z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

04.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:17
2 38 GAJEWSKI MARTIN Stargard. Ja się nie ścigam 2012 M 00:01:22
3 27 CZARNECKI OLIWIER Przedszkole Stokrotka Szczecin 2012 M 00:01:24
4 4 SZYMANSKI DAWID Przedszkole Dzwoneczek Szczecin 2012 M 00:01:29
5 54 KOWALCZYK WOJCIECH Elitarny Klub Biegacza Szybcy bez Nadwagi 2012 M 00:01:31
6 31 WODZYŃSKI SZYMON Wodzów Świat 2012 M 00:01:37
7 111 KRUPIEŃCZYK BARTOSZ Przedszkole nr 3 2014 M 00:01:40
8 19 SZADOKIERSKI SZYMON Chochlik 2013 M 00:01:42
9 101 BIERNACZYK MACIEJ Sp 37 Szczecin 2012 M 00:01:47
10 24 BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK Szybkie Bryśki Team 2013 M 00:01:49
11 108 ŚLĘZAK JAKUB Dobra Szczecińska 2013 M 00:01:52
12 107 MICHAŁOWSKI FABIAN Szczeciński klub rowerowy Gryfus 2015 M 00:01:55
13 52 SZULC SZYMON SKB Dzik 2013 M 00:02:01
14 10 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP 65 2014 M 00:02:02
15 109 ORŁOWSKI KORNEL Przedszkole Kacper 2014 M 00:02:13
16 16 BOGACKI MIŁOSZ pp5 police 2014 M 00:02:13
17 14 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2014 M 00:02:18
18 30 KLIMEK ERYK 2015 M 00:02:52
19 48 PYCEL ANTONII 2014 M 00:02:56
20 53 ROLBIECKI ALEKSANDER Pyrzyce biegają 2015 M 00:03:05
21 41 STEPKOWSKI KAROL Przedszkole 2014 M 00:03:11
22 51 MICHNIEWICZ IGNACY Przedszkole Expercik Osowo 2014 M 00:03:19
23 18 SZADOKIERSKI BARTOSZ Zefirek 2015 M 00:03:26
24 106 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:03:46

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 48 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce biegają 2011 M 00:01:05
2 50 BERNER ROBERT Pogoń Pany 2010 M 00:01:08
3 11 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:01:08
4 53 JAŚKIEWICZ MARCIN Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:09
5 127 MICHALAK CEZARY CKS Szczecin 2010 M 00:01:10
6 49 MARAS JULIAN KSP im JP2, Szczecin Podjuchy 2011 M 00:01:11
7 123 GÓRNY FILIP KSP JP II 2010 M 00:01:14
8 134 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Przedszkole nr 53 2011 M 00:01:15
9 19 MACHOLA MARCIN przedszkole nr54 2011 M 00:01:17
10 51 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:17
11 30 GRUGEL FILIP Przelewice 2011 M 00:01:18
12 17 RUMOWSKI NORBERT SP Dołuje 2010 M 00:01:21
13 54 JAŚKIEWICZ WOJCIECH Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:25
14 13 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Puszczyk Bukowy 2011 M 00:01:26
15 106 ŁAPIŃSKI PATRYK Przedszkole Publiczne w Czaplinku 2011 M 00:01:31
16 21 KLIMEK OLAF 2010 M 00:01:36

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 CZARNECKI OSKAR Sp 10 Szczecin 2008 M 00:01:36
2 32 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:01:42
3 102 CZECHOWICZ KONRAD SP Głębokie/UKS MKL Szczecin 2008 M 00:01:42
4 101 OSTROWSKI JAKUB 2008 M 00:01:43
5 1 SZYMAŃSKI JAN Szkoła Podstawowa nr 61 2008 M 00:01:50
6 24 GAJEWSKI BRAJAN Stargard. Ja się nie ścigam 2009 M 00:01:53
7 110 SOBOLEWSKI-SZWED WOJTEK 2009 M 00:02:12
8 28 RACHWALSKI ARTUR SP14 2009 M 00:02:20
9 15 RAJCHOWIAK FILIP SP Tanowo 2008 M 00:02:20
10 16 MITUŁA KAROL SSP 2 2009 M 00:02:21
11 34 WOLNIAK MICHAŁ ssp nr2 cks 2008 M 00:02:22

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:30
2 144 MATWIEJCZYK KUBA SP 5 Stargard 2005 M 00:05:34
3 60 BĘBEN BARTOSZ KS DOBRA MARINA 2005 M 00:05:40
4 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:05:42
5 39 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:05:52
6 127 MAJDAŃSKI BORYS Sp51 szczecin 2007 M 00:06:05
7 59 DARONIN KOSTIANTYN 2005 M 00:06:24
8 61 KOWALIK HUBERT 2007 M 00:06:30
9 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:35
10 38 SZKLARZ MICHAŁ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:48
11 29 SIĄKAJŁO KAMIL 2006 M 00:06:51
12 143 MATWIEJCZYK MICHAŁ SP 5 Stargard 2007 M 00:06:52
13 147 NOWAKOWSKI MAREK 2005 M 00:06:56
14 140 KWIATKOWSKI OLAF KOS BnO Szczecin 2005 M 00:07:01
15 55 KASPEROWICZ TADEUSZ CS IRONMAN 2006 M 00:07:06
16 106 KRZEWICKI WOJTEK 2007 M 00:07:23
17 3 ZDULSKI HUBERT SP74 2006 M 00:07:26
18 28 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 00:07:29
19 148 CHRZAN PAWEŁ Sp 33 Szczecin 2007 M 00:09:11

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 212 ZAPART MICHAŁ Sp1 Gryfino, Hermes Gryfino 2004 M 00:09:16
2 273 CZYŃSKI MIŁOSZ KOS BnO Szczecin 2004 M 00:09:51
3 209 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:10:28
4 270 KULA MATEUSZ KOS BnO Szczecin 2003 M 00:10:38
5 216 DARONIN OLEKSII 2003 M 00:11:38
6 210 MISARKO MACIEJ SP4 Nowogard 2004 M 00:12:13
7 211 GRZYBKOWSKI KACPER IRONMAN 2004 M 00:12:23
8 213 KASPEROWICZ ZBIGNIEW CS IRONMAN 2004 M 00:12:58
9 204 TARKOWSKI FILIP Bodaikan 2003 M 00:13:03
10 271 PACYNA ERYK #rusz4litery 2004 M 00:13:45

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni