z

Warszawa

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

24.03.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 298 WALENDOWICZ MIKOŁAJ 2013 M 00:01:06
2 7 KARPIŁOWSKI MIKOŁAJ Przedszkole nr 422/ Klub Judo Lemur 2013 M 00:01:21
3 8 SPECHT JAN Przedszkole nr 180 2014 M 00:01:23
4 287 BERNAŚ ŁUKASZ Kangórek Hop 2013 M 00:01:24
5 40 POTASZ ANTONI Przedszkole nr 197 2013 M 00:01:25
6 15 GÓRKA TYMOTEUSZ P 340 2013 M 00:01:26
7 286 KOLEBUK STANISŁAW Przedszkole nr 133 warszawa 2013 M 00:01:26
8 21 SAWICKI MAKSYMILIAN 2013 M 00:01:27
9 35 TOMCZYK LEON Przedszkole Nr26 2014 M 00:01:27
10 965 ZASUWA TOMASZ Akademia Uśmiechu 2014 M 00:01:29
11 966 PACZEWSKI MATEUSZ Motylkowa Akademia 2013 M 00:01:30
12 296 KOŁODZIEJCZYK OLIWIER Grupa DBK 2013 M 00:01:32
13 964 SMEJDA WITOLD Przedszkole 321 2014 M 00:01:33
14 279 JASTRZĘBSKI PIOTR BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 2013 M 00:01:36
15 26 KARPIŃSKI FILIP Przedszkole nr 288 2014 M 00:01:37
16 3 DUDA WOJCIECH 2014 M 00:01:41
17 288 KOPCIŃSKI FRANCISZEK Przedszkole nr 430 2014 M 00:01:42
18 37 JACZYŃSKI FRANCISZEK 2015 M 00:01:42
19 299 WALENDOWICZ KACPER 2015 M 00:01:43
20 293 SZEWCZUK KASJAN 2013 M 00:01:43
21 284 MĄDRALA MICHAŁ Przedszkole Motylkowa Akademia 2014 M 00:01:47
22 282 CIEPLAK RYSIO Wesoły pędzelek 192 2014 M 00:01:55
23 4 DUDEK MATEUSZ Przedszkole nr 1 w Piastowie 2013 M 00:02:02
24 295 BIESZYŃSKI JAKUB Przedszkole 301 2015 M 00:02:10
25 22 WASILEWSKI KAROL 2015 M 00:02:16
26 297 PASIOROWSKI JULIAN Żłobek 57 2016 M 00:02:20
27 970 MIODUSZEWSKI FILIP Żłobek Kolorowy Wiatrak 2016 M 00:02:21
28 20 CZYŻKOWSKI KRZYSZTOF 2016 M 00:02:28
29 9 KWASOWIEC KAROL 2016 M 00:02:31
30 278 DZIKOWSKI ANTEK Przedszkole nr 240 im. Polskich Olimpijczyków 2015 M 00:02:34
31 967 TITTENBRUN FILIP Niezła Korba 2015 M 00:02:39
32 294 SZEWCZUK EMIL 2016 M 00:03:03
33 292 WIERZBICKI KONSTANTY 2016 M 00:03:45
34 23 BERGER MARCEL 2015 M 00:05:07
35 23 BERGER MARCEL 2015 M 00:05:07

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 270 TOMICZAK JAN 2011 M 00:00:54
2 267 MĄDRALA MATEUSZ 2011 M 00:00:55
3 47 BIELECKI SZYMON KSW SOKUDO OTWOCK/LKS MAZUR KARCZEW 2011 M 00:00:57
4 44 JACZYŃSKI NIKODEM 2011 M 00:00:59
5 275 GLINICKI BŁAŻEJ SP 154 2012 M 00:01:02
6 277 TROŚCIAŃCZYK KAJETAN SP 50 2012 M 00:01:03
7 260 JANISZEWSKI SZYMON Grupa DBK 2011 M 00:01:04
8 273 WIERZBICKI MACIEJ SP 85 2011 M 00:01:05
9 35 MIODUSZEWSKI OLAF Sz.P. 386 2011 M 00:01:05
10 15 BANASZCZYK MAX 2011 M 00:01:06
11 276 TRAWIŃSKI LEON Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa 2012 M 00:01:07
12 40 KALIŚ MARCEL SP 351 Warszawa 2011 M 00:01:07
13 14 KĄCKI IGNACY SP 115 2012 M 00:01:09
14 19 OSTROWSKI JAKUB FC Płochocin 2012 M 00:01:10
15 271 KROCHMALSKI IGNACY Krochmale 2011 M 00:01:11
16 12 PRZYBYSZ PIOTR 2012 M 00:01:12
17 266 ŻUCHOWSKI MATEUSZ SP 77 Warszawa 2012 M 00:01:13
18 42 TOMCZYK ADAM Szkoła nr 48 2012 M 00:01:15
19 274 NALEPA MIKOŁAJ Im-Possible Team 2012 M 00:01:16
20 278 ŻYREK LEON Grupa DBK Katowice 2012 M 00:01:18
21 16 ZAGOŻDŻON SZYMON 2012 M 00:01:19
22 22 SPECHT STEFAN Przedszkole nr 180 2012 M 00:01:19
23 28 GAWRACZ MIŁOSZ Szkoła 369 2011 M 00:01:20
24 26 KRYPA ARTUR 2011 M 00:01:21
25 4 WASILEWSKI OLIVIER Łomiankowska Grupa Biegowa 2012 M 00:01:22
26 27 MOSKAL SZYMON 2011 M 00:01:25
27 261 KWIATKOWSKI STANISŁAW Przedszkole Leśny Domek 2012 M 00:01:28
28 49 KOT ANTONI Naprzód Młociny SP77 2012 M 00:01:36

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 MAKSYMIUK MARCIN AZS AWF Warszawa 2009 M 00:01:59
2 8 OLEJNIK FILIP SP 77/RUN Oley - ŁGB 2010 M 00:02:07
3 162 JASTRZĘBSKI MATEUSZ BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 2010 M 00:02:12
4 159 MAJCHROWSKI JAN SP 92 UKS Gepard 2009 M 00:02:12
5 16 KIEWRA GRZEGORZ AZS AWF Warszawa/SP 77/Naprzód Młociny 2009 M 00:02:14
6 29 YAROSHENKO ALEXANDER To CoŚ 2010 M 00:02:17
7 184 KOZŁOWSKI MARCIN SP366 2009 M 00:02:21
8 187 JAŚTAK PIOTR SP202 2009 M 00:02:26
9 171 ZBOROWSKI PIOTR SP Mroków Warszawa 2009 M 00:02:28
10 7 REDKIEWICZ KACPER COR TEAM 2009 M 00:02:30
11 178 BERNAŚ KAMIL SP 82 2010 M 00:02:31
12 161 BLUJ FRANCISZEK Grupa DBK 2010 M 00:02:36
13 169 DETTLAFF ALEKSANDER SP Mroków Warszawa 2010 M 00:02:37
14 43 BERKAN DAMIAN 2009 M 00:02:45
15 189 SZCZEPAŃSKI PATRYK SP223 2010 M 00:02:48
16 46 DĘBSKI PAWEŁ SP Mroków 2009 M 00:02:48
17 37 KAWKA TOMASZ 2010 M 00:02:51
18 3 KUNCIO MACIEJ SP.355 2009 M 00:02:52
19 33 CIĘŻKOWSKI OLAF KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki 2009 M 00:02:52
20 174 BASIŃSKI WOJCIECH SP Mroków 2009 M 00:02:58
21 4 RACHWALSKI BARTOSZ Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie 2010 M 00:03:02
22 44 KARPIŃSKI MACIEJ UKS Gepard 2010 M 00:03:07
23 175 NALEŻYTY KACPER SP Mroków 2009 M 00:03:17

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 OLEJNIK MIKOŁAJ SP 77/RUN Oley - ŁGB 2007 M 00:03:29
2 177 ANDERS DAMIAN Kondycja 2006 M 00:03:33
3 2 SAMUL JAN SP 31 Warszawa 2008 M 00:03:34
4 184 ZDUNIAK FRANCISZEK WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2007 M 00:03:41
5 10 KĄCKI KOSTEK SP 115 2008 M 00:03:44
6 12 WENZEL GUSTAW SP nr 65 Warszawa 2006 M 00:03:45
7 167 ZBOROWSKI KRZYSZTOF SP Mroków Warszawa 2006 M 00:03:47
8 174 BARAN IGOR 2006 M 00:03:58
9 9 SIKORSKI BARTOSZ Sp 2 Ząbki 2006 M 00:04:02
10 50 KARPIŃSKI RAFAŁ UKS Gepard 2008 M 00:04:12
11 54 KALIŚ MACIEJ SP 351 Warszawa 2006 M 00:04:13
12 13 LISOWSKI MAKSYMILIAN Tebek Team 2008 M 00:04:14
13 162 OCHOCKI BARTOSZ SP Mroków Warszawa 2008 M 00:04:15
14 8 PRZYBYSZ KRZYSZTOF SP im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii Dębe Wielkie 2008 M 00:04:16
15 22 GÓRKA KRZYSZTOF SP 80 2007 M 00:04:18
16 40 DOMAGAŁA FRANEK Koksy 2008 M 00:04:19
17 41 SASIN WIKTOR SP 350 2008 M 00:04:20
18 20 KWASOWIEC WOJCIECH KSP 109 2007 M 00:04:21
19 52 DĘBSKI KRZYSZTOF SP Mroków 2006 M 00:04:21
20 18 GAJDECKI MATEUSZ Gepard 2006 M 00:04:23
21 31 PIÓRO MATEUSZ KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 2006 M 00:04:25
22 29 WRÓBEL MARCEL KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 2006 M 00:04:25
23 183 WITKOWSKI FILIP SP 92 im Jana Brzechwy 2007 M 00:04:26
24 151 MALARSKI MARCIN SP154 2008 M 00:04:27
25 152 NAJDA ALEKSANDER SP154 2008 M 00:04:27
26 181 WOJCIECHOWSKI MIŁOSZ Grupa DBK Warszawa 2008 M 00:04:29
27 178 MARAT WOJCIECH Grupa DBK 2007 M 00:04:30
28 55 KROCHMALSKI FILIP Krochmale 2007 M 00:04:31
29 182 PNIEWSKI BARTŁOMIEJ SP 94 2007 M 00:04:39
30 166 BARSZCZ PIOTR SP Mroków Warszawa 2006 M 00:04:39
31 164 BIAŁEK BARTOSZ SP Mroków 2007 M 00:04:40
32 21 SUCHODOLSKI IGNACY SP41 2008 M 00:04:42
33 173 KOŁODZIEJCZYK KRZYSZTOF Grupa DBK 2008 M 00:04:44
34 154 ZBOROWSKI JAKUB SP Mroków Warszawa 2006 M 00:04:50
35 172 KOSIŃSKI KAMIL KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 2008 M 00:04:59
36 185 ŻYREK JAKUB Grupa DBK Katowice 2007 M 00:05:24
37 147 JANISZEWSKI MATEUSZ Grupa DBK 2007 M 00:05:29
38 171 KOSIŃSKI FABIAN KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 2006 M 00:05:33
39 188 SKUZIŃSKI BORYS 2007 M 00:05:34

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 228 SZYMAŃSKI FILIP Szkoła Podstawowa Nr 4 w Pułtusku 2005 M 00:06:44
2 223 STAŃCZUK JAN Szkoła nr 1 w Kobyłce 2005 M 00:06:54
3 375 WODYŃSKI MICHAŁ Jogger NDM 2003 M 00:06:58
4 221 PIASECKI STANISŁAW AZS AWF 2005 M 00:07:06
5 204 WENZEL KAROL SP nr 65 Warszawa 2005 M 00:07:31
6 211 PAŹDZIOCH KACPER KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 2005 M 00:07:38
7 366 ZBOROWSKI JAN SP Mroków Warszawa 2005 M 00:07:48
8 367 ZIMNICKI MATEUSZ SP Mroków Warszawa 2004 M 00:07:51
9 369 BARSZCZ JAKUB SP Mroków Warszawa 2004 M 00:07:53
10 370 BUJALSKI MARCEL LKS VECTRA Włocławek 2005 M 00:08:06
11 374 WOJCIECHOWSKI JAKUB Grupa DBK Warszawa 2004 M 00:08:16
12 203 NOWINA-KONOPKA STANISŁAW SP 52 Warszawa 2004 M 00:09:02

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni