z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

04.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:17
2 38 GAJEWSKI MARTIN Stargard. Ja się nie ścigam 2012 M 00:01:22
3 27 CZARNECKI OLIWIER Przedszkole Stokrotka Szczecin 2012 M 00:01:24
4 26 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr 9 2012 K 00:01:27
5 4 SZYMANSKI DAWID Przedszkole Dzwoneczek Szczecin 2012 M 00:01:29
6 54 KOWALCZYK WOJCIECH Elitarny Klub Biegacza Szybcy bez Nadwagi 2012 M 00:01:31
7 42 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole nr 54 2013 K 00:01:34
8 43 CICHOCKA MICHALINA Plastusiowo/HKS Skaut 2012 K 00:01:35
9 31 WODZYŃSKI SZYMON Wodzów Świat 2012 M 00:01:37
10 2 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:39
11 111 KRUPIEŃCZYK BARTOSZ Przedszkole nr 3 2014 M 00:01:40
12 19 SZADOKIERSKI SZYMON Chochlik 2013 M 00:01:42
13 49 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:01:46
14 101 BIERNACZYK MACIEJ Sp 37 Szczecin 2012 M 00:01:47
15 24 BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK Szybkie Bryśki Team 2013 M 00:01:49
16 108 ŚLĘZAK JAKUB Dobra Szczecińska 2013 M 00:01:52
17 107 MICHAŁOWSKI FABIAN Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2015 M 00:01:55
18 52 SZULC SZYMON SKB Dzik 2013 M 00:02:01
19 56 PROKOP BARBARA 2014 K 00:02:01
20 10 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP 65 2014 M 00:02:02
21 109 ORŁOWSKI KORNEL Przedszkole Kacper 2014 M 00:02:13
22 16 BOGACKI MIŁOSZ pp5 police 2014 M 00:02:13
23 39 PIASECKA ANIA PP 31 2013 K 00:02:17
24 14 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2014 M 00:02:18
25 13 ŻAK KAROLINA Plastusiowo 2013 K 00:02:19
26 32 KLICH ZUZANNA Biegohollica 2012 K 00:02:36
27 23 BRYŚKIEWICZ EWA Szybkie Bryśki Team 2015 K 00:02:39
28 25 BRYŚKIEWICZ GABRIELA Szybkie Bryśki Team 2013 K 00:02:39
29 5 JANAS LAURA Pszczółka 2015 K 00:02:41
30 30 KLIMEK ERYK 2015 M 00:02:52
31 48 PYCEL ANTONII 2014 M 00:02:56
32 53 ROLBIECKI ALEKSANDER Pyrzyce biegają 2015 M 00:03:05
33 41 STEPKOWSKI KAROL Przedszkole 2014 M 00:03:11
34 51 MICHNIEWICZ IGNACY Przedszkole Expercik Osowo 2014 M 00:03:19
35 18 SZADOKIERSKI BARTOSZ Zefirek 2015 M 00:03:26
36 106 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:03:46

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 ZOGAS OLYMPIA MONIA GYM 2010 K 00:01:02
2 48 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce biegają 2011 M 00:01:05
3 47 CHOMONT KORNELIA Tęczowa Kraina Goleniów 2011 K 00:01:07
4 50 BERNER ROBERT Pogoń Pany 2010 M 00:01:08
5 11 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:01:08
6 53 JAŚKIEWICZ MARCIN Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:09
7 127 MICHALAK CEZARY CKS Szczecin 2010 M 00:01:10
8 132 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51 2010 K 00:01:10
9 49 MARAS JULIAN KSP im JP2, Szczecin Podjuchy 2011 M 00:01:11
10 2 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:01:11
11 52 BĘBEN BLANKA KS DOBRA MARINA 2010 K 00:01:12
12 123 GÓRNY FILIP KSP JP II 2010 M 00:01:14
13 40 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:14
14 134 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Przedszkole nr 53 2011 M 00:01:15
15 19 MACHOLA MARCIN przedszkole nr54 2011 M 00:01:17
16 51 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:17
17 30 GRUGEL FILIP Przelewice 2011 M 00:01:18
18 3 SZYMAŃSKA MADZIA Szkoła Podstwowa nr 61 Szczecin 2010 K 00:01:19
19 6 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:01:19
20 17 RUMOWSKI NORBERT SP Dołuje 2010 M 00:01:21
21 36 CZAPŁOWSKA LILIANA SP 61 2010 K 00:01:21
22 54 JAŚKIEWICZ WOJCIECH Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:25
23 13 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Puszczyk Bukowy 2011 M 00:01:26
24 114 RUDZIŃSKA MARTYNA 2010 K 00:01:26
25 106 ŁAPIŃSKI PATRYK Przedszkole Publiczne w Czaplinku 2011 M 00:01:31
26 42 GASZEWSKA GABRIELA Przedszkole NIEZAPOMINAJKA 2011 K 00:01:31
27 110 MICHAŁOWSKA NATALIA Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2011 K 00:01:32
28 14 RAJCHOWIAK DOMINIKA SP Tanowo 2011 K 00:01:33
29 21 KLIMEK OLAF 2010 M 00:01:36
30 23 SITEK LENA 2010 K 00:01:38
31 5 KUPCZYK OKSANA PP 11 Szczecin 2011 K 00:01:38

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 CZARNECKI OSKAR Sp 10 Szczecin 2008 M 00:01:36
2 32 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:01:42
3 102 CZECHOWICZ KONRAD SP Głębokie/UKS MKL Szczecin 2008 M 00:01:42
4 101 OSTROWSKI JAKUB 2008 M 00:01:43
5 13 BRODZIŃSKA OLIWIA Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2008 K 00:01:45
6 42 PIĄTKOWSKA WERONIKA Mierzyn 2008 K 00:01:48
7 1 SZYMAŃSKI JAN Szkoła Podstawowa nr 61 2008 M 00:01:50
8 24 GAJEWSKI BRAJAN Stargard. Ja się nie ścigam 2009 M 00:01:53
9 8 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:01:54
10 37 CHOMONT NATALIA SP 4 Goleniów 2008 K 00:01:58
11 110 SOBOLEWSKI-SZWED WOJTEK 2009 M 00:02:12
12 14 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:02:17
13 108 PACYNA WIKTORIA Husaria fight team kozielice 2008 K 00:02:18
14 7 GIERLIK HANIA OSM Szczecin 2008 K 00:02:18
15 28 RACHWALSKI ARTUR SP14 2009 M 00:02:20
16 15 RAJCHOWIAK FILIP SP Tanowo 2008 M 00:02:20
17 16 MITUŁA KAROL SSP 2 2009 M 00:02:21
18 34 WOLNIAK MICHAŁ ssp nr2 cks 2008 M 00:02:22
19 5 ZDULSKA KORNELIA SP74 2009 K 00:02:23
20 41 PRYGIEL ANTONINA SP 59 2009 K 00:02:24
21 17 ROMEK MARIOLA SP 37 2009 K 00:02:33

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:30
2 144 MATWIEJCZYK KUBA SP 5 Stargard 2005 M 00:05:34
3 146 CZAJKOWSKA WIKTORIA 2006 K 00:05:37
4 60 BĘBEN BARTOSZ KS DOBRA MARINA 2005 M 00:05:40
5 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:05:42
6 36 ZOGAS ATHINA MONIA GYM 2007 K 00:05:47
7 39 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:05:52
8 137 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:57
9 127 MAJDAŃSKI BORYS Sp51 szczecin 2007 M 00:06:05
10 141 KUSZTELSKA NATALIA KOS BnO Szczecin 2005 K 00:06:06
11 59 DARONIN KOSTIANTYN 2005 M 00:06:24
12 145 BOGACKA WIKTORIA sp 8 2006 K 00:06:26
13 61 KOWALIK HUBERT 2007 M 00:06:30
14 42 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:06:31
15 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:35
16 49 MISARKO EMILIA SP4 Nowogard 2005 K 00:06:35
17 38 SZKLARZ MICHAŁ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:48
18 29 SIĄKAJŁO KAMIL 2006 M 00:06:51
19 143 MATWIEJCZYK MICHAŁ SP 5 Stargard 2007 M 00:06:52
20 147 NOWAKOWSKI MAREK 2005 M 00:06:56
21 140 KWIATKOWSKI OLAF KOS BnO Szczecin 2005 M 00:07:01
22 30 TOMIAK KAROLINA SP KSW w Gorzowie Wlkp. 2005 K 00:07:05
23 55 KASPEROWICZ TADEUSZ CS IRONMAN 2006 M 00:07:06
24 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:12
25 149 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:13
26 134 0 00:07:14
27 57 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:07:17
28 142 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:21
29 106 KRZEWICKI WOJTEK 2007 M 00:07:23
30 3 ZDULSKI HUBERT SP74 2006 M 00:07:26
31 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:28
32 28 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 00:07:29
33 133 JARZABKIEWICZ DAGMARA SP6 2005 K 00:08:51
34 148 CHRZAN PAWEŁ Sp 33 Szczecin 2007 M 00:09:11
35 21 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:09:36
36 21 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:09:36
37 16 DĘBEK OLIWIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:09:57
38 15 DĘBEK JULIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:10:15
39 15 DĘBEK JULIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:10:15

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 212 ZAPART MICHAŁ Sp1 Gryfino, Hermes Gryfino 2004 M 00:09:16
2 273 CZYŃSKI MIŁOSZ KOS BnO Szczecin 2004 M 00:09:51
3 209 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:10:28
4 270 KULA MATEUSZ KOS BnO Szczecin 2003 M 00:10:38
5 216 DARONIN OLEKSII 2003 M 00:11:38
6 210 MISARKO MACIEJ SP4 Nowogard 2004 M 00:12:13
7 211 GRZYBKOWSKI KACPER IRONMAN 2004 M 00:12:23
8 213 KASPEROWICZ ZBIGNIEW CS IRONMAN 2004 M 00:12:58
9 204 TARKOWSKI FILIP Bodaikan 2003 M 00:13:03
10 202 CHRZAN PAULINA Sp20 Szczecin 2004 K 00:13:33
11 208 ZAWADZKA IGA Klub Sportowy Dobra Marina 2004 K 00:13:36
12 271 PACYNA ERYK #rusz4litery 2004 M 00:13:45

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni