z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

14.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 227 PODGÓRSKI IGOR 2013 M 00:01:21
2 224 OPOZDA DOMINIK Przedszkole Węgielek 2013 M 00:01:24
3 223 SZKUCIK BARTOSZ Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach 2013 M 00:01:27
4 239 HAŁACIŃSKI ADAM 2013 M 00:01:30
5 226 BEDNARZ FILIP Przedszkole nr 40 w Katowicach 2013 M 00:01:37
6 15 WAWROSZ SONIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach 2013 K 00:01:39
7 18 TOMALA HANIA Pod lipami 54 katowice 2014 K 00:01:41
8 222 MUSIOŁ AMELIA 2014 K 00:01:42
9 4 LOSSA EWA Frajda 2013 K 00:01:43
10 235 PIĄTEK DAMIAN Grupa DBK Katowice 2014 M 00:01:43
11 234 JARZĘBOWICZ ALICJA MP nr 87 2013 K 00:01:46
12 233 WOLNY OTYLIA 2014 K 00:01:50
13 229 SŁODKIEWICZ MARIA Przedszkole nr 18 w Gliwicach 2013 K 00:01:52
14 3 KHELOUF ALIYAH 2014 K 00:01:57
15 1 OPIŁEK MAJA Miejskie Przedszkole 97 Katowice 2014 K 00:01:58
16 6 MIKTUS BARTOSZ 2015 M 00:02:04
17 232 WASIŃSKI ALEKSANDER 2013 M 00:02:08
18 19 WILK INGA Miejskie przedszkole nr 32 Katowice 2014 K 00:02:08
19 230 GRUSZKA HANIA 2014 K 00:02:09
20 8 WÓJCIK WIKTORIA 2014 K 00:02:18
21 225 OPOZDA GABRIEL Przedszkole Węgielek 2015 M 00:02:22
22 5 LOSSA JULIA Frajda 2015 K 00:02:26
23 238 HAŁACIŃSKA JOANNA 2014 K 00:02:32
24 13 POLAK ZUZIA GRUPA DBK KATOWICE 2014 K 00:02:34
25 228 SŁODKIEWICZ FELICJA Przedszkole nr 18 w Gliwicach 2015 K 00:02:51
26 16 WALCZAK PASCAL 2016 M 00:02:54
27 237 MATULA FRANEK GRUPA DBK KATOWICE 2015 M 00:02:59
28 231 KULESZA ALICJA 2016 K 00:03:13
29 7 NOWAK KACPER PORAŻENI SPORTEM 2015 M 00:03:17
30 236 WILCZYŃSKA LAURA 2016 K 00:03:59
31 20 WILK NINA Miejski żłobek Katowice 2016 K 00:04:30

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 223 BARTOSZ DAWID 2011 M 00:01:01
2 229 WYCISK MICHAŁ SP 2 Czechowice-Dziedzice 2011 M 00:01:02
3 10 RATAJ TOMASZ SP 31 2011 M 00:01:05
4 233 JAROSZ MACIEJ Przedszkole Miejskie nr 39 w Bytomiu 2012 M 00:01:06
5 219 WRÓBEL LENA PODSTAWOWA 54 Giszowiec /Klub KKS Katowice 2011 K 00:01:06
6 9 PAJĄK OLGA SP 54 w Katowicach 2011 K 00:01:09
7 230 AUGUSTYN ADAM ADS Masna 2012 M 00:01:16
8 13 FAULHABER NATALIA SP51 2011 K 00:01:17
9 221 KOMOREK WERONIKA Przedszkole 59 Katowice 2012 K 00:01:17
10 218 TRZEBSKA HANNA Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2011 K 00:01:18
11 11 DYRKA BARTOSZ 2011 M 00:01:18
12 217 MIĘDZIK ALICJA 2012 K 00:01:20
13 226 SMOLIK DOBROMIR SwionyFit 2012 M 00:01:21
14 222 SARACKA HANNA Przedszkole 59 Katowice 2012 K 00:01:22
15 220 HAJDUK HANKA 2012 K 00:01:23
16 228 ŁYP LENA Przedszkole 39 2012 K 00:01:24
17 5 LOSSA FILIP SP17 2011 M 00:01:24
18 6 WYDRA ANNA Przedszkole nr 59 2012 K 00:01:28
19 227 JARZĘBOWICZ EWA MP nr 87 2012 K 00:01:28
20 3 KOZIARZ ALICJA SP 51 w Katowicach 2011 K 00:01:29
21 225 KULESZA MACIEJ 2012 M 00:01:29
22 224 BALCAREK HANNA Grupa DBK Katowice 2012 K 00:01:32
23 2 KOZIARZ AGATA MP 59 w Katowicach 2012 K 00:01:36
24 232 CIEŚLA BARTOSZ GRUPA DBK OPOLE 2012 M 00:01:49
PK 231 CIEŚLA BARBARA GRUPA DBK OPOLE 2012 K 00:02:46

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 28 TOKARSKA POLA SP nr 7 w Jaworznie 2009 K 00:02:03
2 125 SZEWCZYK KAMILA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:02:04
3 18 STAJKOWSKI CEZARY MOSiR Łaziska Górne 2009 M 00:02:08
4 22 SIKORA TOMASZ 2009 M 00:02:08
5 133 JAROSZ SZYMON Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu 2009 M 00:02:09
6 120 SZKUCIK MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach 2010 M 00:02:12
7 23 THAMM MALWINA SP 33 Katowice 2010 K 00:02:14
8 122 TRZEBSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2009 M 00:02:17
9 123 LUTOWSKA JULIA Statima Biathlon Team 2009 K 00:02:19
10 4 WYDRA GRZEGORZ Szkoła podstawowa nr 51 2009 M 00:02:19
11 19 GRUSZCZYŃSKI KAROL Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:02:22
12 1 KHELOUF MALIKA Sp 66 Katowice 2010 K 00:02:23
13 20 GRUSZCZYŃSKI LEON Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:02:23
14 3 KLIMAS KSAWIER Szkoła Podstawowa nr 58 w Katowicach 2010 M 00:02:25
15 128 ZACZYK PIOTR SP 5 Chorzów 2010 M 00:02:26
16 124 BABINSKI MICHAŁ Statima Biathlon Team 2010 M 00:02:27
17 12 RATAJ FILIP SP 31 2009 M 00:02:27
18 24 WARSKI JAŚ AZS AWF Katowice 2010 M 00:02:28
19 11 KANIA OLIWIA SP nr 6 2010 K 00:02:28
20 130 BAMBYNEK PAWEŁ ZSP w Herbach 2010 M 00:02:29
21 21 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 Sosnowiec 2010 M 00:02:31
22 121 MIĘDZIK MAGDA SP 54 w Katowicach 2009 K 00:02:31
23 5 FRANKIEWICZ BARTOSZ Szkoła podstawowa 51 2009 M 00:02:33
24 9 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:02:39
25 16 NOWAK JULIAN SP 6 Jaworzno 2009 M 00:02:40
26 17 NOWAK ANASTAZJA 2009 K 00:02:40
27 132 BEDNARSKI ŁUKASZ Statima Biathlon Team 2010 M 00:02:41
28 10 NIEDZIELA MARTYNA Szkoła Podstawowa 51 Katowice 2009 K 00:02:41
29 129 AUGUSTYN ALEKSANDRA ADS Masna 2010 K 00:02:42
30 127 WYCISK MACIEJ SP 2 Czechowice-Dziedzice 2009 M 00:02:43
31 13 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:02:43
32 7 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:02:57
33 8 BANAŚ KUBA Tropiciele Przygody 2010 M 00:03:02
34 126 JUNIEWICZ MICHAŁ Podstawowa nr 42 Katowice 2009 M 00:03:04
35 14 KUCZYŃSKA TAMARA SP 33 2010 K 00:03:14
36 6 NOWAK JAKUB PORAŻENI SPORTEM 2010 M 00:03:20
37 131 KLEJSZTA DAWID #czeladzbiega 2010 M 00:03:25
38 26 WILK BRUNO Szkoła podstawowa nr 51 z ośrodkiem integracyjnym 2010 M 00:03:59

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 143 FORAJTER FILIP UKS SPRINT KATOWICE 2007 M 00:04:27
2 24 THAMM MICHALINA SP 33 Katowice 2007 K 00:04:28
3 20 DYRKA MATEUSZ SP Przeczyce 2008 M 00:04:29
4 132 TOMCZYK IGOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2006 M 00:04:35
5 136 BEDNARSKI MATEUSZ Statima Biathlon Team 2008 M 00:04:36
6 129 BEDNAREK JAKUB SMS Chorzów 2006 M 00:04:38
7 128 BABINSKI FILIP Statima Biathlon Team 2008 M 00:04:42
8 134 MACHNIK MICHAŁ UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 M 00:04:43
9 135 SWOBODA MARTYNA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:04:44
10 133 KAMCZYK WIKTORIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2007 K 00:04:45
11 9 NIEDZIELA ADRIAN Szkoła Podstawowa 51 2007 M 00:04:45
12 15 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Statima Biathlon Team 2008 K 00:04:46
13 21 FAULHABER BENIAMIN 2008 M 00:04:47
14 8 STOLARCZYK EMILIA Sp7 2008 K 00:04:47
15 137 DARLIŃSKI DAWID ADEA 2007 M 00:04:51
16 16 JANECKI SZYMON SP 51 KATOWICE 2007 M 00:04:52
17 140 CHMIEST BARTOSZ Bogucin Duży 2006 M 00:04:59
18 142 LUCKA KAROLINA 2006 K 00:05:01
19 6 OCHOT KAJETAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach 2008 M 00:05:03
20 1 SZOŁTYS PAWEŁ 87 DH Mroczna Puszcza 2007 M 00:05:06
21 25 CZYLOK NIKODEM Czechowicka Biega 2008 M 00:05:07
22 12 FRĄCZEK OLIWIA SP 6 Myszków 2007 K 00:05:14
23 141 GOŚCINIEWICZ KATARZYNA 2007 K 00:05:16
24 130 BEDNAREK KACPER SMS Chorzów 2008 M 00:05:24
25 17 WACHOWSKA DOMINIKA Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu im. Juliusza Słowackiego 2007 K 00:05:28
26 22 STEFANI MICHAŁ SP 67 w Katowicach 2008 M 00:05:37
27 14 SOWA WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie 2006 M 00:05:39
28 19 PEŁYPYSZYN FILIP SP 56 2007 M 00:05:45
29 18 WACHOWSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu im. Juliusza Słowackiego 2006 K 00:06:22
30 144 ŻYREK JAKUB Grupa DBK Katowice 2007 M 00:06:48
31 5 KOPEĆ MACIEJ 2006 M 00:06:52
32 139 WOJDYŁO OSKAR SP 3 2007 M 00:07:14
33 138 KRÓLIKOWSKI JAKUB BeFit24team 2007 M 00:07:14
34 11 POLOK KINGA 2006 K 00:07:29
35 131 NIECKARZ OLIWIA SP 12 Gliwice 2008 K 00:07:32
36 3 JAŚKIEWICZ FABIAN Szkola podstawowa nr 35 2006 M 00:09:29
37 7 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:09:58

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 314 NOWAK JACEK UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:09:13
2 313 DRAZIK KASPER UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:09:36
3 213 THAMM MILENA SP 33 Katowice 2005 K 00:09:56
4 319 CZEMPAS BATOŁOMIEJ SP 1 Bieruń 2004 M 00:09:57
5 202 CENKIER WERONIKA MOSIR ŁAZISKA GORNE 2005 K 00:10:09
6 316 TOMCZYK WIKTOR UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 M 00:10:52
7 320 PEREK MACIEJ SP Omega 2005 M 00:10:55
8 204 FIGIEL MAGDALENA SP 53 2005 K 00:10:59
9 310 MARSZAŁKOWSKA DOROTA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2005 K 00:11:03
10 317 KANIA JESSICA 2005 K 00:11:10
11 311 LIPIŃSKA TERESA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2005 K 00:11:29
12 203 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:12:05
13 312 KOSTELNIK EMILIA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2004 K 00:12:30
14 208 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:12:34
15 212 STEFANI BARBARA SP 67 w Katowicach 2004 K 00:12:37
16 205 ŚWITAŁA KAMIL 2003 M 00:12:38
17 211 PASTUSZKA JOANNA SP 4 Mysłowice z Oddziałami Dwujęzycznymi 2004 K 00:12:39
18 315 JEDLIŃSKA ALEKSANDRA SP59 Katowice 2005 K 00:13:09
19 209 NOWAK EMILIA SP 6 Jaworzno 2005 K 00:13:12
20 318 GOŚCINIEWICZ BŁAŻEJ 2004 M 00:13:29
21 207 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:17:04

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni