z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

04.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 33 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:20
2 27 CZARNECKI OLIWIER Przedszkole Stokrotka Szczecin 2012 M 00:01:23
3 38 GAJEWSKI MARTIN Stargard. Ja się nie ścigam 2012 M 00:01:26
4 4 SZYMANSKI DAWID Przedszkole Dzwoneczek Szczecin 2012 M 00:01:29
5 108 JACHNIK KUBA SKS HUSARIA 2012 M 00:01:30
6 110 CZECHOWICZ OSKAR Przedszkole Tanowo 2012 M 00:01:40
7 31 WODZYŃSKI SZYMON Wodzów Świat 2012 M 00:01:41
8 24 BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK Szybkie Bryśki Team 2013 M 00:01:49
9 19 SZADOKIERSKI SZYMON Chochlik 2013 M 00:01:49
10 101 BIERNACZYK MACIEJ Sp 37 Szczecin 2012 M 00:01:49
11 10 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP 65 2014 M 00:02:17
12 52 SZULC SZYMON SKB Dzik 2013 M 00:02:28
13 1 PRZYBYSZ RADOSŁAW ALIEN TEAM 2013 M 00:02:31
14 109 ORŁOWSKI KORNEL Przedszkole Kacper 2014 M 00:02:39
15 47 WICHROWSKI IGNACY 2015 M 00:03:06
16 21 JEZIERSKI TYMON PP nr 8 Bajkowe w Policach 2014 M 00:03:06
17 30 KLIMEK ERYK 2015 M 00:03:14
18 18 SZADOKIERSKI BARTOSZ Zefirek 2015 M 00:03:46
19 107 MICHAŁOWSKI FABIAN Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2015 M 00:04:03
20 53 ROLBIECKI ALEKSANDER Pyrzyce biegają 2015 M 00:04:05
21 41 STEPKOWSKI KAROL Przedszkole 2014 M 00:04:10

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 48 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce biegają 2011 M 00:01:09
2 110 MAZUR MAKS 2010 M 00:01:10
3 123 GÓRNY FILIP KSP JP II 2010 M 00:01:12
4 11 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:01:16
5 49 MARAS JULIAN KSP im JP2, Szczecin Podjuchy 2011 M 00:01:19
6 127 MICHALAK CEZARY CKS Szczecin 2010 M 00:01:20
7 50 BERNER ROBERT Pogoń Pany 2010 M 00:01:21
8 19 MACHOLA MARCIN przedszkole nr54 2011 M 00:01:23
9 54 JAŚKIEWICZ WOJCIECH Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:23
10 53 JAŚKIEWICZ MARCIN Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:26
11 17 RUMOWSKI NORBERT SP Dołuje 2010 M 00:01:29
12 21 KLIMEK OLAF 2010 M 00:01:32
13 13 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Puszczyk Bukowy 2011 M 00:01:34
14 51 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:37
15 9 CHEŁMINIAK TOMASZ PP 27 Szczecin 2011 M 00:01:41
16 1 PRZYBYSZ ALEKSANDER ALIEN TEAM 2011 M 00:01:41
17 132 LORYŚ SZYMON PSP Bezrzecze 2010 M 00:01:44
18 12 MARMURA MARIUSZ TOMASZ SP1/Stargard Ja się nie ścigam 2010 M 00:01:59

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 CZARNECKI OSKAR Sp 10 Szczecin 2008 M 00:01:47
2 39 MORAWIAK MAKSYMILIAN Football Academy Szczecin / SP 74 2008 M 00:01:53
3 32 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:01:57
4 102 CZECHOWICZ KONRAD SP Głębokie/UKS MKL Szczecin 2008 M 00:02:00
5 1 SZYMAŃSKI JAN Szkoła Podstawowa nr 61 2008 M 00:02:01
6 2 PRZEWORSKI JAKUB SP nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:02:03
7 12 GONERKO MIKOŁAJ SP 59, Szczecin 2009 M 00:02:04
8 101 ORŁOWSKI MACIEJ 2009 M 00:02:05
9 30 SZKLARZ ADAM Klub Sportowy DOBRA MARINA 2008 M 00:02:07
10 23 REJER PAWEŁ SP 10 2008 M 00:02:08
11 24 GAJEWSKI BRAJAN Stargard. Ja się nie ścigam 2009 M 00:02:15
12 16 MITUŁA KAROL SSP 2 2009 M 00:02:18
13 15 RAJCHOWIAK FILIP SP Tanowo 2008 M 00:02:27
14 31 ZAJĄC ARKADIUSZ SP74 2008 M 00:02:28
15 34 WOLNIAK MICHAŁ ssp nr2 cks 2008 M 00:02:31
16 28 RACHWALSKI ARTUR SP14 2009 M 00:02:41

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:05:46
2 27 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:52
3 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:06:02
4 139 MATWIEJCZYK KUBA SP 5 Stargard 2005 M 00:06:05
5 60 BĘBEN BARTOSZ KS DOBRA MARINA 2005 M 00:06:12
6 23 ZACZKO MACIEJ SP 20 2007 M 00:06:16
7 40 ZAJĄC RADOSŁAW SP74 2006 M 00:06:21
8 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:32
9 10 GONERKO MATEUSZ SP 59, Szczecin 2007 M 00:06:32
10 109 WAŁOWSKI JAKUB 2006 M 00:06:49
11 150 NOWAKOWSKI MAREK 2005 M 00:06:51
12 39 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:52
13 144 KOTKOWIAK BARTOSZ KOS BnO Szczecin 2006 M 00:07:03
14 38 SZKLARZ MICHAŁ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:07:04
15 29 SIĄKAJŁO KAMIL 2006 M 00:07:18
16 106 POŁOCHACZ PIOTR 2006 M 00:07:35
17 148 KWIATKOWSKI OLAF KOS BnO Szczecin 2005 M 00:07:41
18 142 MATWIEJCZYK MICHAŁ SP 5 Stargard 2007 M 00:07:42
19 147 KASPEROWICZ TADEUSZ CS IRONMAN 2006 M 00:07:55
20 4 CHRZAN PAWEŁ Sp 33 Szczecin 2007 M 00:08:31

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 206 GOLAŃSKI STAŚ Barnim Goleniów 2003 M 00:09:29
2 212 ZAPART MICHAŁ Sp1 Gryfino, Hermes Gryfino 2004 M 00:09:51
3 209 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:10:37
4 210 MISARKO MACIEJ SP4 Nowogard 2004 M 00:10:37
5 203 SURDACKI JERZY Hermes Gryfino 2003 M 00:10:49
6 216 DARONIN OLEKSII 2003 M 00:11:24
7 262 KOTKOWIAK PIOTR KOS BnO Szczecin 2004 M 00:11:53
8 269 PACYNA ERYK #rusz4litery 2004 M 00:13:42
9 266 KASPEROWICZ ZBIGNIEW CS IRONMAN 2004 M 00:14:33
10 204 TARKOWSKI FILIP Bodaikan 2003 M 00:16:08

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni