z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

17.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 CZARNECKI OLIWIER Przedszkole Stokrotka Szczecin 2012 M 00:01:21
2 104 JACHNIK KUBA SKS HUSARIA 2012 M 00:01:21
3 8 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:26
4 6 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:28
5 22 ZŁOTKOWSKA FLORENTYNA 2012 K 00:01:29
6 42 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole nr 54 2013 K 00:01:29
7 37 ASPADAREC NATALIA PENTLICZEK SZCZECIN 2013 K 00:01:32
8 102 RUDZIŃSKA KAROLINA 2013 K 00:01:33
9 54 KOWALCZYK WOJCIECH Elitarny Klub Biegacza Szybcy bez Nadwagi 2012 M 00:01:35
10 43 CICHOCKA MICHALINA Plastusiowo/HKS Skaut 2012 K 00:01:37
11 101 CZECHOWICZ OSKAR Przedszkole Tanowo 2012 M 00:01:38
12 32 KLICH ZUZANNA Biegohollica 2012 K 00:01:41
13 26 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr 9 2012 K 00:01:42
14 1 PRZYBYSZ RADOSŁAW ALIEN TEAM 2013 M 00:01:51
15 11 WITES ADAŚ 2013 M 00:01:53
16 106 KRUPIEŃCZYK BARTOSZ Przedszkole nr 3 2014 M 00:01:57
17 52 SZULC SZYMON SKB Dzik 2013 M 00:02:04
18 56 PROKOP BARBARA 2014 K 00:02:08
19 3 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:02:13
20 2 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:02:18
21 14 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2014 M 00:02:26
22 21 JEZIERSKI TYMON PP nr 8 Bajkowe w Policach 2014 M 00:02:46
23 47 WICHROWSKI IGNACY 2015 M 00:02:51
24 12 WITES WOJTUŚ 2015 M 00:03:18
25 41 STEPKOWSKI KAROL Przedszkole 2014 M 00:03:19
26 13 ŻAK KAROLINA Plastusiowo 2013 K 00:03:22
27 51 MICHNIEWICZ IGNACY Przedszkole Expercik Osowo 2014 M 00:03:30
28 44 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:03:35
29 40 BORODYN HANNA Boro Squad 2014 K 00:03:44

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 48 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce biegają 2011 M 00:01:04
2 110 GÓRNY FILIP KSP JP II 2010 M 00:01:06
3 11 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:01:07
4 118 ZOGAS OLYMPIA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2010 K 00:01:07
5 53 JAŚKIEWICZ MARCIN Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:09
6 36 CZAPŁOWSKA LILIANA SP 61 2010 K 00:01:09
7 120 SAKOWICZ FILIP 2010 M 00:01:11
8 30 GRUGEL FILIP Przelewice 2011 M 00:01:12
9 116 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51 2010 K 00:01:12
10 2 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:01:13
11 54 JAŚKIEWICZ WOJCIECH Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:14
12 47 CHOMONT KORNELIA Tęczowa Kraina Goleniów 2011 K 00:01:14
13 40 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:15
14 19 MACHOLA MARCIN przedszkole nr54 2011 M 00:01:16
15 20 ZŁOTKOWSKA ANTONINA 2010 K 00:01:16
16 10 SZYMAŃSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 59 2010 K 00:01:17
17 41 SMOLKO LENA 59 szkola podstawie 2010 K 00:01:18
18 24 GOZDYRA ANTEK SP46 2010 M 00:01:20
19 1 PRZYBYSZ ALEKSANDER ALIEN TEAM 2011 M 00:01:23
20 52 BĘBEN BLANKA Szkoła Podstawowa w Kliniskach Wielkich 2010 K 00:01:23
21 42 GASZEWSKA GABRIELA Przedszkole NIEZAPOMINAJKA 2011 K 00:01:24
22 6 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:01:24
23 106 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Przedszkole nr 53 2011 M 00:01:25
24 27 BABIŃSKI MATEUSZ Sp 48/Hanmon 2011 M 00:01:25
25 114 RUDZIŃSKA MARTYNA 2010 K 00:01:25
26 13 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Puszczyk Bukowy 2011 M 00:01:26
27 37 SZUBERT JOANNA SP nr 6 w Stargardzie 2010 K 00:01:26
28 51 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:27
29 112 ZAGUŁA JULIA 2010 K 00:01:27
30 39 KUŹBIK ZUZANNA Przedszkole nr 54 2011 K 00:01:31
31 14 RAJCHOWIAK DOMINIKA SP Tanowo 2011 K 00:01:32
32 12 MARMURA MARIUSZ TOMASZ SP1/Stargard Ja się nie ścigam 2010 M 00:01:34
33 9 CHEŁMINIAK TOMASZ PP 27 Szczecin 2011 M 00:01:37
34 7 LORYŚ SZYMON PSP Bezrzecze 2010 M 00:01:39
35 46 CHOMONT ANTONINA SP 5 Goleniów 2011 K 00:01:41
36 31 KOWNACKA KATARZYNA 2011 K 00:02:08

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 CZARNECKI OSKAR Sp 10 Szczecin 2008 M 00:01:38
2 39 MORAWIAK MAKSYMILIAN Football Academy Szczecin / SP 74 2008 M 00:01:48
3 101 CZECHOWICZ KONRAD SP Głębokie/UKS MKL Szczecin 2008 M 00:01:49
4 32 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:01:54
5 42 PIĄTKOWSKA WERONIKA Mierzyn 2008 K 00:01:54
6 30 SZKLARZ ADAM Klub Sportowy DOBRA MARINA 2008 M 00:01:55
7 23 REJER PAWEŁ SP 10 2008 M 00:01:56
8 13 BRODZIŃSKA OLIWIA Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2008 K 00:01:56
9 8 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:01:58
10 40 SZYKUĆ FRANCISZEK DOBRA MARINA 2009 M 00:02:03
11 37 CHOMONT NATALIA SP 4 Goleniów 2008 K 00:02:04
12 108 SZUDERA JULIA SP 68 2008 K 00:02:05
13 103 SIKORSKA ZUZANNA 2009 K 00:02:08
14 102 PACYNA WIKTORIA Husaria fight team kozielice 2008 K 00:02:09
15 7 GIERLIK HANIA OSM Szczecin 2008 K 00:02:18
16 21 WÓJCIK KAROLINA 2008 K 00:02:21
17 41 PRYGIEL ANTONINA SP 59 2009 K 00:02:22
18 15 RAJCHOWIAK FILIP SP Tanowo 2008 M 00:02:25
19 11 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:25
20 31 ZAJĄC ARKADIUSZ SP74 2008 M 00:02:26
21 29 KOWALIK NINA 2008 K 00:02:27
22 3 DITTMANN MARCO 2009 M 00:02:34
23 109 SOBOLEWSKI-SZWED WOJTEK 2009 M 00:02:35
24 117 ROMEK MARIOLA SP 37 2009 K 00:02:48
25 26 BORODYN MARCELINA Boro Squad 2009 K 00:02:57

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:29
2 9 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:05:32
3 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:05:39
4 23 ZACZKO MACIEJ SP 20 2007 M 00:05:41
5 60 BĘBEN BARTOSZ KS DOBRA MARINA 2005 M 00:05:50
6 59 DARONIN KOSTIANTYN 2005 M 00:05:51
7 131 KRÓL MATEUSZ 2006 M 00:05:54
8 130 NOWAKOWSKI MAREK 2005 M 00:05:58
9 118 MATWIEJCZYK KUBA SP 5 Stargard 2005 M 00:05:59
10 40 ZAJĄC RADOSŁAW SP74 2006 M 00:06:03
11 124 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:05
12 121 ZOGAS ATHINA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2007 K 00:06:07
13 109 WAŁOWSKI JAKUB 2006 M 00:06:11
14 137 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:13
15 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:16
16 21 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:06:30
17 135 FRĄCKOWIAK TYMON KOS BnO Szczecin 2007 M 00:06:31
18 46 MATUSZAK MATEUSZ Mango Gatki Team 2005 M 00:06:32
19 51 NEJMAN SZYMON Judo Koch 2006 M 00:06:34
20 35 PILARSKI MACIEK DBK 2005 M 00:06:35
21 123 MATWIEJCZYK MICHAŁ SP 5 Stargard 2007 M 00:06:38
22 133 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:40
23 28 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 00:06:41
24 134 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:43
25 43 MICHALSKA OLIWIA SP 21 2005 K 00:07:01
26 42 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:07:04
27 61 KOWALIK HUBERT 2007 M 00:07:04
28 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:08
29 138 KOTKOWIAK BARTOSZ KOS BnO Szczecin 2006 M 00:07:12
30 129 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:16
31 132 HANNA KRÓL 2005 K 00:07:18
32 128 ŻOGAS MATEUSZ 2005 M 00:07:25
33 30 TOMIAK KAROLINA SP KSW w Gorzowie Wlkp. 2005 K 00:07:28
34 57 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:07:42
35 136 JARZABKIEWICZ DAGMARA SP6 2005 K 00:07:52
36 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:54
37 52 DEPTUŁA JULA SP nr 1 GRYFINO 2006 K 00:08:01
38 15 DĘBEK JULIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:08:03
39 56 KIJAŃSKA KAROLINA SP 47 2006 K 00:08:24
40 18 STROJNY ALICJA RAZ Szczecin 2006 K 00:08:31
41 6 GIERLIK WESNA WERONIKA OSM Szczecin 2006 K 00:08:49
42 8 KUJAWSKA ANNA 2006 K 00:09:01
43 32 KOWNACKA HANNA 2007 K 00:09:15
44 54 DURAJ WIKTORIA SP Banie 2007 K 00:10:20
45 125 DANIELEWICZ PATRYCJA Cks rydla 2007 K 00:10:22
46 127 ZALICZNIAK OLIWIA 2007 K 00:10:32

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 206 GOLAŃSKI STAŚ Barnim Goleniów 2003 M 00:09:05
2 212 ZAPART MICHAŁ Sp1 Gryfino, Hermes Gryfino 2004 M 00:09:49
3 262 KULA MATEUSZ KOS BnO Szczecin 2003 M 00:09:55
4 257 BOŻYK KAMIL ZSZ nr 1 2003 M 00:10:21
5 210 MISARKO MACIEJ SP4 Nowogard 2004 M 00:10:21
6 216 DARONIN OLEKSII 2003 M 00:10:31
7 209 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:10:35
8 264 CZYŃSKI MIŁOSZ KOS BnO Szczecin 2004 M 00:10:38
9 263 KOTKOWIAK PIOTR KOS BnO Szczecin 2004 M 00:11:23
10 215 PODOLAK JULIA SP w Chwarstnicy/DELF Gryfino 2004 K 00:11:28
11 260 GRZYBKOWSKI KACPER IRONMAN 2004 M 00:12:04
12 202 CHRZAN PAULINA Sp20 Szczecin 2004 K 00:12:18
13 213 KASPEROWICZ ZBIGNIEW CS IRONMAN 2004 M 00:12:23
14 208 ZAWADZKA IGA Klub Sportowy Dobra Marina 2004 K 00:12:44
15 258 PACYNA ERYK #rusz4litery 2004 M 00:13:02
16 251 WÓJCIK JULIA Gimnazjum Szkół Salezjańskich 2003 K 00:13:03
17 204 TARKOWSKI FILIP Bodaikan 2003 M 00:14:15
18 261 GÓRNA AGATA 2004 K 00:16:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni