CITY TRAIL Gold

Trwają zapisy do CITY TRAIL Gold!

29.03.2022

Trwają zapisy do CITY TRAIL Gold!

9 kwietnia, w Bydgoszczy odbędzie się pierwszy, ogólnopolski finał naszego cyklu! Bieg CITY TRAIL Gold - bo o nim mowa - będzie niecodzienną okazją dla zawodników startujących w CITY TRAIL do rywalizacji z biegaczami z całej Polski! Poza biegami Elity kobiet i mężczyzn, zaplanowaliśmy także bieg otwarty - na tej samej trasie, na której rywalizować będą najlepsi z najlepszych. Rejestracja ruszyła!

Zapisy do CITY TRAIL Gold są dostępne TUTAJ [kliknij]. Aby dokonać rejestracji należy założyć nowe konto (chyba, że rejestrowaliście się w panelu zapisy.krokdonatury.pl już wcześniej). Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III w klasyfikacji generalnej w każdym z naszych miast są zwolnieni z opłaty startowej (wyślemy do Was maila ze szczegółami). 

W biegu Elity kobiet i Elity mężczyzn (będą to dwa oddzielne starty) mogą pobiec zawodnicy, które zdobyli kwalifikację wynikową lub zajęli miejsca I-III w kategoriach wiekowych w sezonie 2021/2022. Natomiast w biegu otwartym mogą wziąć udział WSZYSCY zainteresowani.

Pod TYM LINKIEM [kliknij] znajdziecie newsa ze szczegółowymi informacjami o CITY TRAIL Gold (minima, nagrody).

Zachęcamy również do zapoznania się z REGULAMINEM.

Bardzo zależy nam nie tylko na poziomie sportowym naszego wydarzenia, ale także na oprawie, której ważną częścią są KIBICE. Biorąc pod uwagę fakt, że będziemy mieć trzy oddzielne starty, to Wy - zawodnicy możecie wystąpić tego dnia także w roli KIBICÓWMożecie być pewni, że zrobimy wszystko, by bieg był wyjątkowym wydarzeniem na biegowej mapie Polski. By tak się stało potrzebujemy Waszej pomocy! Bądźcie z nami 9 kwietnia w Bydgoszczy! Wspólnie rozpocznijmy nowy rozdział biegów przełajowych w Polsce!

Sponsor tytularny