z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

12.10.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 44 ANIOŁEK OLA Przedszkole Wesoła Gromada 2014 K 00:01:14
2 7 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:01:15
3 15 KRÓL TOSIA 2014 K 00:01:17
4 68 MIKULSKI STASIU Pro366 2014 M 00:01:17
5 12 ŁASOCHA ADAM Przedszkole nr 35 2014 M 00:01:18
6 45 KUCHARCZYK JAN Przedszkole 2014 M 00:01:20
7 4 KOWALCZYK SERGIO Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I 2014 M 00:01:24
8 29 KRUSZNIEWICZ PAWEŁ Kruchy Team 2014 M 00:01:25
9 232 GRZESZCZYK KACPER 2014 M 00:01:26
10 14 GUZIK WIKTOR Przedszkole nr 69 w Poznaniu 2014 M 00:01:29
11 22 LEWICKA MARTA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2016 K 00:01:31
12 60 WAWRZYNIAK LEON Kaczka Dziwaczka 2015 M 00:01:32
13 19 LEŚNIOWSKA ALEKSANDRA 2014 K 00:01:32
14 23 ŻUCHOWSKI MICHAŁ Przedszkole Wesoła Pszczółka Fundacji Familijny Poznań 2014 M 00:01:34
15 48 SKRZYPCZAK BIANKA Poznań 2014 K 00:01:34
16 215 NĘDZI ZOSIA Luźna łydka 2014 K 00:01:35
17 58 SOBKOWIAK FILIP 2014 M 00:01:35
18 210 HENSCHKE ULA 2015 K 00:01:35
19 47 ŻURAWSKA WIKTORIA 2014 K 00:01:36
20 50 ŚLASKI KRZYSZTOF 2014 M 00:01:37
21 27 KACZMARCZYK IGA Przedszkole nr 129 2015 K 00:01:37
22 64 LISOWSKA POLA Suchy Las 2014 K 00:01:37
23 8 HUMBLA KAZIMIERZ 2014 M 00:01:38
24 54 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:01:39
25 52 LESICKA MARTA Wesoły Delfinek 2015 K 00:01:41
26 218 SIEJA ALICJA 2016 K 00:01:45
27 201 MĄKOWSKA BLANKA 2016 K 00:01:47
28 39 OLEJNICKI STANISŁAW Słoneczny Świat 2014 M 00:01:48
29 38 OLEJNICKI ANTONI Słoneczny Świat 2015 M 00:01:52
30 25 SOBIECH DOMINIKA NIGHT RUNNERS 2014 K 00:01:52
31 11 LEWTAK IGOR Poznań 2016 M 00:01:55
32 62 DONDAJEWSKI WIKTOR 2014 M 00:01:55
33 35 PIĄTEK PIOTR Kraina Talentów 2014 M 00:01:59
34 41 MACIEJEWSKI TOMASZ Czmoń 2014 M 00:02:03
35 235 MAZUREK JAN 2015 M 00:02:03
36 20 LEWICKA ESTERA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2016 K 00:02:04
37 219 ŁOPATA JAKUB 2014 M 00:02:05
38 69 URBANIAK MIKOŁAJ Poznań 2014 M 00:02:05
39 34 CICHOWLAS ANNA Poznań 2015 K 00:02:06
40 26 LEMAŃSKA MAJA PRZEDSZKOLE POD WESOŁĄ CHMURKĄ 2015 K 00:02:06
41 224 STAŃCZYK ZUZANNA Przedszkole Twórcze Misie w Poznaniu 2016 K 00:02:07
42 13 KOWALONEK PAWEŁ 2015 M 00:02:08
43 203 PUDEŁKO JÓZEF 2014 M 00:02:09
44 2 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:02:09
45 225 GAWRON ADAM 2015 M 00:02:10
46 43 WACHOWIAK MAŁGORZATA Przedszkole 36 2015 K 00:02:11
47 21 LEWICKA FAUSTYNA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2016 K 00:02:12
48 66 MELLER AMELIA WieloOsobowy Klub Sportowy 2015 K 00:02:13
49 212 KACZMAREK WIKTOR Piłkarska Akademia Aktywnych 2015 M 00:02:14
50 17 DOWHAŃ POLA 2015 K 00:02:15
51 61 ZWOLIŃSKA WIKTORIA PRZEDSZKOLE NUMER 7 POZNAŃ 2016 K 00:02:15
52 36 STĘPNIAK ANTONI Liczmanek 2015 M 00:02:17
53 56 FRĄCKOWIAK DAWID Przedszkole 127 2016 M 00:02:19
54 51 WAWRZYNIAK EMILKA Przedszkole Dopiewo 2016 K 00:02:19
55 9 HOWIL-MELNYK MARCEL KORALIKI NR 77 2014 M 00:02:19
56 33 STENCEL WITOLD 2015 M 00:02:21
57 231 JANKOWIAK ALEKSANDRA 2016 K 00:02:22
58 211 DĄBROWSKA NINA Leśne Gzubki 2016 K 00:02:22
59 30 MARCINIAK-BOYCE KAYDEN KIDS RUN ACADEMY 2015 M 00:02:25
60 63 JANKOWSKI JACEK Wesoły Delfinek - Suchy Las 2015 M 00:02:28
61 42 LISIEWICZ WŁADYSŁAW Przedszkole Jarzębinka 2014 M 00:02:29
62 49 MYTNIK ZUZIA Mali Poznaniacy 2016 K 00:02:35
63 57 LIBERA DOMINIK LUCKY LUZERS 2016 M 00:02:36
64 10 MAZUREK TEOFIL Przedszkole Zaczarowana Podkowa w Zalasewie 2016 M 00:02:37
65 16 DOWHAŃ ALEKSANDER 2017 M 00:02:40
66 31 MIELCAREK MAJA Prywatne Przedszkole Estetyczne 2015 K 00:02:42
67 24 PONIEDZIAŁEK WOJCIECH 2015 M 00:02:48
68 1 MIERZEJEWSKA KAJA Przedszkole nr 140 Majsterklepka 2016 K 00:02:55
69 65 CZARNOCIŃSKI BARTEK 2016 M 00:02:59
70 234 ŻUCHOWSKI NATAN 2017 M 00:03:02
71 3 NOWAK WOJCIECH Night Runners 2016 M 00:03:04
72 55 FOKSOWICZ TOSIA Ene Due Rabe 2016 K 00:03:22
73 28 ŁUKOWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:03:31
74 67 MELLER TYMON WieloOsobowy Klub Sportowy 2017 M 00:03:42
75 59 SOBKOWIAK MIKOŁAJ 2017 M 00:03:43
76 18 BARON ADAM Przedszkole 127 2016 M 00:04:07
77 228 GAWRON ASIA 2017 K 00:04:24
78 208 MAĆKOWSKA DOROTA 2017 K 00:04:29
79 233 STATURSKI JAKUB Grunwald Team Poznań/Przedszkole nr 46 2015 M 00:05:36
80 230 PAWLAK MACIEJ CITY TRAIL Team 2018 M 00:05:43
81 229 GAWARECKI REMIGIUSZ Rabowice 2017 M 00:06:00
82 37 GACKA ZUZANNA Gacusie Team Rabowice 2017 K 00:06:14
PK 133 GIERA KUBA VICTORIUS 2015 M 00:04:06

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 LEHWARK WOJCIECH Drużyna Szpiku 2012 M 00:01:03
2 219 SZMAJA MIKOŁAJ UKS Sprint Przeźmierowo 2013 M 00:01:08
3 31 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:09
4 212 JANKOWIAK WOJCIECH Publiczna Szkoła i Przedszkole Cogito 2012 M 00:01:10
5 224 PAWLAK MATEUSZ CITY TRAIL Team 2012 M 00:01:10
6 3 GNIATCZYK NATALIA Przedszkole nr 35 2013 K 00:01:11
7 8 KOWALONEK GRZEGORZ SP Urszulanki 2012 M 00:01:11
8 11 LEWICKA ZUZANNA Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 1 w Poznaniu 2012 K 00:01:12
9 225 HYPŚ MARCEL Szkoła nr 67 w Poznaniu 2012 M 00:01:14
10 25 GRATKOWSKI JĘDRZEJ SP nr 1 2012 M 00:01:15
11 13 KRASZKA POLA SP nr.23 w Poznaniu 2012 K 00:01:15
12 221 STAŃCZYK ANNA Społeczna Czwórka Poznań 2012 K 00:01:16
13 228 MITURA ANNA SP62 Poznań 2012 K 00:01:16
14 23 DEMBSKA ALICJA Sp 51 2012 K 00:01:17
15 203 MAĆKOWSKA JAGODA SP Parkowo 2012 K 00:01:17
16 35 FOKSOWICZ HANIA 2012 K 00:01:17
17 226 KLOREK NIKODEM SSP 3 Dębinka 2012 M 00:01:18
18 215 MARSZAŁEK HANNA 2013 K 00:01:18
19 14 KWIATEK FRANEK SP 38 2012 M 00:01:19
20 32 DOBRZYKOWSKA MARCJANNA Sp 51 2012 K 00:01:19
21 15 KACZMARCZYK FILIP Szkoła Podstawowa nr 89 2012 M 00:01:19
22 30 CZERNIAK OLIWIA 2012 K 00:01:20
23 217 MARSZAŁEK WOJCIECH 2013 M 00:01:20
24 222 PEIKERT AMELIA 2012 K 00:01:21
25 38 PRZYBYLSKI SZYMEK Tajemnicza Wyspa Luboń 2013 M 00:01:22
26 43 STEFANOWICZ MARYSIA Stefanowicz Running Academy 2013 K 00:01:22
27 4 GAWARECKI ALEKS Rabowice 2012 M 00:01:22
28 41 SKOTNICKA LENA Szkoła Podstawowa 35 2012 K 00:01:24
29 42 CZARNOCIŃSKI STAŚ 2012 M 00:01:24
30 26 ZAWIERACZ AMELIA Społeczna SP nr 3 Dębinka 2013 K 00:01:25
31 24 GARCZYK JAKUB KSP 2012 M 00:01:25
32 16 ŁAŹNIAK LILA s 2012 K 00:01:25
33 27 KOMOROWSKI JACEK Poznań 89 SP im. KK Baczyńskiego 2012 M 00:01:26
34 204 CZERNICKI KSAWERY Wesoły delfinek 2013 M 00:01:27
35 10 KONIECZNA BASIA SP 69 2012 K 00:01:27
36 18 MITURA KACPER Sp 1 Komorniki 2012 M 00:01:28
37 2 LEC-MAJER BORYS Galileo 2013 M 00:01:28
38 40 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek - Suchy Las 2013 M 00:01:29
39 223 KASZUBA KAZIMIERZ 2013 M 00:01:30
40 7 WICHER ANNA SP1 Poznań 2012 K 00:01:30
41 34 KOZIEŁ GABRIELA DFDS Polska Running Team 2012 K 00:01:31
42 202 ABEL MICHAŁ 2012 M 00:01:32
43 37 GĄSIOROWSKA KLARA PKKK 2012 K 00:01:32
44 220 KAMIŃSKA ADRIANNA Przedszkole Słoneczko 2013 K 00:01:33
45 209 BINKOWSKA HANNA Mosina 2013 K 00:01:33
46 227 KUTKOWSKA JULIA 2012 K 00:01:34
47 45 SIERAKOWSKI WIKTOR 2013 M 00:01:34
48 6 BĄK NADIA SP 83 Łejery 2012 K 00:01:34
49 28 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:01:35
50 5 MAZUREK ANASTAZJA Przedszkole Malowany Konik w Zalasewie 2013 K 00:01:37
51 218 TALAREK ANTONI 2013 M 00:01:39
52 36 LIBERA ZUZANNA LUCKY Luzers 2013 K 00:01:44
53 20 BEHRENDT KINGA 2013 K 00:01:45
54 39 OLSZANOWSKA OLIWIA Estetyczne 2013 K 00:01:49
55 22 MIKOŁAJCZAK MARIA Przedszkole Osiedlowe Skrzaty 2013 K 00:01:57
56 19 KONARCZAK ANTONIA Szkoła podstawowa nr 22 2013 K 00:03:00

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 SZYMCZAK STANISŁAW SP89 Poznań 2010 M 00:02:06
2 29 CHŁODNICKI JEDREK Warta Poznań 2010 M 00:02:07
3 2 KOWALEWSKI JAKUB Olimpia Poznań 2011 M 00:02:11
4 54 MICHNIKOWSKI JAKUB Sp 54 Poznań 2010 M 00:02:14
5 102 STAŚKIEWICZ MAJA OKL Oborniki 2010 K 00:02:15
6 120 HENSCHKE ŁUKASZ SP 1 Komorniki 2011 M 00:02:16
7 40 RYBICKA NATASZA Poznańska Szkoła Chóralna Jerzego Kurczewskiego 2010 K 00:02:18
8 48 BABISTA ADAM SP nr.51 2010 M 00:02:18
9 60 BĄCZKOWSKI WIKTOR SP66/Poznaniak/Night Runners Kids 2010 M 00:02:18
10 62 GÓRKA SZYMON Piątkowo na Biegowo 2010 M 00:02:19
11 51 DEKAŃSKI MAREK UKS Sportowiec 2010 M 00:02:22
12 122 SERAFIN NATALIA Rokietnica 2010 K 00:02:23
13 112 KĄCKA KAJA SP 83 Łejery 2010 K 00:02:23
14 49 JÓŹWIAK WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr 35 2010 M 00:02:24
15 7 KOWALSKI JAKUB SP Lusówko 2010 M 00:02:25
16 118 PAKULSKA JULIA Pss Poznań 2010 K 00:02:28
17 123 ŁĄTKOWSKA GABRIELA SP. ŁEJERY,KB Maniac 2010 K 00:02:30
18 44 MACIEJEWSKI JAN SP 70 Poznań 2011 M 00:02:35
19 132 KRZAK SZYMON SP Łejery 2009 M 00:02:36
20 15 ŁĄCZKA PATRYCJA szkoła numer 18 2011 K 00:02:38
21 129 MIKOŁAJCZAK PATRYK Kopara Recycling 2010 M 00:02:38
22 35 ANIOŁEK BARTEK Szkoła Podstawowa 18 2010 M 00:02:38
23 42 LORENZ ANTONINA SP nr 28 w Poznaniu 2010 K 00:02:38
24 24 GURDAK POLA Sp3 2010 K 00:02:39
25 115 MAĆKOWSKA AGATA SP Parkowo 2010 K 00:02:39
26 5 JASIŃSKA ZOFIA Poznań SP 1 2011 K 00:02:40
27 3 NOWAK WERONIKA SP 27 2010 K 00:02:40
28 26 CICHOWLAS HUBERT Poznań 2011 M 00:02:40
29 23 ZWIERŻDŻYŃSKA AMELIA Szkoła Podstawowa nr 48 Poznań 2010 K 00:02:41
30 125 SZMAJA JAN UKS Sprint Przeźmierowo 2011 M 00:02:41
31 36 KUCHARCZYK MAJA Szkoła 2010 K 00:02:42
32 13 KRÓL JĘDREK 2011 M 00:02:42
33 45 CZERNIAK MAJA 2010 K 00:02:43
34 11 GUZIK KAROL Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza 2010 M 00:02:43
35 4 SPALONY FILIP Sp59 2011 M 00:02:44
36 128 KONTSCHYTS-JASIK NATASZA SP 83 Łejery 2010 K 00:02:44
37 107 GILEWICZ POLA SP nr 83 Łejery im. Emilii Waśniowskiej 2010 K 00:02:45
38 12 RURA ANTONI Tarnowo Podgórne 2011 M 00:02:45
39 61 MIKULSKI FRANEK Pro366 2010 M 00:02:46
40 21 GRZĘDA ERYK SP89 2011 M 00:02:46
41 46 GOZDALSKA AMELIA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:02:46
42 65 SZÓSTAK IGOR SP 62 Poznań/Piątkowo na Biegowo 2011 M 00:02:47
43 59 DOMAŃ ZUZANNA Piątkowska Szkoła Społeczna 2010 K 00:02:48
44 121 MARSZAŁEK ANTEK SP 2 Komorniki 2010 M 00:02:48
45 30 CUMMING MIA SP 1 2010 K 00:02:49
46 39 SKRZYPCZAK ALEKSANDER Poznań 2011 M 00:02:49
47 31 KONARCZAK MARIA Szkoła podstawowa nr 22 2011 K 00:02:49
48 111 ŁYSZCZAK ZOFIA SP 83 Łejery 2010 K 00:02:50
49 47 GOZDALSKA ZUZANNA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:02:51
50 17 RATAJCZAK JADWIGA SP1 2011 K 00:02:52
51 63 GRAJEK JAKUB 2010 M 00:02:52
52 25 KOWALSKA HANNA SP 3 Oborniki 2010 K 00:02:53
53 14 PAWLUS MACIEJ 2011 M 00:02:54
54 37 PERZ ZOSIA Zespół Szkół Zakonu Pijarów 2010 K 00:02:54
55 28 MACIEJAK MARCELINA Gaudium et Studium 2010 K 00:02:55
56 38 ŻURAWSKI BARTOSZ 2010 M 00:02:55
57 109 GRONOWSKA EMILIA SP Łejery 2010 K 00:02:55
58 130 NAPIERAŁA ZUZANNA Sp nr 1 w Suchym Lesie 2011 K 00:02:56
59 27 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Komornikach 2010 M 00:02:56
60 119 CZERNICKA MAŁGORZATA SP 2 Suchy Las 2010 K 00:02:56
61 131 PIĄTEK NATAN SP nr 17 2010 K 00:02:56
62 34 WACHOWIAK EMILIA SP 58 2011 K 00:02:57
63 64 GRAJEK MICHAŁ 2010 M 00:02:57
64 57 DONDAJEWSKI ALEXANDER 2011 M 00:02:58
65 55 ZWOLIŃSKI JAKUB SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 POZNAŃ 2011 M 00:02:58
66 55 ZWOLIŃSKI JAKUB SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 POZNAŃ 2011 M 00:02:58
67 50 NOWICKA MARIA SSP 29 2010 K 00:02:59
68 20 BASIAGA JAKUB 2011 M 00:03:01
69 32 KAMIŃSKI TYMOTEUSZ 2010 M 00:03:07
70 41 MYTNIK ZOSIA SP 91 2011 K 00:03:09
71 124 MIELCARZEWICZ ZOSIA Jerzykowo 2010 K 00:03:10
72 52 FRĄCKOWIAK WERONIKA SP38 2011 K 00:03:11
73 56 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:03:11
74 19 SKWARYŁO URSZULA SP2 Kórnik 2010 K 00:03:14
75 6 MAZUREK DEBORAH SP2 Zalasewo 2010 K 00:03:19
76 126 KOWALCZYK MAJA SP 83 Łejery 2010 K 00:03:20
77 127 MICHALSKI OSKAR SP nr 83, Poznań 2010 M 00:03:23
78 53 LIBERA MATEUSZ LUCKY LUZERS 2011 M 00:03:25
79 16 ŻUCHOWSKI ROBERT Szkoła Podstawowa nr 54 im. Jana Kasprowicza w Poznaniu 2011 M 00:03:31
PK 106 PILARCZYK MILOSZ Poznań 2011 M 00:07:51

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 NOWAK MICHAŁ Sp29/AZS 2009 M 00:05:27
2 127 UCIŃSKI MATEUSZ OKL Oborniki 2007 M 00:05:33
3 63 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA Poznań 2007 K 00:05:37
4 60 ROSIN ZOFIA OKL Oborniki 2007 K 00:05:40
5 137 KORALEWSKI ADRIAN sp.70Poznań 2007 M 00:05:43
6 19 PROTASEWICZ JAKUB RKL Kusy Rokietnica 2008 M 00:05:45
7 103 PIETRASIK MIKOŁAJ sp14 2009 M 00:05:45
8 56 HAUPT JAKUB Suchy Las 2008 M 00:05:48
9 17 LEŚNIOWSKI JAKUB 2007 M 00:05:49
10 15 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa nr 5 Luboń 2008 M 00:05:50
11 72 KLAUS MICHAŁ SP20 P-Ń/AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA 2008 M 00:05:53
12 1 JANKOWSKI KACPER SP 69 2007 M 00:05:54
13 62 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:05:57
14 78 TOBIS KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2009 M 00:05:57
15 16 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:06:00
16 101 STAŚKIEWICZ ZOFIA OKL Oborniki 2007 K 00:06:02
17 134 OSTROWSKI TOMASZ 2007 M 00:06:07
18 61 SIEDLECKA ALICJA OKL Oborniki 2007 K 00:06:07
19 133 FIECENKO GRIEGOR 2008 M 00:06:08
20 83 FERCHMIN FRANCISZEK AZS UAM Triathlon Poznań 2008 M 00:06:08
21 6 GURDZIOŁEK ALICJA UKS LUSOWO 2009 K 00:06:11
22 122 DUDEK MARYSIA Uks lusowo 2007 K 00:06:13
23 40 ADAMCZYK GABRIELA PSChJK 2009 K 00:06:15
24 67 GURANOWSKI JAKUB Akademia Urbasia 2007 M 00:06:16
25 3 SZYMCZAK WOJCIECH SP89 Poznań 2008 M 00:06:18
26 9 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:06:25
27 117 KWAŚNIEWSKI FILIP MUKS Jedynka Międzychód 2007 M 00:06:25
28 121 NAPIERAŁA LEON Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań 2008 M 00:06:26
29 43 PISANKO FRANCISZEK UKS LUSOWO 2008 M 00:06:27
30 31 BURCHARDT KACPER SP 89 Poznań/GKS Tarnovia 2009 M 00:06:28
31 75 MLECZAK JULIA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:06:28
32 125 GLAPA MARTYNA AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2009 K 00:06:29
33 46 JAROSZ JAN SP83 Łejery 2008 M 00:06:29
34 119 CHOJNACKA KALINA Sp17 Poznań 2009 K 00:06:29
35 120 MIKOŁAJCZAK OLIWIA Kopara Recycling 2009 K 00:06:34
36 18 KIWERSKI MACIEJ SP 17 2007 M 00:06:34
37 80 ZWOLINSKA AMELIA 2008 K 00:06:36
38 79 SIKORA JULIA KLUB AZS UAM Poznań 2008 K 00:06:38
39 59 MIELCARZEWICZ ANTONI Jerzykowo 2009 M 00:06:43
40 36 STĘPNIAK KUBA Sp 18 2008 M 00:06:43
41 55 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:06:44
42 25 RATAJCZAK JAN SP1 2007 M 00:06:44
43 128 KRYSZCZYŃSKA POLA Czerwonak Biega 2008 K 00:06:45
44 47 NOWAK ZOSIA SP Kaźmierz 2008 K 00:06:46
45 13 KOWALONEK STANISŁAW SP Urszulanki 2007 M 00:06:50
46 20 ŁACEK MILENA S.P. nr 51 Poznań 2007 K 00:06:53
47 5 STACHOWIAK SZYMON Rokietnica Biega/SP Rokietnica 2008 M 00:06:54
48 54 BORAWSKI-REKS MATEUSZ SP 38 Poznań 2009 M 00:06:57
49 126 SOKOŁOWSKA ZUZANNA ISOP 2007 K 00:06:58
50 7 WOJTKOWIAK MIKOŁAJ SP 22 2007 M 00:07:00
51 52 KUCHARCZYK EMILIA szkoła podstawowa nr 77 Poznań 2009 K 00:07:01
52 35 MACIEJAK MICHALINA Gaudium et Studium 2007 K 00:07:03
53 41 ADAMCZYK STANISŁAW PSChJK 2009 M 00:07:03
54 49 KUBIAK ZOSIA SP 77 Poznań 2007 K 00:07:04
55 12 WICHER MATEUSZ SP1 Poznań 2009 M 00:07:06
56 113 ZAWODNIAK NIKOLA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:07:11
57 130 PIETRASIK MARIA Łejery 2009 K 00:07:12
58 82 BERNAT OLGA UAM Triathlon Poznań 2009 K 00:07:13
59 118 KĄCKA WIKTORIA SP 83 Łejery 2009 K 00:07:14
60 132 BIELECKA MAGDALENA OŚ AZS Poznań 2007 K 00:07:20
61 34 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ Sp 27 2007 M 00:07:21
62 10 KOWALSKA NATALIA SP Lusówko 2007 K 00:07:29
63 131 GRAMOWSKI ANTONI SP 83 Łejery 2009 M 00:07:33
64 66 GĄSIOROWSKI HUBERT PKKK 2009 M 00:07:37
65 68 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 Luboń 2007 M 00:07:39
66 50 KUCHARCZYK MICHALINA Szkoła 2009 K 00:07:48
67 28 GAWĘCKA MAŁGORZATA Zespół Szkół w Luboniu 2008 K 00:07:49
68 29 KOZŁOWSKA OLIWIA Zespół Szkół w Luboniu 2008 K 00:07:50
69 124 PAWLAK MIKOŁAJ CITY TRAIL Team/SP nr 2 Wągrowiec 2009 M 00:07:50
70 38 LEGENZA ZUZANNA Sp 3 Luboń 2009 K 00:07:51
71 71 PECZYŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie 2009 K 00:07:51
72 81 KOTLIŃSKA ZOFIA UAM Triathlon Poznań 2008 K 00:07:56
73 21 WOJTKOWIAK MAJA SP 22 2009 K 00:08:00
74 32 KOWALSKA ALEKSANDRA SP 3 Oborniki 2007 K 00:08:02
75 42 LISIEWICZ JANINA Zespół Szkół Urszulańskich Poznań 2008 K 00:08:03
76 111 KRZYŻAK MATEUSZ SP 12 2008 M 00:08:07
77 129 WÓJCIK NEL Poznań 2008 K 00:08:07
78 65 MIELCARZEWICZ URSZULA Jerzykowo 2007 K 00:08:15
79 64 NASTAROWICZ KINGA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:08:18
80 70 OLSZANOWSKI KONRAD GES 2007 M 00:08:30
81 8 MAZUREK MARCEL SP2 Zalasewo 2007 M 00:08:44
82 114 CHROBOT MATEUSZ MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:08:49
83 115 DZIERLA PATRYCJA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:08:54
84 53 ZAMELCZYK ZOSIA SP89Poznań 2008 K 00:09:13
85 51 KOMOROWSKA JULIA Poznań, 89 SP im. KK Baczyńskiego 2008 K 00:09:32
86 69 NAMYSŁOWSKA ALICJA SP Łejery 2007 K 00:10:30
87 57 CZERNIAK URSZULA 2009 K 00:10:41
88 123 BORUCHOWSKA WIKTORIA SP 83 Łejery 2009 K 00:10:43
89 58 CZERNIAK WOJCIECH 2009 M 00:11:27

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 306 SOKOŁOWSKI KAMIL AZS Poznań 2004 M 00:06:41
2 236 GLAPA FILIP AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2004 M 00:06:48
3 203 MALUŚKI TOMASZ 2005 M 00:07:05
4 220 HAUPT MACIEJ Suchy Las 2005 M 00:07:08
5 210 PISANKO MICHAŁ UKS LUSOWO 2005 M 00:07:09
6 215 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:07:10
7 226 JANASIAK JAKUB 2004 M 00:07:16
8 307 REWAJ DAWID Mlks Agros Żary 2004 M 00:07:19
9 225 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:07:20
10 239 ANDRZEJEWSKI JAN AZS UAM Triathlon Poznań 2005 M 00:07:21
11 228 GURANOWSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2004 M 00:07:22
12 232 SKROBANEK HANNA MKP Szczecinek 2005 K 00:07:32
13 303 KOWALCZYK DIEGO Przeźmierowo 2006 M 00:07:35
14 233 SOBIERAJSKI OSKAR MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:07:46
15 227 JANASIAK PIOTR 2005 M 00:07:48
16 240 BERNAT OSKAR AZS UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:07:49
17 238 JANICKA PAULA AZS UAM Triathlon Poznań 2004 K 00:07:51
18 211 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:07:56
19 221 BABISTA DOMINIKA SP nr. 51 2006 K 00:08:02
20 310 STEFANIAK JAN AZS Poznań 2006 M 00:08:08
21 234 MIKOŁAJCZAK MALWINA AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2006 K 00:08:12
22 230 DANEK MARCIN SP 1 2006 M 00:08:16
23 218 MACHURA JULIA SP1 Poznań OŚ AZS Poznań 2006 K 00:08:28
24 308 STACHOWIAK KAMIL ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM 2006 M 00:08:29
25 305 SOŁTYSIAK URSZULA UKS Lusowo 2004 K 00:08:31
26 224 KACZMAREK MIKOŁAJ AZS Poznań 2006 M 00:08:34
27 207 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:08:43
28 309 BARANOWSKI ADAM Społeczna Czwórka 2005 M 00:08:53
29 212 DEMBIŃSKI OLIWIER Łejery 2005 M 00:08:55
30 219 GÓRSKI SAMUEL SP nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:09:00
31 213 WALKOWIAK STANISŁAW Poznań 2004 M 00:09:03
32 237 ONOSZKO ANNA AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2005 K 00:09:06
33 206 RATAJCZAK JERZY LO4 2004 M 00:09:26
34 217 GRATKOWSKA ZUZANNA SP 74 2006 K 00:09:27
35 235 FILUT ZUZANNA AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2006 K 00:09:36
36 229 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:09:38
37 216 GRATKOWSKA ANNA Paderek 2005 K 00:10:02
38 204 FURMANIUK ALICJA 38 Liceum Ogólnokształcące 2004 K 00:11:31

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni