Warszawa

Klasyfikacja generalna 2023/2024

po 4 z 5 biegów

Kategorie główne:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1311 Sudak Zuzanna Warszawa UKS G8 Bielany 2001 K16

2
00:17:36
00:17:34
5
00:18:58
00:18:55
1
00:17:42
00:17:41


3 8
2 13 Kazmierczak Marta Warszawa Dream Run 1981 K40 4
00:18:07
00:18:04
3
00:18:27
00:18:25
6
00:18:58
00:18:56
2
00:17:58
00:17:57


4 9
3 1075 Makuch Joanna Piaseczno KONDYCJA/100 TWARZY GRZYBIARZY 2003 K16 7
00:19:19
00:19:19


8
00:19:22
00:19:19
4
00:19:32
00:19:30


3 19
4 621 Kraszpulska Magdalena Warszawa Team Kopeć 1987 K35 6
00:19:09
00:19:07
5
00:19:04
00:19:02
10
00:19:37
00:19:35




3 21
5 70 Niewiadomska Katarzyna Warszawa MBC Team 1976 K45 12
00:20:07
00:20:01
6
00:19:38
00:19:34
18
00:21:14
00:21:04




3 36
6 1131 Mosiołek Monika Skarżysko-Kamienna Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1984 K35 11
00:20:05
00:19:58


20
00:21:30
00:21:23
6
00:20:20
00:20:15


3 37
7 628 SZYMAŃSKA AGNIESZKA ŁOMIANKI 1977 K45 116
00:28:28
00:28:23
13
00:20:57
00:20:53
15
00:21:00
00:20:51
9
00:20:35
00:20:28


4 37
8 28 KURZ IZABELA WARSZAWA adidas Runners Warsaw 1984 K35 23
00:21:14
00:21:04
15
00:21:22
00:21:15
17
00:21:08
00:21:03
7
00:20:22
00:20:16


4 39
9 434 Majewska Ewa Warszawa Bieganie Po 40 1977 K45 14
00:20:11
00:20:07
10
00:20:15
00:20:10
16
00:20:56
00:20:51




3 40
10 618 Łastowiecka Karolina Mińsk Mazowiecki KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 2007 K16 24
00:21:11
00:21:05
9
00:20:06
00:20:01
13
00:19:58
00:19:53




3 46
11 203 Bujnowska Małgorzata Warszawa Rozbiegane Michałowice 1985 K35 19
00:20:57
00:20:51
16
00:21:21
00:21:16


12
00:21:09
00:21:02


3 47
12 700 Majer Bogusława Warszawa Vege Runners 1983 K40 18
00:20:59
00:20:51
11
00:20:30
00:20:22
22
00:21:43
00:21:30




3 51
13 1057 Dziwosz Katarzyna Warszawa WARSAW RUN CLUB 1980 K40 27
00:21:58
00:21:52
14
00:21:17
00:21:14


13
00:21:11
00:21:05


3 54
14 278 Josypenko Bożena Warszawa 1978 K45 28
00:22:05
00:21:57
12
00:21:03
00:20:50
21
00:21:50
00:21:28




3 61
15 208 Hetmańska-Wrzeszcz Jolanta Sowia Wola Bieganie Po 40/Puchacz Sowia Wola 1977 K45 26
00:21:57
00:21:50
22
00:21:52
00:21:45
23
00:21:53
00:21:43
19
00:22:17
00:22:06


4 64
16 61 Cewińska Ida Warszawa, MAZOWIECKIE Trimasters 1994 K23 22
00:21:10
00:21:03


34
00:23:20
00:22:56
15
00:21:37
00:21:30


3 71
17 429 Kolano Agnieszka Warszawa Przedwojewski Team 1981 K40 20
00:21:02
00:20:52
26
00:22:11
00:21:59
29
00:22:58
00:22:06




3 75
18 286 Wójcik Monika Warszawa Biegam Na Tarchominie 1977 K45

28
00:23:08
00:22:21
39
00:24:18
00:23:12
16
00:22:35
00:21:33


3 83
19 47 Makuch Aleksandra Warsaw BWRUNNERS 1986 K35 35
00:23:08
00:22:57
18
00:21:31
00:21:24
31
00:22:25
00:22:18




3 84
20 500 Leśniewicz-Paraszka Danuta Warszawa Dziki Bieg / Minions Speed Team 1985 K35 30
00:23:36
00:22:34
33
00:23:31
00:22:41
49
00:25:20
00:24:19
22
00:24:03
00:22:59


4 85
21 306 Ziółkowski Ramza Rita Róża Warszawa EasyRunning Team 1985 K35 29
00:22:38
00:22:26


41
00:24:07
00:23:15
20
00:22:53
00:22:47


3 90
22 261 Jakubisiak Renata Warszawa Biegam na Tarchominie 1981 K40

32
00:24:15
00:22:41
33
00:23:49
00:22:49
28
00:24:23
00:23:20


3 93
23 725 Rzymowska Krystyna warszawa Vege Runners 1969 K50 33
00:24:03
00:22:55
39
00:23:40
00:23:29


21
00:23:06
00:22:53


3 93
24 472 Jereczek Ada Warszawa KB Pace 1997 K23 42
00:23:47
00:23:32
38
00:24:15
00:23:17


17
00:22:07
00:21:54


3 97
25 465 Kaseja Łucja Warszawa Niezła Korba 1986 K35 46
00:25:06
00:24:02
35
00:23:42
00:22:50
37
00:23:57
00:23:06
26
00:24:22
00:23:17


4 98
26 304 Grochowska Magdalena Warszawa EasyRunning Team 1985 K35 37
00:23:20
00:23:06
29
00:23:24
00:22:33
35
00:23:51
00:22:58
80
00:29:48
00:27:36


4 101
27 82 Szyszko Ewa Marki Markowi Biegacze 1980 K40 34
00:23:02
00:22:57


45
00:24:30
00:23:40
23
00:23:22
00:23:09


3 102
28 1196 Jagiełło Małgorzata Warszawa PIETRZYK RUNNING TEAM 1967 K55 39
00:24:19
00:23:15
36
00:23:19
00:23:06
38
00:23:21
00:23:10




3 113
29 426 Kalukiewicz Amelia Słupno MYKK 1975 K45 45
00:24:49
00:23:46
37
00:24:53
00:23:16
42
00:24:20
00:23:28




3 124
30 676 Durka Dorota Warszawa Samsung Research Sport 1980 K40 47
00:25:17
00:24:02


50
00:24:36
00:24:21
32
00:24:42
00:23:34


3 129
31 674 Żebiałowicz Alicja Warszawa 2003 K16 91
00:28:08
00:26:56
49
00:25:19
00:24:28
61
00:25:52
00:25:01
24
00:23:18
00:23:09


4 134
32 464 Piasta serafin Natalia Jabłonna Wieliszew Heron Team 1979 K40 63
00:26:13
00:25:07
40
00:25:27
00:23:52


33
00:25:08
00:24:02


3 136
33 568 Bespalaya Katerina Łomianki Dolne 1988 K35 49
00:24:22
00:24:08
53
00:26:08
00:25:09


34
00:25:10
00:24:04


3 136
34 253 Jarmużewska Teresa Warszawa Grupa biegowa CHTMO 1971 K50 53
00:25:37
00:24:28
50
00:25:46
00:24:50
62
00:26:09
00:25:14
37
00:25:00
00:24:48


4 140
35 506 Niewiarowska Anna Borzęcin Mały STARE BABICE BIEGAJĄ 1979 K40 44
00:23:47
00:23:33
43
00:24:55
00:24:08
56
00:25:29
00:24:38




3 143
36 1292 Goncerzewicz Anna Kwirynów AsicsFrontRunner/STARE BABICE BIEGAJĄ 1983 K40

54
00:26:03
00:25:11
57
00:25:40
00:24:45
38
00:26:16
00:24:56


3 149
37 178 Kashivska Oksana Warszawa 1969 K50 56
00:25:54
00:24:46
44
00:25:03
00:24:14
54
00:24:45
00:24:26




3 154
38 1081 Tittenbrun Marta Warszawa 1989 K23 64
00:26:17
00:25:09
63
00:27:03
00:26:14
74
00:27:57
00:26:09
40
00:26:09
00:25:00


4 167
39 572 Jagnieszczak Zuzanna Warszawa Team Parszczyńskich 1985 K35 55
00:25:45
00:24:40


58
00:25:49
00:24:56
56
00:29:15
00:25:59


3 169
40 690 Zubelewicz Anna Warszawa RozpędzOne 1987 K35 77
00:27:06
00:26:00
55
00:26:02
00:25:15


42
00:26:08
00:25:03


3 174
41 551 Kosman Małgorzata Warszawa Sport Generation 1963 K60 54
00:25:54
00:24:38


69
00:26:50
00:25:54
55
00:27:17
00:25:59


3 178
42 545 Odolczyk Joanna Warszawa 1965 K55 61
00:27:13
00:25:01
57
00:26:58
00:25:23
60
00:25:11
00:24:59




3 178
43 583 Rawa Marcelina Warszawa 1994 K23 69
00:27:54
00:25:31
75
00:29:31
00:26:53
97
00:29:01
00:27:10
39
00:27:05
00:24:59


4 183
44 204 Więcławska Kasia Wola Mrokowska 1978 K45 66
00:27:39
00:25:19
51
00:25:42
00:24:54
72
00:26:59
00:26:07




3 189
45 478 Rajchel Katarzyna Warszawa adidas Runners Warsaw 1984 K35 111
00:30:13
00:28:04
59
00:26:37
00:25:40
79
00:27:09
00:26:16
51
00:27:06
00:25:54


4 189
46 1086 Mizera Anna Warszawa 1987 K35 58
00:25:58
00:24:47


82
00:28:14
00:26:22
50
00:25:59
00:25:49


3 190
47 183 Żuraniewska Agnieszka Warszawa Team Parszczyńskich 1977 K45 31
00:23:44
00:22:39
117
00:32:55
00:30:07
43
00:24:37
00:23:31




3 191
48 237 Gawron-Smater Agnieszka Łomianki 1975 K45 85
00:28:42
00:26:27
60
00:27:23
00:25:43
85
00:27:28
00:26:36
46
00:26:28
00:25:22


4 191
49 339 Rączkowska Patrycja WARSZAWA MYKK 1984 K35 73
00:27:56
00:25:49


70
00:27:48
00:25:54
54
00:27:15
00:25:59


3 197
50 626 Dąbrowska Katarzyna Warszawa 1989 K23

66
00:28:06
00:26:30
87
00:28:31
00:26:38
45
00:26:24
00:25:16


3 198
51 302 Słowiak Klaudia Warszawa 1985 K35 59
00:26:00
00:24:51
52
00:25:20
00:25:08
89
00:27:43
00:26:46




3 200
52 669 SZCZUTOWSKA OLGA STEFANOWO 1974 K45 67
00:27:41
00:25:20
56
00:26:09
00:25:21
78
00:27:08
00:26:16




3 201
53 1133 Koźlicka-Glińska Renata Warszawa 1975 K45 78
00:27:19
00:26:02
65
00:28:05
00:26:26
101
00:29:12
00:27:20
58
00:27:24
00:26:10


4 201
54 518 Tula Renata Warszawa Mykmyk 1952 K65 74
00:27:07
00:25:50


71
00:26:55
00:25:58
57
00:27:24
00:26:08


3 202
55 479 Chmielnik Dorota Warszawa eAzymut.pl 1992 K23 75
00:27:10
00:25:53


75
00:27:12
00:26:12
53
00:26:10
00:25:58


3 203
56 537 Wojciechowska Joanna Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1987 K35 84
00:27:54
00:26:26


77
00:27:18
00:26:13
48
00:26:56
00:25:41


3 209
57 620 Świderska Dorota Warszawa 1987 K35 81
00:29:41
00:26:17
72
00:29:25
00:26:40
104
00:29:24
00:27:28
62
00:28:26
00:26:21


4 215
58 101 Jankowska Wiola Warszawa 1980 K40 88
00:27:55
00:26:41
62
00:26:49
00:25:53
93
00:28:05
00:26:55
66
00:27:46
00:26:36


4 216
59 1013 Pokutycka-Madrala Marta Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1978 K45 80
00:27:41
00:26:13


92
00:27:56
00:26:51
59
00:28:16
00:26:10


3 231
60 450 Brach Barbara Warszawa 1980 K40 82
00:29:58
00:26:19
79
00:29:57
00:27:16
111
00:30:02
00:28:11
70
00:29:04
00:26:57


4 231
61 276 Kościk Urszula Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 1988 K35 71
00:27:08
00:25:48


86
00:27:35
00:26:36
87
00:29:10
00:27:58


3 244
62 793 Kurzacz Katarzyna Warszawa KB Pace Warszawa 1972 K50

84
00:29:07
00:27:32
99
00:29:12
00:27:18
61
00:28:28
00:26:20


3 244
63 1256 Firląg Ewa Warszawa 1981 K40

64
00:27:22
00:26:25
96
00:27:58
00:27:01
88
00:30:04
00:27:58


3 248
64 774 Hawryluk-Stasiak Ewa Warszawa BIEGUNI 2022/AKTYWNA WARSZAWA 1963 K60

70
00:28:10
00:26:34
113
00:30:10
00:28:22
65
00:28:37
00:26:33


3 248
65 767 Kowalska Agata Warszawa 1995 K23

81
00:29:09
00:27:20
109
00:29:18
00:28:08
68
00:28:10
00:26:48


3 258
66 288 Idryan Małgorzata Warszawa T-Mobile Sport Team 1978 K45 99
00:28:31
00:27:20
83
00:29:06
00:27:26


77
00:29:17
00:27:14


3 259
67 212 Domagała Aleksandra Dziekanów Nowy Borkofoki 1980 K40 89
00:30:08
00:26:41
73
00:28:21
00:26:44
98
00:28:59
00:27:11




3 260
68 408 Kruzel Karolina Warszawa ING Bank Ślaski 1990 K23 65
00:27:16
00:25:11


110
00:30:04
00:28:11
90
00:29:06
00:28:03


3 265
69 254 Porejko Justyna Warszawa 1986 K35 114
00:29:17
00:28:08
80
00:28:56
00:27:17
136
00:30:53
00:29:07
74
00:28:27
00:27:10


4 268
70 658 Gaweł Dorota Łomianki 1980 K40 72
00:27:54
00:25:49
82
00:30:03
00:27:25
115
00:31:17
00:28:28




3 269
71 342 Milicevic Andela Warszawa ACCENTURE 1992 K23 110
00:30:17
00:28:03
91
00:31:03
00:28:20
130
00:31:52
00:28:58
69
00:29:04
00:26:54


4 270
72 24 Nowakowska Beata Hipolitów RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE 1977 K45 101
00:29:39
00:27:21
68
00:29:21
00:26:31
105
00:30:32
00:27:39




3 274
73 649 RASIELEWSKA-SAJEWSKA DOROTA Warszawa Exorigo Upos 1980 K40 113
00:31:42
00:28:05
87
00:30:40
00:27:55
123
00:31:38
00:28:42
78
00:29:35
00:27:20


4 278
74 247 Lisińska Agata Stefanówka 1973 K50 112
00:30:16
00:28:04
99
00:31:38
00:28:51
128
00:30:37
00:28:50
76
00:29:17
00:27:13


4 287
75 511 Kociszewska Paulina Warszawa Rwące Sarny 1982 K40

88
00:30:58
00:28:05
133
00:32:03
00:29:03
72
00:29:22
00:27:07


3 293
76 444 Kobus Anna Warszawa 1988 K35 203
00:37:26
00:33:49
94
00:31:07
00:28:24
125
00:31:44
00:28:46
75
00:28:27
00:27:10


4 294
77 730 Gruza Marta Kazuń Bielany Bieganie Po 40 1979 K40 146
00:32:02
00:29:40
77
00:28:43
00:27:05
146
00:31:13
00:29:25
73
00:28:19
00:27:08


4 296
78 413 Baran Paulina Piaseczno 1990 K23 123
00:32:03
00:28:40
74
00:28:28
00:26:51
100
00:28:11
00:27:20




3 297
79 752 Ronkiewicz Lidia Warszawa 1988 K35

101
00:30:42
00:28:53
114
00:29:21
00:28:23
89
00:29:18
00:28:03


3 304
80 490 Kado Magdalena Legionowo, Łajski Welland Medical Polska 1990 K23 109
00:30:07
00:28:00
102
00:30:40
00:28:59


102
00:30:58
00:28:54


3 313
81 366 Turbar Nataliia Warszawa Accenture 2001 K16 120
00:30:45
00:28:34
105
00:31:48
00:29:06


91
00:30:21
00:28:10


3 316
82 54 Isasi-Kuran, Agata Marki Markowi Biegacze 1977 K45 70
00:27:43
00:25:37


176
00:34:38
00:32:39
71
00:29:13
00:27:01


3 317
83 326 Kalwajtys Anna Warszawa TRIMASTERS 1982 K40 95
00:29:27
00:27:05
69
00:27:33
00:26:33
153
00:31:38
00:29:51




3 317
84 392 Kucińska Magdalena Warszawa-Wesoła 1984 K35 100
00:29:25
00:27:20
96
00:30:11
00:28:31
121
00:30:35
00:28:40




3 317
85 721 Górka Barbara Warszawa 2005 K16 97
00:30:33
00:27:10
129
00:34:01
00:31:18


94
00:30:30
00:28:24


3 320
86 415 Shvaikouskaya Volha Warszawa 1979 K40 169
00:34:30
00:30:58
109
00:31:52
00:29:13
135
00:30:14
00:29:06
84
00:30:06
00:27:55


4 328
87 51 Sierzputowska Ewa Warszawa Guns and Roses Run Team 1966 K55 140
00:31:27
00:29:17
111
00:30:18
00:29:20
132
00:31:50
00:29:02
86
00:29:16
00:27:57


4 329
88 436 Bączyk Natalia Szczecin Monia Gym 1999 K23 136
00:31:29
00:29:05
107
00:30:07
00:29:07
127
00:29:56
00:28:48
96
00:29:40
00:28:29


4 330
89 735 Odrowąż-Petrykowska Maria Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1982 K40

90
00:29:20
00:28:19
147
00:33:21
00:29:27
95
00:29:43
00:28:26


3 332
90 1314 Stalmach-Chylińska Jolanta Warszawa Warszawa 1960 K60

93
00:31:01
00:28:24
139
00:31:07
00:29:14
100
00:29:53
00:28:41


3 332
91 1068 Legan Martyna Warszawa Team Envol Poland 1992 K23 129
00:30:58
00:28:52
78
00:28:47
00:27:09
126
00:30:37
00:28:47




3 333
92 416 Starzyńska Marta Lublin Perfect Runner team 1973 K50 102
00:29:38
00:27:24
85
00:29:28
00:27:49
148
00:31:16
00:29:28




3 335
93 359 Iwińska Katarzyna Warszawa 1979 K40 130
00:32:26
00:28:54


107
00:30:38
00:27:47
99
00:30:53
00:28:41


3 336
94 613 Karmeluk Grażyna Warszawa 1992 K23 148
00:32:09
00:29:46
120
00:32:58
00:30:19
131
00:30:51
00:29:01
85
00:30:03
00:27:56


4 336
95 440 Szeląg-Sosna Małgorzata Warszawa PZU SPORT TEAM 1970 K50 135
00:32:25
00:29:02
98
00:30:37
00:28:47
141
00:31:08
00:29:16
103
00:31:09
00:28:58


4 336
96 347 MARKOWSKA OKTAWIA Malbork Biegaj z Dymkiem 1979 K40 79
00:27:22
00:26:12
121
00:31:24
00:30:27
143
00:31:10
00:29:18




3 343
97 548 Olechno-Miatkowska Aniela Warszawa Nationale Nederlanden Running Team 1983 K40 117
00:30:30
00:28:26


112
00:30:07
00:28:18
114
00:30:52
00:29:33


3 343
98 540 Kopczyńska Dominika Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1973 K50 87
00:30:02
00:26:40


152
00:32:40
00:29:49
107
00:31:31
00:29:08


3 346
99 602 Woźnica Małgorzata Łomianki 1970 K50 277
00:47:53
00:44:01
134
00:33:18
00:31:39
120
00:29:42
00:28:38
93
00:29:37
00:28:13


4 347
100 406 Lasek Magdalena Warszawa 1996 K23 126
00:32:26
00:28:51
100
00:31:34
00:28:53
150
00:32:34
00:29:39
121
00:32:31
00:30:22


4 347
101 549 Bajor Katarzyna Warszawa 1990 K23

95
00:31:05
00:28:28
137
00:32:03
00:29:08
118
00:32:13
00:29:58


3 350
102 248 KUBACKA EWA WARSZAWA 1976 K45 105
00:28:57
00:27:42


144
00:31:16
00:29:21
113
00:31:47
00:29:33


3 362
103 74 HULANICKA IRINA WARSZAWA Goggle Team 1956 K65 160
00:32:44
00:30:33
103
00:31:48
00:29:04
145
00:31:14
00:29:24
115
00:31:40
00:29:35


4 363
104 412 Szczypińska Beata Stare Babice 1970 K50 142
00:31:26
00:29:21


117
00:30:27
00:28:33
110
00:30:21
00:29:18


3 369
105 1248 Ochenkowska Monika Kobyłka 1982 K40

113
00:32:25
00:29:36
151
00:30:39
00:29:40
106
00:31:15
00:29:02


3 370
106 232 Lazareva / Dovgan Svetlana Warszawa 1980 K40 143
00:31:37
00:29:32
108
00:30:43
00:29:07
156
00:30:59
00:30:02
123
00:32:00
00:30:40


4 374
107 573 Zajfryd Marzena Warszawa 1978 K45 154
00:31:11
00:30:06
112
00:30:33
00:29:29
166
00:32:25
00:31:27
108
00:30:15
00:29:09


4 374
108 275 Pilecka Joanna Warszawa 1979 K40 153
00:33:41
00:30:02
116
00:32:43
00:30:01


109
00:31:18
00:29:11


3 378
109 629 Rembacz Wioletta warszawa KMD Club Running 1975 K45 141
00:31:27
00:29:17
86
00:29:32
00:27:54


155
00:36:06
00:33:46


3 382
110 1064 Palmowska Monika Załuski klub bokserski Huragan 1984 K35 133
00:32:24
00:29:01
97
00:29:47
00:28:41
157
00:32:09
00:30:19




3 387
111 356 Piechocka Katarzyna Warszawa BWRUNNERS 1982 K40 138
00:31:21
00:29:10


167
00:34:54
00:32:02
83
00:30:07
00:27:55


3 388
112 319 Lechowicz Katarzyna Warszawa 1983 K40 145
00:30:58
00:29:38
118
00:31:18
00:30:16


125
00:32:20
00:31:10


3 388
113 1155 Słoń-Nowaczek Małgorzata Warszawa 1971 K50 161
00:32:57
00:30:34
114
00:30:49
00:29:43
158
00:31:26
00:30:25
117
00:31:02
00:29:41


4 389
114 407 Ogorzałek Ilona Warszawa 1996 K23 128
00:32:27
00:28:52


149
00:32:34
00:29:39
120
00:32:31
00:30:22


3 397
115 381 Wierbiłowicz Małgorzata Warszawa 1977 K45 163
00:34:22
00:30:51
89
00:29:48
00:28:06
162
00:33:48
00:30:53




3 414
116 383 Siek Urszula Warszawa 1979 K40 165
00:34:18
00:30:53
125
00:32:51
00:31:08
185
00:35:25
00:33:35
128
00:33:26
00:31:22


4 418
117 37 Jurak Beata Warszawa 1984 K35 157
00:33:41
00:30:21
132
00:34:01
00:31:23


133
00:33:53
00:31:43


3 422
118 49 Kowalska Kinga Warszawa KB Pace 1978 K45 159
00:32:39
00:30:33
126
00:32:53
00:31:10
169
00:33:57
00:32:03
142
00:34:32
00:32:17


4 427
119 1173 Modras Agnieszka Warszawa 1979 K40 189
00:36:47
00:33:05
138
00:34:31
00:31:48
174
00:35:18
00:32:19
119
00:32:35
00:30:15


4 431
120 457 Zachwatowicz Honorata Łomianki Dolne 1977 K45 168
00:34:23
00:30:57
141
00:35:01
00:32:21
182
00:35:02
00:33:04
129
00:33:56
00:31:26


4 438
121 56 Kochman Iwona Warszawa Vege Runners 1963 K60

128
00:32:58
00:31:14
172
00:35:04
00:32:12
139
00:33:18
00:31:59


3 439
122 401 Kowalewska Magdalena Warszawa 1976 K45 184
00:41:53
00:32:16
136
00:32:50
00:31:47
215
00:44:11
00:44:11
122
00:31:40
00:30:34


4 442
123 167 Rogalska Agnieszka Warszawa 1973 K50 187
00:36:14
00:32:54
133
00:34:09
00:31:31
178
00:35:40
00:32:51
138
00:34:04
00:31:54


4 449
124 740 Kuźma Ewelina Warszawa BiegiemTO MCHM 1984 K35 180
00:42:59
00:32:10
145
00:35:30
00:32:40
183
00:35:14
00:33:10
126
00:33:33
00:31:15


4 451
125 251 Busiło Małgorzata WARSZAWA Rozbiegany Piastów 1968 K55 158
00:32:34
00:30:27


168
00:34:04
00:32:02
130
00:33:41
00:31:32


3 456
126 174 Górecka Anna Warszawa Motobabiniec 1974 K45 172
00:34:42
00:31:14
150
00:35:16
00:33:26
188
00:35:55
00:33:56
143
00:34:30
00:32:21


4 465
127 557 Korulczyk Katarzyna Strzykuły Nationale-Nederlanden Running Team 1986 K35

140
00:33:17
00:32:13
184
00:35:17
00:33:27
146
00:34:59
00:32:52


3 470
128 771 Karłowicz Anna Warszawa Partia Wolnych Biegaczy 1953 K65

143
00:35:11
00:32:30
180
00:35:47
00:32:57
149
00:35:30
00:33:19


3 472
129 468 Kąkowska Julia Warszawa 1985 K35 181
00:35:38
00:32:10
131
00:33:12
00:31:22
173
00:34:14
00:32:14




3 485
130 441 Zych Dominika Minsk Mazowiecki 1979 K40 204
00:37:20
00:33:56
123
00:32:31
00:30:42


159
00:36:54
00:34:42


3 486
131 1159 Krajewska Magdalena Warszawa 1977 K45 192
00:35:40
00:33:20
139
00:33:15
00:32:11
189
00:35:19
00:34:13
158
00:35:48
00:34:30


4 486
132 708 Zaroda Grażyna Warszawa 1972 K50 176
00:35:13
00:31:47


179
00:34:55
00:32:54
141
00:34:28
00:32:15


3 496
133 206 Woźniak-Pątkowska Katarzyna Warszawa 1974 K45 205
00:37:34
00:34:04
152
00:35:37
00:33:54
198
00:37:46
00:35:45
154
00:35:48
00:33:44


4 504
134 680 Ostaszewska Katarzyna Pęcice Małe 1974 K45 193
00:37:04
00:33:20


190
00:37:16
00:34:18
134
00:34:10
00:31:43


3 517
135 512 Czarnecka Renata wa Rwące Sarny 1977 K45

161
00:39:23
00:36:31
208
00:41:41
00:38:40
164
00:39:09
00:36:54


3 533
136 644 Kosińska Katarzyna Warszawa Adventure Team by Deloitte 1998 K23 243
00:42:15
00:38:20
165
00:40:56
00:38:08
205
00:41:12
00:38:13
168
00:40:24
00:38:04


4 538
137 228 Sierpień Paulina Warszawa 1990 K23 225
00:39:46
00:36:03
166
00:41:49
00:38:51
212
00:44:17
00:41:11
162
00:39:06
00:36:20


4 540
138 637 Broniarz Paulina Warszawa Samsung Research Sport 1986 K35 240
00:39:32
00:38:11
162
00:39:43
00:36:59
213
00:44:45
00:41:47
166
00:39:47
00:37:37


4 541
139 83 Pełczyńska Danuta Warszawa 1963 K60

169
00:42:57
00:39:57
210
00:42:26
00:39:23
169
00:40:43
00:38:13


3 548
140 651 OKTABA LIDIA Warszawa Exorigo-Upos 1983 K40 241
00:41:52
00:38:12
154
00:37:04
00:34:19


165
00:39:50
00:37:33


3 560
141 1243 Zając Magdalena Marki 1987 K35

171
00:50:15
00:50:00
218
00:49:57
00:47:05
173
00:49:04
00:46:51


3 562
142 577 Cecka-Suliga Katarzyna Warszawa 1990 K23 251
00:42:35
00:38:54
163
00:40:21
00:37:31


167
00:40:25
00:37:54


3 581
143 84 Kawecka Sabina Marianów 1977 K45 226
00:39:36
00:36:10


200
00:39:00
00:36:11
163
00:38:47
00:36:33


3 589
144 280 Ryczko Urszula Warszawa 1989 K23 250
00:42:35
00:38:49
159
00:38:59
00:36:10
197
00:38:26
00:35:24




3 606
145 485 Klejnowska Urszula warszawa eAzymut 1995 K23 237
00:40:57
00:37:13


209
00:41:52
00:38:55
160
00:36:51
00:35:40


3 606
146 430 Wróblewska Joanna Warszawa Las Na Zawsze 1955 K65 275
00:46:39
00:42:50


216
00:47:11
00:44:20
171
00:46:31
00:43:52


3 662

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 791 Bańkowska Anna Białystok 1990 K23

1
00:17:14
00:17:14
1
00:16:37
00:16:36




2 2
2 1378 Veremchuk Yuliia Warszawa TEAMOCHAL #BIEGAM BO LUBIĘ 1987 K35



4
00:18:54
00:18:53
3
00:18:05
00:18:03


2 7
3 1308 Glinka Elżbieta WARSZAWA adidas Runners Warsaw 1993 K23

4
00:18:31
00:18:29
3
00:18:52
00:18:51




2 7
4 399 Bytner-Kwiatkowska Monika Pruszków WPRunner Pruszków 1986 K35 9
00:19:41
00:19:38
8
00:19:56
00:19:55






2 17
5 1172 SZYMAŃSKA MAJA ŁOMIANKI KS AZS AWF 2007 K16 15
00:20:20
00:20:15
7
00:19:55
00:19:52






2 22
6 761 Kowalik Natalia Warszawa Wojskowa Akademia Techniczna 2001 K16



19
00:21:24
00:21:17
8
00:20:27
00:20:21


2 27
7 338 Ptaszyńska Małgorzata Warszawa 1990 K23

20
00:21:37
00:21:29


11
00:21:07
00:20:59


2 31
8 329 Bzdyk Katarzyna Katowice ACCENTURE 1984 K35 10
00:19:52
00:19:49


24
00:21:55
00:21:45




2 34
9 754 Radkowska Małgorzata Warszawa Team Parszczyńskich/ Adidas Runners Warsaw 1988 K35

27
00:22:28
00:22:19
14
00:20:24
00:20:19




2 41
10 1350 Zalewska Anna Skrzeszew Wiedźmy Biegowe 1984 K35



36
00:23:55
00:23:00
10
00:21:07
00:20:55


2 46
11 1304 Nowaczek Kalina Warszawa 2006 K16

17
00:21:27
00:21:21
32
00:22:38
00:22:31




2 49
12 722 Pszeniczna Joanna Warszawa Vege Runners 1990 K23

21
00:21:49
00:21:41
30
00:22:29
00:22:16




2 51
13 1434 Choma-Gaca Agnieszka Warszawa 1977 K45

25
00:22:07
00:21:54
26
00:22:12
00:21:58




2 51
14 266 Lisiecka Małgorzata Warszawa Dziki Bieg 1980 K40

31
00:23:27
00:22:38
28
00:23:03
00:22:03




2 59
15 1281 Michna Maja Stare Babice Uks G-8 Bielany Warszawa 2007 K16

30
00:22:47
00:22:38
40
00:23:16
00:23:13




2 70
16 240 Biernacka Agnieszka Siedlce Yulo Run Team Siedlce 1982 K40



44
00:24:32
00:23:36
30
00:24:32
00:23:28


2 74
17 309 Majewska Edyta Wołomin WIDŁOROGI 1983 K40 32
00:23:52
00:22:49




49
00:26:53
00:25:42


2 81
18 678 Pociejewska Justyna Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1981 K40

47
00:25:15
00:24:19


35
00:25:13
00:24:11


2 82
19 704 Górzyńska Patrycja Warszawa BWRUNNERS 1978 K45 36
00:24:07
00:23:04


48
00:24:16
00:24:01




2 84
20 1325 Ranicka Justyna Warszawa 1992 K23



66
00:26:23
00:25:18
31
00:23:46
00:23:32


2 97
21 588 Krakowska Małgorzata Sokołów Podlaski PĘDZĄCE LENIWCE 1978 K45 57
00:25:57
00:24:47
41
00:24:54
00:23:55






2 98
22 488 Waśko Joanna Ożarów Mazowiecki Welland Medical Polska 1986 K35 38
00:23:16
00:23:06


65
00:26:10
00:25:18




2 103
23 1036 Papierz Justyna Warszawa 1983 K40 52
00:25:27
00:24:21


52
00:25:15
00:24:22




2 104
24 799 Konasiewicz Agnieszka Warszawa 1990 K23



80
00:28:06
00:26:16
52
00:27:58
00:25:54


2 132
25 684 Obukowicz Monika Warszawa 1985 K35 107
00:30:06
00:27:49




29
00:24:53
00:23:26


2 136
26 727 Widuch Martyna Lubliniec WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA 1998 K23

71
00:29:18
00:26:35


67
00:27:58
00:26:41


2 138
27 772 Klimek Marta Warszawa 1990 K23

58
00:27:09
00:25:29
83
00:28:14
00:26:27




2 141
28 778 Romanowska Agnieszka Płońsk Aktywność Rodzi Pozytywność 1985 K35

67
00:28:08
00:26:30
81
00:27:10
00:26:17




2 148
29 1288 Burmajster-Dąbrowska Anna Warszawa Ultra Laski 1971 K50

61
00:26:46
00:25:46
94
00:28:45
00:26:56




2 155
30 647 Klimowicz Agnieszka Warszawa 1991 K23 86
00:28:47
00:26:37


76
00:27:12
00:26:12




2 162
31 114 Rotter Małgorzata Marki Markowi Biegacze 1977 K45 62
00:27:10
00:25:05


103
00:29:11
00:27:24




2 165
32 687 Karaś Sylwia Warszawa 1991 K23

92
00:29:21
00:28:22


79
00:29:39
00:27:35


2 171
33 332 Feliksik Aleksandra Warszawa ACCENTURE 1999 K23 60
00:25:59
00:24:51
124
00:31:42
00:30:49






2 184
34 481 Kralik Sylwia Warszawa 1982 K40 96
00:28:34
00:27:08


88
00:27:38
00:26:43




2 184
35 606 Piotrowska Urszula Warszawa Adventure Team by Deloitte 1998 K23 103
00:31:32
00:27:38




81
00:29:59
00:27:41


2 184
36 616 Marczak Marta Józefów 1989 K23 98
00:30:45
00:27:10




97
00:30:53
00:28:32


2 195
37 149 Molenda Monika Warszawa Nationale Nederlanden KWW 1975 K45 90
00:28:54
00:26:49


106
00:28:57
00:27:47




2 196
38 395 Wrześniewska Urszula Emilianów Relentless Tri Team 1989 K23 122
00:32:00
00:28:38




82
00:30:02
00:27:53


2 204
39 646 Nowaczek Jagoda Warszawa 2004 K16 92
00:28:07
00:26:57
122
00:31:24
00:30:36






2 214
40 804 Łada Krasnowska Grażyna Warszawa 1976 K45



122
00:30:36
00:28:41
92
00:30:15
00:28:11


2 214
41 770 Majde Karolina Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1992 K23



119
00:29:42
00:28:37
98
00:29:52
00:28:36


2 217
42 260 Zarzycka Aleksandra Warszawa 1974 K45 94
00:29:13
00:27:05


142
00:31:14
00:29:17




2 236
43 482 Bielicka Ewa Warszawa eAzymut 1987 K35 121
00:32:21
00:28:38


116
00:29:31
00:28:30




2 237
44 1146 Zawistowska Paulina Warszawa 1993 K23 149
00:33:19
00:29:46


108
00:29:53
00:27:51




2 257
45 1130 Flisińska Agata Warszawa 1986 K35 119
00:30:36
00:28:30


140
00:31:13
00:29:16




2 259
46 484 Kalinowska Małgorzata Warszawa 1983 K40 156
00:33:47
00:30:18
106
00:30:44
00:29:07






2 262
47 471 Kacprzak Agata Marianów 1995 K23

142
00:34:14
00:32:29


132
00:33:54
00:31:40


2 274
48 193 Kubiak Magdalena Warszawa BiegamBoLubie 1985 K35 152
00:33:33
00:29:57


124
00:30:37
00:28:42




2 276
49 785 Bielecka Ola Warszawa 1979 K40

127
00:33:56
00:31:12


157
00:36:45
00:34:14


2 284
50 665 Kempisty Anna Warszawa 12tri.pl/Sekcja Biegowa OIL Warszawa 1971 K50 166
00:34:18
00:30:54
119
00:32:03
00:30:19






2 285
51 543 Milczarek Agnieszka Warszawa Rwące Sarny 1979 K40

135
00:34:34
00:31:43


150
00:35:43
00:33:27


2 285
52 641 Roczyna Katarzyna Dębe Wielkie Rwące Sarny 1984 K35

144
00:35:25
00:32:33


144
00:34:37
00:32:22


2 288
53 315 Ochremiak Aleksandra Warszawa 1991 K23 137
00:31:18
00:29:10


165
00:33:19
00:31:27




2 302
54 354 Pietroń Joanna Warszawa 1989 K23 174
00:34:56
00:31:25
130
00:34:10
00:31:21






2 304
55 219 Kubak Marta Warszawa New Balance Run Club 1976 K45

170
00:44:12
00:44:12


135
00:33:05
00:31:49


2 305
56 410 Achinger Marlena Warszawa 1991 K23 167
00:34:23
00:30:56
146
00:35:36
00:32:41






2 313
57 719 Wasilewska Jagna Głosków 2006 K16 171
00:34:54
00:31:04
147
00:35:44
00:32:52






2 318
58 566 Cieplak Katarzyna Warszawa 1980 K40

149
00:34:41
00:32:56
191
00:37:23
00:34:30




2 340
59 800 Letkiewicz Aneta Marki 1975 K45



193
00:37:49
00:34:45
151
00:36:03
00:33:36


2 344
60 22 kisiel anna Szczecin fizjobiegacze szczecin 1981 K40 190
00:35:12
00:33:06
155
00:36:13
00:34:38






2 345
61 688 Jastrzębska Anna Warszawa NBRC 1983 K40 155
00:33:33
00:30:07


192
00:35:26
00:34:31




2 347
62 470 Kuźniewska Magdalena Warszawa 1995 K23

151
00:36:22
00:33:35
203
00:42:18
00:37:29




2 354
63 1626 Post Justyna KIEŁPIN 1983 K40



201
00:37:01
00:36:47
153
00:34:49
00:33:44


2 354
64 517 Kowalska Marta Otrębusy 1996 K23 199
00:36:59
00:33:34
157
00:37:59
00:35:08






2 356
65 85 Bogucka Martyna Warszawa JacekBiega Runnig Team 1973 K50 179
00:35:30
00:32:00


181
00:35:53
00:33:03




2 360
66 190 Jurkowska Irena Warszawa 1949 K65 202
00:35:05
00:33:48
158
00:38:05
00:35:27






2 360
67 633 Poniatowska Kamila Grodzisk Mazowiecki Rwące Sarny 1983 K40 200
00:37:29
00:33:38


161
00:33:41
00:30:42




2 361
68 62 Piórkowska Agnieszka Bydgoszcz BRB Bydgoszcz 1978 K45 215
00:38:49
00:35:02
148
00:35:37
00:32:52






2 363
69 202 Gryglewicz Anna Józefosław Sklep Biegacza Running Team 1982 K40 213
00:38:19
00:34:42
153
00:36:54
00:34:08






2 366
70 593 Kozłowska Ola Warszawa 1981 K40 188
00:36:40
00:32:56


194
00:37:45
00:34:53




2 382
71 1165 GUTOWKI KAMILA KĄTY WĘGIERSKIE 1977 K45 220
00:38:47
00:35:20
164
00:40:37
00:37:42






2 384
72 1259 Rosłonkiewicz Beata Warszawa Warszawa 1987 K35



217
00:49:57
00:47:05
172
00:48:33
00:46:20


2 389
73 505 Zawadzka Kamila Pionki EAZYMUT.PL 1997 K23 206
00:37:58
00:34:12


186
00:36:43
00:33:46




2 392
74 128 Szewczyk-Ostrowska Anna Warszawa Nationale Nederlanden 1961 K60 209
00:35:54
00:34:31


199
00:37:44
00:35:54




2 408
75 554 Bielecka Agnieszka Warszawa Relentless 1988 K35 248
00:42:32
00:38:46
160
00:39:00
00:36:11






2 408
76 259 Kowalska Agata Warszawa 1978 K45 207
00:38:05
00:34:18


207
00:41:38
00:38:34




2 414
77 135 Miszczyńska-Jeż Anna Warszawa 1964 K55 287
00:48:59
00:46:48




174
01:03:09
01:00:37


2 461
78 352 Dąbrowska Hanna Warszawa ŚLĘZAK TEAM 1986 K35 268
00:45:01
00:41:11


214
00:45:10
00:42:15




2 482
79 1154 NAPIÓRKOWSKA KATARZYNA BORUTY LKS MAKÓW MAZOWIECKI 2004 K16 1
00:17:06
00:17:05








1 1
80 1026 Kopeć Oliwia Warszawa 2006 K16 2
00:17:21
00:17:20








1 2
81 10 Mazek Emilia Garwolin Sklep Biegacza Running Team 1993 K23



2
00:17:44
00:17:43




1 2
82 6 Stelmach Dominika Warszawa Adidas Runners Warsaw 1982 K40 3
00:17:40
00:17:40








1 3
83 691 Wicha Iwona Góra Kalwaria WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA 1987 K35 5
00:18:17
00:18:15








1 5
84 1614 Michalak Magdalena Warszawa Adidas Runners Warsaw 1995 K23





5
00:19:34
00:19:30


1 5
85 1443 SIUDAK MAGDALENA WARSZAWA KAZIKI 2000 K23



7
00:19:05
00:19:02




1 7
86 1119 Wierzba Wiktoria Starogard Gdański CWKS Legia Warszawa Pięciobój Nowoczesny 1999 K23 8
00:20:34
00:19:32








1 8
87 1331 Kowalska Olga Warszawa TRINERGY 1988 K35



9
00:19:35
00:19:33




1 9
88 1372 Karbowiak Marcelina WARSZAWA 1991 K23



11
00:19:51
00:19:47




1 11
89 1381 Prugar Fukowska Paulina Warszawa Trinergy 1983 K40



12
00:19:49
00:19:49




1 12
90 1145 Łasocha Magdalena Warszawa Team Parszczynskich 1992 K23 13
00:20:10
00:20:06








1 13
91 578 Parfianowicz Zuzanna Warszawa UNTS Warszawa 1993 K23





14
00:21:16
00:21:10


1 14
92 741 RZEMIENIEWSKA-JASTRZĘBSKA Marta Warszawa Ducla Academy 1994 K23 16
00:20:38
00:20:31








1 16
93 1176 Varnelyte Ramute Warszawa 1986 K35 17
00:21:44
00:20:37








1 17
94 1610 MIDOR KAROLINA WROCŁAW KB PACE 1995 K23





18
00:22:12
00:21:59


1 18
95 698 Fortuniak Weronika Warszawa UNTS Warszawa 1998 K23

19
00:21:33
00:21:28






1 19
96 1132 Jakubowska Magdalena Parzęczew MKS Aleksandrów Łódzki 2006 K16 21
00:20:58
00:20:56








1 21
97 1222 wielogórska natalia siedlce ENDLESS PAIN 1986 K35

23
00:22:02
00:21:47






1 23
98 452 Helon Ida Warszawa 1992 K23

24
00:21:59
00:21:51






1 24
99 1073 Adamiak Marta warszawa GiżaTeam 1981 K40 25
00:21:38
00:21:27








1 25
100 1394 Wielgus Nadia Koło Mluks Triathlon Koło i Kaziki 2004 K16



25
00:22:03
00:21:55




1 25
101 1559 Woźniak Katarzyna Warszawa 1997 K23





25
00:23:26
00:23:11


1 25
102 1444 TYNDZIK MARIA WARSZAWA G-8 Bielany Warszaw 2003 K16



27
00:22:04
00:22:02




1 27
103 1488 Kuchta Monika Łódź #happyrunners 1979 K40





27
00:24:23
00:23:18


1 27
104 1298 Roman Anna Warszawa 1986 K35

34
00:23:38
00:22:49






1 34
105 1594 Krezyman BEATA Słupno #BEZWYMÓWEK 1991 K23





36
00:25:36
00:24:31


1 36
106 1045 Jedziniak Kamila Michalowice Wieś Kolarski.eu Team 1997 K23 40
00:23:21
00:23:20








1 40
107 486 Jung Oliwia Warszawa 2007 K16 41
00:23:32
00:23:26








1 41
108 1562 Wasielewska Natalia Warszawa 1982 K40





41
00:26:13
00:25:02


1 41
109 1280 Michna Aleksandra Stare Babice WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu 1980 K40

42
00:25:00
00:24:00






1 42
110 1162 Rudnik Katarzyna Warszawa PB Pace Warszawa 1983 K40 43
00:23:48
00:23:33








1 43
111 1481 Kapuściarek Elżbieta Łomianki 1980 K40





43
00:25:27
00:25:16


1 43
112 1589 Mikielska Danuta Olsztynek 1959 K60





44
00:27:19
00:25:16


1 44
113 1239 Grochowska Daria Warszawa 1982 K40

45
00:25:51
00:24:15






1 45
114 1384 Wójcicka Milena Warszawa 1989 K23



46
00:24:37
00:23:44




1 46
115 289 Galewicz Ewa Warszawa Trimasters 1992 K23

46
00:25:20
00:24:19






1 46
116 764 Krawczyk Aleksandra Warszawa Coco Bongo Pink Team 1984 K35



47
00:24:53
00:23:55




1 47
117 766 Zaczyk Alicja Warszawa 1980 K40





47
00:26:36
00:25:26


1 47
118 1177 Górecka Katarzyna Warszawa 1976 K45 48
00:25:08
00:24:02








1 48
119 1249 Stańska-Nowicka Maria Warszawa Endless Pain 1984 K35

48
00:25:09
00:24:23






1 48
120 376 Konarzewska - Kowalczyk Katarzyna Julianów GRUPA OLX TEAM 1988 K35 50
00:26:19
00:24:11








1 50
121 1158 Żebrowska Anna Warszawa 1987 K35 51
00:26:23
00:24:14








1 51
122 1408 Zagórska-Chabros Aleksandra Kiełpin 1987 K35



51
00:25:30
00:24:21




1 51
123 1373 Piechocka Maja Warszawa XXXIII LO im. M. Kopernika w Warszawie 2006 K16



53
00:25:18
00:24:26




1 53
124 1431 GRABOWIEC-ALIKOWSKA RENATA WARSZAWA 1974 K45



55
00:26:21
00:24:36




1 55
125 1420 NIEDZIÓŁKA KAROLINA SIEDLCE 2006 K16



59
00:25:59
00:24:59




1 59
126 1213 Smyk Sylwia Piastów 1988 K35





60
00:27:27
00:26:18


1 60
127 1425 Księżak Aleksandra Żelazków 2000 K23



63
00:26:04
00:25:14




1 63
128 1410 Dominik Justyna Warszawa ALOHA TEAM 1995 K23





63
00:27:40
00:26:31


1 63
129 1463 KAUŚCIAREK ELŻBIETA ŁOMIANKI 1980 K40



64
00:26:07
00:25:16




1 64
130 1619 Zalewska Julita Legionowo 1980 K40





64
00:27:39
00:26:32


1 64
131 1229 Groblewska Maria Warszawa 2003 K16



67
00:26:22
00:25:23




1 67
132 1323 Leśkiewicz Agata Warszawa 1988 K35



68
00:27:18
00:25:23




1 68
133 1048 Ostrowska Natalia Warszawa adidas Runners Warsaw 2003 K16 68
00:26:36
00:25:30








1 68
134 1324 Basiak Agnieszka Warszawa 1983 K40



73
00:28:03
00:26:08




1 73
135 1094 Sobczak Magdalena Łomianki 1978 K45 76
00:29:20
00:25:58








1 76
136 344 ZASŁONKA JUSTYNA Warszawa Accenture 1991 K23

76
00:27:54
00:27:04






1 76
137 224 Giefert Sylwia Warszawa Team Parszczyńskich 1994 K23 83
00:27:35
00:26:22








1 83
138 1459 Gorzoch Justyna Warszawa KW Warszawa 1984 K35



84
00:27:44
00:26:33




1 84
139 333 Jabłońska Marta Warszawa ACCENTURE 1984 K35



90
00:27:54
00:26:47




1 90
140 282 Karpińska Marta Warszawa DZIKI BIEG 1989 K23



91
00:28:40
00:26:48




1 91
141 1170 Słodownik Renata Warszawa 1968 K55 93
00:28:31
00:27:01








1 93
142 432 Szołucha Magdalena Warszawa PobryCani 1987 K35



95
00:29:51
00:26:58




1 95
143 1568 Mrozek Aneta Wrocław 1977 K45





101
00:30:51
00:28:42


1 101
144 1386 Karpińska-Gromek Monika Warszawa KS LEMIESZ TEAM 1977 K45



102
00:28:23
00:27:24




1 102
145 111 Niewada-Puchała Justyna Kraków 1987 K35 104
00:29:55
00:27:42








1 104
146 1517 Cichocka Aleksandra Warszawa 2001 K16





104
00:30:18
00:28:58


1 104
147 1284 Krezlewicz Joanna Dziekanów Polski 1991 K23

104
00:30:14
00:29:05






1 104
148 1263 Abrahamek Natalia Warszawa 1989 K23





105
00:31:19
00:29:02


1 105
149 1152 Zieleniewska Sonia Warszawa 1989 K23 106
00:30:10
00:27:45








1 106
150 552 Szmurło Marzena Warszawa GRUPA OLX TEAM 1984 K35 108
00:29:58
00:27:51








1 108
151 1285 Pik Katarzyna Warszawa ProAmator Team 1998 K23

110
00:31:57
00:29:16






1 110
152 1620 KRAKOWIAK TAMARA PIŁA 1982 K40





111
00:30:22
00:29:18


1 111
153 1561 Cyzman Olga Żyrardów 2005 K16





112
00:31:43
00:29:24


1 112
154 1193 Ćwikła Joanna Łucja Warszawa Rebel Run / Rebel Regiment 1981 K40 115
00:29:29
00:28:19








1 115
155 1211 Chełmicka Magda Warszawa Adventure Team by Deloitte 1995 K23

115
00:32:39
00:29:52






1 115
156 1572 Derda Anna Warszawa Las Na Zawsze 1984 K35





116
00:32:15
00:29:39


1 116
157 533 Makowska Marta Łomianki Dolne 1987 K35 118
00:29:37
00:28:27








1 118
158 1351 Cich Daria Warszawa Warszawa 1997 K23



118
00:29:35
00:28:36




1 118
159 1063 Gołębiewska Justyna Wyszków eAzymut 1997 K23 124
00:32:28
00:28:48








1 124
160 1556 Szewczyk Magdalena ŁOMIANKI SZEFczykRUN 1979 K40





124
00:31:53
00:30:41


1 124
161 1096 Nowosad Olga Warszawa 1987 K35 125
00:32:26
00:28:49








1 125
162 480 Wawryka Angelika Warszawa 1995 K23 127
00:32:37
00:28:51








1 127
163 1548 Tarasiuk Monika Gdynia 1974 K45





127
00:33:37
00:31:16


1 127
164 1406 Branach Anna Warszawa 1992 K23



129
00:31:43
00:28:50




1 129
165 371 Skowron Maja Warszawa Grupa OLX Team 1993 K23 131
00:31:03
00:28:58








1 131
166 1571 Woźnicka Agata Warszawa Las Na Zawsze 1994 K23





131
00:34:08
00:31:32


1 131
167 421 Liszewska Dominika Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1975 K45 132
00:32:21
00:28:59








1 132
168 1116 Złoch Ania Warszawa 2002 K16 134
00:32:22
00:29:01








1 134
169 1430 OSIAL ANITA PŁOŃSK 1982 K40



134
00:31:05
00:29:03




1 134
170 1549 Książek Justyna Warszawa 1996 K23





136
00:34:11
00:31:50


1 136
171 650 Ludwig Małgorzata Warszawa 1978 K45

137
00:34:33
00:31:48






1 137
172 1496 Stromska Honorata Warszawa 2001 K16





137
00:34:12
00:31:51


1 137
173 1343 Bosy Kinga Poznań 1987 K35



138
00:31:01
00:29:09




1 138
174 519 Sigal Bogdana Warszawa 1995 K23 139
00:30:25
00:29:14








1 139
175 1507 Korona Tatiana Warszawa ObiegUWka 1967 K55





140
00:34:44
00:32:07


1 140
176 89 Pacocha Kamila warszawa 1997 K23 144
00:33:25
00:29:34








1 144
177 1577 Magnuszewska Justyna stara wieś 1982 K40





145
00:32:43
00:32:40


1 145
178 1006 Romankiewicz Ewa Warszawa 1979 K40 147
00:33:29
00:29:40








1 147
179 1533 Pleśniarska Jarosława Warszawa 1987 K35





147
00:35:13
00:32:56


1 147
180 1534 Janukowicz Agnieszka Warszawa 1988 K35





148
00:35:13
00:32:57


1 148
181 91 Gęborys Jolanta Motycz nn running team 1967 K55 150
00:33:19
00:29:54








1 150
182 657 Brzuszkiewicz Jolanta Warszawa 1988 K35 151
00:33:52
00:29:57








1 151
183 1498 Wołowiec Zuzanna Warszawa/Gdynia 2001 K16





152
00:36:03
00:33:42


1 152
184 1376 Cielecka Paulina Warszawa 1983 K40



154
00:31:52
00:29:55




1 154
185 345 Jakubowska Magdalena Warszawa 1985 K35



155
00:31:53
00:29:56




1 155
186 1565 Kacprzyk Agnieszka Warszawa 1979 K40





156
00:36:24
00:33:49


1 156
187 776 Kaźmierczak Joanna Łódź PapugiRun 1988 K35

156
00:35:54
00:34:51






1 156
188 1411 Skelton-Witkowska Sarah Warszawa Vege Runners 1988 K35



159
00:31:36
00:30:27




1 159
189 1417 Jakubek-Skultecka Monika Warszawa 1984 K35



160
00:33:30
00:30:40




1 160
190 1574 Kłosińska Ewa Warszawa 1984 K35





161
00:36:24
00:36:18


1 161
191 353 Burak Olga Wola Mrokowska Mafia Babci 1984 K35 162
00:34:00
00:30:38








1 162
192 1426 KSIĘŻAK BARBARA ZŁOTNIKI WIELKIE 2002 K16



163
00:31:21
00:30:57




1 163
193 1180 Kuśmierz Agnieszka Warszawa 1977 K45 164
00:34:25
00:30:51








1 164
194 1385 Arciszewska Anna Izabelin 1986 K35



164
00:32:25
00:31:22




1 164
195 1301 Kołeczek Aleksandra Warszawa VEGE RUNNERS 1986 K35

167
00:42:05
00:39:17






1 167
196 1299 Polishchuk Polina Warszawa 1994 K23

168
00:42:32
00:39:35






1 168
197 569 Kulupa Karolina Warszawa Moderna 1990 K23 170
00:34:25
00:31:01








1 170
198 1389 Hołozubiec Oliwia Warszawa Brak 2003 K16



170
00:35:07
00:32:10




1 170
199 1575 Kłosińska Joanna Warszawa 2007 K16





170
00:38:41
00:38:35


1 170
200 1466 Wieczorek Barbara Warszawa 1993 K23



171
00:34:02
00:32:12




1 171
201 1185 PIEJAK AGNIESZKA WARSZAWA 1979 K40 173
00:34:52
00:31:15








1 173
202 664 Grzelak Klaudia Warszawa Grzelak Team 1996 K23 175
00:35:24
00:31:37








1 175
203 1465 MIELCZAREK MAGDALENA MARKI MARKOWI BIEGACZE 1976 K45



175
00:34:38
00:32:38




1 175
204 296 Dzwonnik-Jankowska Karolina Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN RUNNING TEAM 1986 K35 177
00:35:18
00:31:54








1 177
205 1470 SOŁTYS ANIA WARSZAWA 1991 K23



177
00:35:37
00:32:41




1 177
206 1042 Zawadzka Magdalena Warszawa KS STASZEWSCY/AKS Polonia Warszawa 1981 K40 178
00:35:28
00:31:58








1 178
207 1016 Orłowska Adrianna Kobierne 1995 K23 182
00:36:00
00:32:11








1 182
208 1047 Jędraszczyk Ida Warszawa 2003 K16 183
00:35:48
00:32:15








1 183
209 397 Mazur Julia Warszawa 2003 K16 185
00:35:58
00:32:25








1 185
210 256 KALINOWSKA KARINA Warszawa NN 1979 K40 186
00:36:10
00:32:44








1 186
211 1276 Burek Katarzyna Warszawa 1982 K40



187
00:36:53
00:33:54




1 187
212 110 Asfal Kamila Wieliszew 1984 K35 191
00:36:41
00:33:09








1 191
213 662 Rokicka Marta Warszawa 1989 K23 194
00:35:41
00:33:23








1 194
214 1166 GUTOWSKI MICHALINA WARSZAWA 2002 K16 195
00:36:57
00:33:29








1 195
215 1403 Warniełło Monika Warszawa 1988 K35



195
00:37:00
00:35:10




1 195
216 433 Gajdecka Adriana Warszawa Accenture 1979 K40 196
00:34:48
00:33:30








1 196
217 1388 Kalas Monika Warszawa Elektromoc Warszawa 1984 K35



196
00:38:20
00:35:23




1 196
218 393 Gecow Justyna Warszawa 1986 K35 197
00:37:16
00:33:33








1 197
219 165 Borowiecka-Knap Justyna Warszawa A01 1968 K55 198
00:37:17
00:33:33








1 198
220 88 Walkiewicz-Kwiecień Julia Marki 1998 K23 201
00:37:30
00:33:40








1 201
221 1396 Drabowicz-Sosinska Anna Warszawa Bielany 1985 K35



202
00:40:05
00:37:13




1 202
222 1429 CHOMKA JULIA WARSZAWA 1995 K23



204
00:40:50
00:37:49




1 204
223 164 Sapińska Monika Warszawa 1979 K40



206
00:41:28
00:38:31




1 206
224 369 Pasik-Głuszczak Dagmara Warszawa 1983 K40 208
00:35:59
00:34:31








1 208
225 1012 Parada Justyna Warszawa 1992 K23 210
00:35:39
00:34:34








1 210
226 1160 LIAVONAWA HANNA WARSZAWA 1996 K23 211
00:37:58
00:34:37








1 211
227 1395 Trębska Agata Warszawa 2000 K23



211
00:41:26
00:40:25




1 211
228 1028 Kończak Patrycja Warszawa Greg_Patty 1973 K50 212
00:38:05
00:34:37








1 212
229 379 Krawczyk Marta Warszawa 1989 K23 214
00:38:22
00:34:57








1 214
230 184 Bodniak Ewa Warszawa Bezklub 1973 K50 216
00:38:58
00:35:08








1 216
231 1015 Korsak Natallia Warszawa 1993 K23 217
00:38:56
00:35:13








1 217
232 194 Drewin Małgorzata Warszawa 1978 K45 218
00:38:53
00:35:16








1 218
233 1092 Jeż Aleksandra Warszawa 1996 K23 219
00:37:28
00:35:19








1 219
234 1380 Zapert Alicja Legionowo 1982 K40



219
00:52:03
00:51:07




1 219
235 446 Dominiak Aleksandra Warszawa 1974 K45 221
00:39:04
00:35:25








1 221
236 390 Małkiewicz Emilia Warszawa Grupa OLX Team 1994 K23 222
00:37:43
00:35:36








1 222
237 1140 Panasiuk Anhelina Warszawa Nationale-Nederlanden 2003 K16 223
00:36:47
00:35:44








1 223
238 222 Górska Jessica Rzeszów 1996 K23 224
00:39:39
00:35:50








1 224
239 609 Przybylak Wanda Piastow Pawko Runner Team 1955 K65 227
00:38:22
00:36:15








1 227
240 268 Wójcik Izabela Bielsko-Biała 1978 K45 228
00:40:04
00:36:24








1 228
241 1076 Łaba Aneta Warszawa eAzymut 1996 K23 229
00:40:09
00:36:27








1 229
242 747 Sztuba Olga Warszawa 4Sz 1982 K40 230
00:40:05
00:36:30








1 230
243 1017 Pieczykolan Violetta Lublin 1973 K50 231
00:40:03
00:36:38








1 231
244 677 Nowacka Anna Warszawa 1989 K23 232
00:40:21
00:36:56








1 232
245 737 Domaszewicz Marzena Warszawa NN 1978 K45 233
00:40:29
00:37:08








1 233
246 391 Okólska Iwona Kielce 1965 K55 234
00:40:43
00:37:10








1 234
247 300 Kondrowska-Tracz Katarzyna Warszawa NN 1985 K35 235
00:40:41
00:37:10








1 235
248 301 Zientara-Kamińska Aneta Warszawa 1980 K40 236
00:40:42
00:37:12








1 236
249 571 Stobiecka Karolina Warszawa 1993 K23 238
00:40:54
00:37:28








1 238
250 1136 Drozd Alicja Stara Iwiczna 1965 K55 239
00:41:39
00:38:07








1 239
251 1139 SZCZERBOWSKA ELŻBIETA Nadarzyn Nationale Nederlanden Running Team 1964 K55 242
00:41:52
00:38:19








1 242
252 1011 Deniszewska Malwina Warszawa 1987 K35 244
00:42:07
00:38:32








1 244
253 361 Kępińska Kamila Warszawa Kamyk Biega 1984 K35 245
00:42:06
00:38:38








1 245
254 87 Stańczyk Klaudia Warszawa 2001 K16 246
00:42:14
00:38:42








1 246
255 96 Surdeko Sylwia Kośmin 1983 K40 247
00:42:16
00:38:43








1 247
256 350 Lechowicz-Dyl katarzyna Warszawa 1979 K40 249
00:42:13
00:38:47








1 249
257 1044 Sokołowska Magdalena Ustka 1993 K23 252
00:42:51
00:38:58








1 252
258 1113 Kowalewicz Ewa Warszawa 1993 K23 253
00:42:53
00:38:59








1 253
259 173 Torba Anna Paszkówka 1998 K23 254
00:42:39
00:39:17








1 254
260 142 Szubzda Magdalena Białystok 2001 K16 255
00:42:43
00:39:21








1 255
261 106 Maksimowicz Wioleta Knyszyn 1995 K23 256
00:42:43
00:39:21








1 256
262 104 Wojciechowska Julia Grodzisko 1998 K23 257
00:42:44
00:39:23








1 257
263 192 Dańda Małgorzata Kraków 1984 K35 258
00:42:45
00:39:24








1 258
264 428 Wodzińska Justyna Warka 1991 K23 259
00:40:46
00:39:29








1 259
265 580 Pyrka Ewelina Warszawa 1982 K40 260
00:43:00
00:39:31








1 260
266 163 jaworska edyta WARKA NN 1984 K35 261
00:41:10
00:39:53








1 261
267 1030 Fido Patrycja Dąbrowa Tarnowska NN 1998 K23 262
00:41:47
00:40:22








1 262
268 1025 Stefańczyk Anna Proszowice 1989 K23 263
00:44:27
00:40:49








1 263
269 1024 Burakowska-Rączka Wioletta Rybnik Nationale-Nederlanden Running Team 1980 K40 264
00:44:20
00:40:49








1 264
270 267 Szczypka Monika Dzięgielów 1980 K40 265
00:44:31
00:40:51








1 265
271 487 Szczepańska Natalia Rzeszów 1987 K35 266
00:42:16
00:40:52








1 266
272 115 Gostek Dagmara Olszyny 1998 K23 267
00:42:28
00:41:03








1 267
273 116 Frączkiewicz Justyna kozy 1989 K23 269
00:42:42
00:41:17








1 269
274 185 Zapart Karolina Kraków 1999 K23 270
00:44:39
00:41:19








1 270
275 1118 Korabiewska Izabela Warszawa 1970 K50 271
00:43:46
00:41:34








1 271
276 562 Śliż Patrycja Czechowice-Dziedzice 1988 K35 272
00:45:13
00:41:37








1 272
277 207 Matosek Barbara Płońsk 1985 K35 273
00:45:50
00:42:11








1 273
278 244 Katus Aneta Grójec Nationale Nederlanden 1980 K40 274
00:45:53
00:42:15








1 274
279 122 Czarnecka-Iwanowicz Justyna Białystok 1979 K40 276
00:45:38
00:43:21








1 276
280 287 Botulińska Urszula Warszawa Nn 1962 K60 278
00:48:18
00:44:47








1 278
281 105 Kalinowska Renata Białystok 1965 K55 279
00:47:09
00:44:52








1 279
282 724 Klimczyk Jadwiga Skierniewice 1974 K45 280
00:48:58
00:45:23








1 280
283 422 Galicka Ewa Łódź 1974 K45 281
00:49:01
00:45:27








1 281
284 90 Kołecka Julia Warszawa 1998 K23 282
00:49:34
00:45:41








1 282
285 133 Raczkowska Wiktoria Nowa Sucha 2001 K16 283
00:49:34
00:45:45








1 283
286 140 Pasiut Anna Warszawa 1963 K60 284
00:49:33
00:45:59








1 284
287 279 Wojewódzka Dorota Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM 1965 K55 285
00:49:54
00:46:07








1 285
288 547 Godlewska Beata Ząbki 1970 K50 286
00:49:49
00:46:15








1 286
289 1127 Waloch Paulina Piaseczno 1986 K35 288
00:48:08
00:47:04








1 288
290 1126 Holovenko Daryna Warszawa 2004 K16 289
00:48:08
00:47:04








1 289
291 145 Walendzik Agnieszka Warszawa Nacionale Nederlanden 1976 K45 290
00:52:53
00:49:10








1 290
292 337 Glapińska Emilia Lublin 1987 K35 291
00:52:52
00:49:15








1 291
293 191 Groblewska Jolanta Białystok 1960 K60 292
00:51:42
00:49:26








1 292
294 109 Świtoniak Jolanta Białystok 1958 K65 293
00:51:45
00:49:27








1 293
295 1134 Milczarczyk Agnieszka Dębe Wielkie 1973 K50 294
00:54:38
00:51:04








1 294
296 262 Borkowska Jolanta Warszawa 1962 K60 295
00:54:40
00:51:06








1 295
297 324 Nowik Jadwiga Niewodnica Korycka 1957 K65 296
00:56:35
00:52:56








1 296
298 431 Mościpan Magda Warszawa 1994 K23 297
00:57:35
00:53:20








1 297
299 756 Dałkiewicz Marta Warszawa 1985 K35 298
00:57:38
00:53:24








1 298
300 221 Kaczmarczyk Anna Białystok 1975 K45 299
00:56:40
00:54:22








1 299
301 103 Niemirska Ewa Warszawa 1960 K60 300
00:56:42
00:54:31








1 300
302 132 Raczkowska Dominika Sochaczew 1994 K23 301
00:58:22
00:54:34








1 301
303 1188 Grabowska Aleksandra Warszawa 103 1991 K23 302
00:58:23
00:54:35








1 302
304 147 Paluch Dorota Warszawa NN-Żoliborz 1970 K50 303
00:59:31
00:55:48








1 303
305 1199 MRUK MAGDALENA WARSZAWA NATIONALE NEDERLANDEN 1997 K23 304
01:04:33
01:00:48








1 304
306 144 Korytowska-Król Milena warszawa NN-Żoliborz 1983 K40 305
01:04:33
01:00:52








1 305

Sponsor tytularny