z

Łódź

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Wośko Kacper BKL Bełchatów 2003 D4

1
00:06:24
1
00:06:11
1
00:06:16
1
00:06:04
4 4
2 Pawłowski Wojciech MLUKS RAWA 2002 D4 1
00:06:20

2
00:06:28
2
00:06:13

2
00:06:15
4 7
3 204 Trociński Kacper RYSIOTEAM 2003 D4 2
00:06:31
1
00:06:31
3
00:06:48
4
00:06:36
2
00:06:23
4
00:06:41
6 8
4 Klimek Robert LUKS BOGUSZYCE 2002 D4

4
00:07:02
3
00:06:31
3
00:06:38
3
00:06:22
4 13
5 Górski Fryderyk 2002 D4
2
00:06:36

5
00:07:06
4
00:06:39
5
00:06:49
4 16
6 206 Ruta Marcel Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2002 D4 3
00:07:26
5
00:07:13
7
00:07:50
10
00:08:16
6
00:07:22
7
00:07:15
6 21
7 212 Klimczak Kacper Mks Jedynka Łódź 2004 D4
6
00:07:25
5
00:07:32
6
00:07:10

6
00:07:11
4 23
8 210 Matlok Marcel 2002 D4
4
00:07:07
8
00:08:07
7
00:07:37
7
00:07:57
8
00:07:27
5 26
9 207 Milczarek Igor Zespół Szkół Katolickich im. JP2 2003 D4 4
00:07:57
7
00:07:32
10
00:08:13
9
00:08:14
9
00:08:39
9
00:08:29
6 29
10 209 Matlok Alexander 2003 D4
8
00:07:46
11
00:08:44
8
00:08:07
8
00:08:15

4 35
11 Kuczkowski Patryk SP Bratoszewice 2004 D4 9
00:09:19
10
00:09:16
12
00:09:06
11
00:09:03
10
00:09:20
11
00:09:40
6 40
12 203 Ejzert Bartłomiej Gimnazjum 22 2003 D4 10
00:09:51

13
00:10:23

11
00:09:46
10
00:09:11
4 44
13 Bartnik Krystian SP Bratoszewice 2004 D4 11
00:11:32
12
00:10:24
15
00:11:41
12
00:10:34
12
00:10:36
12
00:09:43
6 47
14 208 Olszówka Jakub SP nr 122 w Łodzi 2004 D4 12
00:12:10
14
00:11:56
14
00:10:50


13
00:10:18
4 53
15 Smela Bartłomiej SP Bratoszewice 2004 D4
16
00:12:38
17
00:12:40
14
00:12:44
13
00:14:16

4 60

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Dąbrówka Wiktor BKL Bełchatów 2004 D4
3
00:06:57


5
00:07:01

2 8
2 205 Piliszek Filip 2004 D4 5
00:08:36
9
00:09:07




2 14
3 Koślin Kacper SP Bratoszewice 2004 D4
15
00:12:36

13
00:12:41


2 28
4 Miśkiewicz Nikodem SP Bratoszewice 2004 D4
13
00:10:24
16
00:11:42



2 29
5 Potocki Stanisław 2002 D4

6
00:07:46



1 6
6 Kałuża Dominik SP Bratoszewice 2002 D4 6
00:08:58





1 6
7 Lewandowski Tristan SP Bratoszewice 2002 D4 7
00:09:03





1 7
8 Kałuża Krzysztof SP Bratoszewice 2002 D4 8
00:09:03





1 8
9 Stankiewicz Olaf K.S. Triathlon Rawa 2004 D4

9
00:08:09



1 9
10 Broniarek Norber SP Bratoszewice 2004 D4
11
00:09:25




1 11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni