z

Łódź

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 29 Markowiak Mateusz BKL Bełchatów 2005 D3
1
00:03:08
2
00:02:54
2
00:03:05

2
00:03:00
4 7
2 Kosma Szymon SP Bratoszewice 2006 D3 1
00:03:14
2
00:03:12

3
00:03:25
1
00:03:21

4 7
3 31 Arent Artur MKS Jedynka 2005 D3
3
00:03:16
1
00:02:49
1
00:03:03

3
00:03:06
4 8
4 20 Tkaczyk Mikołaj SP 184 Łódź 2005 D3 2
00:03:19
4
00:03:27

4
00:03:31
2
00:03:31

4 12
5 Stala Wiktor 2007 D3 3
00:03:30

4
00:03:30
6
00:03:48
4
00:03:50

4 17
6 26 Stefaniak Wiktor K.S. Triathlon Rawa 2005 D3 6
00:03:49

5
00:03:33
7
00:03:55
3
00:03:49

4 21
7 14 Wesołowski Szymon 2007 D3 7
00:03:51
7
00:04:00


5
00:04:05
6
00:04:04
4 25
8 Biernacki Mikołaj MKS Jedynka Łódź 2007 D3
6
00:04:00
11
00:04:00
9
00:04:16
6
00:04:06
5
00:04:01
5 26
9 5 Ruzicki Patryk szkoła 114 2006 D3 9
00:03:58
5
00:03:51
9
00:03:52


9
00:04:24
4 32
10 2 Sucharkiewicz Jakub SP 149 2006 D3 8
00:03:54
12
00:04:20
12
00:04:05
8
00:04:14

7
00:04:06
5 35
11 22 Wdowiak Jędrzej KS 55 2006 D3 10
00:04:07
9
00:04:11
13
00:04:11


4
00:03:57
4 36
12 Mrzygłód Oskar SP Bratoszewice 2006 D3 11
00:04:25
16
00:04:35
18
00:04:37
12
00:04:58
8
00:04:32
12
00:05:17
6 43
13 44 Stefanów Krystian Dom Dziecka nr5 2005 D3
15
00:04:34
15
00:04:15

7
00:04:28
8
00:04:15
4 45
14 43 Jarzyński Antoni 34 SP w Łodzi 2007 D3
17
00:04:37

11
00:04:43
10
00:04:52
10
00:04:40
4 48
15 7 Kierzek Igor SP 189 Łódź 2007 D3 14
00:04:54
19
00:04:51
16
00:04:23

9
00:04:49
11
00:04:54
5 50
16 Piestrzeniewicz Mateusz 2007 D3 12
00:04:44
14
00:04:23
17
00:04:28
13
00:04:58
12
00:05:18

5 51
17 Antosiak Mateusz SP Bratoszewice 2006 D3 15
00:04:55

19
00:04:47
14
00:05:17
11
00:05:17
13
00:05:21
5 53
18 Danych Bartosz SP Bratoszewice 2007 D3 17
00:05:52
21
00:05:09
21
00:05:28
15
00:05:19
13
00:05:57
14
00:05:25
6 59
19 Ogłaska Marcin SP Bratoszewice 2007 D3 18
00:06:13
23
00:06:25
22
00:05:59
16
00:06:35
14
00:06:48
17
00:06:01
6 65

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 27 Dziekoński Jakub KrejzoleTim 2006 D3
13
00:04:21
14
00:04:13
10
00:04:27


3 37
2 Augustyniak Karol SP Bratoszewice 2006 D3
22
00:05:34
20
00:05:12


16
00:05:59
3 58
3 Kleczyk Szymon 2007 D3

7
00:03:38
5
00:03:34


2 12
4 Czerwonka Wojciech SP Bratoszewice 2006 D3 16
00:05:12
18
00:04:46




2 34
5 Kuciński Wiktor 2005 D3




1
00:02:59
1 1
6 Pełzowski Adam 2006 D3

3
00:03:08



1 3
7 Olechnowicz Ignacy Szp. 55 2007 D3 4
00:03:40





1 4
8 6 Królewski Borys MKS trójka łódź 2006 D3 5
00:03:44





1 5
9 Kosior Wojciech Biegacz Nowosolna 2006 D3

6
00:03:34



1 6
10 Kowalski Patryk Biegacz Nowosolna 2006 D3

8
00:03:39



1 8
11 Firaza Tymon SP 79 2007 D3
8
00:04:08




1 8
12 45 Pierzchalski Wiktor SP190 2005 D3

10
00:03:53



1 10
13 Juźwicki Jan 2007 D3
10
00:04:12




1 10
14 Jerzewski Mikołaj SP nr 55 w Łodzi 2007 D3
11
00:04:16




1 11
15 16 Granecki Tymon SP172 2005 D3 13
00:04:48





1 13
16 kopeć Maciej 2006 D3




15
00:05:53
1 15
17 Stasiak Mateusz SP Bratoszewice 2006 D3
20
00:05:02




1 20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni