z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

24.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 49 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:22
2 130 KOWNACKI IGOR 2012 M 00:01:23
3 132 KOZAL MILENA FTI Kids 2012 K 00:01:23
4 145 GRZĘDA ERYK 2012 M 00:01:25
5 43 DRASZKIEWICZ JASIU Przedszkole nr 13 Poznań 2013 M 00:01:26
6 10 BIECHOŃSKA DOBROMIŁA Przedszkole Słoneczka Chatka Poznań 2012 K 00:01:27
7 139 KOMOROWSKI JACEK 2013 M 00:01:31
8 141 MAŁECKI BARTOSZ 2014 M 00:01:32
9 59 LEHMANN TOMASZ 2012 M 00:01:33
10 57 KOZIELSKA HANNA 2012 K 00:01:33
11 41 FOKSOWICZ HANIA Ene Due Rabe 2012 K 00:01:34
12 121 ŚWIĄTNICKA MIA Fehlau Run Team Junior 2013 K 00:01:40
13 146 SZYMANIAK FILIP - 2012 M 00:01:40
14 21 ŁAŹNIAK LILA Przedszkole Pod topolą nr 71 2012 K 00:01:40
15 144 OLSZANOWSKI ADAM Przedszkole nr 47 Poznań 2012 M 00:01:41
16 39 CZARNOCIŃSKI STAŚ 2012 M 00:01:43
17 131 STENCEL WITOLD 2015 M 00:01:45
18 143 OLSZANOWSKA NATALIA SP nr 74 Poznań 2012 K 00:01:45
19 67 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek 2013 M 00:01:45
20 3 GAWARECKI ALEKS Swarzędzkie Pszczółki 2012 M 00:01:46
21 5 BARON ŁUKASZ RedBaron 2013 M 00:01:48
22 17 ŁUKASIK STANISŁAW 2012 M 00:01:50
23 136 OLESZAK LENA Natural Born Runners 2013 K 00:01:50
24 31 KOWALSKA WIKTORIA Przedszkole Misia Colargola 2012 K 00:01:53
25 29 KURDYK AMELIA PRZEDSZKOLE MISIA CORALGOLA 2012 K 00:01:53
26 52 RADZIMIRSKI OSKAR Przedszkole nr 189 w Poznaniu 2013 M 00:01:54
27 50 LEC-MAJER BORYS Niepubliczne Przedszkole GALILEO ul. Słowackiego 58/60 2013 M 00:01:55
28 137 NOWAK MILENA Przedszkole Estetyczne 2012 K 00:01:57
29 27 FIAŁKIEWICZ MICHAŁ Przyjaciele Włóczykija 2013 M 00:02:00
30 1 KOWALCZYK SERGIO 2014 M 00:02:01
31 53 PRZYBYLSKI SZYMON Tajemnicza Wyspa Luboń 2013 M 00:02:01
32 35 WOJCIECHOWSKA MARIA Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska 2013 K 00:02:01
33 45 ANIOŁEK ALEKSANDRA Mud Goats 2014 K 00:02:02
34 135 HENSCHKE INGA Kolorowa Wyspa 2013 K 00:02:03
35 66 GOŁĘBIOWSKI KRZYŚ 2013 M 00:02:06
36 140 GRZESZCZYK KACPER 2014 M 00:02:07
37 44 LEKKI - JARONI MAKSYMILIAN 2012 M 00:02:08
38 138 NOWAK OLIWIA Przedszkole Estetyczne 2014 K 00:02:13
39 149 REMBIKOWSKA ANNA 2013 K 00:02:16
40 6 ZDANOWSKA JAGNA enduhub.com 2014 K 00:02:17
41 42 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:02:20
42 14 STĘPNIAK ANTONI 2015 M 00:02:29
43 65 BABICA AMELIA 2013 K 00:02:33
44 38 SKRZYPCZAK BIANKA Przedszkole 110 Poznań 2014 K 00:02:40
45 134 KOGUT NATALIA Przedszkole nr. 104 2014 K 00:02:44
46 142 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:02:53
47 133 MOŚCICKI IGNACY 2015 M 00:02:55
48 12 PIOTROWSKI-DANIEL FELIKS 2016 M 00:03:10
49 68 DOWHAŃ POLA 2015 K 00:03:22
50 15 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:03:33
51 26 SOBIECH DOMINIKA Night Runners 2014 K 00:03:39
52 147 WACHOWIAK MAŁGORZATA 2015 K 00:03:40
53 2 ŁUKOWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:04:14

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 54 CHŁODNICKI JĘDRZEJ SP 13 2010 M 00:01:00
2 139 SZYMCZAK STANISŁAW Związek Harcerstwa Polskiego 2011 M 00:01:04
3 38 OSMAŃSKI FILIP Jeżyce biegają 2010 M 00:01:05
4 32 MAĆKOWSKI MIESZKO Zespół Szkół Kąkolewo 2010 M 00:01:06
5 78 GÓRKA SZYMON Sp67 2010 M 00:01:07
6 3 KOWALSKI JAKUB SP Lusówko 2010 M 00:01:07
7 34 KLAUZA BORYS Szkoła Prywatna nr 1 w Biedrusku 2011 M 00:01:08
8 70 KOWALEWSKI JAKUB Akademia Smyka 2011 M 00:01:09
9 133 SERAFIN NATALIA SP 1 Poznań 2010 K 00:01:10
10 55 MELLER JAKUB Baśniowy Zamek 2011 M 00:01:11
11 6 ZAGÓRSKI MIŁOSZ Poznań Race Team 2010 M 00:01:11
12 49 MROCZEK ZOFIA SP 51 Poznań 2010 K 00:01:14
13 35 KLAUZA JAKUB Szkoła Prywatna nr 1 w Biedrusku 2011 M 00:01:14
14 73 HETMANOWSKI MIKOŁAJ Zspig w Nochowie 2010 M 00:01:14
15 134 PODLECKI FRANCISZEK Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2011 M 00:01:14
16 750 KOZIELSKI FILIP 2010 M 00:01:15
17 136 KOWALSKA JULIA SP 1 Poznań 2010 K 00:01:15
18 47 ANIOŁEK BARTOSZ Mud Goats / Orlik Poznań 2010 M 00:01:15
19 75 SZUDA KACPER SP2 Plewiska 2010 M 00:01:16
20 135 PERZ ZOFIA 2010 K 00:01:17
21 45 PACHALSKI SZYMON SP Pitagoras Baranowo 2010 M 00:01:17
22 24 FLEISZAR MAKSYM Wójtowicz TRI Team 2010 M 00:01:18
23 29 BABISTA ADAM SP nr.51 Poznań 2010 M 00:01:19
24 20 ŁOBODA MARIA 2010 K 00:01:19
25 46 KAŁEK ALEKSANDRA SP1 2010 K 00:01:21
26 69 NAPIERAŁA ROZALIA Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 2 2010 K 00:01:21
27 138 DOPIERAŁA MARCELINA SP nr 6 w Poznaniu 2010 K 00:01:22
28 140 KOSTRUBA MICHAŁ Związek Harcerstwa Polskiego 2011 M 00:01:22
29 175 CUMMING MIA SP 1 Poznań 2010 K 00:01:22
30 25 MAŁECKI PATRYK SP w Czerwonaku 2010 M 00:01:25
31 77 CICHOWLAS HUBERT 2011 M 00:01:26
32 2 FRACKOWIAK WERONIKA Jeżyce Biegają 2011 K 00:01:26
33 65 RADZIMIRSKI FILIP Przedszkole nr 189 w Poznaniu 2011 M 00:01:27
34 176 LISIECKA POLA 2010 K 00:01:29
35 44 PRZYBYLAK SZYMON Przedszkole 190 2011 M 00:01:30
36 132 KRYSTEK FILIP 2011 M 00:01:30
37 37 PIĄTEK NATAN SP nr 17 w Poznaniu 2010 M 00:01:31
38 74 NOWAK WERONIKA SP27 2010 K 00:01:31
39 41 ŚWIĄTNICKI IGOR Fehlau Run Team Junior 2011 M 00:01:33
40 130 PAWLUS MACIEJ 2011 M 00:01:35
41 63 GŁADYSIAK PIOTR SP Komorniki 2011 M 00:01:37
42 36 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:01:37
43 61 SKWARYŁO ULA Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku 2010 K 00:01:37
44 33 SKRZYPCZAK ALEKSANDER SP 70 Poznań 2011 M 00:01:37
45 137 HENSCHKE AGATA Kolorowa Wyspa 2011 K 00:01:39
46 9 SOSIŃSKA LENA - 2011 K 00:01:42
47 131 RYBAKOWSKA KARINA 2010 K 00:01:42
48 52 WACHOWIAK EMILIA Przedszkole 110 2011 K 00:01:48
49 60 SZPUREK MARTYNA Bukowski Klub Biegacza 2011 K 00:02:16

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 62 TARGOSZ IGOR SP Opalenica 2008 M 00:02:08
2 61 NOWAK MICHAŁ Sp29 2009 M 00:02:10
3 52 MAĆKOWSKI MARCEL Zespół Szkół Kąkolewo 2009 M 00:02:11
4 66 KASPRZAK KAJETAN MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:02:12
5 28 GURDZIOŁEK ALICJA UKS Lusowo 2009 K 00:02:15
6 103 OTOCKI LEONARD SP 64 2008 M 00:02:16
7 12 KACZMAREK PRZEMYSŁAW SP nr 2 w Zalasewie 2009 M 00:02:18
8 56 ŁUKASZEWSKA NIKOLA SP2 GNIEZNO/ UKS GNIEZNO BIEGA 2008 K 00:02:18
9 77 NAPIERAŁA LEON Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań 2008 M 00:02:19
10 3 ADAMCZEWSKA BIANKA SP7 2008 K 00:02:20
11 104 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:02:23
12 107 KĄDZIELAK DOMINIK Drużyna Szpiku 2008 M 00:02:25
13 39 FIAŁKIEWICZ FILIP Poznańska 13 2008 M 00:02:26
14 9 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa Nr 4 Luboń 2008 M 00:02:26
15 101 BARAN DARIA MKL Szczecinek 2008 K 00:02:28
16 20 GROSZEWSKI OLAF Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Poznaniu 2009 M 00:02:28
17 63 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:02:30
18 2 STACHOWIAK SZYMON SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2008 M 00:02:31
19 57 GORZELANY KAMIL SP6 Gniezno 2008 M 00:02:31
20 114 SZCZUCIŃSKI MAREK SP 89 Poznań 2008 M 00:02:32
21 29 GACA JULIA SP1 Poznań 2008 K 00:02:33
22 8 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:02:35
23 10 KROMA GRZEGORZ NASTĘPCY BOLTA 2009 M 00:02:38
24 26 MELLER JAN SZKOŁA PODSTAWOWA NR 70 w POZNANIU 2009 M 00:02:39
25 7 BANASZKIEWICZ ALICJA Szkoła Podstawowa Suchy Las Filia 2008 K 00:02:40
26 87 WŁOCH SZYMON 2009 M 00:02:41
27 22 STĘPNIAK KUBA SP 18 2008 M 00:02:41
28 106 LIMA-KLAPCZYŃSKI HENRYK SP 65 2009 M 00:02:41
29 70 KISELOVA OLENA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:02:42
30 14 BIECHOŃSKA MICHALINA Szkoła Podstawowa COGITO Poznań 2009 K 00:02:43
31 110 SZYMCZAK WOJCIECH Związek Harcerstwa Polskiego 2008 M 00:02:44
32 76 URBANIAK OLIWIA UKS Dąb Suchy Las 2008 K 00:02:45
33 49 ZAMELCZYK ZOSIA SP89 2008 K 00:02:46
34 115 ANDRZEJEWSKI KAMIL SP 13 2009 M 00:02:47
35 18 NOWICKI TYMON Łejery 2009 M 00:02:48
36 31 PECZYŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie 2009 K 00:02:50
37 34 SZYGENDA KLARA TIGER TEAM 2009 K 00:02:53
38 105 KOGUT IGOR SP Nr. 79 2009 M 00:02:54
39 13 BERNAT OLGA PSS Poznań 2009 K 00:02:54
40 42 MODELEWSKI TOMASZ SP nr 4, Poznań 2009 M 00:02:54
41 74 HAMPEL ALEKSANDRA S.P. NR 11 w Poznaniu 2009 K 00:02:55
42 11 ZAGÓRSKI MARCEL Poznań Race Team 2009 M 00:02:55
43 108 MIODEK STANISŁAW Związek Harcerstwa Polskiego 2009 M 00:02:56
44 116 STRYJSKA JAGODA SP1 Poznań 2008 K 00:02:59
45 80 GÓRSKA SARA Sp nr 1 w Poznaniu 2008 K 00:02:59
46 71 GŁADYSIAK URSZULA SP Komorniki nr 1 2009 K 00:02:59
47 6 BOJEWSKA INGA Szkoła Podstawowa w Nochowie 2009 K 00:03:03
48 102 SOLUCH OLIWIA SP 89 Poznań 2008 K 00:03:06
49 55 ŚWIĄTNICKA MATYLDA Fehlau Run Team Junior 2008 K 00:03:06
50 54 BINCZEWSKI MIKOŁAJ Fehlau Run Team Junior 2009 M 00:03:07
51 53 PIĄTEK AARON SP nr 17 w Poznaniu 2008 M 00:03:13
52 117 CZERNIAK LILI 24 JGZ Bordowe Kamyki Szczep Poznań Jeżyce 2008 K 00:03:17
53 27 GÓRECKA MAJA 2009 K 00:03:19
54 109 KORYCZORT NIKODEM Związek Harcerstwa Polskiego 2008 M 00:03:19
55 37 SZYMCZAK ANIELA UKS Lusowo 2009 K 00:03:19
56 41 GOŹDZIEWSKA MAJA Goździki /SP74 2008 K 00:03:20
57 111 RUDNICKA WERONIKA Związek Harcerstwa Polskiego 2009 K 00:03:21
58 112 NOWAK JOANNA Związek Harcerstwa Polskiego 2009 K 00:03:21
59 45 LENIEC LETYCJA SP 18 Poznań 2009 K 00:03:33
60 32 ŁAŹNIAK KRZYŚ Szkoła Podstawowa nr.71 2009 M 00:03:33
61 113 KOSTRUBA EMILIA Związek Harcerstwa Polskiego 2008 K 00:03:33
62 69 SZPUREK ZUZANNA Bukowski Klub Biegacza 2009 K 00:03:37

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 44 TARGOSZ WIKTOR SP Przezmierowo 2005 M 00:05:01
2 25 PISANKO MICHAŁ UKS Lusowo 2005 M 00:05:27
3 155 SZCZODRZYŃSKA AGATA UKS Dąb Suchy Las 2005 K 00:05:35
4 148 JANAS KACPER SP 1 GRODZISK WIELKOPOLSKI 2007 M 00:05:38
5 140 BARAN JULIA MKL Szczecinek 2006 K 00:05:38
6 43 CHOMIAK EMILIA Koziegłowy 2006 K 00:05:40
7 38 BABISTA DOMINIKA SP nr.51 Poznań 2006 K 00:05:46
8 61 KŁAK MATEUSZ SKS Unia Swarzędz 2005 M 00:05:51
9 33 ROTH ANTONI Sp17/Night Runners 2007 M 00:05:51
10 156 DANEK MARCIN SP nr 1 Poznań 2006 M 00:05:57
11 158 PODBIELSKA ADRIANNA AZS Poznań 2005 K 00:05:57
12 62 NOWAKOWSKA OLGA SKS Unia Swarzędz 2005 K 00:05:58
13 34 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:06:01
14 4 JANASIAK PIOTR SP 1 Szamotuły 2005 M 00:06:03
15 76 GÓRSKI SAMUEL Sp nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:06:09
16 9 WYRWIŃSKI KAROL 2005 M 00:06:16
17 27 SZYMCZAK ADAM UKS Lusowo 2005 M 00:06:18
18 13 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:06:22
19 149 ZIARKIEWICZ HANIA SP 18 Poznań 2006 K 00:06:24
20 161 PIĄTEK JAN SP 1 Poznań 2007 M 00:06:24
21 7 DEMBIŃSKI OLIWIER ŁEJERY 2005 M 00:06:25
22 20 SZYMAŃSKI KUBA ŁEJERY 2005 M 00:06:28
23 71 KOWALEWSKA POLA Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Poznaniu 2007 K 00:06:31
24 147 OLEJNIK MICHAŁ UKS Lusowo 2005 M 00:06:37
25 157 STRYJSKI MIESZKO SP1 Poznań 2005 M 00:06:37
26 51 FRAMSKI ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:06:49
27 35 ROLIŃSKI MIŁOSZ 2007 M 00:06:54
28 18 GÓRECKI IGNACY 2007 M 00:07:01
29 151 MAZUREK MATEUSZ Harcerze 233 2005 M 00:07:04
30 53 PETRYCKI NIKODEM MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:07:05
31 5 KROMA ARKADIUSZ NASTĘPCY BOLTA 2007 M 00:07:06
32 142 GOMUŁKA KAMIL SP nr 2 Międzychód 2005 M 00:07:07
33 29 KOWALONEK STANISŁAW KSP Poznań 2007 M 00:07:08
34 152 PŁACHTIJ SZYMON Harcerze 233 2005 M 00:07:09
35 162 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA SP Zakonu Pijarów 2007 K 00:07:13
36 32 LENIEC WIKTORIA SP 18 Poznań 2006 K 00:07:25
37 141 GOMUŁKA ADAM SP 2 Miedzychód 2007 M 00:07:35
38 37 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:07:36
39 153 SKRZYPEK OLIWIER Harcerze 233 2005 M 00:07:37
40 11 KOWALSKI LEON SP 83 Łejery 2007 M 00:07:38
41 60 GŁADYSIAK GABRIELA SP Komorniki 2006 K 00:07:39
42 28 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 Luboń 2006 M 00:07:40
43 19 SZYMAŃSKA ZUZANNA ŁEJERY 2007 K 00:07:44
44 41 WITKOWIAK ALICJA Szkoła Podstawowa Nr 4 Luboń 2005 K 00:07:45
45 145 TALAREK GABRIELA SP 2 Międzychód 2005 K 00:07:51
46 3 KOWALSKA NATALIA SP Lusówko 2007 K 00:07:58
47 2 STACHOWIAK EWA SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2005 K 00:08:02
48 80 KOZAK ADAM 2006 M 00:08:07
49 59 MANTAS PAULINA SP1/DRUŻYNA SZPIKU 2005 K 00:08:19
50 150 DEWICKI ERYK Harcerze 233 2005 M 00:08:19
51 159 POWICKI KACPER SP 12 2006 M 00:08:38
52 77 ILLMANN DAMIAN 2006 M 00:08:39
53 160 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ 2007 M 00:08:42
54 154 WITKOWSKA WERONIKA Harcerze 233 2006 K 00:09:01
55 146 ZAMOŻNIEWICZ WIKTORIA MUKS Jedynka Międzychód 2005 K 00:09:01
56 89 KOWALCZYK IGOR SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEMPINIU 2006 M 00:09:59
57 36 NAMYSŁOWSKA ALICJA SP Łejery 2007 K 00:10:15
58 17 KOBER LUISE Speed Feet 16 2006 K 00:10:15
PK 143 MAJEWSKA MARTYNA SP 2 Międzychód 2002 K 00:08:07
PK 144 WABERSKA LARYSA SP 2 Międzychód 2002 K 00:08:07

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 237 KOWALSKI MACIEJ GUŁTOWY 2003 M 00:06:32
2 245 BIELECKI MAREK SL Olimpia Poznań 2003 M 00:06:48
3 250 MATYJA KAMIL Olimpia Poznań 2002 M 00:06:50
4 244 GAŁĘŻEWSKI JAN SP 2 w Międzychodzie 2002 M 00:06:50
5 210 KUŁDO JAKUB SL OLIMPIA POZNAŃ 2003 M 00:06:55
6 222 SOKOŁOWSKI KAMIL AZS Poznań 2004 M 00:07:01
7 225 GORZELANY MACIEJ GIM 1 Gniezno 2003 M 00:07:38
8 223 ŻAK MATEUSZ Olimpia Poznań 2003 M 00:07:42
9 211 WYRWIŃSKA MARIA 2003 K 00:07:44
10 219 ORYWAŁ MATEUSZ KS Energetyk Poznań 2003 M 00:07:46
11 204 KACZMAREK JAKUB Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu 2004 M 00:07:55
12 202 JANASIAK JAKUB Szamotuły 2004 M 00:08:04
13 224 WIECZOREK MIŁOSZ sp 28 / gim 67 2002 M 00:08:19
14 251 SOŁTYSIAK ULA UKS Lusowo 2004 K 00:08:25
15 229 FRAMSKI MARCIN MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:29
16 230 KASPRZAK SAMANTA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:08:35
17 254 ŁUCZKA ADAM UKS Lusowo 2002 M 00:08:36
18 253 DANEK MARTA Gimnazjum Marcinek 2003 K 00:08:38
19 240 GACKOWSKI JEREMI SP 2 Międzychód 2002 M 00:08:39
20 213 PERZ MARIANNA UKS Dąb Suchy Las 2004 K 00:08:44
21 255 SOKOŁOWSKI JULIAN Tarnovia 2003 M 00:08:58
22 242 PACHUCKA JULITA UKS Lusowo 2003 K 00:09:14
23 249 FRAMSKI MIKOŁAJ SP 2 Międzychód/MUKS Jedynka 2004 M 00:09:32
24 252 SOŁTYSIAK ZOSIA UKS Lusowo 2003 K 00:09:43
25 246 KRYGIER KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:10:29
26 2410 SZCZEPANIAK MICHAŁ SP 2 Międzychód 2003 M 00:10:34
27 212 KOWALSKI KSAWERY SP 83 Łejery 2004 M 00:10:35
28 206 FILIPIAK ADRIANNA Zespół Szkół w Puszczykowie 2003 K 00:11:03
29 233 STRZYŻEWSKA WERONIKA UAM Triathlon Poznań 2002 K 00:11:04
30 248 TOBIS OLIWIER SP 2 Międzychód/MUKS Jedynka 2004 M 00:11:08
31 247 MAZANA BARTOSZ SP 2 Międzychód/MUKS Jedynka 2004 M 00:11:23
32 231 LEPSZA MICHALINA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:11:34
33 2420 TALAREK WIKTORIA SP 2 w Międzychodzie 2002 K 00:12:13
34 227 WIECZOREK ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2002 M 00:12:19
35 241 DOBKOWICZ JULIA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:12:40
36 256 FURMANIUK ALICJA Szkoła Podstawowa 51 2004 K 00:14:06
37 209 DEMBIŃSKA AMELIA ŁEJERY 2003 K 00:15:33
38 2450 KRZYŻANIAK ALEKSANDRA SP 2 Międzychód/MUKS Jedynka 2004 K 00:18:30
PK 243 TOMASZEWSKI JAKUB SP 2 w Międzychodzie 2001 M 00:08:35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni