z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

21.10.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 135 KOZAL MILENA FTI Kids 2012 K 00:01:24
2 49 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:28
3 43 DRASZKIEWICZ JASIU Przedszkole nr 13 Poznań 2013 M 00:01:30
4 10 BIECHOŃSKA DOBROMIŁA Przedszkole Słoneczka Chatka Poznań 2012 K 00:01:33
5 143 OLSZANOWSKI ADAM Przedszkole nr 47 Poznań 2012 M 00:01:37
6 150 MAJEWSKI JAN Kasztanowe ludki 2012 M 00:01:40
7 52 RADZIMIRSKI OSKAR Przedszkole nr 189 w Poznaniu 2013 M 00:01:40
8 111 GINTROWICZ SZYMON Przedszkole Chatka Kubusia Puchatka Puszczykowo 2012 M 00:01:41
9 21 ŁAŹNIAK LILA Przedszkole Pod topolą nr 71 2012 K 00:01:41
10 41 FOKSOWICZ HANIA Ene Due Rabe 2012 K 00:01:42
11 3 GAWARECKI ALEKS Swarzędzkie Pszczółki 2012 M 00:01:43
12 142 OLSZANOWSKA NATALIA SP nr 74 Poznań 2012 K 00:01:43
13 51 JAKUSZEWSKA AMELIA kobietybiegaja.pl 2012 K 00:01:44
14 130 PIETRASIK KALINA 2012 K 00:01:44
15 144 WOJTCZAK WIKTORIA 2013 K 00:01:45
16 47 PIASZYK LEON Ene due rabe 2012 M 00:01:48
17 121 SZYMANIAK FILIP - 2012 M 00:01:48
18 123 LEHMANN TOMASZ 2012 M 00:01:54
19 22 KRUŚ LENA Pomóż Tosi 2013 K 00:01:55
20 124 MICHALAK ADAM 2014 M 00:01:57
21 17 ŁUKASIK STANISŁAW 2012 M 00:01:57
22 136 GOŁĘBIOWSKI KRZYŚ 2013 M 00:01:58
23 1 KOWALCZYK SERGIO 2014 M 00:02:00
24 106 PYSZCZAK PIOTR Przedszkole nr 83 w Poznaniu 2013 M 00:02:01
25 18 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:02:01
26 118 KONARCZAK ANTONINA 2013 K 00:02:02
27 148 LICZNIERSKI JERZY Niepubliczne Przedszkole im. Lucyny Krzemienieckiej 2013 M 00:02:03
28 19 NOWAK MILENA Przedszkole Estetyczne 2012 K 00:02:04
29 23 SZELEWSKA JULIA Przedszkole Krasnal Hałabała w Każmierzu 2014 K 00:02:05
30 20 NOWAK OLIWIA Przedszkole Estetyczne 2014 K 00:02:06
31 115 KOZIELSKA HANNA Wesoła Pszczółka 2012 K 00:02:06
32 39 CZARNOCIŃSKI STAŚ 2012 M 00:02:07
33 103 ROZMIAREK NATAN 2014 M 00:02:09
34 125 PRZYBYLSKI SZYMON Tajemnicza Wyspa Luboń 2013 M 00:02:09
35 27 FIAŁKIEWICZ MICHAŁ Przyjaciele Włóczykija 2013 M 00:02:10
36 30 GOŹDZIEWSKA HANNA Goździki/P47 2013 K 00:02:11
37 25 BARSZCZ ANTONINA PRO366 2014 K 00:02:14
38 50 LEC-MAJER BORYS Niepubliczne Przedszkole GALILEO ul. Słowackiego 58/60 2013 M 00:02:15
39 37 WESOŁOWSKA SONIA 2012 K 00:02:15
40 44 LEKKI - JARONI MAKSYMILIAN 2012 M 00:02:16
41 112 LIŚKIEWICZ KORNELIA Przedszkole przy SP 22 2012 K 00:02:16
42 31 KOWALSKA WIKTORIA Przedszkole Misia Colargola 2012 K 00:02:17
43 45 ANIOŁEK ALEKSANDRA Mud Goats 2014 K 00:02:17
44 13 PIOTROWSKI-DANIEL STANISŁAW Horyzont 2014 M 00:02:22
45 42 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:02:25
46 35 WOJCIECHOWSKA MARIA Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska 2013 K 00:02:27
47 146 LESICKA JULIA 2013 K 00:02:31
48 5 BARON ŁUKASZ RedBaron 2013 M 00:02:32
49 145 OMYŁA DANIEL 2014 M 00:02:32
50 34 OSTROWSKA KATARZYNA 2013 K 00:02:36
51 116 STEGENTA JAN 2014 M 00:02:37
52 38 SKRZYPCZAK BIANKA Przedszkole 110 Poznań 2014 K 00:02:39
53 6 ZDANOWSKA JAGNA enduhub.com 2014 K 00:02:41
54 29 KURDYK AMELIA PRZEDSZKOLE MISIA CORALGOLA 2012 K 00:02:44
55 140 KOGUT NATALIA Przedszkole nr. 104 2014 K 00:02:46
56 152 MIKOŁAJCZAK MARIA Osiedlowe Skrzaty Środa Wlkp. 2013 K 00:02:49
57 24 RUTKOWSKI TYMON 2015 M 00:02:52
58 104 ROZMIAREK JAN 2016 M 00:03:02
59 105 SOBAŃSKI FRANCISZEK 2015 M 00:03:04
60 120 WITECKA KAROLINA Przedszkole 58 2014 K 00:03:06
61 36 SIBILSKA HANNA ProRunning Promotion 2015 K 00:03:07
62 7 BAJER HELENA Wuef Club Decathlon Swadzim 2013 K 00:03:08
63 149 LICZNIERSKI ŁUCJA Niepubliczne Przedszkole im. Lucyny Krzemienieckiej 2015 K 00:03:23
64 28 MARCINIAK-BOYCE KAYDEN Mamy Biegamy Kids 2015 M 00:03:24
65 139 MAZUREK JAN 2015 M 00:03:27
66 40 ANTCZAK MAJA FEHLAU RUN TEAM JUNIOR 2015 K 00:03:32
67 147 LESICKA MARTA 2015 K 00:03:36
68 48 MELLER AMELIA 2015 K 00:03:44
69 15 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:03:55
70 151 WACHOWIAK MAŁGORZATA 2015 K 00:04:10
71 4 BARON ADAM RedBaron 2016 M 00:05:03
72 2 ŁUKOWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:05:05
73 12 PIOTROWSKI-DANIEL FELIKS 2016 M 00:05:20

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 111 KOCIOŁEK MATEUSZ Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Poznań 2010 M 00:01:05
2 43 DRASZKIEWICZ MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań 2010 M 00:01:06
3 54 CHŁODNICKI JĘDRZEJ SP 13 2010 M 00:01:06
4 32 MAĆKOWSKI MIESZKO Zespół Szkół Kąkolewo 2010 M 00:01:09
5 40 SOBKOWSKI JASIU Zespół Przedszkolny nr 1 w Międzychodzie 2011 M 00:01:10
6 112 BOROWIAK ANTONI SSP 4 2010 M 00:01:11
7 38 OSMAŃSKI FILIP Jeżyce biegają 2010 M 00:01:12
8 1 JANIAK ANTEK MKS Dopiewo 2011 M 00:01:13
9 34 KLAUZA BORYS Szkoła Prywatna nr 1 w Biedrusku 2011 M 00:01:14
10 25 MAŁECKI PATRYK SP w Czerwonaku 2010 M 00:01:14
11 59 JANKOWIAK ANTEK City Zen Poznań 2010 M 00:01:15
12 21 MIKOŁAJCZAK LEON Halfworn Team 2010 M 00:01:15
13 3 KOWALSKI JAKUB SP Lusówko 2010 M 00:01:16
14 55 MELLER JAKUB Baśniowy Zamek 2011 M 00:01:17
15 49 MROCZEK ZOFIA SP 51 Poznań 2010 K 00:01:17
16 107 KOZIELSKI FILIP 2010 M 00:01:17
17 47 ANIOŁEK BARTOSZ Mud Goats / Orlik Poznań 2010 M 00:01:18
18 121 PODLECKI FRANCISZEK 2011 M 00:01:19
19 29 BABISTA ADAM SP nr.51 Poznań 2010 M 00:01:19
20 122 KOWAL KAJETAN 2011 M 00:01:19
21 20 ŁOBODA MARIA 2010 K 00:01:20
22 35 KLAUZA JAKUB Szkoła Prywatna nr 1 w Biedrusku 2011 M 00:01:20
23 27 SZÓSTAK IGOR SP62/Piątkowo Na Biegowo 2011 M 00:01:20
24 46 KAŁEK ALEKSANDRA SP1 2010 K 00:01:20
25 137 WOLNIEWICZ ANTONI Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu 2010 M 00:01:21
26 108 KONTSCHYTS-JASIK NATASZA Łejery 2010 K 00:01:21
27 53 ROGOWSKI MICHAŁ SP 89 Poznań 2010 M 00:01:21
28 24 FLEISZAR MAKSYM Wójtowicz TRI Team 2010 M 00:01:21
29 104 KOWALSKA JULIA SP 1 Poznań 2010 K 00:01:22
30 132 FLORCZAK SZYMON 2010 M 00:01:22
31 138 MAJEWSKA ZUZANNA Szkoła 63 2010 K 00:01:22
32 17 SPALONY FILIP AKADEMIA REJSA 2011 M 00:01:22
33 130 TOMASZYK LENA 2010 K 00:01:25
34 135 SZCZODRZYŃSKI MICHAŁ UKS Dąb Suchy Las 2011 M 00:01:25
35 50 GRZESIK AMELIA Zespół Szkół w Krosnie-Mosina. 2011 K 00:01:25
36 113 PASZEK JAN Cogito Poznań 2011 M 00:01:26
37 106 LIŚKIEWICZ VANESSA 2010 K 00:01:26
38 115 PERZ ZOFIA 2010 K 00:01:26
39 136 NAPIERAŁA ROZALIA Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 2 2010 K 00:01:27
40 120 DRAJERCZAK ADRIAN 2011 M 00:01:27
41 11 ROSZAK MARTYNA SDS 2010 K 00:01:28
42 26 RATAJCZAK JADWIGA SP1 Poznań 2011 K 00:01:28
43 64 KOPROWSKI DAWID Podstawowa nr 18 2011 M 00:01:29
44 9 SOSIŃSKA LENA - 2011 K 00:01:30
45 37 PIĄTEK NATAN SP nr 17 w Poznaniu 2010 M 00:01:30
46 16 MYTNIK ZOSIA Mali Poznaniacy 2011 K 00:01:30
47 61 SKWARYŁO ULA Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku 2010 K 00:01:30
48 6 ZAGÓRSKI MIŁOSZ Poznań Race Team 2010 M 00:01:30
49 23 JASIŃSKA ZOFIA Przedszkole nr 77 2011 K 00:01:31
50 44 PRZYBYLAK SZYMON Przedszkole 190 2011 M 00:01:31
51 62 BORYSIAK ZUZANNA Szkoła nr 28 w Poznaniu 2010 K 00:01:32
52 36 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:01:32
53 57 GROBELNY DOMINIK Szkoła podstawowa nr 11 2010 M 00:01:32
54 41 ŚWIĄTNICKI IGOR Fehlau Run Team Junior 2011 M 00:01:33
55 33 SKRZYPCZAK ALEKSANDER SP 70 Poznań 2011 M 00:01:33
56 2 FRACKOWIAK WERONIKA Jeżyce Biegają 2011 K 00:01:34
57 65 RADZIMIRSKI FILIP Przedszkole nr 189 w Poznaniu 2011 M 00:01:34
58 52 WACHOWIAK EMILIA Przedszkole 110 2011 K 00:01:36
59 118 KRYSTEK FILIP 2011 M 00:01:36
60 12 ZAPARTY BŁAŻEJ Szkoła Podstawowa Jerzykowo 2010 M 00:01:37
61 105 KOWALSKI TOMASZ SP 1 Poznań 2010 M 00:01:38
62 58 HOJAN PAULINA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2011 K 00:01:39
63 13 PRZYBORSKA MAGDALENA gRUNwald team Poznań 2010 K 00:01:40
64 30 KLONOWSKA AGATA Przedszkole Leśny Zakątek nr 187 2011 K 00:01:40
65 139 ZACHWIEJA MIKOŁAJ 2010 M 00:01:41
66 18 MAZUREK ALICJA Przedszkole Bajeczka w Rokietnicy 2011 K 00:01:43
67 134 FEHLAU MIKOŁAJ 2010 M 00:01:44
68 60 SZPUREK MARTYNA Bukowski Klub Biegacza 2011 K 00:01:56

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 62 TARGOSZ IGOR SP Opalenica 2008 M 00:02:09
2 52 MAĆKOWSKI MARCEL Zespół Szkół Kąkolewo 2009 M 00:02:11
3 61 NOWAK MICHAŁ Sp29 2009 M 00:02:15
4 138 KĄDZIELAK DOMINIK Drużyna Szpiku 2008 M 00:02:15
5 3 ADAMCZEWSKA BIANKA SP7 2008 K 00:02:18
6 12 KACZMAREK PRZEMYSŁAW SP nr 2 w Zalasewie 2009 M 00:02:20
7 9 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa Nr 4 Luboń 2008 M 00:02:20
8 66 KASPRZAK KAJETAN MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:02:25
9 108 NAPIERAŁA LEON Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań 2008 M 00:02:27
10 56 ŁUKASZEWSKA NIKOLA SP2 GNIEZNO/ UKS GNIEZNO BIEGA 2008 K 00:02:28
11 127 URBANIAK OLIWIA UKS Dąb Suchy Las 2008 K 00:02:28
12 14 BIECHOŃSKA MICHALINA Szkoła Podstawowa COGITO Poznań 2009 K 00:02:30
13 47 PODRAZA POLA SP 51 POZNAŃ 2009 K 00:02:31
14 38 JASIŃSKI JAKUB SP nr 1 Poznań, ul Hezjoda 2008 M 00:02:31
15 29 GACA JULIA SP1 Poznań 2008 K 00:02:31
16 70 KISELOVA OLENA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:02:31
17 28 GURDZIOŁEK ALICJA UKS Lusowo 2009 K 00:02:32
18 133 SUSZCZEWICZ MARIANNA OLIMPIJCZYK 2008 K 00:02:32
19 57 GORZELANY KAMIL SP6 Gniezno 2008 M 00:02:32
20 59 ZAWADZKI JAKUB SP 40 Poznań 2008 M 00:02:34
21 8 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:02:34
22 53 PIĄTEK AARON SP nr 17 w Poznaniu 2008 M 00:02:35
23 137 KUKIOŁCZYŃSKA ANNA SP 62 2008 K 00:02:36
24 2 STACHOWIAK SZYMON SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2008 M 00:02:36
25 7 BANASZKIEWICZ ALICJA Szkoła Podstawowa Suchy Las Filia 2008 K 00:02:37
26 102 PYSZCZAK OLIWIA SP nr 74 w Poznaniu 2008 K 00:02:37
27 20 GROSZEWSKI OLAF Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Poznaniu 2009 M 00:02:38
28 17 OSTROWSKI JAREK RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team 2008 M 00:02:38
29 130 WŁOCH SZYMON 2009 M 00:02:40
30 132 WOLNIEWICZ SZYMON Szkola Podstawowa nr 1 Poznań 2008 M 00:02:41
31 63 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:02:41
32 103 GINTROWICZ KAROL SP 2 Puszczykowo 2009 M 00:02:41
33 22 STĘPNIAK KUBA SP 18 2008 M 00:02:42
34 107 WAWRZYNIAK JAKUB SP 17 Poznań 2009 M 00:02:43
35 58 ŁĄCZKA MATEUSZ 2008 M 00:02:43
36 18 NOWICKI TYMON Łejery 2009 M 00:02:43
37 35 LEPOROWSKA WIKTORIA Szkoła Podstawowa 34 2008 K 00:02:44
38 23 MATUSZAK FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 83 ŁEJERY 2008 M 00:02:48
39 60 RYBARCZYK ZOSIA Synchro Poznań 2009 K 00:02:48
40 136 DERSLEY NATHAN Team Panda 2009 M 00:02:48
41 135 HADRYŚ EMILIA SP 18 2009 K 00:02:48
42 21 NOWAK ZOFIA SP Kaźmierz 2008 K 00:02:49
43 31 PECZYŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie 2009 K 00:02:50
44 118 ŚCIBIOR BRUNO MUAY Running Team 2009 M 00:02:50
45 6 BOJEWSKA INGA Szkoła Podstawowa w Nochowie 2009 K 00:02:51
46 129 ZALESINSKA MARIA SP 2009 K 00:02:53
47 139 KUHNERT MARCEL SP 2 Puszczykowo 2009 M 00:02:53
48 33 KRUŚ BARTOSZ Pomóż Tosi 2008 M 00:02:54
49 119 PIETRASIK MARIA Łejery 2009 K 00:02:55
50 54 BINCZEWSKI MIKOŁAJ Fehlau Run Team Junior 2009 M 00:02:55
51 64 KRZANOWSKA MARIA Drużyna Szpiku 2009 K 00:02:56
52 11 ZAGÓRSKI MARCEL Poznań Race Team 2009 M 00:02:56
53 128 KOGUT IGOR SP Nr. 79 2009 M 00:02:57
54 15 SOSIŃSKA KINGA - 2008 K 00:02:57
55 40 DRAJERCZAK OLIWIA PODSTAWOWA NR 27 2009 K 00:02:58
56 36 KRYSIAK MARCIN SP 17 2009 M 00:02:59
57 16 ZANDECKI FRANCISZEK Społeczna Jedynka Poznań 2009 M 00:02:59
58 30 SMORAWSKA AGATA 2008 K 00:03:00
59 131 GÓRSKA SARA Sp nr 1 w Poznaniu 2008 K 00:03:00
60 73 WOŹNIAK IWO POSM nr 2 2008 M 00:03:02
61 13 BERNAT OLGA PSS Poznań 2009 K 00:03:07
62 74 HAMPEL ALEKSANDRA S.P. NR 11 w Poznaniu 2009 K 00:03:09
63 27 GÓRECKA MAJA 2009 K 00:03:09
64 105 STEGENTA ZOFIA SP 63 Poznań 2009 K 00:03:10
65 37 SZYMCZAK ANIELA UKS Lusowo 2009 K 00:03:11
66 41 GOŹDZIEWSKA MAJA Goździki /SP74 2008 K 00:03:13
67 49 ZAMELCZYK ZOSIA SP89 2008 K 00:03:13
68 68 HOJAN AMELIA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2009 K 00:03:14
69 55 ŚWIĄTNICKA MATYLDA Fehlau Run Team Junior 2008 K 00:03:14
70 71 GŁADYSIAK URSZULA SP Komorniki nr 1 2009 K 00:03:19
71 106 STEGENTA ANNA SP 63 Poznań 2008 K 00:03:22
72 32 ŁAŹNIAK KRZYŚ Szkoła Podstawowa nr.71 2009 M 00:03:35
73 50 WESOŁOWSKA OLGA 2008 K 00:03:36
74 45 LENIEC LETYCJA SP 18 Poznań 2009 K 00:03:40
75 67 BRUST NATALIA SP 18 im. Z. Nałkowskiej 2009 K 00:03:42
76 111 GOSZCZYK MAGDA SP 18 Poznań 2009 K 00:03:46
77 44 MIKOŁAJCZAK MAJA SP3 Środa Wlkp 2009 K 00:03:48
78 72 KOPROWSKA JULIA Podstawowa nr 18 2009 K 00:03:51
79 69 SZPUREK ZUZANNA Bukowski Klub Biegacza 2009 K 00:03:53
80 25 ŁUKASIK ZOSIA 2009 K 00:03:53

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 44 TARGOSZ WIKTOR SP Przezmierowo 2005 M 00:04:52
2 142 FERTCHMIN KACPER UAM Triathlon Poznań 2006 M 00:05:10
3 25 PISANKO MICHAŁ UKS Lusowo 2005 M 00:05:18
4 58 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:05:18
5 133 SZCZODRZYŃSKA AGATA UKS Dąb Suchy Las 2005 K 00:05:27
6 34 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:05:44
7 4 JANASIAK PIOTR SP 1 Szamotuły 2005 M 00:05:45
8 146 KOGUT MAJA AZS Poznań 2005 K 00:05:45
9 39 JANKOWIAK WIKTOR UKS Lusowo 2007 M 00:05:45
10 38 BABISTA DOMINIKA SP nr.51 Poznań 2006 K 00:05:46
11 61 KŁAK MATEUSZ SKS Unia Swarzędz 2005 M 00:05:49
12 10 OSTROWSKI TOMEK RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team 2007 M 00:05:51
13 148 DANEK MARCIN SP nr 1 Poznań 2006 M 00:05:54
14 153 KUŹMA JULIAN Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2005 M 00:05:56
15 62 NOWAKOWSKA OLGA SKS Unia Swarzędz 2005 K 00:05:57
16 52 KUCHARSKI OLIWIER MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:05:58
17 64 REMBECKI ARKADIUSZ SKS Unia Swarzędz 2005 M 00:06:00
18 144 ZIARKIEWICZ HANIA SP 18 Poznań 2006 K 00:06:03
19 63 POLACZEK MARIA SKS Unia Swarzędz 2005 K 00:06:04
20 150 LENARCZYK MAREK SP 1 Poznań 2007 M 00:06:05
21 132 NOWAK KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:06:07
22 137 GÓRSKI SAMUEL Sp nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:06:09
23 134 JURGA OTYLIA MOS Śrem 2005 K 00:06:11
24 66 WILK TOMASZ Unia Swarzędz 2006 M 00:06:13
25 43 CHOMIAK EMILIA Koziegłowy 2006 K 00:06:14
26 101 SZCZEŚNIAK EMILKA Olimpia Poznań 2005 K 00:06:17
27 141 GURANOWSKI KUBA SP 58 Poznań 2007 M 00:06:20
28 22 GORZELANY FILIP społeczna SP2 poznan 2005 M 00:06:21
29 9 WYRWIŃSKI KAROL 2005 M 00:06:22
30 20 SZYMAŃSKI KUBA ŁEJERY 2005 M 00:06:25
31 27 SZYMCZAK ADAM UKS Lusowo 2005 M 00:06:26
32 145 STRYJSKI MIESZKO SP1 Poznań 2005 M 00:06:27
33 55 WALOSZCZYK MACIEJ KOSM Poznań 2005 M 00:06:29
34 19 SZYMAŃSKA ZUZANNA ŁEJERY 2007 K 00:06:30
35 7 DEMBIŃSKI OLIWIER ŁEJERY 2005 M 00:06:30
36 11 KOWALSKI LEON SP 83 Łejery 2007 M 00:06:32
37 13 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:06:34
38 6 JASIŃSKI MAREK FORMATIQ RUN 2007 M 00:06:35
39 18 GÓRECKI IGNACY 2007 M 00:06:35
40 31 RATAJCZAK JAN SP1 Poznań 2007 M 00:06:38
41 110 KOWALCZYK IGOR SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEMPINIU 2006 M 00:06:39
42 29 KOWALONEK STANISŁAW KSP Poznań 2007 M 00:06:39
43 51 FRAMSKI ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:06:42
44 35 ROLIŃSKI MIŁOSZ 2007 M 00:06:50
45 138 ZIEMNIEWSKA ALEKSANDRA UKS LUSOWO 2006 K 00:06:55
46 105 KAŹMIERCZAK HANNA SP Kaźmierz 2006 K 00:06:57
47 37 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:06:58
48 50 JANISZEWSKI JĘDRZEJ 2005 M 00:06:59
49 59 MANTAS PAULINA SP1/DRUŻYNA SZPIKU 2005 K 00:07:00
50 24 MIKOŁAJCZAK LENA Halfworn Team 2007 K 00:07:01
51 40 KRAHEL OLGIERD UKS Błyskawica 2007 M 00:07:02
52 41 WITKOWIAK ALICJA Szkoła Podstawowa Nr 4 Luboń 2005 K 00:07:03
53 28 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 Luboń 2006 M 00:07:04
54 151 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA SP Zakonu Pijarów 2007 K 00:07:05
55 106 SOKOŁOWSKA ZUZANNA IZOP 2007 K 00:07:05
56 130 LORENZ BRAJAN MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:07:06
57 131 FIGLARZ WIKTOR MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:07:07
58 139 HADRYŚ NATALIA SP 18 2006 K 00:07:09
59 30 PINDRAS PIOTR Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie 2007 M 00:07:18
60 147 KOZIOŁ ANIA sp 1 poznań 2005 K 00:07:19
61 3 KOWALSKA NATALIA SP Lusówko 2007 K 00:07:20
62 103 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ 2007 M 00:07:23
63 48 MUSIAŁ PIOTR Mamy-Biegamy 2007 M 00:07:31
64 53 PETRYCKI NIKODEM MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:07:32
65 14 ZAPARTY TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa Jerzykowo 2006 M 00:07:32
66 21 SZELEWSKA ZOFIA SP Kaźmierz 2007 K 00:07:33
67 32 LENIEC WIKTORIA SP 18 Poznań 2006 K 00:07:36
68 45 MROCZEK ZUZANNA SP 51 Poznań 2007 K 00:07:45
69 56 WALOSZCZYK MALWINA SP Łejery Poznań 2007 K 00:07:47
70 60 GŁADYSIAK GABRIELA SP Komorniki 2006 K 00:07:50
71 16 LEWARTOWSKA JAGODA SP1 2006 K 00:07:52
72 57 MAJCHRZAK OLGA SP 84 2007 K 00:07:53
73 123 TALAREK GABRIELA SP 2 Międzychód 2005 K 00:07:53
74 140 MAJEWSKI DOMINIK 2007 M 00:07:54
75 149 PLUTA JADWIGA SP Suchy Las 2007 K 00:07:55
76 2 STACHOWIAK EWA SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2005 K 00:08:03
77 36 NAMYSŁOWSKA ALICJA SP Łejery 2007 K 00:08:14
78 128 ZIELIŃSKA ANIA MUKS Jedynka Międzychód 2005 K 00:08:18
79 143 WOLFF ZUZANNA ŁEJERY 2007 K 00:08:48
80 47 WINIARSKI ALEKSANDER KALOGERO MOTORS 2007 M 00:08:58
81 136 SZOSZOREK ZOFIA szkoła SP1 Poznań 2007 K 00:09:10
82 152 KUŹMA JAN SP 58 Poznań 2007 M 00:09:23
83 17 KOBER LUISE Speed Feet 16 2006 K 00:09:29
84 23 RUTKOWSKA ZUZANNA SP1 2006 K 00:09:33
85 127 ZAMOŻNIEWICZ WIKTORIA MUKS Jedynka Międzychód 2005 K 00:09:34
86 15 MATUSZAK ANTONINA Szkoła Podstawowa nr 83 ŁEJERY 2005 K 00:09:34
87 135 FLORCZAK DOMINIKA 2006 K 00:09:35
PK 126 SIEROŃ KORNELIA SP 2 Międzychód 2004 K 00:07:27
PK 118 MARTYŃSKA MARCELINA SP 2 Międzychód 2002 K 00:07:28
PK 111 MAJEWSKA MARTYNA SP 2 Międzychód 2002 K 00:07:28
PK 122 BIAŁECKA KORNELIA SP 2 Międzychód 2002 K 00:07:37
PK 119 WABERSKA LARYSA SP 2 Międzychód 2002 K 00:07:37
PK 121 PAPLA ALEKSANDRA SP 2 Międzychód 2002 K 00:08:34
PK 120 KOWAL IZABELA SP 2 Międzychód 2002 K 00:08:34

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 237 KOWALSKI MACIEJ GUŁTOWY 2003 M 00:06:34
2 208 KOWALCZYK MACIEJ SL Olimpia Poznań 2003 M 00:06:34
3 0 0 00:06:36
4 268 MOLSKI AMADEUSZ SP 2 Oborniki 2002 M 00:06:36
5 258 GAŁĘŻEWSKI JAN SP 2 w Międzychodzie 2002 M 00:06:46
6 279 KACZMAREK SEBASTIAN UKS Lusowo 2003 M 00:06:58
7 283 RÓŻAŃSKI FILIP MOS Śrem 2003 M 00:06:58
8 226 KOSMOWSKI PIOTR Gimnazjum We Wronczynie 2003 M 00:07:03
9 210 KUŁDO JAKUB SL OLIMPIA POZNAŃ 2003 M 00:07:05
10 281 FERCHMIN STANISŁAW UAM Triatlon 2003 M 00:07:11
11 271 WAWRZYNIAK OLIWIA AZS Poznań 2002 K 00:07:12
12 222 SOKOŁOWSKI KAMIL AZS Poznań 2004 M 00:07:17
13 219 ORYWAŁ MATEUSZ KS Energetyk Poznań 2003 M 00:07:18
14 272 FALSAGOWSKI MICHAŁ UAM Triathlon Poznań 2002 M 00:07:26
15 225 GORZELANY MACIEJ GIM 1 Gniezno 2003 M 00:07:39
16 204 KACZMAREK JAKUB Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu 2004 M 00:07:39
17 280 GURANOWSKI WOJTEK UKS Lusowo 2004 M 00:07:41
18 211 WYRWIŃSKA MARIA 2003 K 00:07:49
19 262 KUCHTA HUBERT SP 2 w Międzychodzie 2003 M 00:07:58
20 253 SZYMAŃSKI DAMIAN Dynamo Śmiga 2002 M 00:07:58
21 223 ŻAK MATEUSZ Olimpia Poznań 2003 M 00:07:59
22 277 KĘDRA JAKUB UKS Lusowo 2002 M 00:08:07
23 202 JANASIAK JAKUB Szamotuły 2004 M 00:08:08
24 224 WIECZOREK MIŁOSZ sp 28 / gim 67 2002 M 00:08:08
25 275 SOŁTYSIAK ULA UKS Lusowo 2004 K 00:08:10
26 260 GAŁĘŻEWSKA MAŁGORZATA SP 2 w Międzychodzie 2002 K 00:08:12
27 273 BERNAT OSKAR UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:08:13
28 278 ŁUCZKA ADAM UKS Lusowo 2002 M 00:08:21
29 230 KASPRZAK SAMANTA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:08:23
30 282 BOLEWSKI JĘDRZEJ Gim. Nr 65 2002 M 00:08:25
31 285 RUNKA LAURA SP 13 2004 K 00:08:30
32 229 FRAMSKI MARCIN MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:31
33 266 KRYGIER KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:32
34 236 BOGUCKI PIOTR SKS Unia Swarzędz 2003 M 00:08:37
35 257 GACKOWSKI JEREMI SP 2 Międzychód 2002 M 00:08:44
36 270 ISANSKA MARIANNA UAM triathlon Poznan 2002 K 00:08:58
37 215 WALKOWIAK STANISŁAW Szkoła Podstawowa nr 61 wPoznaniu 2004 M 00:09:05
38 276 ALBRECHT MARIA UKS Lusowo 2002 K 00:09:12
39 274 SOŁTYSIAK ZOSIA UKS Lusowo 2003 K 00:09:16
40 263 SYNORADZKI DOMINIK SP 2 w Międzychodzie 2002 M 00:09:20
41 216 MAZUREK PAWEŁ Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy 2004 M 00:09:21
42 213 PERZ MARIANNA UKS Dąb Suchy Las 2004 K 00:09:24
43 286 KOCZOROWSKI JAN Gimnazjum Sióstr Urszulanek Poznań 2003 M 00:09:26
44 284 POŻYWIŁKO ANTONI Gimnazjum nr 58 2002 M 00:09:28
45 269 MICHALAK DOMINIKA 2004 K 00:09:30
46 234 KUC AGNIESZKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach 2003 K 00:09:31
47 267 PACHUCKA JULITA UKS Lusowo 2003 K 00:09:37
48 238 LISIAK KINGA SKS Unia Swarzędz 2004 K 00:10:01
49 261 MARTYŃSKA FLORENTYNA SP 2 w Międzychodzie 2002 K 00:10:01
50 252 KOŁODZIEJCZAK MARIA 2002 K 00:10:02
51 206 FILIPIAK ADRIANNA Zespół Szkół w Puszczykowie 2003 K 00:10:24
52 232 SZUKAŁA ALEKSANDRA MUKS Jedynka Międzychód 2002 K 00:10:31
53 227 WIECZOREK ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2002 M 00:10:32
54 207 JASIŃSKA ALEKSANDRA FORMATIQ RUN 2003 K 00:10:36
55 233 STRZYŻEWSKA WERONIKA UAM Triathlon Poznań 2002 K 00:10:37
56 235 GUZIK JAN ISOP 2004 M 00:10:44
57 212 KOWALSKI KSAWERY SP 83 Łejery 2004 M 00:10:51
58 231 LEPSZA MICHALINA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:10:52
59 220 RATAJCZAK JERZY SP1 Poznań 2004 M 00:10:56
60 265 TALAREK WIKTORIA SP 2 w Międzychodzie 2002 K 00:11:02
61 214 FURMANIUK ALICJA Szkoła Podstawowa 51 2004 K 00:11:26
62 203 RETELEWSKA JULIA Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu 2004 K 00:11:38
63 209 DEMBIŃSKA AMELIA ŁEJERY 2003 K 00:13:28
64 254 KOWALCZYK MARTA GIMNAZJUM W BOROWIE 2003 K 00:13:42
PK 264 TOMASZEWSKI JAKUB SP 2 w Międzychodzie 2001 M 00:08:23

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni