z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

21.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 ŁASOCHA ADAM Przedszkole nr 35 2014 M 00:01:29
2 14 GUZIK WIKTOR Przedszkole nr 69 w Poznaniu 2014 M 00:01:31
3 8 HUMBLA KAZIMIERZ 2014 M 00:01:36
4 7 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:01:37
5 39 OLEJNICKI STANISŁAW Słoneczny Świat 2014 M 00:01:41
6 9 HOWIL-MELNYK MARCEL KORALIKI NR 77 2014 M 00:01:41
7 270 MARCINIAK STANISŁAW Poznań 2014 M 00:01:43
8 15 KRÓL TOSIA 2014 K 00:01:44
9 50 ŚLASKI KRZYSZTOF 2014 M 00:01:44
10 38 OLEJNICKI ANTONI Słoneczny Świat 2015 M 00:01:53
11 54 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:01:53
12 48 SKRZYPCZAK BIANKA Poznań 2014 K 00:01:57
13 62 DONDAJEWSKI WIKTOR 2014 M 00:02:03
14 13 KOWALONEK PAWEŁ 2015 M 00:02:05
15 42 LISIEWICZ WŁADYSŁAW Przedszkole Jarzębinka 2014 M 00:02:05
16 26 LEMAŃSKA MAJA PRZEDSZKOLE POD WESOŁĄ CHMURKĄ 2015 K 00:02:06
17 30 MARCINIAK-BOYCE KAYDEN KIDS RUN ACADEMY 2015 M 00:02:12
18 84 SIEJA ALICJA 2016 K 00:02:13
19 236 DOWHAŃ POLA 2015 K 00:02:18
20 2 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:02:19
21 35 PIĄTEK PIOTR Kraina Talentów 2014 M 00:02:29
22 235 DOWHAŃ ALEKSANDER 2017 M 00:02:38
23 49 MYTNIK ZUZIA Mali Poznaniacy 2016 K 00:02:43
24 288 ŻUCHOWSKI NATAN 2017 M 00:02:52
25 61 ZWOLIŃSKA WIKTORIA PRZEDSZKOLE NUMER 7 POZNAŃ 2016 K 00:02:54
26 55 FOKSOWICZ TOSIA Ene Due Rabe 2016 K 00:02:56
27 43 WACHOWIAK MAŁGORZATA Przedszkole 36 2015 K 00:02:56
28 220 PERS-KOWALCZYK GAIA 2015 K 00:02:57
29 350 DĄBROWSKA NINA Leśne Gzubki 2016 K 00:02:59
30 230 JANKOWIAK ALEKSANDRA 2016 K 00:03:15
31 41 MACIEJEWSKI TOMASZ Czmoń 2014 M 00:04:01
32 260 DĄBROWSKI MICHAŁ Poznań 2018 M 00:06:54

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 LEHWARK WOJCIECH Drużyna Szpiku 2012 M 00:01:03
2 202 STACHOWSKI FRANEK Tadar Team 2012 M 00:01:07
3 44 JANKOWIAK WOJCIECH Publiczna Szkoła i Przedszkole Cogito 2012 M 00:01:08
4 262 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:10
5 48 WOLAŃSKA ZUZANNA 2012 K 00:01:11
6 3 GNIATCZYK NATALIA Przedszkole nr 35 2013 K 00:01:11
7 11 LEWICKA ZUZANNA Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 1 w Poznaniu 2012 K 00:01:14
8 13 KRASZKA POLA SP nr.23 w Poznaniu 2012 K 00:01:14
9 14 KWIATEK FRANEK SP 38 2012 M 00:01:15
10 8 KOWALONEK GRZEGORZ SP Urszulanki 2012 M 00:01:15
11 35 FOKSOWICZ HANIA 2012 K 00:01:18
12 42 CZARNOCIŃSKI STAŚ 2012 M 00:01:18
13 30 CZERNIAK OLIWIA 2012 K 00:01:19
14 43 STEFANOWICZ MARYSIA Stefanowicz Running Academy 2013 K 00:01:20
15 41 SKOTNICKA LENA Szkoła Podstawowa 35 2012 K 00:01:22
16 12 TORZ AMELIA POSM2 2012 K 00:01:23
17 21 MATUSZEK JULIA Przedszkole Buratino 2013 K 00:01:24
18 265 BEHRENDT KINGA 2013 K 00:01:30
19 246 BINKOWSKA HANNA SP 2 2013 K 00:01:30
20 2 LEC-MAJER BORYS Galileo 2013 M 00:01:32
21 28 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:01:32
22 33 LESICKA JULIA Wesoły Delfinek 2013 K 00:01:38
23 257 MAZUR LENA 2012 K 00:01:39
24 229 SROKA HELENA Nowe Miasto n. Wartą 2012 K 00:01:40

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 SZYMCZAK STANISŁAW SP89 Poznań 2010 M 00:02:03
2 29 CHŁODNICKI JEDREK Warta Poznań 2010 M 00:02:11
3 71 WIOREK MARCEL Sp 13 Poznań 2010 M 00:02:12
4 2 KOWALEWSKI JAKUB Olimpia Poznań 2011 M 00:02:16
5 9 BARANOWSKA BARBARA Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2010 K 00:02:18
6 105 STACHOWSKI NIKODEM Tadar Team 2010 M 00:02:18
7 48 BABISTA ADAM SP nr.51 2010 M 00:02:20
8 145 JANIKOWSKI LEON 2010 M 00:02:21
9 62 GÓRKA SZYMON Piątkowo na Biegowo 2010 M 00:02:24
10 150 FEHLAU MIKOŁAJ Warta Poznań 2010 M 00:02:25
11 139 SERAFIN NATALIA Rokietnica 2010 K 00:02:28
12 60 BĄCZKOWSKI WIKTOR SP66/Poznaniak/Night Runners Kids 2010 M 00:02:29
13 74 GADOMSKI FILIP ZS w Krośnie 2010 M 00:02:29
14 81 BARTZ EWA SP 67 Poznań 2010 K 00:02:32
15 143 ŁĄTKOWSKA GABRIELA SP. ŁEJERY,KB Maniac 2010 K 00:02:36
16 44 MACIEJEWSKI JAN SP 70 Poznań 2011 M 00:02:39
17 67 MARSZAŁ FILIP Pijarzy Poznań 2010 M 00:02:39
18 13 KRÓL JĘDREK 2011 M 00:02:44
19 42 LORENZ ANTONINA SP nr 28 w Poznaniu 2010 K 00:02:45
20 11 GUZIK KAROL Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza 2010 M 00:02:46
21 59 DOMAŃ ZUZANNA Piątkowska Szkoła Społeczna 2010 K 00:02:52
22 73 GILEWICZ POLA SP nr 83 Łejery im. Emilii Waśniowskiej 2010 K 00:02:53
23 151 CUMMING MIA SP 1 2010 K 00:02:54
24 126 BUCZMA KUBA 2010 M 00:02:54
25 146 SZUDA KACPER SP2 Plewiska 2010 M 00:02:55
26 39 SKRZYPCZAK ALEKSANDER Poznań 2011 M 00:02:56
27 45 CZERNIAK MAJA 2010 K 00:02:57
28 55 ZWOLIŃSKI JAKUB SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 POZNAŃ 2011 M 00:02:59
29 21 GRZĘDA ERYK SP89 2011 M 00:03:00
30 5 JASIŃSKA ZOFIA Poznań SP 1 2011 K 00:03:00
31 37 PERZ ZOSIA Zespół Szkół Zakonu Pijarów 2010 K 00:03:06
32 153 PIĄTEK NATAN SP nr 17 2010 K 00:03:08
33 57 DONDAJEWSKI ALEXANDER 2011 M 00:03:09
34 41 MYTNIK ZOSIA SP 91 2011 K 00:03:09
35 34 WACHOWIAK EMILIA SP 58 2011 K 00:03:09
36 127 SROKA JAN Nowe Miasto n. Wartą 2011 M 00:03:13
37 142 PAWLUS MACIEJ 2011 M 00:03:14
38 4 SPALONY FILIP Sp59 2011 M 00:03:14
39 19 SKWARYŁO URSZULA SP2 Kórnik 2010 K 00:03:18
40 27 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Komornikach 2010 M 00:03:19
41 56 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:03:43

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 NOWAK MICHAŁ Sp29/AZS 2009 M 00:05:16
2 19 PROTASEWICZ JAKUB RKL Kusy Rokietnica 2008 M 00:05:16
3 63 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA Poznań 2007 K 00:05:24
4 137 KORALEWSKI ADRIAN sp.70Poznań 2007 M 00:05:31
5 60 ROSIN ZOFIA OKL Oborniki 2007 K 00:05:34
6 136 UCIŃSKI MATEUSZ OKL Oborniki 2007 M 00:05:35
7 1 JANKOWSKI KACPER SP 69 2007 M 00:05:38
8 39 JANKOWIAK WIKTOR UKS Lusowo 2007 M 00:05:39
9 4 KOWALEWSKA POLA Olimpia Poznań 2007 K 00:05:39
10 88 PIETRASIK MIKOŁAJ sp14 2009 M 00:05:39
11 62 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:05:40
12 24 TORZ AGATA SP 51 2008 K 00:05:45
13 6 GURDZIOŁEK ALICJA UKS LUSOWO 2009 K 00:05:47
14 16 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:06:05
15 61 SIEDLECKA ALICJA OKL Oborniki 2007 K 00:06:06
16 15 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa nr 5 Luboń 2008 M 00:06:07
17 43 PISANKO FRANCISZEK UKS LUSOWO 2008 M 00:06:15
18 55 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:06:18
19 40 ADAMCZYK GABRIELA PSChJK 2009 K 00:06:20
20 86 BIELECKA MAGDALENA OŚ AZS Poznań 2007 K 00:06:22
21 131 CHOJNACKA KALINA Sp17 Poznań 2009 K 00:06:25
22 13 KOWALONEK STANISŁAW SP Urszulanki 2007 M 00:06:26
23 3 SZYMCZAK WOJCIECH SP89 Poznań 2008 M 00:06:26
24 128 BUGAJEWSKA ALEKSANDRA Szkoła podstawowa 67 2007 K 00:06:40
25 126 MOLAK NADIA 2009 K 00:06:49
26 41 ADAMCZYK STANISŁAW PSChJK 2009 M 00:06:50
27 34 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ Sp 27 2007 M 00:06:52
28 132 DUDA JULIA 2009 K 00:06:53
29 18 KIWERSKI MACIEJ SP 17 2007 M 00:06:57
30 76 KRAWCZYK KATARZYNA 2007 K 00:07:10
31 59 MIELCARZEWICZ ANTONI Jerzykowo 2009 M 00:07:12
32 133 PIĄTEK AARON SP 17 Poznań 2008 M 00:07:13
33 100 JORDAN JAKUB SP2 Tarnowo Podgórne 2007 M 00:07:34
34 97 WOLAŃSKI SZYMON 2009 M 00:07:37
35 125 HĘĆKA JAKUB Nowe Miasto n. Wartą 2007 M 00:07:58
36 38 LEGENZA ZUZANNA Sp 3 Luboń 2009 K 00:08:05
37 29 KOZŁOWSKA OLIWIA Zespół Szkół w Luboniu 2008 K 00:08:07
38 103 KRAM MAJA MUKS Jedynka Międzychód 2009 K 00:08:18
39 64 NASTAROWICZ KINGA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:08:18
40 91 DZIERLA PATRYCJA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:09:08
41 65 MIELCARZEWICZ URSZULA Jerzykowo 2007 K 00:09:08
42 69 NAMYSŁOWSKA ALICJA SP Łejery 2007 K 00:09:11
43 71 PECZYŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie 2009 K 00:09:17
44 58 CZERNIAK WOJCIECH 2009 M 00:09:29

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 302 TWARDOŃ SZYMON Murowana Goślina 2004 M 00:06:58
2 243 SOKOŁOWSKI KAMIL AZS Poznań 2004 M 00:06:59
3 220 HAUPT MACIEJ Suchy Las 2005 M 00:07:11
4 330 MELIŃSKI MIKOŁAJ AZS Poznań 2005 M 00:07:13
5 210 PISANKO MICHAŁ UKS LUSOWO 2005 M 00:07:19
6 225 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:07:32
7 228 GURANOWSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2004 M 00:07:42
8 233 SOBIERAJSKI OSKAR MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:07:46
9 215 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:07:47
10 211 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:07:48
11 332 DANEK MARCIN SP 1 2006 M 00:07:50
12 232 SKROBANEK HANNA MKP Szczecinek 2005 K 00:08:03
13 221 BABISTA DOMINIKA SP nr. 51 2006 K 00:08:30
14 317 SOŁTYSIAK URSZULA UKS Lusowo 2004 K 00:08:41
15 202 BARANOWSKI ADAM Społeczna Czwórka 2005 M 00:08:41
16 224 KACZMAREK MIKOŁAJ AZS Poznań 2006 M 00:08:42
17 331 SZYMCZAK ADAM UKS Lusowo 2005 M 00:08:56
18 219 GÓRSKI SAMUEL SP nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:09:06
19 231 MANTAS PAULINA SP1/Drużyna Szpiku 2005 K 00:09:59
20 212 DEMBIŃSKI OLIWIER Łejery 2005 M 00:10:24
21 329 STOPA JOANNA UKS LUSOWO 2006 K 00:10:26
22 229 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:10:46
23 208 ILLMANN DAMIAN 2006 M 00:12:05
24 247 RUTA MIKOŁAJ MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:14:04

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni