z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

17.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 CZARNECKI OLIWIER Przedszkole Stokrotka Szczecin 2012 M 00:01:21
2 104 JACHNIK KUBA SKS HUSARIA 2012 M 00:01:21
3 8 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:26
4 54 KOWALCZYK WOJCIECH Elitarny Klub Biegacza Szybcy bez Nadwagi 2012 M 00:01:35
5 101 CZECHOWICZ OSKAR Przedszkole Tanowo 2012 M 00:01:38
6 1 PRZYBYSZ RADOSŁAW ALIEN TEAM 2013 M 00:01:51
7 11 WITES ADAŚ 2013 M 00:01:53
8 106 KRUPIEŃCZYK BARTOSZ Przedszkole nr 3 2014 M 00:01:57
9 52 SZULC SZYMON SKB Dzik 2013 M 00:02:04
10 3 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:02:13
11 14 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2014 M 00:02:26
12 21 JEZIERSKI TYMON PP nr 8 Bajkowe w Policach 2014 M 00:02:46
13 47 WICHROWSKI IGNACY 2015 M 00:02:51
14 12 WITES WOJTUŚ 2015 M 00:03:18
15 41 STEPKOWSKI KAROL Przedszkole 2014 M 00:03:19
16 51 MICHNIEWICZ IGNACY Przedszkole Expercik Osowo 2014 M 00:03:30
17 44 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:03:35

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 48 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce biegają 2011 M 00:01:04
2 110 GÓRNY FILIP KSP JP II 2010 M 00:01:06
3 11 GAJZLER ANTONI Przebiegłe Jenoty 2010 M 00:01:07
4 53 JAŚKIEWICZ MARCIN Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:09
5 120 SAKOWICZ FILIP 2010 M 00:01:11
6 30 GRUGEL FILIP Przelewice 2011 M 00:01:12
7 54 JAŚKIEWICZ WOJCIECH Pogoń Szczecin 2010 M 00:01:14
8 19 MACHOLA MARCIN przedszkole nr54 2011 M 00:01:16
9 24 GOZDYRA ANTEK SP46 2010 M 00:01:20
10 1 PRZYBYSZ ALEKSANDER ALIEN TEAM 2011 M 00:01:23
11 106 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Przedszkole nr 53 2011 M 00:01:25
12 27 BABIŃSKI MATEUSZ Sp 48/Hanmon 2011 M 00:01:25
13 13 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Puszczyk Bukowy 2011 M 00:01:26
14 51 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:27
15 12 MARMURA MARIUSZ TOMASZ SP1/Stargard Ja się nie ścigam 2010 M 00:01:34
16 9 CHEŁMINIAK TOMASZ PP 27 Szczecin 2011 M 00:01:37
17 7 LORYŚ SZYMON PSP Bezrzecze 2010 M 00:01:39

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 18 CZARNECKI OSKAR Sp 10 Szczecin 2008 M 00:01:38
2 39 MORAWIAK MAKSYMILIAN Football Academy Szczecin / SP 74 2008 M 00:01:48
3 101 CZECHOWICZ KONRAD SP Głębokie/UKS MKL Szczecin 2008 M 00:01:49
4 32 GRĘDZIŃSKI KACPER Kolarze z Górki Ciśnij Team 2008 M 00:01:54
5 30 SZKLARZ ADAM Klub Sportowy DOBRA MARINA 2008 M 00:01:55
6 23 REJER PAWEŁ SP 10 2008 M 00:01:56
7 40 SZYKUĆ FRANCISZEK DOBRA MARINA 2009 M 00:02:03
8 15 RAJCHOWIAK FILIP SP Tanowo 2008 M 00:02:25
9 31 ZAJĄC ARKADIUSZ SP74 2008 M 00:02:26
10 3 DITTMANN MARCO 2009 M 00:02:34
11 109 SOBOLEWSKI-SZWED WOJTEK 2009 M 00:02:35

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 27 ASPADAREC FILIP IRONMAN SZCZECIN 2007 M 00:05:29
2 9 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:05:32
3 50 MISARKO WOJCIECH SP4 Nowogard 2005 M 00:05:39
4 23 ZACZKO MACIEJ SP 20 2007 M 00:05:41
5 60 BĘBEN BARTOSZ KS DOBRA MARINA 2005 M 00:05:50
6 59 DARONIN KOSTIANTYN 2005 M 00:05:51
7 131 KRÓL MATEUSZ 2006 M 00:05:54
8 130 NOWAKOWSKI MAREK 2005 M 00:05:58
9 118 MATWIEJCZYK KUBA SP 5 Stargard 2005 M 00:05:59
10 40 ZAJĄC RADOSŁAW SP74 2006 M 00:06:03
11 124 BOROWIAK JAŚ Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:05
12 109 WAŁOWSKI JAKUB 2006 M 00:06:11
13 41 ADAMÓW HUBERT Klub Sportowy DOBRA MARINA 2005 M 00:06:16
14 135 FRĄCKOWIAK TYMON KOS BnO Szczecin 2007 M 00:06:31
15 46 MATUSZAK MATEUSZ Mango Gatki Team 2005 M 00:06:32
16 51 NEJMAN SZYMON Judo Koch 2006 M 00:06:34
17 35 PILARSKI MACIEK DBK 2005 M 00:06:35
18 123 MATWIEJCZYK MICHAŁ SP 5 Stargard 2007 M 00:06:38
19 28 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 00:06:41
20 61 KOWALIK HUBERT 2007 M 00:07:04
21 138 KOTKOWIAK BARTOSZ KOS BnO Szczecin 2006 M 00:07:12
22 128 ŻOGAS MATEUSZ 2005 M 00:07:25

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 206 GOLAŃSKI STAŚ Barnim Goleniów 2003 M 00:09:05
2 212 ZAPART MICHAŁ Sp1 Gryfino, Hermes Gryfino 2004 M 00:09:49
3 262 KULA MATEUSZ KOS BnO Szczecin 2003 M 00:09:55
4 257 BOŻYK KAMIL ZSZ nr 1 2003 M 00:10:21
5 210 MISARKO MACIEJ SP4 Nowogard 2004 M 00:10:21
6 216 DARONIN OLEKSII 2003 M 00:10:31
7 209 PĘDZIWIATR KAJETAN UKS Barnim Goleniów 2004 M 00:10:35
8 264 CZYŃSKI MIŁOSZ KOS BnO Szczecin 2004 M 00:10:38
9 263 KOTKOWIAK PIOTR KOS BnO Szczecin 2004 M 00:11:23
10 260 GRZYBKOWSKI KACPER IRONMAN 2004 M 00:12:04
11 213 KASPEROWICZ ZBIGNIEW CS IRONMAN 2004 M 00:12:23
12 258 PACYNA ERYK #rusz4litery 2004 M 00:13:02
13 204 TARKOWSKI FILIP Bodaikan 2003 M 00:14:15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni