z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

04.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 37 ASPADAREC NATALIA PENTLICZEK SZCZECIN 2013 K 00:01:22
2 26 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr 9 2012 K 00:01:34
3 42 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole nr 54 2013 K 00:01:35
4 22 ZŁOTKOWSKA FLORENTYNA 2012 K 00:01:36
5 2 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:47
6 32 KLICH ZUZANNA Biegohollica 2012 K 00:01:53
7 43 CICHOCKA MICHALINA Plastusiowo/HKS Skaut 2012 K 00:01:57
8 56 PROKOP BARBARA 2014 K 00:02:32
9 25 BRYŚKIEWICZ GABRIELA Szybkie Bryśki Team 2013 K 00:02:41
10 23 BRYŚKIEWICZ EWA Szybkie Bryśki Team 2015 K 00:03:12

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 29 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:01:08
2 34 ZOGAS OLYMPIA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2010 K 00:01:10
3 41 SMOLKO LENA 59 szkola podstawie 2010 K 00:01:11
4 2 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:01:15
5 124 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51 2010 K 00:01:17
6 52 BĘBEN BLANKA KS DOBRA MARINA 2010 K 00:01:18
7 20 ZŁOTKOWSKA ANTONINA 2010 K 00:01:19
8 39 KUŹBIK ZUZANNA Przedszkole nr 54 2011 K 00:01:19
9 3 SZYMAŃSKA MADZIA Szkoła Podstwowa nr 61 Szczecin 2010 K 00:01:21
10 47 CHOMONT KORNELIA Tęczowa Kraina Goleniów 2011 K 00:01:21
11 10 SZYMAŃSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 59 2010 K 00:01:23
12 128 ZAGUŁA JULIA 2010 K 00:01:27
13 106 MICHAŁOWSKA NATALIA Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2011 K 00:01:32
14 114 RUDZIŃSKA MARTYNA 2010 K 00:01:36
15 37 SZUBERT JOANNA SP nr 6 w Stargardzie 2010 K 00:01:36
16 14 RAJCHOWIAK DOMINIKA SP Tanowo 2011 K 00:01:43
17 23 SITEK LENA 2010 K 00:01:45
18 5 KUPCZYK OKSANA PP 11 Szczecin 2011 K 00:01:47
19 44 SZCZYPEK MAJA Niezapominajka 2011 K 00:01:50
20 42 GASZEWSKA GABRIELA Przedszkole NIEZAPOMINAJKA 2011 K 00:01:55
21 31 KOWNACKA KATARZYNA 2011 K 00:02:14

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BRODZIŃSKA OLIWIA Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2008 K 00:02:02
2 37 CHOMONT NATALIA SP 4 Goleniów 2008 K 00:02:08
3 8 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:02:13
4 14 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:02:17
5 41 PRYGIEL ANTONINA SP 59 2009 K 00:02:26
6 21 WÓJCIK KAROLINA 2008 K 00:02:33
7 11 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:35
8 7 GIERLIK HANIA OSM Szczecin 2008 K 00:02:36
9 9 OLESZEK SANDRA Stargard. Ja się nie ścigam 2009 K 00:02:50
10 110 JARZĄBKIEWICZ OLIWIA 2008 K 00:02:56

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 146 CZAJKOWSKA WIKTORIA 2006 K 00:05:46
2 2 SKROBANEK ZOFIA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:06:19
3 1 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:06:20
4 132 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:22
5 121 ZOGAS ATHINA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2007 K 00:06:22
6 13 BOGACKA WIKTORIA sp 8 2006 K 00:06:28
7 145 KUSZTELSKA NATALIA KOS BnO Szczecin 2005 K 00:06:32
8 49 MISARKO EMILIA SP4 Nowogard 2005 K 00:07:26
9 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:27
10 133 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:36
11 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:37
12 134 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:38
13 57 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:08:03
14 151 ZALICZNIAK OLIWIA 2007 K 00:08:27
15 149 JARZABKIEWICZ DAGMARA SP6 2005 K 00:08:32
16 6 GIERLIK WESNA WERONIKA OSM Szczecin 2006 K 00:08:44
17 18 STROJNY ALICJA RAZ Szczecin 2006 K 00:09:00
18 8 KUJAWSKA ANNA 2006 K 00:09:08
19 54 DURAJ WIKTORIA SP Banie 2007 K 00:09:36
20 16 DĘBEK OLIWIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:09:38
21 15 DĘBEK JULIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:09:46
22 32 KOWNACKA HANNA 2007 K 00:09:59

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 201 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:11:28
2 215 PODOLAK JULIA SP w Chwarstnicy/DELF Gryfino 2004 K 00:12:16
3 202 CHRZAN PAULINA Sp20 Szczecin 2004 K 00:13:29
4 208 ZAWADZKA IGA Klub Sportowy Dobra Marina 2004 K 00:14:27
5 207 TYTOŃ WIKTORIA SP13 w Szczecin Wielgowo 2004 K 00:14:54

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni