CITY TRAIL Gold

Wiosną nie pobiegniemy w CITY TRAIL Gold

23.03.2024

Wiosną nie pobiegniemy w CITY TRAIL Gold

Bieg CITY TRAIL Gold z założenia ma być imprezą prestiżową, z niecodzienną otoczką, która sprawi, że każdy Uczestnik i Uczestniczka poczuje się wyjątkowo. Aby zorganizować taką imprezą potrzebujemy 100% mocy oraz dobrego terminu. Wiosną 2024 brakuje nam obu tych elementów, więc podjęliśmy decyzję, by wstrzymać się z realizacją tego wydarzenia.

Dzisiaj nie podamy Wam konkretów, ponieważ przed nami sporo wyzwań organizacyjnych i zmian – o nich dowiecie się nieco później. Teraz skupiamy się na tym, by z energią, jaką znacie dokończyć sezon 2023/2024, rozdać Wam zasłużone pamiątkowe medale oraz nagrody i ruszyć dalej – z nowymi perspektywami.

Organizacja biegów to układanka, w której wiele elementów musi się zgrać. Czasami trzeba coś delikatnie rozmontować, by efekt końcowy był taki, jaki sobie wyobrażaliśmy. I choć czasami to bardzo trudne, to warto być cierpliwym. Szczególnie jeśli myślimy o jakimś celu długofalowo. CITY TRAIL to zdecydowanie projekt długofalowy - organizowany pod różnymi nazwami od 2010 roku. Trzymajcie kciuki za kolejne sezony!

fot. Karolina Krawczyk