z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

16.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 105 GINTROWICZ SZYMON Przedszkole Chatka Kubusia Puchatka Puszczykowo 2012 M 00:01:28
2 119 KOWALSKI IGOR 2012 M 00:01:30
3 49 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:30
4 21 ŁAŹNIAK LILA Przedszkole Pod topolą nr 71 2012 K 00:01:35
5 57 KOZIELSKA HANNA 2012 K 00:01:35
6 120 OLSZANOWSKI ADAM Przedszkole nr 47 Poznań 2012 M 00:01:45
7 59 LEHMANN TOMASZ 2012 M 00:01:49
8 52 RADZIMIRSKI OSKAR Przedszkole nr 189 w Poznaniu 2013 M 00:01:50
9 111 RYBARCZYK CEZARY 2013 M 00:01:51
10 3 GAWARECKI ALEKS Swarzędzkie Pszczółki 2012 M 00:01:52
11 5 BARON ŁUKASZ RedBaron 2013 M 00:01:54
12 8 MIKULSKI STANISŁAW Parkowe Skrzaty 2014 M 00:01:54
13 39 CZARNOCIŃSKI STAŚ 2012 M 00:01:57
14 37 WESOŁOWSKA SONIA 2012 K 00:02:02
15 18 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:02:03
16 9 LISIECKA NINA ChampionMan Team 2013 K 00:02:03
17 61 ŚWIĄTNICKA MIA Fehlau Run Team Junior 2013 K 00:02:04
18 114 KWIATEK FRANCISZEK 2012 M 00:02:08
19 50 LEC-MAJER BORYS Niepubliczne Przedszkole GALILEO ul. Słowackiego 58/60 2013 M 00:02:10
20 112 GRZESZCZYK KACPER 2014 M 00:02:14
21 17 ŁUKASIK STANISŁAW 2012 M 00:02:18
22 34 OSTROWSKA KATARZYNA 2013 K 00:02:22
23 53 PRZYBYLSKI SZYMON Tajemnicza Wyspa Luboń 2013 M 00:02:23
24 27 FIAŁKIEWICZ MICHAŁ Przyjaciele Włóczykija 2013 M 00:02:23
25 35 WOJCIECHOWSKA MARIA Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska 2013 K 00:02:29
26 31 KOWALSKA WIKTORIA Przedszkole Misia Colargola 2012 K 00:02:30
27 6 ZDANOWSKA JAGNA enduhub.com 2014 K 00:02:30
28 42 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:02:34
29 107 GINTROWICZ FILIP 2016 M 00:02:40
30 44 LEKKI - JARONI MAKSYMILIAN 2012 M 00:02:42
31 14 STĘPNIAK ANTONI 2015 M 00:02:49
32 118 KAMIŃSKA EWA 2014 K 00:02:55
33 38 SKRZYPCZAK BIANKA Przedszkole 110 Poznań 2014 K 00:03:01
34 13 PIOTROWSKI-DANIEL STANISŁAW Horyzont 2014 M 00:03:03
35 62 MIKOŁAJCZAK MARIA Osiedlowe Skrzaty Środa Wlkp. 2013 K 00:03:03
36 121 CICHOWLAS ANNA 2015 K 00:03:11
37 66 GOŁĘBIOWSKI KRZYŚ 2013 M 00:03:14
38 26 SOBIECH DOMINIKA Night Runners 2014 K 00:03:16
39 109 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:03:18
40 65 BABICA AMELIA 2013 K 00:03:19
41 24 RUTKOWSKI TYMON 2015 M 00:03:23
42 36 SIBILSKA HANNA ProRunning Promotion 2015 K 00:03:27
43 15 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:03:38
44 28 MARCINIAK-BOYCE KAYDEN Mamy Biegamy Kids 2015 M 00:03:39
45 56 SMURAWA JAGODA Przedszkole Koniczynka w Mosinie 2014 K 00:03:53
46 12 PIOTROWSKI-DANIEL FELIKS 2016 M 00:04:15
47 127 WACHOWIAK MAŁGORZATA 2015 K 00:04:21
48 68 DOWHAŃ POLA 2015 K 00:04:21

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 54 CHŁODNICKI JĘDRZEJ SP 13 2010 M 00:01:04
2 32 MAĆKOWSKI MIESZKO Zespół Szkół Kąkolewo 2010 M 00:01:06
3 78 GÓRKA SZYMON Sp67 2010 M 00:01:09
4 3 KOWALSKI JAKUB SP Lusówko 2010 M 00:01:11
5 73 HETMANOWSKI MIKOŁAJ Zspig w Nochowie 2010 M 00:01:13
6 70 KOWALEWSKI JAKUB Akademia Smyka 2011 M 00:01:15
7 177 CUMMING MIA SP 1 Poznań 2010 K 00:01:17
8 34 KLAUZA BORYS Szkoła Prywatna nr 1 w Biedrusku 2011 M 00:01:17
9 38 OSMAŃSKI FILIP Jeżyce biegają 2010 M 00:01:17
10 49 MROCZEK ZOFIA SP 51 Poznań 2010 K 00:01:18
11 72 KOZIELSKI FILIP 2010 M 00:01:19
12 112 SERAFIN NATALIA SP 1 Poznań 2010 K 00:01:19
13 45 PACHALSKI SZYMON SP Pitagoras Baranowo 2010 M 00:01:19
14 117 KOWALSKA JULIA SP 1 Poznań 2010 K 00:01:20
15 35 KLAUZA JAKUB Szkoła Prywatna nr 1 w Biedrusku 2011 M 00:01:20
16 25 MAŁECKI PATRYK SP w Czerwonaku 2010 M 00:01:21
17 115 DOPIERAŁA MARCELINA SP nr 6 w Poznaniu 2010 K 00:01:22
18 75 SZUDA KACPER SP2 Plewiska 2010 M 00:01:22
19 24 FLEISZAR MAKSYM Wójtowicz TRI Team 2010 M 00:01:23
20 15 KOROŃSKA ALEKSANDRA Polne Kwiaty 2011 K 00:01:25
21 8 LISIECKI ALEKSANDER ChampionMan Team 2010 M 00:01:25
22 5 MIKULSKI FRANCISZEK sp60 2010 M 00:01:26
23 69 NAPIERAŁA ROZALIA Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 2 2010 K 00:01:26
24 6 ZAGÓRSKI MIŁOSZ Poznań Race Team 2010 M 00:01:27
25 46 KAŁEK ALEKSANDRA SP1 2010 K 00:01:28
26 17 SPALONY FILIP AKADEMIA REJSA 2011 M 00:01:29
27 127 FLORCZAK SZYMON 2010 M 00:01:29
28 65 RADZIMIRSKI FILIP Przedszkole nr 189 w Poznaniu 2011 M 00:01:30
29 122 ZIELIŃSKI PATRYK Koraliki 2011 M 00:01:30
30 116 RYBARCZYK CYPRIAN 2011 M 00:01:31
31 23 JASIŃSKA ZOFIA Przedszkole nr 77 2011 K 00:01:32
32 57 GROBELNY DOMINIK Szkoła podstawowa nr 11 2010 M 00:01:32
33 62 BORYSIAK ZUZANNA Szkoła nr 28 w Poznaniu 2010 K 00:01:34
34 124 KAMIŃSKA MARYSIA 2010 K 00:01:36
35 120 KOWALSKI TOMASZ SP 1 Poznań 2010 M 00:01:36
36 11 ROSZAK MARTYNA SDS 2010 K 00:01:37
37 36 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:01:37
38 2 FRACKOWIAK WERONIKA Jeżyce Biegają 2011 K 00:01:38
39 16 MYTNIK ZOSIA Mali Poznaniacy 2011 K 00:01:40
40 111 STARCZYŃSKA MAŁGORZATA TEAM AKTYWNY STĘSZEW 2011 K 00:01:41
41 77 CICHOWLAS HUBERT 2011 M 00:01:44
42 129 OLSZANOWSKA NATALIA SP nr 74 Poznań 2012 K 00:01:46
43 33 SKRZYPCZAK ALEKSANDER SP 70 Poznań 2011 M 00:01:46
44 74 NOWAK WERONIKA SP27 2010 K 00:01:47
45 26 RATAJCZAK JADWIGA SP1 Poznań 2011 K 00:01:47
46 130 WACHOWIAK EMILIA Przedszkole 110 2011 K 00:01:51
47 22 KRYSIAK ANGELIKA Przedszkole 35 2011 K 00:01:52
48 18 MAZUREK ALICJA Przedszkole Bajeczka w Rokietnicy 2011 K 00:01:54

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 62 TARGOSZ IGOR SP Opalenica 2008 M 00:02:08
2 66 KASPRZAK KAJETAN MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:02:09
3 52 MAĆKOWSKI MARCEL Zespół Szkół Kąkolewo 2009 M 00:02:09
4 61 NOWAK MICHAŁ Sp29 2009 M 00:02:13
5 3 ADAMCZEWSKA BIANKA SP7 2008 K 00:02:13
6 121 OTOCKI LEONARD SP 64 2008 M 00:02:21
7 12 KACZMAREK PRZEMYSŁAW SP nr 2 w Zalasewie 2009 M 00:02:24
8 76 URBANIAK OLIWIA UKS Dąb Suchy Las 2008 K 00:02:24
9 9 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa Nr 4 Luboń 2008 M 00:02:25
10 116 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:02:26
11 28 GURDZIOŁEK ALICJA UKS Lusowo 2009 K 00:02:26
12 111 PISANKO FRANCISZEK UKS Lusowo 2008 M 00:02:26
13 56 ŁUKASZEWSKA NIKOLA SP2 GNIEZNO/ UKS GNIEZNO BIEGA 2008 K 00:02:26
14 78 SMURAWA FRANCISZEK Szkoła podstawowa w Krośnie 2008 M 00:02:26
15 77 NAPIERAŁA LEON Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań 2008 M 00:02:29
16 51 KUCHARCZYK EMILIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 , POZNAŃ 2009 K 00:02:30
17 8 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:02:32
18 39 FIAŁKIEWICZ FILIP Poznańska 13 2008 M 00:02:32
19 38 JASIŃSKI JAKUB SP nr 1 Poznań, ul Hezjoda 2008 M 00:02:32
20 20 GROSZEWSKI OLAF Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Poznaniu 2009 M 00:02:35
21 70 KISELOVA OLENA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:02:36
22 26 MELLER JAN SZKOŁA PODSTAWOWA NR 70 w POZNANIU 2009 M 00:02:36
23 59 ZAWADZKI JAKUB SP 40 Poznań 2008 M 00:02:37
24 29 GACA JULIA SP1 Poznań 2008 K 00:02:38
25 63 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:02:38
26 22 STĘPNIAK KUBA SP 18 2008 M 00:02:39
27 2 STACHOWIAK SZYMON SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2008 M 00:02:40
28 10 KROMA GRZEGORZ NASTĘPCY BOLTA 2009 M 00:02:40
29 106 GINTROWICZ KAROL SP 2 Puszczykowo 2009 M 00:02:40
30 90 PAWLAK FRANCISZEK Szkoła Sternik Poznań 2009 M 00:02:45
31 42 MODELEWSKI TOMASZ SP nr 4, Poznań 2009 M 00:02:49
32 120 HADRYŚ EMILIA SP 18 2009 K 00:02:50
33 21 NOWAK ZOFIA SP Kaźmierz 2008 K 00:02:51
34 80 GÓRSKA SARA Sp nr 1 w Poznaniu 2008 K 00:02:57
35 6 BOJEWSKA INGA Szkoła Podstawowa w Nochowie 2009 K 00:02:58
36 122 KRZANOWSKA MARIA Drużyna Szpiku 2009 K 00:02:58
37 85 POŚLEDNIK TYMOTEUSZ 2008 M 00:03:02
38 119 MIZERA ANNA 2009 K 00:03:03
39 84 SOBIECH WIKTORIA Night Runners 2008 K 00:03:05
40 31 PECZYŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie 2009 K 00:03:08
41 27 GÓRECKA MAJA 2009 K 00:03:09
42 25 ŁUKASIK ZOSIA 2009 K 00:03:10
43 34 SZYGENDA KLARA TIGER TEAM 2009 K 00:03:15
44 107 KUHNERT MARCEL SP 2 Puszczykowo 2009 M 00:03:15
45 30 SMORAWSKA AGATA 2008 K 00:03:18
46 88 NETTMANN ANTONINA UKS Lusowo 2008 K 00:03:19
47 37 SZYMCZAK ANIELA UKS Lusowo 2009 K 00:03:27
48 50 WESOŁOWSKA OLGA 2008 K 00:03:28
49 45 LENIEC LETYCJA SP 18 Poznań 2009 K 00:03:40
50 32 ŁAŹNIAK KRZYŚ Szkoła Podstawowa nr.71 2009 M 00:03:41
51 82 ŁAGOWSKI PIOTR Night Runners 2008 M 00:03:42

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 44 TARGOSZ WIKTOR SP Przezmierowo 2005 M 00:05:15
2 58 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:05:22
3 25 PISANKO MICHAŁ UKS Lusowo 2005 M 00:05:32
4 1 KOWALCZYK DIEGO AP REISSA 2006 M 00:05:41
5 52 KUCHARSKI OLIWIER MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:05:42
6 34 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:05:43
7 33 ROTH ANTONI Sp17/Night Runners 2007 M 00:05:50
8 61 KŁAK MATEUSZ SKS Unia Swarzędz 2005 M 00:05:57
9 138 SZCZODRZYŃSKA AGATA UKS Dąb Suchy Las 2005 K 00:05:58
10 43 CHOMIAK EMILIA Koziegłowy 2006 K 00:05:59
11 62 NOWAKOWSKA OLGA SKS Unia Swarzędz 2005 K 00:06:11
12 4 JANASIAK PIOTR SP 1 Szamotuły 2005 M 00:06:11
13 133 MIZERA ANTONI Szkoła Podstawowa w Lusowie 2006 M 00:06:16
14 134 KUŹMICKI PIOTR MKS Parasol 2006 M 00:06:19
15 66 WILK TOMASZ Unia Swarzędz 2006 M 00:06:21
16 131 KOGUT MAJA AZS Poznań 2005 K 00:06:23
17 27 SZYMCZAK ADAM UKS Lusowo 2005 M 00:06:24
18 75 NOWAK KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:06:26
19 122 MLECZAK KAMIL SP 2 Międzychód 2005 M 00:06:28
20 18 GÓRECKI IGNACY 2007 M 00:06:29
21 142 MACHURA JULIA SL Olimpia Poznań 2006 K 00:06:30
22 71 KOWALEWSKA POLA Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Poznaniu 2007 K 00:06:32
23 137 DANEK MARCIN SP nr 1 Poznań 2006 M 00:06:36
24 76 GÓRSKI SAMUEL Sp nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:06:37
25 144 PIĄTEK JAN SP 1 Poznań 2007 M 00:06:39
26 5 KROMA ARKADIUSZ NASTĘPCY BOLTA 2007 M 00:06:42
27 139 GURANOWSKI KUBA SP 58 Poznań 2007 M 00:06:43
28 100 STRYJSKI MIESZKO SP1 Poznań 2005 M 00:06:44
29 9 WYRWIŃSKI KAROL 2005 M 00:06:48
30 136 ZIEMNIEWSKA ALEKSANDRA UKS LUSOWO 2006 K 00:06:49
31 51 FRAMSKI ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:06:52
32 6 JASIŃSKI MAREK FORMATIQ RUN 2007 M 00:06:52
33 120 GOMUŁKA ADAM SP 2 Miedzychód 2007 M 00:06:53
34 79 STEFANIAK JAN AZS Poznań 2006 M 00:06:54
35 31 RATAJCZAK JAN SP1 Poznań 2007 M 00:06:55
36 121 KARZKOWIAK MATEUSZ SP 2 Miedzychód 2007 M 00:06:55
37 145 FRĘSKO FILIP SP 34 2007 M 00:06:56
38 148 ZIARKIEWICZ HANIA SP 18 Poznań 2006 K 00:07:01
39 128 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:07:01
40 90 KOWALCZYK IGOR SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEMPINIU 2006 M 00:07:03
41 7 DEMBIŃSKI OLIWIER ŁEJERY 2005 M 00:07:04
42 104 STARCZYŃSKI MICHAŁ Team Aktywny Stęszew 2007 M 00:07:05
43 124 KAŹMIERCZAK FILIP MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:07:10
44 35 ROLIŃSKI MIŁOSZ 2007 M 00:07:13
45 78 SZCZEŚNIAK EMILKA Olimpia Poznań 2005 K 00:07:17
46 129 SOKOŁOWSKA ZUZANNA IZOP 2007 K 00:07:24
47 150 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA SP Zakonu Pijarów 2007 K 00:07:32
48 41 WITKOWIAK ALICJA Szkoła Podstawowa Nr 4 Luboń 2005 K 00:07:34
49 135 HADRYŚ NATALIA SP 18 2006 K 00:07:34
50 68 LORENC BRAJAN MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:07:34
51 28 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 Luboń 2006 M 00:07:36
52 32 LENIEC WIKTORIA SP 18 Poznań 2006 K 00:07:36
53 40 KRAHEL OLGIERD UKS Błyskawica 2007 M 00:07:38
54 80 KOZAK ADAM 2006 M 00:07:38
55 106 GOMUŁKA KAMIL SP nr 2 Międzychód 2005 M 00:07:41
56 14 ZAPARTY TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa Jerzykowo 2006 M 00:07:42
57 3 KOWALSKA NATALIA SP Lusówko 2007 K 00:07:43
58 81 PAWLAK MAŁGORZATA Szkoła Sternik Poznań 2006 K 00:07:43
59 77 ILLMANN DAMIAN 2006 M 00:07:44
60 53 PETRYCKI NIKODEM MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:07:53
61 2 STACHOWIAK EWA SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2005 K 00:08:11
62 130 FLORCZAK DOMINIKA 2006 K 00:08:28
63 126 ZIELIŃSKA MAJA SP1 w Poznaniu 2007 K 00:08:31
64 89 SZOSZOREK ZOFIA szkoła SP1 Poznań 2007 K 00:09:35
65 57 MAJCHRZAK OLGA SP 84 2007 K 00:10:29
66 23 RUTKOWSKA ZUZANNA SP1 2006 K 00:10:31
PK 119 SIEROŃ KORNELIA SP 2 Międzychód 2004 K 00:07:01
PK 113 PAPLA ALEKSANDRA SP 2 Międzychód 2002 K 00:09:24
PK 109 KOWAL IZABELA SP 2 Międzychód 2002 K 00:09:25

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 237 KOWALSKI MACIEJ GUŁTOWY 2003 M 00:06:36
2 218 BYCZYK JULIUSZ Olimpia Poznań 2002 M 00:06:40
3 251 GAŁĘŻEWSKI JAN SP 2 w Międzychodzie 2002 M 00:07:04
4 263 MATYJA KAMIL Olimpia Poznań 2002 M 00:07:08
5 222 SOKOŁOWSKI KAMIL AZS Poznań 2004 M 00:07:11
6 262 WAWRZYNIAK OLIWIA AZS Poznań 2002 K 00:07:13
7 245 BIELECKI MAREK SL Olimpia Poznań 2003 M 00:07:18
8 260 KACZMAREK SEBASTIAN UKS Lusowo 2003 M 00:07:19
9 210 KUŁDO JAKUB SL OLIMPIA POZNAŃ 2003 M 00:07:21
10 264 FERCHMIN STANISŁAW UAM Triatlon 2003 M 00:07:25
11 267 GLAPA FILIP UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:07:31
12 268 FALBOGOWSKI MICHAŁ UAM Triathlon Poznań 2002 M 00:07:51
13 223 ŻAK MATEUSZ Olimpia Poznań 2003 M 00:07:53
14 219 ORYWAŁ MATEUSZ KS Energetyk Poznań 2003 M 00:07:58
15 257 KACZMAREK JULKA 2002 K 00:08:02
16 211 WYRWIŃSKA MARIA 2003 K 00:08:12
17 253 KUCHTA HUBERT SP 2 w Międzychodzie 2003 M 00:08:12
18 202 JANASIAK JAKUB Szamotuły 2004 M 00:08:17
19 258 NAROŻNY KACPER SP 2 Międzychód 2003 M 00:08:21
20 236 BOGUCKI PIOTR SKS Unia Swarzędz 2003 M 00:08:22
21 205 BERNAT OSKAR UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:08:22
22 204 KACZMAREK JAKUB Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu 2004 M 00:08:28
23 229 FRAMSKI MARCIN MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:33
24 224 WIECZOREK MIŁOSZ sp 28 / gim 67 2002 M 00:08:34
25 265 KĘDRA JAKUB UKS Lusowo 2002 M 00:08:42
26 271 RUNKA LAURA SP 13 2004 K 00:08:44
27 230 KASPRZAK SAMANTA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:08:48
28 213 PERZ MARIANNA UKS Dąb Suchy Las 2004 K 00:08:52
29 270 SOKOŁOWSKI JULIAN Tarnovia 2003 M 00:08:54
30 269 DANEK MARTA Gimnazjum Marcinek 2003 K 00:08:55
31 252 GACKOWSKI JEREMI SP 2 Międzychód 2002 M 00:08:55
32 216 MAZUREK PAWEŁ Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy 2004 M 00:09:30
33 261 ALBRECHT MARIA UKS Lusowo 2002 K 00:09:38
34 242 PACHUCKA JULITA UKS Lusowo 2003 K 00:09:43
35 215 WALKOWIAK STANISŁAW Szkoła Podstawowa nr 61 wPoznaniu 2004 M 00:09:54
36 206 FILIPIAK ADRIANNA Zespół Szkół w Puszczykowie 2003 K 00:09:56
37 255 SZCZEPANIAK MICHAŁ SP 2 Międzychód 2003 M 00:10:07
38 217 SZYGENDA JULIA TIGER TEAM 2004 K 00:10:27
39 233 STRZYŻEWSKA WERONIKA UAM Triathlon Poznań 2002 K 00:10:28
40 254 SYNORADZKI DOMINIK SP 2 w Międzychodzie 2002 M 00:10:32
41 232 SZUKAŁA ALEKSANDRA MUKS Jedynka Międzychód 2002 K 00:10:36
42 220 RATAJCZAK JERZY SP1 Poznań 2004 M 00:10:56
43 256 MARTYŃSKA FLORENTYNA SP 2 w Międzychodzie 2002 K 00:11:05
44 227 WIECZOREK ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2002 M 00:11:05
45 231 LEPSZA MICHALINA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:11:31
46 259 DWIECKA OLIWIA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:11:31
47 207 JASIŃSKA ALEKSANDRA FORMATIQ RUN 2003 K 00:11:42
48 241 DOBKOWICZ JULIA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:11:58
49 266 KUŹMICKA AGATA 2004 K 00:12:55
50 214 FURMANIUK ALICJA Szkoła Podstawowa 51 2004 K 00:12:58
51 209 DEMBIŃSKA AMELIA ŁEJERY 2003 K 00:13:22
52 250 KOWALCZYK MARTA 2003 K 00:15:17

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni