z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

03.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 52 AUGUSTYN ADAM APS Masna 2012 M 00:01:51
2 3 STĘPIEŃ MARTYNA Pezedszkole 2012 K 00:01:54
3 13 ADAM ZUZANNA Przedszkole nr 76 2012 K 00:01:58
4 5 WYDRA ANNA Przedszkole nr 59 2012 K 00:02:03
5 51 LOSSA EWA Frajda 2013 K 00:02:10
6 50 HERDUŚ LENA 2013 K 00:02:19
7 6 DUDZIK STANISŁAW 2014 M 00:02:22
8 53 JURECZKO NINA PARKRUN KATOWICE 2014 K 00:02:26
9 8 CHODZIDŁO ALEKSANDER Przedszkole nr 26 Chorzów 2014 M 00:02:44
10 2 KOZIARZ AGATA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2012 K 00:02:55
11 11 MICHALIK MARTYNA 2014 K 00:03:04

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ 2010 M 00:01:09
2 32 GRUSZCZYŃSKI LEON UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:10
3 31 GRUSZCZYŃSKI KAROL UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:19
4 28 BEDNARSKI ŁUKASZ UKS KARLIK CHORZÓW 2010 M 00:01:19
5 8 KANIA OLIWIA SP nr 6 2010 K 00:01:21
6 58 BAMBYNEK PAWEŁ 2010 M 00:01:24
7 33 RATAJ TOMASZ Drużyna GieKSika 2011 M 00:01:26
8 13 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr. 67 2011 M 00:01:29
9 16 NOWAK PAULINA Szkoła 2010 K 00:01:30
10 60 AUGUSTYN ALEKSANDRA APS Masna 2010 K 00:01:30
11 6 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:01:34
12 21 BIRAGA JAKUB 2010 M 00:01:35
13 14 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:01:40
14 25 DYRKA SZYMON 2011 M 00:01:51
15 1 BIELEC AGNIESZKA 2011 K 00:01:56
16 59 LOSSA FILIP Frajda 2011 M 00:01:59
17 24 DYRKA BARTOSZ 2011 M 00:02:04
18 54 WILK BRUNO Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2010 M 00:02:22
19 55 WRÓBLEWSKI KAROL 2010 M 00:02:30
PK 57 KUREK ADAM 2008 M 00:04:09

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 TABACARZ DAWID Szkoła podstawowa w Rajczy 2008 M 00:02:16
2 13 RYCHLIK PATRYK klucze szkoła podstawowa 2008 M 00:02:19
3 2 OCHOT KAJETAN SP nr 1 Mysłowice 2008 M 00:02:20
4 24 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:20
5 21 BEDNARSKI MATEUSZ UKS KARLIK CHORZÓW 2008 M 00:02:20
6 10 DUDZIK KRZYSZTOF LKS PSZCZYNA 2008 M 00:02:21
7 22 ZAMOJSKA LENA Miechowicka Grupa Biegowa 2008 K 00:02:29
8 9 WYDRA GRZEGORZ Sparta Katowice 2009 M 00:02:31
9 51 STAJKOWSKI CEZARY MOSIR Łaziska Górne 2009 M 00:02:37
10 23 CHODZIDŁO FILIP SP nr 21 Chorzów 2009 M 00:02:37
11 56 TOKARSKA POLA SP 7 Jaworzno 2009 K 00:02:39
12 3 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Karlik Chorzów 2008 K 00:02:39
13 59 TOKARSKI KUBA SP 7 Jaworzno 2009 M 00:02:44
14 11 DYRKA MATEUSZ 2008 M 00:02:48
15 14 JAROMIN TYMOTEUSZ SP7 JAWORZNO 2009 M 00:02:51
16 7 FRANKIEWICZ BARTOSZ Szkoła podstawowa 51 2009 M 00:02:54
17 20 STEFANI MICHAŁ SP 67 w Katowicach 2008 M 00:03:04
18 1 MYNARSKI ADAM UKS Orzeł Katowice 2009 M 00:03:18
19 12 PINKAWA DOROTA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2009 K 00:03:19
20 4 NOWAK JULIAN SP 6 JAWORZNO 2009 M 00:03:24
21 55 MOĆKOWSKA JULIA 2009 K 00:03:35
22 60 SEKUŁA SARA GRUPA DBK WROCŁAW 2008 K 00:03:42
23 19 LASKA DOMINIKA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2008 K 00:03:47
24 25 MICHALIK KAROLINA SP 11 KATOWICE 2008 K 00:03:52

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 GRUSZCZYŃSKI FILIP UKS WodnikSiemianowice Śląskie 2005 M 00:04:33
2 2 TABACARZ MAREK Szkoła podstawowa w Rajczy 2005 M 00:04:57
3 15 PORWOLIK OLIWIA UKS Trójka Mikołów 2007 K 00:04:58
4 18 FIGIEL MAGDALENA sp.53 2005 K 00:05:13
5 6 KACZMAREK ALEKSANDER SP 12 Katowice 2005 M 00:05:17
6 56 CENKER WERONIKA MOSIR Łaziska Górne 2005 K 00:05:18
7 23 PTAK KAROLINA szkola podstawowa nr 15 Tarnowskie Góry 2007 K 00:05:31
8 8 WACHOWSKA DOMINIKA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2007 K 00:05:36
9 58 FORTUNA DARIA MOSIR Łaziska Górne 2006 K 00:05:37
10 3 SZOŁTYS PAWEŁ 2007 M 00:05:40
11 57 MILER FRANCISZEK MOSIR Łaziska Górne 2007 M 00:05:42
12 59 AUGUSTYN JULIA ADS Masna 2005 K 00:05:48
13 24 PTAK PAULINA SZKOLA PODSTAWOWA NR 15 TARNOWSKIE GÓRY 2005 K 00:05:49
14 28 FROSZTĘGA IGA UKS JUDO MYSŁOWICE 2007 K 00:05:53
15 9 WACHOWSKA ZUZANNA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2006 K 00:05:54
16 7 STĘPIEŃ JULIA SZKOŁA 2007 K 00:05:57
17 1 NOWAK EMILIA SP 6 JAWORZNO 2005 K 00:05:58
18 12 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:06:07
19 13 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:06:09
20 61 KOŁODZIEJ JULIA ZSP5 2006 K 00:06:13
21 50 KINEL KACPER ADS Masna Krytyczna 2006 M 00:06:19
22 27 LANDAU DAWID UKS ORZEŁ KATOWICE 2007 M 00:06:20
23 63 POLOCZEK MATYLDA 2007 K 00:07:01
24 64 KOPEĆ MACIEJ 2006 M 00:07:38
25 65 JAŚKIEWICZ FABIAN 2006 M 00:07:38
26 14 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:09:08

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 253 SZTUK KAMIL MOSIR Łaziska Górne 2002 M 00:06:41
2 254 MAŃDOK ŁUKASZ MOSIR Łaziska Górne 2003 M 00:06:41
3 205 BARANOWICZ MATEUSZ ADS Masna Krytyczna 2002 M 00:07:58
4 201 KANIA WIKTORIA MOS Sosnowiec, Gim nr 18 2003 K 00:08:02
5 202 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:08:09
6 206 STEFANI BARBARA SP 67 w Katowicach 2004 K 00:10:33
PK 255 PIOTROWSKA BEATA MOW Węgrzynów 2001 K 00:11:04

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni