ŚWITAŁA KAMIL 2003 M 00:12:40
16 336 ŁUCZKIEWICZ IGOR Grupa DBK Katowice 2005 M 00:12:45
17 330 GOŚCINIEWICZ BŁAŻEJ 2004 M 00:13:01
18 212 STEFANI BARBARA SP 67 w Katowicach 2004 K 00:13:04
19 329 JEDLIŃSKA ALEKSANDRA SP59 Katowice 2005 K 00:13:23
20 209 NOWAK EMILIA SP 6 Jaworzno 2005 K 00:13:36
21 333 SEWERYN JULIA SP 10 Mysłowice 2004 K 00:13:48
22 334 KAMIŃSKA JOANNA SP 10 Mysłowice 2005 K 00:14:14
23 214 PTAK PAULINA Szkoła 2005 K 00:14:32
24 207 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:16:37

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni