z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

04.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 29 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:01:08
2 48 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce biegają 2011 M 00:01:09
3 110 MAZUR MAKS 2010 M 00:01:10
4 34 ZOGAS OLYMPIA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2010 K 00:01:10
5 41 SMOLKO LENA 59 szkola podstawie 2010 K 00:01:11
6 123 GÓRNY FILIP KSP JP II 2010 M 00:01:12
7 2 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:01:15
8 11 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:01:16
9 124 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51 2010 K 00:01:17
10 52 BĘBEN BLANKA KS DOBRA MARINA 2010 K 00:01:18
11 49 MARAS JULIAN KSP im JP2, Szczecin Podjuchy 2011 M 00:01:19
12 20 ZŁOTKOWSKA ANTONINA 2010 K 00:01:19
13 39 KUŹBIK ZUZANNA Przedszkole nr 54 2011 K 00:01:19
14 127 MICHALAK CEZARY CKS Szczecin 2010 M 00:01:20
15 50 BERNER ROBERT Pogoń Pany 2010 M 00:01:21
16 3 SZYMAŃSKA MADZIA Szkoła Podstwowa nr 61 Szczecin 2010 K 00:01:21
17 47 CHOMONT KORNELIA Tęczowa Kraina Goleniów 2011 K 00:01:21
18 10 SZYMAŃSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 59 2010 K 00:01:23
19 19 MACHOLA MARCIN przedszkole nr54 2011 M 00:01:23
20 54 JAŚKIEWICZ WOJCIECH Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:23
21 53 JAŚKIEWICZ MARCIN Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:26
22 128 ZAGUŁA JULIA 2010 K 00:01:27
23 17 RUMOWSKI NORBERT SP Dołuje 2010 M 00:01:29
24 21 KLIMEK OLAF 2010 M 00:01:32
25 106 MICHAŁOWSKA NATALIA Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2011 K 00:01:32
26 13 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Puszczyk Bukowy 2011 M 00:01:34
27 114 RUDZIŃSKA MARTYNA 2010 K 00:01:36
28 37 SZUBERT JOANNA SP nr 6 w Stargardzie 2010 K 00:01:36
29 51 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:37
30 9 CHEŁMINIAK TOMASZ PP 27 Szczecin 2011 M 00:01:41
31 1 PRZYBYSZ ALEKSANDER ALIEN TEAM 2011 M 00:01:41
32 14 RAJCHOWIAK DOMINIKA SP Tanowo 2011 K 00:01:43
33 132 LORYŚ SZYMON PSP Bezrzecze 2010 M 00:01:44
34 23 SITEK LENA 2010 K 00:01:45
35 5 KUPCZYK OKSANA PP 11 Szczecin 2011 K 00:01:47
36 44 SZCZYPEK MAJA Niezapominajka 2011 K 00:01:50
37 42 GASZEWSKA GABRIELA Przedszkole NIEZAPOMINAJKA 2011 K 00:01:55
38 12 MARMURA MARIUSZ TOMASZ SP1/Stargard Ja się nie ścigam 2010 M 00:01:59
39 31 KOWNACKA KATARZYNA 2011 K 00:02:14

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni