z

Łódź

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 3 SZMERKA PATRYK SP NR 12 2010 D1 1
00:01:07
1
00:01:02
1
00:01:04
1
00:01:03


4 4
2 Pietrzak Maciej Triathlon Rawa 2010 D1

3
00:01:10
2
00:01:07
1
00:01:06
1
00:01:05
4 7
3 22 Kopacki Kuba SP nr 160 2010 D1

2
00:01:08
3
00:01:08
3
00:01:07
2
00:01:08
4 10
4 11 Andrzejczak Filip PM 110 w Łodzi 2011 D1 3
00:01:18
3
00:01:12
4
00:01:13

2
00:01:07
3
00:01:09
5 11
5 17 Mydłowski Hubert szkoła im. Montesory 2010 D1 2
00:01:12
2
00:01:06
5
00:01:15
4
00:01:09
4
00:01:11
4
00:01:10
6 12
6 4 Sterczewski Bartosz SP 139 2010 D1 4
00:01:21
5
00:01:15

5
00:01:16
5
00:01:12
5
00:01:10
5 19
7 Galant Bartek Rodzinka pl 2011 D1
4
00:01:15
6
00:01:16
8
00:01:21

8
00:01:17
4 26
8 21 Piotrowski Antoni SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2010 D1
7
00:01:18

6
00:01:16
7
00:01:20
7
00:01:15
4 27
9 Drzewiecki Ignacy SP Bratoszewice 2010 D1 6
00:01:23
8
00:01:20
7
00:01:16

8
00:01:22
9
00:01:18
5 29
10 5 Pereperez -Chętkowski Jan 2011 D1 5
00:01:22
6
00:01:18

10
00:01:25
9
00:01:27
11
00:01:23
5 30
11 Jaworski Szymon SP149 2010 D1

10
00:01:27
9
00:01:21
6
00:01:17
6
00:01:14
4 31
12 Kunikowski Iwo SP Bratoszewice 2011 D1
10
00:01:23
9
00:01:24
7
00:01:20
10
00:01:29

4 36
13 9 Ławicki Maciej 2011 D1 7
00:01:27
9
00:01:21
11
00:01:33
11
00:01:31

10
00:01:22
5 37
14 12 Skowroński Marcin Przedszkole Miejskie nr 106 2011 D1 9
00:01:38
12
00:01:32
12
00:01:40


12
00:01:35
4 45
15 1 Zakrzewski Artur 2010 D1 10
00:01:57
15
00:01:56
14
00:01:49
14
00:01:50
14
00:02:03

5 52
16 25 Bilkowski Aleksander Przedszkole 2011 D1

17
00:01:57
12
00:01:41
13
00:01:53
13
00:01:41
4 55
17 Kruk Dominik ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 D1 11
00:02:01
14
00:01:51
15
00:01:54
15
00:01:54


4 55
18 Kołodziejczyk Łukasz ABiS 2011 D1
17
00:04:51
18
00:01:59

12
00:01:52
16
00:02:06
4 63

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 6 Zaręba Franciszek 2011 D1 8
00:01:36
11
00:01:26




2 19
2 23 Janczak Kacper Dom Dziecka nr5 2010 D1
13
00:01:48
13
00:01:49



2 26
3 26 Ramięga Jakub Przedszkole nr 200 2011 D1

16
00:01:57
13
00:01:48


2 29
4 Kruk Dawid ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 D1
16
00:01:58
19
00:02:06



2 35
5 27 Szymioł Julek MKS Trójka 2010 D1

8
00:01:22



1 8
6 Marasek franciszek sp 120 2011 D1



11
00:01:39

1 11
7 Kazimierczak Michał Przedszkole Miejskie Nr 58 2011 D1




14
00:01:44
1 14
8 Krypa Artur 2011 D1




15
00:01:58
1 15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni