z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

17.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:28
2 22 ZŁOTKOWSKA FLORENTYNA 2012 K 00:01:29
3 42 KUŹBIK WERONIKA Przedszkole nr 54 2013 K 00:01:29
4 37 ASPADAREC NATALIA PENTLICZEK SZCZECIN 2013 K 00:01:32
5 102 RUDZIŃSKA KAROLINA 2013 K 00:01:33
6 43 CICHOCKA MICHALINA Plastusiowo/HKS Skaut 2012 K 00:01:37
7 32 KLICH ZUZANNA Biegohollica 2012 K 00:01:41
8 26 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr 9 2012 K 00:01:42
9 56 PROKOP BARBARA 2014 K 00:02:08
10 2 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:02:18
11 13 ŻAK KAROLINA Plastusiowo 2013 K 00:03:22
12 40 BORODYN HANNA Boro Squad 2014 K 00:03:44

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 118 ZOGAS OLYMPIA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2010 K 00:01:07
2 36 CZAPŁOWSKA LILIANA SP 61 2010 K 00:01:09
3 116 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA SP51 2010 K 00:01:12
4 2 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:01:13
5 47 CHOMONT KORNELIA Tęczowa Kraina Goleniów 2011 K 00:01:14
6 40 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:15
7 20 ZŁOTKOWSKA ANTONINA 2010 K 00:01:16
8 10 SZYMAŃSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 59 2010 K 00:01:17
9 41 SMOLKO LENA 59 szkola podstawie 2010 K 00:01:18
10 52 BĘBEN BLANKA Szkoła Podstawowa w Kliniskach Wielkich 2010 K 00:01:23
11 42 GASZEWSKA GABRIELA Przedszkole NIEZAPOMINAJKA 2011 K 00:01:24
12 6 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:01:24
13 114 RUDZIŃSKA MARTYNA 2010 K 00:01:25
14 37 SZUBERT JOANNA SP nr 6 w Stargardzie 2010 K 00:01:26
15 112 ZAGUŁA JULIA 2010 K 00:01:27
16 39 KUŹBIK ZUZANNA Przedszkole nr 54 2011 K 00:01:31
17 14 RAJCHOWIAK DOMINIKA SP Tanowo 2011 K 00:01:32
18 46 CHOMONT ANTONINA SP 5 Goleniów 2011 K 00:01:41
19 31 KOWNACKA KATARZYNA 2011 K 00:02:08

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 42 PIĄTKOWSKA WERONIKA Mierzyn 2008 K 00:01:54
2 13 BRODZIŃSKA OLIWIA Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 2008 K 00:01:56
3 8 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:01:58
4 37 CHOMONT NATALIA SP 4 Goleniów 2008 K 00:02:04
5 108 SZUDERA JULIA SP 68 2008 K 00:02:05
6 103 SIKORSKA ZUZANNA 2009 K 00:02:08
7 102 PACYNA WIKTORIA Husaria fight team kozielice 2008 K 00:02:09
8 7 GIERLIK HANIA OSM Szczecin 2008 K 00:02:18
9 21 WÓJCIK KAROLINA 2008 K 00:02:21
10 41 PRYGIEL ANTONINA SP 59 2009 K 00:02:22
11 11 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:25
12 29 KOWALIK NINA 2008 K 00:02:27
13 117 ROMEK MARIOLA SP 37 2009 K 00:02:48
14 26 BORODYN MARCELINA Boro Squad 2009 K 00:02:57

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 121 ZOGAS ATHINA Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin 2007 K 00:06:07
2 137 KULA MAJA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:13
3 21 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:06:30
4 133 MIKUŁA IGA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:40
5 134 MIKUŁA DARIA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:06:43
6 43 MICHALSKA OLIWIA SP 21 2005 K 00:07:01
7 42 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:07:04
8 7 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:08
9 129 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:07:16
10 132 HANNA KRÓL 2005 K 00:07:18
11 30 TOMIAK KAROLINA SP KSW w Gorzowie Wlkp. 2005 K 00:07:28
12 57 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:07:42
13 136 JARZABKIEWICZ DAGMARA SP6 2005 K 00:07:52
14 22 REJER JOANNA SP 10 2006 K 00:07:54
15 52 DEPTUŁA JULA SP nr 1 GRYFINO 2006 K 00:08:01
16 15 DĘBEK JULIA Wieczorne bieganie w Szczecinie 2006 K 00:08:03
17 56 KIJAŃSKA KAROLINA SP 47 2006 K 00:08:24
18 18 STROJNY ALICJA RAZ Szczecin 2006 K 00:08:31
19 6 GIERLIK WESNA WERONIKA OSM Szczecin 2006 K 00:08:49
20 8 KUJAWSKA ANNA 2006 K 00:09:01
21 32 KOWNACKA HANNA 2007 K 00:09:15
22 54 DURAJ WIKTORIA SP Banie 2007 K 00:10:20
23 125 DANIELEWICZ PATRYCJA Cks rydla 2007 K 00:10:22
24 127 ZALICZNIAK OLIWIA 2007 K 00:10:32

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 215 PODOLAK JULIA SP w Chwarstnicy/DELF Gryfino 2004 K 00:11:28
2 202 CHRZAN PAULINA Sp20 Szczecin 2004 K 00:12:18
3 208 ZAWADZKA IGA Klub Sportowy Dobra Marina 2004 K 00:12:44
4 251 WÓJCIK JULIA Gimnazjum Szkół Salezjańskich 2003 K 00:13:03
5 261 GÓRNA AGATA 2004 K 00:16:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni