z

Łódź

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 25 Krawczyk Jędrzej SO Twoja Szkoła 2009 D2 2
00:02:46
2
00:02:37
2
00:02:34
1
00:02:41
1
00:02:38

5 6
2 26 Stefaniak Sergiusz K.S. Triathlon Rawa 2008 D2 1
00:02:44

3
00:02:42
3
00:02:45
2
00:02:41
2
00:02:45
5 8
3 Kruk Wiktor UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2008 D2 3
00:02:53
6
00:02:57
4
00:02:43
4
00:02:57
3
00:02:46
3
00:02:47
6 13
4 2 Głowacki Antoni 2009 D2 4
00:02:59
4
00:02:51
5
00:02:53
6
00:03:12
6
00:03:03

5 19
5 17 Wesołowski Tymoteusz 2009 D2 5
00:02:59
8
00:03:08


4
00:02:59
7
00:03:22
4 24
6 Krasiński Bartłomiej SP Bratoszewice 2009 D2 11
00:03:26
9
00:03:09
7
00:03:15
5
00:03:05

4
00:03:04
5 25
7 28 Wróblewski Jan Szkoła Montessori 2009 D2
16
00:03:24
11
00:03:29
9
00:03:24
7
00:03:26
8
00:03:25
5 35
8 20 Kowalski Marcin Lekkoatletyka dla każdego 2008 D2
14
00:03:20
13
00:03:32
10
00:03:25
9
00:03:33
6
00:03:10
5 38
9 22 Rakshit Szymon UKS 55 2008 D2 8
00:03:20
11
00:03:11
9
00:03:18
11
00:03:28


4 39
10 11 JAROSIŃSKI Krystian SP 184 2008 D2 9
00:03:20
13
00:03:17
10
00:03:23

8
00:03:27

4 40
11 Kuźmiński Jakub SP Bratoszewice 2008 D2 12
00:03:34
15
00:03:20


10
00:03:43
10
00:03:37
4 47
12 10 Gorzeń Bartosz SP 122 2008 D2
18
00:03:33
12
00:03:30

11
00:03:44
9
00:03:33
4 50
13 23 Wdowiak Juliusz KS 55 2009 D2 13
00:03:40
19
00:03:40
14
00:03:52


11
00:04:08
4 57

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 19 Czyszanowski Dominik UKS55 2008 D2 7
00:03:02
5
00:02:56
6
00:03:01



3 18
2 Pietrzak Kacper Triathlon Rawa 2008 D2


8
00:03:23
5
00:03:02
5
00:03:05
3 18
3 8 Kalista Filip Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź 2009 D2
12
00:03:13
8
00:03:16
7
00:03:15


3 27
4 27 Rzempołuch Bartosz SP nr.5 Turek 2008 D2
1
00:02:29
1
00:02:33



2 2
5 Maksymiuk Marcin Szkoła Podstawowa nr 2 w Milanówku 2009 D2




1
00:02:39
1 1
6 Stolecki Szymon BKL Bełchatów/Drużyna Szpiku 2008 D2


2
00:02:44


1 2
7 12 Mokracki Michał SP 34 2009 D2
3
00:02:48




1 3
8 7 Królewski Wiktor MKS trójka łódź 2008 D2 6
00:03:02





1 6
9 Juźwicki Jakub 2009 D2
7
00:02:59




1 7
10 Pelski Dawid SP Bratoszewice 2009 D2
10
00:03:10




1 10
11 Lewandowski Kornel SP Bratoszewice 2009 D2 10
00:03:23





1 10
12 Janowicz Dominik SP Bratoszewice 2008 D2


12
00:04:12


1 12
13 Miśkiewicz Kacper SP Bratoszewice 2008 D2
17
00:03:28




1 17
14 Dominik Janowicz SP Bratoszewice 2008 D2
20
00:03:50




1 20
15 Preis Jakub SP 184 Łódź 2008 D2
21
00:03:56




1 21
16 xxx xxx xxx 0 D2
22
00:03:58




1 22

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni