z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

03.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 52 AUGUSTYN ADAM APS Masna 2012 M 00:01:51
2 6 DUDZIK STANISŁAW 2014 M 00:02:22
3 8 CHODZIDŁO ALEKSANDER Przedszkole nr 26 Chorzów 2014 M 00:02:44

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ 2010 M 00:01:09
2 32 GRUSZCZYŃSKI LEON UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:10
3 31 GRUSZCZYŃSKI KAROL UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 2010 M 00:01:19
4 28 BEDNARSKI ŁUKASZ UKS KARLIK CHORZÓW 2010 M 00:01:19
5 58 BAMBYNEK PAWEŁ 2010 M 00:01:24
6 33 RATAJ TOMASZ Drużyna GieKSika 2011 M 00:01:26
7 13 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr. 67 2011 M 00:01:29
8 21 BIRAGA JAKUB 2010 M 00:01:35
9 14 MACHURA MARCEL Grupa DBK Katowice 2010 M 00:01:40
10 25 DYRKA SZYMON 2011 M 00:01:51
11 59 LOSSA FILIP Frajda 2011 M 00:01:59
12 24 DYRKA BARTOSZ 2011 M 00:02:04
13 54 WILK BRUNO Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2010 M 00:02:22
14 55 WRÓBLEWSKI KAROL 2010 M 00:02:30
PK 57 KUREK ADAM 2008 M 00:04:09

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 TABACARZ DAWID Szkoła podstawowa w Rajczy 2008 M 00:02:16
2 13 RYCHLIK PATRYK klucze szkoła podstawowa 2008 M 00:02:19
3 2 OCHOT KAJETAN SP nr 1 Mysłowice 2008 M 00:02:20
4 24 KNAPIK KAROL SP Przeczyce 2009 M 00:02:20
5 21 BEDNARSKI MATEUSZ UKS KARLIK CHORZÓW 2008 M 00:02:20
6 10 DUDZIK KRZYSZTOF LKS PSZCZYNA 2008 M 00:02:21
7 9 WYDRA GRZEGORZ Sparta Katowice 2009 M 00:02:31
8 51 STAJKOWSKI CEZARY MOSIR Łaziska Górne 2009 M 00:02:37
9 23 CHODZIDŁO FILIP SP nr 21 Chorzów 2009 M 00:02:37
10 59 TOKARSKI KUBA SP 7 Jaworzno 2009 M 00:02:44
11 11 DYRKA MATEUSZ 2008 M 00:02:48
12 14 JAROMIN TYMOTEUSZ SP7 JAWORZNO 2009 M 00:02:51
13 7 FRANKIEWICZ BARTOSZ Szkoła podstawowa 51 2009 M 00:02:54
14 20 STEFANI MICHAŁ SP 67 w Katowicach 2008 M 00:03:04
15 1 MYNARSKI ADAM UKS Orzeł Katowice 2009 M 00:03:18
16 4 NOWAK JULIAN SP 6 JAWORZNO 2009 M 00:03:24

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 GRUSZCZYŃSKI FILIP UKS WodnikSiemianowice Śląskie 2005 M 00:04:33
2 2 TABACARZ MAREK Szkoła podstawowa w Rajczy 2005 M 00:04:57
3 6 KACZMAREK ALEKSANDER SP 12 Katowice 2005 M 00:05:17
4 3 SZOŁTYS PAWEŁ 2007 M 00:05:40
5 57 MILER FRANCISZEK MOSIR Łaziska Górne 2007 M 00:05:42
6 12 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:06:07
7 13 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:06:09
8 50 KINEL KACPER ADS Masna Krytyczna 2006 M 00:06:19
9 27 LANDAU DAWID UKS ORZEŁ KATOWICE 2007 M 00:06:20
10 64 KOPEĆ MACIEJ 2006 M 00:07:38
11 65 JAŚKIEWICZ FABIAN 2006 M 00:07:38
12 14 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:09:08

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 253 SZTUK KAMIL MOSIR Łaziska Górne 2002 M 00:06:41
2 254 MAŃDOK ŁUKASZ MOSIR Łaziska Górne 2003 M 00:06:41
3 205 BARANOWICZ MATEUSZ ADS Masna Krytyczna 2002 M 00:07:58
4 202 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:08:09

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni