z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

04.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr 9 2012 K 00:01:27
2 42 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole nr 54 2013 K 00:01:34
3 43 CICHOCKA MICHALINA Plastusiowo/HKS Skaut 2012 K 00:01:35
4 2 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:39
5 49 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:01:46
6 56 PROKOP BARBARA 2014 K 00:02:01
7 39 PIASECKA ANIA PP 31 2013 K 00:02:17
8 13 ŻAK KAROLINA Plastusiowo 2013 K 00:02:19
9 32 KLICH ZUZANNA Biegohollica 2012 K 00:02:36
10 23 BRYŚKIEWICZ EWA Szybkie Bryśki Team 2015 K 00:02:39
11 25 BRYŚKIEWICZ GABRIELA Szybkie Bryśki Team 2013 K 00:02:39
12 5 JANAS LAURA Pszczółka 2015 K 00:02:41

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 ZOGAS OLYMPIA MONIA GYM 2010 K 00:01:02
2 47 CHOMONT KORNELIA Tęczowa Kraina Goleniów 2011 K 00:01:07
3 132 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51 2010 K 00:01:10
4 2 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:01:11
5 52 BĘBEN BLANKA KS DOBRA MARINA 2010 K 00:01:12
6 40 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:14
7 3 SZYMAŃSKA MADZIA Szkoła Podstwowa nr 61 Szczecin 2010 K 00:01:19
8 6 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:01:19
9 36 CZAPŁOWSKA LILIANA SP 61 2010 K 00:01:21
10 114 RUDZIŃSKA MARTYNA 2010 K 00:01:26
11 42 GASZEWSKA GABRIELA Przedszkole NIEZAPOMINAJKA 2011 K 00:01:31
12 110 MICHAŁOWSKA NATALIA Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2011 K 00:01:32
13 14 RAJCHOWIAK DOMINIKA SP Tanowo 2011 K 00:01:33
14 23 SITEK LENA 2010 K 00:01:38
15 5 KUPCZYK OKSANA PP 11 Szczecin 2011 K 00:01:38

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BRODZIŃSKA OLIWIA Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2008 K 00:01:45
2 42 PIĄTKOWSKA WERONIKA Mierzyn 2008 K 00:01:48
3 8 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:01:54
4 37 CHOMONT NATALIA SP 4 Goleniów 2008 K 00:01:58
5 14 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:02:17
6 108 PACYNA WIKTORIA Husaria fight team kozielice 2008 K 00:02:18
7 7 GIERLIK HANIA OSM Szczecin 2008 K 00:02:18
8 5 ZDULSKA KORNELIA SP74 2009 K 00:02:23
9 41 PRYGIEL ANTONINA SP 59 2009 K 00:02:24
10 17 ROMEK MARIOLA SP 37 2009 K 00:02:33

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 146 CZAJKOWSKA WIKTORIA 2006 K 00:05:37
2 36 ZOGAS ATHINA MONIA GYM 2007 K 00:05:47
3 137 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:57
4 141 KUSZTELSKA NATALIA KOS BnO Szczecin 2005 K 00:06:06
5 145 BOGACKA WIKTORIA sp 8 2006 K 00:06:26
6 42 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:06:31
7 49 MISARKO EMILIA SP4 Nowogard 2005 K 00:06:35
8 30 TOMIAK KAROLINA SP KSW w Gorzowie Wlkp. 2005 K 00:07:05
9 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:12
10 149 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:13
11 57 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:07:17
12 142 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:21
13 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:28
14 133 JARZABKIEWICZ DAGMARA SP6 2005 K 00:08:51
15 21 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:09:36
16 21 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:09:36
17 16 DĘBEK OLIWIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:09:57
18 15 DĘBEK JULIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:10:15
19 15 DĘBEK JULIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:10:15

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 202 CHRZAN PAULINA Sp20 Szczecin 2004 K 00:13:33
2 208 ZAWADZKA IGA Klub Sportowy Dobra Marina 2004 K 00:13:36

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni