z

Katowice

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 3

03.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Adam Mateusz 2014 D0 Przedszkole nr 76
13 Adam Zuzanna 2012 D0 Przedszkole nr 76
8 Chodzidło Aleksander 2014 D0 Przedszkole nr 26 Chorzów
6 Dudzik Stanisław 2014 D0
JURECZKO NINA 2014 D0 PARKRUN KATOWICE
9 Kafarowska Matylda 2012 D0 Wielkolud Team
1 Khelouf Aliyah 2014 D0 Madzikplace kindergarden katowice
2 Koziarz Agata 2012 D0 Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach
4 Koziarz Oliwier 2014 D0
10 Lossa Ewa 2013 D0 Frajda
11 Michalik Martyna 2014 D0
7 Pyrk Hania 2013 D0 Wróbelka Elemelka
3 Stępień Martyna 2012 D0 Pezedszkole
5 Wydra Anna 2012 D0 Przedszkole nr 59

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
17 Bednarek Maksymilian 2011 D1 Przedszkole nr 20 w Chorzowie
28 Bednarski Łukasz 2010 D1 UKS KARLIK CHORZÓW
1 Bielec Agnieszka 2011 D1
21 Biraga Jakub 2010 D1
Czapla Wojtus 2011 D1
5 Ćwikliński Mikołaj 2010 D1
22 Dudzik Zofia 2011 D1 Przedszkole w Łące
24 Dyrka Bartosz 2011 D1
25 Dyrka Szymon 2011 D1
6 Filipkowska Michalina 2010 D1
31 Gruszczyński Karol 2010 D1 UKS Wodnik Siemianowice Śląskie
32 Gruszczyński Leon 2010 D1 UKS Wodnik Siemianowice Śląskie
15 Habiński Filip 2010 D1
30 Józef Vanessa 2011 D1 ADS Masna Krytyczna
8 Kania Oliwia 2010 D1 SP nr 6
4 Khelouf Malika 2010 D1 Sp66 Katowice
26 Kotas Mikołaj 2010 D1 Szkoła
10 Koziarz Alicja 2011 D1 Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach
12 Koziarz Wiktoria 2011 D1
Kupiec Paulina 2010 D1
29 Lossa Filip 2011 D1 Frajda
14 Machura Marcel 2010 D1 Grupa DBK Katowice
7 Mazur Maria 2011 D1 Przedszkole 89
18 Miktus Alicja 2011 D1 Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami Integracyjnymi
11 Nowak Jakub 2010 D1 Szkoła podstawowa nr 54 Katowice-Giszowiec
16 Nowak Paulina 2010 D1 Szkoła
20 Oboz Isabella 2011 D1 URODZENI BIEGACZE www.bornrunners.pl
9 Ostrowska Nina 2010 D1 SP nr 67 w Katowicach
19 PAJĄK OLGA 2011 D1 MP 59 W KATOWICACH
27 Pyrk Franio 2011 D1 Wróbelka Elemelka
3 Radziejewska Zosia 2010 D1
33 Rataj Tomasz 2011 D1 Drużyna GieKSika
13 Skomorowski Franciszek 2011 D1 Przedszkole nr. 67
23 THAMM Malwina 2010 D1 5 M
2 Wróblewski Karol 2010 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
21 Bednarski Mateusz 2008 D2 UKS KARLIK CHORZÓW
23 Chodzidło Filip 2009 D2 SP nr 21 Chorzów
10 Dudzik Krzysztof 2008 D2 LKS PSZCZYNA
11 Dyrka Mateusz 2008 D2
7 Frankiewicz Bartosz 2009 D2 Szkoła podstawowa 51
6 Gamza Anna 2009 D2 UKS Wodnik
14 JAROMIN TYMOTEUSZ 2009 D2 SP7 JAWORZNO
3 Jaskólska Martyna 2008 D2 UKS Karlik Chorzów
24 Knapik Karol 2009 D2 SP Przeczyce
19 Laska Dominika 2008 D2 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
25 Michalik Karolina 2008 D2 SP 11 KATOWICE
1 Mynarski Adam 2009 D2 UKS Orzeł Katowice
26 Nowak Julia 2008 D2 Szkoła Podstawowa nr 3 w Mysłowicach
4 NOWAK JULIAN 2009 D2 SP 6 JAWORZNO
2 Ochot Kajetan 2008 D2 SP nr 1 Mysłowice
17 Ogon Alicja 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 3 Siemianowice
12 Pinkawa Dorota 2009 D2 Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
13 rychlik patryk 2008 D2 klucze szkoła podstawowa
8 Skiba Dobrawa 2009 D2 SP nr 8 Siemianowice Śląskie
20 Stefani Michał 2008 D2 SP 67 w Katowicach
5 Tabacarz Dawid 2008 D2 Szkoła podstawowa w Rajczy
15 Wasylowski Adam 2009 D2 Podstawowa Nr 51
16 Wasylowski Filip 2009 D2 Podstawowa Nr 51
9 Wydra Grzegorz 2009 D2 Sparta Katowice
22 Zamojska Lena 2008 D2 Miechowicka Grupa Biegowa
18 Żyłka Kuba 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Biedroń Aleksander 2005 D3 Grupa DBK Katowice
22 Chmiest Bartosz 2006 D3 Jaroszowiec
20 Chodzidło Mateusz 2007 D3 SP nr 21 Chorzów
18 figiel magdalena 2005 D3 sp.53
28 Frosztęga IGA 2007 D3 UKS JUDO MYSŁOWICE
26 Gruszczyński Filip 2005 D3 UKS WodnikSiemianowice Śląskie
Jaśkiewicz Fabian 2006 D3
19 Jodłowiec adam 2006 D3 szkoła
21 Józef Konrad 2007 D3 ADS Masna Krytyczna / SP 29 Dąbrowa Górnicza
6 Kaczmarek Aleksander 2005 D3 SP 12 Katowice
Kmera IGOR 2007 D3 sp25 Sosnowiec /SG-SQUAD
kopeć Maciej 2006 D3
4 Kubik Julia 2007 D3 SP 7
27 LANDAU DAWID 2007 D3 UKS ORZEŁ KATOWICE
10 Ligocka Maja 2005 D3
25 Mielimąka Tadeusz 2005 D3 Pstrążna---
1 NOWAK EMILIA 2005 D3 SP 6 JAWORZNO
29 Poloczek Matylda 2007 D3
15 Porwolik Oliwia 2007 D3 UKS Trójka Mikołów
23 PTAK KAROLINA 2007 D3 szkola podstawowa nr 15 Tarnowskie Góry
24 PTAK PAULINA 2005 D3 SZKOLA PODSTAWOWA NR 15 TARNOWSKIE GÓRY
7 STĘPIEŃ JULIA 2007 D3 SZKOŁA
13 Suski Kacper 2005 D3 SP 36 Bielsko-Biała
14 Suski Zenon 2006 D3 SP 36 Bielsko-Biała
3 Szołtys Paweł 2007 D3
2 Tabacarz Marek 2005 D3 Szkoła podstawowa w Rajczy
16 THAMM Michalina 2007 D3 5 M
17 THAMM MILENA 2005 D3 5 M
5 TUSIŃSKI Janek 2006 D3
8 Wachowska Dominika 2007 D3 SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu
9 Wachowska Zuzanna 2006 D3 SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu
11 Wiśniewski Natan 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr.5 w Chorzowie

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
205 Baranowicz Mateusz 2002 D4 ADS Masna Krytyczna
204 Bieszczad Kamil 2002 D4 Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA
207 Kafarowski Jakub 2004 D4 Wielkolud Team
201 Kania Wiktoria 2003 D4 MOS Sosnowiec, Gim nr 18
202 Machura Maksymilian 2004 D4 Grupa DBK Katowice
203 Porwolik Bernadeta 2004 D4 UKS Trójka Mikołów
206 Stefani Barbara 2004 D4 SP 67 w Katowicach