Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

14.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 28 TOKARSKA POLA SP nr 7 w Jaworznie 2009 K 00:02:03
2 125 SZEWCZYK KAMILA UKS Piątka Plus Rydułtowy 2009 K 00:02:04
3 18 STAJKOWSKI CEZARY MOSiR Łaziska Górne 2009 M 00:02:08
4 22 SIKORA TOMASZ 2009 M 00:02:08
5 133 JAROSZ SZYMON Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu 2009 M 00:02:09
6 120 SZKUCIK MATEUSZ Szkoła Podstawowa nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach 2010 M 00:02:12
7 23 THAMM MALWINA SP 33 Katowice 2010 K 00:02:14
8 122 TRZEBSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice 2009 M 00:02:17
9 123 LUTOWSKA JULIA Statima Biathlon Team 2009 K 00:02:19
10 4 WYDRA GRZEGORZ Szkoła podstawowa nr 51 2009 M 00:02:19
11 19 GRUSZCZYŃSKI KAROL Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:02:22
12 1 KHELOUF MALIKA Sp 66 Katowice 2010 K 00:02:23
13 20 GRUSZCZYŃSKI LEON Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:02:23
14 3 KLIMAS KSAWIER Szkoła Podstawowa nr 58 w Katowicach 2010 M 00:02:25
15 128 ZACZYK PIOTR SP 5 Chorzów 2010 M 00:02:26
16 124 BABINSKI MICHAŁ Statima Biathlon Team 2010 M 00:02:27
17 12 RATAJ FILIP SP 31 2009 M 00:02:27
18 24 WARSKI JAŚ AZS AWF Katowice 2010 M 00:02:28
19 11 KANIA OLIWIA SP nr 6 2010 K 00:02:28
20 130 BAMBYNEK PAWEŁ ZSP w Herbach 2010 M 00:02:29
21 21 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ SP 46 Sosnowiec 2010 M 00:02:31
22 121 MIĘDZIK MAGDA SP 54 w Katowicach 2009 K 00:02:31
23 5 FRANKIEWICZ BARTOSZ Szkoła podstawowa 51 2009 M 00:02:33
24 9 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:02:39
25 16 NOWAK JULIAN SP 6 Jaworzno 2009 M 00:02:40
26 17 NOWAK ANASTAZJA 2009 K 00:02:40
27 132 BEDNARSKI ŁUKASZ Statima Biathlon Team 2010 M 00:02:41
28 10 NIEDZIELA MARTYNA Szkoła Podstawowa 51 Katowice 2009 K 00:02:41
29 129 AUGUSTYN ALEKSANDRA ADS Masna 2010 K 00:02:42
30 127 WYCISK MACIEJ SP 2 Czechowice-Dziedzice 2009 M 00:02:43
31 13 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:02:43
32 7 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:02:57
33 8 BANAŚ KUBA Tropiciele Przygody 2010 M 00:03:02
34 126 JUNIEWICZ MICHAŁ Podstawowa nr 42 Katowice 2009 M 00:03:04
35 14 KUCZYŃSKA TAMARA SP 33 2010 K 00:03:14
36 6 NOWAK JAKUB PORAŻENI SPORTEM 2010 M 00:03:20
37 131 KLEJSZTA DAWID #czeladzbiega 2010 M 00:03:25
38 26 WILK BRUNO Szkoła podstawowa nr 51 z ośrodkiem integracyjnym 2010 M 00:03:59

Sponsor tytularny