Katowice

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 4

25.02.2024 Dystans: 200 m - 1 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
15 Dudek Michalina 2020 D0 Wariat Team
7 Gapinska Zuzanna 2020 D0 Przedszkole nr 25 w Zabrzu
2 Jasiński Robert 2020 D0
16 Kaczmarek Iga 2019 D0
11 Kożdoń Cezary 2021 D0
12 Krol Józef 2019 D0 Domowe Przedszkolaki
13 Krol Kazimierz 2021 D0 Domowe Przedszkolaki
5 Malina Franciszek 2021 D0 Inżynieria Biegania
6 Malina Stanisław 2019 D0 Inżynieria Biegania
8 Mleczko Tymoteusz 2019 D0 Zabrze
10 Psiuk-Maksymowicz Jan 2019 D0 PM Nr 23 w Gliwicach
4 SOLECKI KAMIL 2019 D0 Tri TERM Team
1 Szydłowski Witold 2019 D0
3 Wawoczny Zbigniew 2019 D0
9 Zagrodnik Klara 2019 D0 Przedszkole nr 4 w Mysłowicach

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
17 Antończyk Mikołaj 2018 D1 Przedszkole publiczne Suszec
15 Ćwikliński Mateusz 2017 D1 APK Sosnowiec
5 Danecka Emilia 2018 D1 Kamyki Patyki
6 Danecki Jan 2018 D1 Kamyki Patyki
12 Dudek Jonasz 2018 D1 Eden Racing Siemianowice Śląskie / Never Too Late
11 Gapinski Antoni 2017 D1 Przedszkole nr 25 w Zabrzu
3 Jasińska Alicja 2018 D1
18 Kaczmarek Piotr 2017 D1
14 Krol Stanisław 2018 D1 Domowe Przedszkolaki
Machelska Milena 2017 D1 EDGE SKATING
19 Matusik Antek 2018 D1 Przedszkole przy SP16 w Siemianowicach Śląskich
Mazur Róża 2018 D1
4 Motyka Hanna 2018 D1 Przedszkole Miejskie Nr 73 im. Misia Uszatka
2 Niedbalska Magdalena 2018 D1
1 Nowak Bartłomiej 2018 D1 Football Academy Kraków Północ
7 Ochot Jagoda 2017 D1 SP nr1 Mysłowice
13 Psiuk-Maksymowicz Piotr 2017 D1 PM Nr 23 w Gliwicach
10 Rosiński Paweł 2018 D1 SportArt Tychy
16 Stańczyk Mikołaj 2018 D1
8 WIŚNIEWSKA AMELIA 2017 D1 Żory Team
9 Wołujewicz Kacper 2018 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Antończyk Oliwier 2015 D2 Szkoła im.Janusza Korczaka Suszec
6 Bednarski Adam 2015 D2 Szkoła podstawowa.
23 Bernacki Jan 2016 D2
3 Bieńkowska Nela 2016 D2 Socios Silesia
22 Cioć Jagoda 2016 D2 SP Wysoka
11 Dogan Leyla 2015 D2 Szkoła Podstawowa Sportowa w Mysłowicach
18 Drabik Igor 2015 D2 Eden Racing Siemianowice Śląskie/ NeverTooLate
19 Dudek Miłosz 2016 D2 Eden Racing Siemianowice Śląskie / Never Too Late
Galbarczyk Amelia 2015 D2
25 KRASKA IGOR 2016 D2 CALIFORNICATION TEAM
16 Loch Tymon 2016 D2 ZSS Siemianowice Śląskie
10 Mazur Alicja 2016 D2 Eden Racing
17 Mleczko Wojciech 2016 D2 Zabrze
2 Niedbalska Izabela 2016 D2
Niemiec Tosia 2015 D2 Eden racing
13 Normantowicz Julia 2016 D2 Szkoła
14 Nowak Ewa 2015 D2 Szkoła Podstawowa w Krzykawie
7 Nowak Kacper 2015 D2 GBR
1 Nowak Michalina 2015 D2 WKS Wawel Kraków
21 Psiuk-Maksymowicz Jakub 2015 D2 SP Nr 10 w Gliwicach
9 Salwa Kacper 2015 D2
4 Surowiec Anna 2016 D2 Never Too Late
8 Swider Franciszek 2016 D2 SPARTAN TEAM KALETY
Szulc Emilia 2015 D2 Szkoła podstawowa nr 11
24 Śliwińska Łucja 2016 D2 Lks Klimczok Bystra
Thamm Tomasz 2016 D2
26 Trybuła Alicja 2016 D2 SP nr 1 Goczałkowice-Zdrój
5 Walczak Pascal 2016 D2
15 Wołujewicz Mikołaj 2016 D2
20 ZAGRODNIK MAJA 2015 D2 Uks Chromik

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Bara Piotrek 2014 D3 AKS Mikołów
3 Bieńkowska Lena 2013 D3 Socios Silesia
Chrząścik Wojciech 2014 D3 Klono Team
7 Ciepiela Natalia 2013 D3 Eden Racing
17 Cioć Przemysław 2013 D3 UKS 1 Łazy
Galbarczyk Filip 2013 D3
6 Główka Kacper 2014 D3 SP nr 12 Katowice
19 Kaczmarczyk Magdalena 2014 D3 Edenracing
13 Khelouf Aliyah 2014 D3 Sp 6 Mikołów
26 Kierot Agnieszka 2014 D3 Eden Racing
1 Kluk Lea 2014 D3
8 Kopic Dominik 2014 D3 Eden Racing Siemianowice Śląskie / NeverTooLate
15 Kożdoń Tomasz 2014 D3 Anglojęzyczna
12 Kruk Matylda 2013 D3 SP nr 6 Gliwice/
22 Krzemień Franciszek 2014 D3
9 Loch Pola 2014 D3 ZSS Siemianowice Śląskie
14 Machelski Szymon 2014 D3 Eden Racing Siemianowice Śląskie /
21 Michalak Stanisław 2013 D3 Eden Racing Siemianowice Śląskie / NeverTooLate
11 Mleczko Alicja 2013 D3 Zabrze
4 Motyka Ignacy 2014 D3 MKS MOS Katowice
10 Niśkiewicz Pola 2014 D3 Eden Racing
5 Pietrzyk Vanessa 2014 D3
16 Puchała Hanna 2014 D3 TL Pogoń Ruda Śląska
23 Pyrk Hania 2013 D3 SP 59 w Katowicach
2 Szydłowska Anna 2014 D3
18 Śliwiński Antoni 2013 D3 Lks Klimczok Bystra
24 Trybuła Artur 2014 D3 SP nr 1 Goczałkowice-Zdrój
25 Wiśniewski Olivier 2013 D3 UKS 1 Łazy
20 Wojtyczka Agata 2014 D3
27 Żymełka Stanisław 2014 D3 Klub Eden Racing Siemianowice Śląskie

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Bara Asia 2012 D4 UKS Trójka Mikołów
16 Bujoczek Milena 2011 D4 mks mosm bytom
3 Bula Barbara 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 1 w Świętochłowicach
11 Chepurenko Oleksii 2012 D4 Eden Racing Siemianowice Śląskie/Never TooLate
7 Ciepiela Stanisław 2011 D4 Eden Racing
GĄSIOR EMIL 2012 D4 Szkoła Sportowa/ Lechia 06 Mysłowice
9 Jakubik Daniel 2012 D4 Eden Racing Siemianowice Śląskie / NeverTooLate
2 Jedlicka Anastazja 2012 D4 SP 4 w Myslowicach
5 Koziarz Agata 2012 D4
4 Koziarz Alicja 2011 D4
18 Kożdoń Henryk 2012 D4 Anglojęzyczna
8 PAJĄK OLGA 2011 D4 GISZOWIEC BIEGA RAZEM/ SP 54 W KATOWICACH
12 Pawłowicz Kacper 2012 D4 Eden Racing Siemianowice Śląskie
23 Pyrk Franek 2011 D4 SP 59 w Katowicach
14 Skomorowski Francziszek 2011 D4 SP nr. 2
13 Smolej Michał 2011 D4 Szkoła podstawowa nr 2 Chełm Śląski
20 Sobczak Alicja 2011 D4 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 Katowice
15 Sojda Dominika 2012 D4 Eden Racing Siemianowice Śląskie
10 Stawarz Milena 2012 D4 Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
22 Świderski Stanisław 2012 D4 Eden Racing Siemianowice Śląskie / Never Too Late
17 Tomaszek Dominika 2011 D4 mks mosm bytom
19 Walczyńska Anna 2012 D4 SP3 Żory
1 Wilczyńska Basia 2011 D4 Katolik Sosnowiec
24 Wilk Mikołaj 2011 D4 UKS Piątka Plus Rydułtowy
6 WIŚNIEWSKA MAJA 2011 D4 Żory Team
21 Wojtyczka Martyna 2012 D4
Żuchliński Maciej 2011 D4 Eden Racing/ Never too late

Kategoria D5

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
204 Biraga Jakub 2010 D5
Dobry MACIEJ 2010 D5
207 Dudek Natalia 2008 D5 Wariat Team
205 Jankowski Bartosz 2009 D5 MKS MOSM Bytom
Kandzia Kamil 2009 D5
206 Khelouf Malika 2010 D5 Sp 6 Mikołów
202 Oczko Piotr 2010 D5 STO Katowice
203 Pietrzyk Dawid 2009 D5
201 Pinkawa Dorota 2009 D5 Giszowiec Biega Razem
208 Stańczyk Antoni 2010 D5
209 Szewczyk Kamila 2009 D5 UKS Piątka Plus Rydułtowy

Sponsor tytularny