z

Warszawa

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

12.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 292 ŚCIUBA ADRIAN Przedszkole 194 2014 M 00:01:10
2 309 BIELA IRENA Przedszkole nr 74 2014 K 00:01:13
3 49 GĄSIOROWSKI JANEK Żórawski Team 2014 M 00:01:13
4 4 SPECHT JAN Przedszkole nr 180 2014 M 00:01:14
5 47 ŁUKOWSKA MAJA Montessori School 2014 K 00:01:14
6 301 SWITAKOWSKI ODA Ducla Academy 2014 K 00:01:15
7 310 KOSTARSKI MIKOŁAJ Warszawa 2014 M 00:01:17
8 46 PAWLAK LEON Przedszkole 2014 M 00:01:18
9 12 DUDA WOJCIECH Warszawa 2014 M 00:01:18
10 293 ŚCIUBA FILIP Przedszkole 194 2015 M 00:01:21
11 26 TRANDA JAN 2014 M 00:01:22
12 40 PIOTROWSKA JULIA AZS AWF Warszawa 2014 K 00:01:23
13 302 ZGÓRZAK MICHAŁ Plastusiowe Przedszkole 2014 M 00:01:24
14 10 ANUSZEWSKA HANIA 2015 K 00:01:25
15 38 SMEJDA WITEK Przedszkole 390 2014 M 00:01:25
16 31 KARPIŃSKI FILIP Przedszkole nr 288 Warszawa 2014 M 00:01:26
17 236 WAWER ANTONINA 2014 K 00:01:28
18 15 YAROSHENKO MARIA 306 2015 K 00:01:33
19 24 KASEJA OLA Przedszkole nr 50 2014 K 00:01:35
20 313 TOCZYSKI JULIAN 2016 M 00:01:36
21 306 VASILEV IVO 2016 M 00:01:38
22 6 JACZYŃSKI FRANCISZEK 2015 M 00:01:40
23 32 CIEPLAK RYSIO Warszawa 2014 M 00:01:44
24 25 KASEJA TOMEK Przedszkole nr 50 2016 M 00:01:47
25 45 NUREK IGNACY 2015 M 00:01:49
26 34 KWAŚNIEWSKI FILIP Przedszkole nr 4 Piastów 2014 M 00:01:49
27 18 KOZŁOWSKA IGA 2015 K 00:01:50
28 304 ZGÓRZAK ANNA Plastusiowe Przedszkole 2016 K 00:01:54
29 54 KUPRYJANIUK ANTONINA Przedszkole 403 2015 K 00:01:57
30 308 BIELA IGNACY Przedszkole nr 74 2016 M 00:01:58
31 9 POTASZ ANNA DoReMi 197 2015 K 00:02:01
32 305 SZEWCZUK EMIL 2016 M 00:02:01
33 294 GĄSIOROWSKA MARIA Niezapominajka_przedszkole 2016 K 00:02:03
34 3 WASILEWSKI KAROL 2015 M 00:02:07
35 5 KOZERSKA ELŻBIETA Warszawa 2017 K 00:02:09
36 28 TITTENBRUN FILIP Niezła Korba 2015 M 00:02:14
37 233 PAWŁOWSKA JOANNA 2014 K 00:02:16
38 289 WIŚNIEWSKI ALEKSANDER 2015 M 00:02:16
39 295 GÓRAJ ANTONINA 2015 K 00:02:17
40 16 BUJNOWSKA ALEKSANDRA Żyrafki 2017 K 00:02:43
41 17 BUJNOWSKA ANNA Żabki 2015 K 00:02:43
42 27 TITTENBRUN JAN Niezła Korba 2017 M 00:02:54
43 36 WOCH HANIA Przedszkole Wrzos / Widłorogi Kids 2017 K 00:02:54
44 35 RUTKOWSKA AMELIA Śmigający Tupak 2016 K 00:02:56
45 235 PACOŃ NIKODEM Smashing Pąpkins 2015 M 00:02:59
46 23 KUŹNIARSKA MILENA 2017 K 00:03:38
47 33 KARPIŁOWSKI KAJETAN Przedszkole Nr 422 2016 M 00:03:58
48 43 SKOWERA OLGIERD Warszawa 2014 M 00:04:27
49 50 SKOWERA TYTUS Warszawa 2017 M 00:04:37

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 15 ŚWIOSTEK ALAN RunAlan 2012 M 00:00:51
2 3 DŁUGOSIELSKI BARTOSZ SP 77 Warszawa 2012 M 00:00:52
3 18 DUDA SZYMON Warszawa 2012 M 00:00:58
4 19 ZAWADZKI JEREMI SP 16 Warszawa 2012 M 00:00:59
5 27 LIS HANNA Ducla Academy 2012 K 00:00:59
6 26 GLINICKI BŁAŻEJ Diamond Atletics Białołęka 2012 M 00:01:00
7 270 TOCZYSKI STANISŁAW 2012 M 00:01:01
8 265 SNOPKIEWICZ ALEKSANDRA Warszawa 2012 K 00:01:01
9 16 KĄCKI IGNACY RK Athletics 2012 M 00:01:02
10 6 BŁUŚ HELENA 2012 K 00:01:05
11 22 WOŹNIAK MAJA UKS G8 2012 K 00:01:06
12 14 KRAUZE HUBERT Warszawa szkola nr 323 2012 M 00:01:07
13 9 SPECHT STEFAN Szkoła nr 168 2012 M 00:01:08
14 35 LICHOTA ZOFIA Szkoła Podstawowa nr 316 2012 K 00:01:10
15 38 KUPRYJANIUK TYMON SP 351 Warszawa 2012 M 00:01:10
16 269 GŁAŻEWSKA JULIA Akademia Tenisa Topspin 2012 K 00:01:12
17 36 KARPIŁOWSKI MIKOŁAJ Przedszkole Nr 422/ Judo Lemur 2013 M 00:01:12
18 257 OKSIEJCZUK ZOFIA 2012 K 00:01:13
19 306 VASILEVA LEA 2013 K 00:01:14
20 42 GÓRKA TYMOTEUSZ SP 80 2013 M 00:01:14
21 1 ZDANOWICZ PAULINA 2012 K 00:01:14
22 256 PAWŁOWSKI MATEUSZ 2013 M 00:01:14
23 13 POTASZ ANTONI DoReMi 197 2013 M 00:01:15
24 2 ZDANOWICZ JUSTYNA 2012 K 00:01:16
25 10 REDKIEWICZ KAJA Warszawa 2013 K 00:01:16
26 40 KWASOWIEC KASIA KSP 109 2012 K 00:01:17
27 4 ZAGOŻDŻON SZYMON 2012 M 00:01:17
28 7 LACH BARBARA Szkoła Niepokalanek Warszawa 2012 K 00:01:18
29 33 MOSKAL KAROLINA 2013 K 00:01:19
30 267 GŁAŻEWSKA HELENA Akademia Tenisa Topspin 2013 K 00:01:19
31 34 PACZEWSKI MATEUSZ 2013 M 00:01:19
32 30 SAWICKI MAKSYMILIAN 2013 M 00:01:20
33 17 PRZYBYSZ PIOTR SP Dębe Wielkie 2012 M 00:01:20
34 37 KWAŚNIEWSKI FRANCISZEK SP5 Piastów 2012 M 00:01:21
35 23 DUDEK MATEUSZ SP nr 2 w Piastowie 2013 M 00:01:22
36 289 WIŚNIEWSKA OLIWIA 2013 K 00:01:22
37 262 SZEWCZUK KASJAN 2013 M 00:01:30
38 24 KRYPA HELENA 2013 K 00:01:51
PK 246 PAWLINA AMELIA SP Mroków 2012 K 00:01:39

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 158 SYGUŁA KACPER Kolarski.eu Team 2011 M 00:02:00
2 1 OLEJNIK FILIP Łomiankowska Grupa Biegowa/RUN Oley 2010 M 00:02:01
3 151 STANISZEWSKA NADIA Duklanowski team 2010 K 00:02:05
4 13 HARTFIL LILIANA AZS AWF Warszawa 2011 K 00:02:06
5 64 LAZAROWICZ ANTONI 2010 M 00:02:09
6 154 SNOPKIEWICZ JAKUB Warszawa 2010 M 00:02:11
7 160 BADER-STRZAŁA ADRIANNA Pro Family Sport Team 2010 K 00:02:12
8 142 MIELCZARSKI MIKOŁAJ 2011 M 00:02:12
9 17 YAROSHENKO ALEXANDER G8 2010 M 00:02:13
10 153 ŚCIUBA DAWID Ursus 2010 M 00:02:14
11 162 TOMICZAK JAN Diamond Athletics Białołęka 2011 M 00:02:15
12 146 SOBIESZEK BRUNO Ducla Academy 2011 M 00:02:16
13 2 LUTOMIRSKA ASIA AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki 2010 K 00:02:16
14 28 PIKUS LENA Dukla Academy 2011 K 00:02:16
15 156 SWITAKOWSKI ALVA Ducla Academy 2011 K 00:02:17
16 22 JASTRZĘBSKI MATEUSZ BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 2010 M 00:02:17
17 10 JACZYŃSKI NIKODEM 2011 M 00:02:18
18 15 KWIATKOWSKI KAJETAN UKS G8 2010 M 00:02:19
19 12 ANUSZEWSKA TOSIA 2010 K 00:02:23
20 59 ZIMOWICZ ALICJA Ducla Academy 2010 K 00:02:24
21 41 HOFMAN JACEK UKS Iwiczna 2011 M 00:02:24
22 8 KOZERSKA ANTONINA SP 68 2011 K 00:02:26
23 21 OSTROWSKI FRANCISZEK FC Płochocin 2011 M 00:02:27
24 27 TRANDA ANASTAZJA 2011 K 00:02:27
25 161 KALWAJTYS JAKUB Stowarzyszenie Pięciobój Polski CWKS Legia 2010 M 00:02:27
26 55 USZYŃSKA MAŁGORZATA Szkoła nr 209 W-wa 2010 K 00:02:32
27 159 TOCZYSKA MARIA 2010 K 00:02:34
28 50 KWASOWIEC JOANNA KSP 109 2010 K 00:02:34
29 57 JAKUBOWSKA KAMILA Stowarzyszenie Pięciobój Polski CWKS Legia 2011 K 00:02:34
30 157 ADAMKIEWICZ LENA LENA LEMONIADA TEAM 2011 K 00:02:35
31 33 KARPIŃSKI MACIEJ SP 92 Warszawa 2010 M 00:02:36
32 5 POTOCKA JULIA Sp 143 2011 K 00:02:37
33 51 SZCZEPAŃSKI PATRYK SP223 2010 M 00:02:38
34 31 KAWKA TOMASZ sp. 263 2010 M 00:02:40
35 150 PACOŃ BORYS Smashing Pąpkins 2011 M 00:02:43
36 18 BANASZCZYK MAX AZS AWF WARSZAWA/SP 1 OŻARÓW MAZOWIECKI 2011 M 00:02:44
37 56 NUREK MARTA 2011 K 00:02:44
38 35 CIEMNICKI-TUCHOMICKI TYMEK Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 2011 M 00:02:45
39 58 BANASZCZYK OLIVIER SP BIG BEN 2010 M 00:02:46
40 25 KUŹNIARSKA JULIANNA 2011 K 00:02:47
41 165 BADAOUI HUGO 2011 M 00:02:49
42 24 KARAMON JAGODA Biegam 2010 K 00:02:54
43 19 GAWRACZ MIŁOSZ Szkoła Podstawowa nr 369 2011 M 00:02:58
44 4 KOĆ MACIEJ Warszawa SP3 Przymierza Rodzin 2010 M 00:02:59
45 7 WASILEWSKA JAGODA 2010 K 00:03:00
46 16 SZAL WITOLD UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 M 00:03:02
47 6 RACHWALSKI BARTOSZ Szkoła Podstawowa nr. 114 w Warszawie 2010 M 00:03:03
48 32 URBAŃCZYK ANNA SP 222 2010 K 00:03:06
49 34 MOSKAL SZYMON 2011 M 00:03:14
50 38 LICHOTA WERONIKA Szkoła Podstawowa nr 316, Warszawa 2010 K 00:03:20
51 42 KUROWSKI JAN SP 316 2010 M 00:03:48

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 OLEJNIK MIKOŁAJ Łomiankowska Grupa Biegowa/RUN Oley 2007 M 00:03:13
2 61 WITOWSKI JAN Ducla Academy 2008 M 00:03:19
3 67 MODELEWSKA JULIA SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce 2007 K 00:03:23
4 48 ŁUKOWSKA ZUZANNA Ducla Academy 2007 K 00:03:23
5 25 CHRAPEK KRZYSZTOF AZS AWF 2009 M 00:03:24
6 20 KĄCKI KOSTEK RK Athletics 2008 M 00:03:34
7 71 JAKUBOWSKA HANNA Stowarzyszenie Pięciobój Polski CWKS Legia 2008 K 00:03:34
8 169 STEFAŃSKI MICHAŁ RK Athlitics 2009 M 00:03:35
9 49 SZTYK MIKOŁAJ SP 391 W-wa / UKS Gepard 2007 M 00:03:35
10 75 PLEJZNEROWSKI MATEUSZ Lekkoatleci z Otwocka 2007 M 00:03:39
11 78 NOGA OLENA Ducla Academy 2007 K 00:03:47
12 24 WOCH ALICJA SP 77 / Widłorogi 2008 K 00:03:49
13 64 GÓRSKA ANTONINA SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce 2008 K 00:03:51
14 167 MALALE CHARLES 2009 M 00:03:51
15 76 SZYMAŃSKA MAJA SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIEKANOWIE LEŚNYM 2008 K 00:03:51
16 54 KARPIŃSKI RAFAŁ UKS Gepard 2008 M 00:03:54
17 80 PIOTROWSKI STANISŁAW Warsaw Montessori School 2009 M 00:03:56
18 13 RACHWALSKA ZOSIA Szkoła Podstawowa nr. 114 w Warszawie 2008 K 00:03:56
19 17 KOZERSKA WERONIKA UKS Żoliborz 2009 K 00:03:58
20 12 SKOWROŃSKA DARIA AZS AWF Warszawa 2009 K 00:03:59
21 65 KOCZYWĄS NIKOLA SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce 2009 K 00:04:01
22 72 PNIEWSKI BARTŁOMIEJ SP 94 2007 M 00:04:01
23 68 GÓRKA KRZYSZTOF SP 369 2007 M 00:04:02
24 30 OCZADŁY MAKSYM SP 209 2009 M 00:04:04
25 63 MIROWSKI ALEKSANDER UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 M 00:04:05
26 66 KUBA ALEKSANDRA SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce 2009 K 00:04:07
27 57 LATOSZEK JAN Ducla Academy 2008 M 00:04:07
28 21 PRZYBYSZ KRZYSZTOF SP Dębe Wielkie 2008 M 00:04:08
29 9 LACH KRZYSZTOF Szkoła Niepokalanek Warszawa 2007 M 00:04:10
30 8 BŁUŚ HANNA SP382 Warszawa 2008 K 00:04:10
31 183 KORCZYŃSKI OLIWIER SP 357 2009 M 00:04:12
32 10 BUJALSKA NINA LKS VECTRA Włocławek 2009 K 00:04:12
33 46 KŁOPOTOWSKA JULIA 2009 K 00:04:14
34 34 SIKORA ROBERT sp382 2007 M 00:04:14
35 47 MALARSKI MARCIN Diamond Athletics Białołęka 2008 M 00:04:19
36 165 ZIELIŃSKI MACIEJ SP Mroków 2008 M 00:04:21
37 168 SYGUŁA ALEKSANDER Kolarski.eu Team 2009 M 00:04:24
38 170 LICHWAŁA DARIA 2008 K 00:04:25
39 51 DRUŻGA JONATAN SP92 im. Jana Brzechwy w Warszawie 2008 M 00:04:25
40 171 LICHWAŁA ALICJA 2008 K 00:04:25
41 173 KOCZYWĄS KAROLINA SP 4 Rawa Maz. / LUKS Boguszyce 2008 K 00:04:26
42 177 WITKOWSKI FILIP 2007 M 00:04:27
43 62 KWASOWIEC WOJTEK KSP 109 2007 M 00:04:28
44 14 KULA ZUZANNA SP 363 Warszawa 2007 K 00:04:30
45 42 WOŹNIAK SZYMON WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2009 M 00:04:30
46 18 ROSZCZYK MARTYNA UKS G-8 Bielany 2008 K 00:04:32
47 45 DUDEK ALEKSANDRA SP nr 2 w Piastowie 2009 K 00:04:36
48 16 REDKIEWICZ KACPER Warszawa 2009 M 00:04:36
49 2 DŁUGOSIELSKA POLA SP 77 Warszawa 2008 K 00:04:36
50 157 PAWLINA MIKOŁAJ SP Mroków 2009 M 00:04:36
51 53 URBAŃCZYK MARIA SP 222 2007 K 00:04:37
52 22 JANKOWSKA HANIA SP 314 2008 K 00:04:38
53 158 KRYŃSKA ZOFIA SP Mroków 2009 K 00:04:39
54 7 POTOCKI JAN Sp 143 2009 M 00:04:40
55 43 KULIŃSKA MARIA Szkoła Podstawowa nr 86 SKiE 2007 K 00:04:41
56 174 BIELA ANTONINA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia 2007 K 00:04:42
57 37 KARAMON OLIWIA Biegam 2007 K 00:04:47
58 163 WIELOGÓRSKA NADIA SP Mroków 2009 K 00:04:48
59 15 FORNALSKA JULIA SP 263 2008 K 00:05:00
60 172 ADAMIAK PIOTR 2009 M 00:05:05
61 36 KOZŁOWICZ ANTONINA SP nr 351 2009 K 00:05:06
62 166 SZCZUTOWSKA OLIWIA ZSP MROKÓW 2007 K 00:05:06
63 77 LEWANDOWSKA JULIA Szkoła Podstawowa nr 74 2009 K 00:05:08
64 73 OSTROWSKI TOBIASZ SP Płochocin 2009 M 00:05:09
65 41 KRUSZYŃSKA DARIA Józefów 2008 K 00:05:09
66 33 ZUBRZYCKA PAULINA Oldskull 2009 K 00:05:10
67 70 DĘBSKI PAWEŁ Szkoła Mroków 2009 M 00:05:10
68 159 OSIŃSKA ADA SP Mroków 2009 K 00:05:15
69 39 CZECH MARIA UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 K 00:05:26
70 175 ZAREMBA JĘDRZEJ 2008 M 00:05:28
71 81 ORŁOWSKI STANISLAW 2009 M 00:05:32
72 140 BASIŃSKI WOJCIECH SP Mroków 2009 M 00:05:33
73 154 KRZESZOWSKA ALEKSANDRA SP Mroków 2008 K 00:05:40
74 180 WITKOWSKI KAROL 2009 M 00:05:41
75 152 MINH PHAM WIKTORIA SP Mroków 2008 K 00:05:41
76 181 BUDZEWSKI FRANCISZEK STO 4 2008 M 00:05:46
77 155 KSIĄŻEK ALEKSANDRA SP Mroków 2008 K 00:06:22
78 143 MATUŁA ALEKSANDRA SP Mroków 2008 K 00:06:23

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 202 KLECZEWSKI PIOTR UKS FILIPIDES TERESIN 2005 M 00:06:40
2 201 STAŃCZUK JAN SP nr 1 w Kobyłce 2005 M 00:07:07
3 350 ANDERS DAMIAN Kondycja 2006 M 00:07:23
4 234 PIASECKI STANISŁAW AZS AWF Warszawa 2005 M 00:07:34
5 224 HAPONIUK JAKUB SP 344 / Widłorogi 2006 M 00:07:38
6 204 BUJALSKI MARCEL LKS VECTRA Włocławek 2005 M 00:07:49
7 214 WENZEL KAROL Warszawa 2005 M 00:08:00
8 212 SZYMANIK MIKOŁAJ Reebok Rune Crew 2004 M 00:08:02
9 210 SADOWSKI JAN Diamond Athletics Białołęka 2005 M 00:08:29
10 216 MALARSKA ZUZANNA Diamond Athletics Białołęka 2006 K 00:08:32
11 233 PIASECKA JOANNA AZS AWF Warszawa 2005 K 00:08:33
12 206 PIĄTKOWSKA OLIWIA AZS AWF Warszawa 2006 K 00:08:42
13 222 GROMADKA MACJEJ Jogger Nowy Dwór Mazowiecki 2006 M 00:08:44
14 221 NOWINA-KONOPKA STANISŁAW Warszawa 2004 M 00:08:49
15 229 GÓRKA BARBARA SP 80 2005 K 00:09:54
16 225 OŹDZIŃSKA SZYMON SP 154 2006 M 00:10:11
17 346 ZBOROWSKI JAKUB SP Mroków 2006 M 00:10:35
18 228 SZCZEPAŃSKA MAJA SP223 2006 K 00:10:45
19 231 DĘBSKI KRZYSZTOF Szkoła Mroków 2006 M 00:10:54
20 345 BARSZCZ PIOTR SP Mroków 2006 M 00:11:42
21 223 BRUDNIAK BLANKA sp223 2006 K 00:11:45
22 349 HABETIN TOMASZ 2006 M 00:11:47
23 347 GIAP MARIA SP Mroków 2006 K 00:12:05
24 351 BIELA MARIA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, zespół szkół 74 2006 K 00:12:15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni