z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

28.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 PANIKOWSKA ZOFIA GRUPA DBK OLSZTYN 2014 K 00:01:25
2 233 GODLEWSKI WIKTOR 2014 M 00:01:27
3 235 DRĄŻCZYK KAJETAN 2014 M 00:01:33
4 6 CZYŻEWSKI PAWEŁ Nr. 19 2014 M 00:01:38
5 5 CZYŻEWSKI FILIP Nr. 19 2014 M 00:01:49
6 19 MUSIELAK NIKODEM 2014 M 00:01:55
7 12 SZTYLC KLAUDIA Olsztyn 2014 K 00:02:02
8 248 BICZKOWSKI JAN 2014 M 00:02:18
9 241 BICZKOWSKI ANTONI 2015 M 00:02:20
10 10 FORNALSKA ZOFIA 2015 K 00:02:35
11 3 PUCZEL OLIWIA 2016 K 00:02:38
12 236 JURKIEWICZ IGNACY 2016 M 00:02:40
13 8 WYRĘBSKI WOJTEK 2016 M 00:02:43
14 230 RYBACZYK ALEKSANDER Olsztyn 2016 M 00:02:45
15 24 CHWIEDUK JAN Stawiguda 2014 M 00:03:10
16 15 PIETRZAK EMILIA Szperacze ZHR Olsztyn 2017 K 00:03:14
17 21 TŁOCZKOWSKA NINA 2016 K 00:03:19
18 18 PLISZKA BASIA Pliszka Biega 2017 K 00:03:23
19 26 OLSZEWSKI TYMON mytowel.pl 2014 M 00:03:49
20 14 PIETRZAK BARBARA Szperacze ZHR Olsztyn 2015 K 00:03:49
21 258 BICZKOWSKA HANNA 2018 K 00:04:46

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 267 MARCINIAK FILIP SP nr 11 2012 M 00:01:03
2 23 RADZIWON BORYS Szkoła nr.6 Ostróda 2012 M 00:01:05
3 17 KARWACKA HANIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2012 K 00:01:07
4 229 KUJAWA DAMIAN Biskupiec 2012 M 00:01:10
5 9 NAWORSKI WOJTEK SP Bartąg 2012 M 00:01:12
6 21 RYNKO KACPER SP 10 2012 M 00:01:13
7 5 DANIELEWICZ SZYMON SP 11 2012 M 00:01:14
8 8 WOLIŃSKI DAWID SP 10 OLSZTYN 2012 M 00:01:15
9 257 KUŚMIDER ANTONINA 2012 K 00:01:15
10 11 WAWRZYNKOWSKI PAWEŁ Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 23 Olsztyn 2012 M 00:01:16
11 13 DĄBROWSKA IGA Przedszkole Akademia Prymusa 2013 K 00:01:17
12 10 BRZEZIŃSKI TYMOTEUSZ 2013 M 00:01:17
13 270 WOŹNICA ANDRZEJ 2013 M 00:01:25
14 202 DOMIAN HUBERT Szkoła w bartagu 2012 M 00:01:27
15 246 JANSSENS LUKA Mater Dei Brasschaat 2013 M 00:01:29
16 271 KIEZIK DOMINIK Przedszkole Leluki 2013 M 00:01:32
17 6 PAWLAK PRZEMYSŁAW SP 22 2012 M 00:01:33
18 269 WOŹNICA GRZEGORZ 2013 M 00:01:44
19 12 PLISZKA MAJA Pliszka Biega 2013 K 00:01:48
20 24 PRZERADZKA NINA 2012 K 00:01:53

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 DZIK KSAWERY Mks truso 2010 M 00:02:22
2 11 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP3 Barczewo 2010 M 00:02:24
3 146 DANELCZYK WERONIKA 2010 K 00:02:25
4 143 ZIOMEK MACIEJ NZSIP Ramsowo 2010 M 00:02:26
5 24 TOPA DANIEL Olsztyńska Szkółka Triatlonu 2010 M 00:02:29
6 9 CHEĆKO-ZAREMBA JADWIGA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:30
7 18 RADZIWON BARTOSZ SP Stawiguda 2010 M 00:02:33
8 142 RASZKOWSKI KRZYSZTOF ZSP Kelbork Wielki 2010 M 00:02:35
9 3 ROJEK ESTERA 2010 K 00:02:36
10 7 MOCZULSKA MAGDALENA 2010 K 00:02:37
11 8 JARCZYK AGATA 2010 K 00:02:38
12 22 KAROLEWSKA JULIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:38
13 12 PIETRZAK STANISŁAW Szperacze ZHR Olsztyn 2011 M 00:02:39
14 31 KORNACKA HELENA SP 18 OLSZTYN 2010 K 00:02:40
15 32 KORNACKA ZOFIA SP 18 OLSZTYN 2011 K 00:02:42
16 145 GODLEWSKI IGOR 2010 M 00:02:42
17 23 KAROLEWSKA WERONIKA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2011 K 00:02:43
18 127 BURDALSKI FILIP 2010 M 00:02:45
19 153 BUBROWSKA MAŁGORZATA Sp25 Olsztyn 2010 K 00:02:47
20 27 PANIKOWSKI ADAM GRUPA DBK OLSZTYN 2011 M 00:02:48
21 139 KURCZYCKA EMILIA 2010 K 00:02:54
22 150 ROBIN MAYA 2011 K 00:02:55
23 33 ŁOŃSKA BASIA SP9 Olsztyn 2010 K 00:02:57
24 46 00:02:57
25 21 BIAŁCZAK ALICJA Rogóż 2011 K 00:02:58
26 17 ILCZUK MICHAŁ Olsztyn 2011 M 00:03:04
27 154 ZAWROTNIAK ZUZANNA 2011 K 00:03:05
28 14 NAWORSKA ZOFIA SP Bartąg 2010 K 00:03:07
29 19 KRUPIŃSKA DANUSIA 2011 K 00:03:10
30 151 OŻUBKO MAJA ABRM Rakiety Olsztyn 2010 K 00:03:12
31 5 DUBLANKA ZOFIA Olsztyńska szkółka triathlonu 2011 K 00:03:12
32 15 WAWRZYNKOWSKA MARIA Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 23 Olsztyn 2010 K 00:03:15
33 105 KWADE MARTA SP Dywity 2010 K 00:03:19
34 126 JANSSENS ARANKA Mater Dei Brasschaat 2010 K 00:03:23

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 SINKIEWICZ MIKOŁAJ Pasym 2007 M 00:04:20
2 2 DUBLANKA IGOR Olsztyńska szkółka triathlonu 2007 M 00:04:21
3 27 CHWIEDUK PIOTR Stawiguda 2009 M 00:04:22
4 35 SACZUK OLIWIA Szkoła 2008 K 00:04:23
5 12 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP3 Barczewo 2007 K 00:04:23
6 133 KANIEWSKI FILIP Pszczółkowski Team 2008 M 00:04:26
7 34 OLSZEWSKI DAWID Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łęgajnach 2008 M 00:04:39
8 13 CYNT IGOR SP 2 OLSZTYN 2009 M 00:04:41
9 14 ZIEJA MAJA SKAZANI NA SUKCES/SP9 2008 K 00:04:43
10 25 KĘDZIOR ANIELA SP 2 Olsztyn 2009 K 00:04:45
11 131 ZIOMEK ARTUR NZSIP Ramsowo 2008 M 00:04:46
12 132 ROSA DOMINIK NZSIP Ramsowo 2007 M 00:04:46
13 26 CHWIEDUK MATEUSZ Stawiguda 2009 M 00:04:47
14 36 BUJNA ZOFIA SKAJBIEGACZE 2008 K 00:04:50
15 156 SZEWCZAK FILIP SP25 2007 M 00:04:56
16 37 KOSZAŁKA ANNA Olsztyn 2007 K 00:04:56
17 128 KURCZYCKI KACPER 2007 M 00:04:57
18 136 MATRACKI KONRAD 2008 M 00:05:02
19 145 SZOSTAWICKI JAKUB SP101 2007 M 00:05:03
20 18 DĄBROWSKI TYMON Olsztyńska Szkółka Triatlonu 2007 M 00:05:04
21 29 MARWEG PIOTR Olsztyn 2009 M 00:05:06
22 6 SANGOWSKA NATALIA Szkoła podstawowa w Tolkmicku 2009 K 00:05:16
23 152 GADOMSKI BARTOSZ 2009 M 00:05:17
24 33 WRÓBLEWSKA HELENA Szkoła Podstawowa nr 3 2008 K 00:05:18
25 140 ZAWROTNIAK LENA 2008 K 00:05:33
26 28 KWADE MAJA SP Dywity 2007 K 00:05:37
27 155 MELNYK TOMASZ 2007 M 00:05:38
28 17 FILAK TOMASZ GRUPA DBK OLSZTYN 2009 M 00:05:38
29 144 ZIEMAK MARYSIA SP 3 Malbork 2007 K 00:05:38
30 137 SKOTNICKA ZOJA ISOB Bydgoszcz 2009 K 00:05:43
31 139 SKURA ALEKSANDRA 2009 K 00:05:47
32 125 KUJAWA WIKTORIA Biskupiec 2009 K 00:05:49
33 23 PODLEWSKI BORYS sp2 olsztyn 2009 M 00:05:53
34 24 KUPCHYK OLEKSANDR Grupa DBK Olsztyn 2009 M 00:06:00
35 10 MAJEWSKI ALEKSANDER Skazani na sukces 2009 M 00:06:04
36 143 BOCHNIAK JULIA SP 9 Olsztyn 2009 K 00:06:10
37 15 BIESIEKIERSKA OLGA SP10 Olsztyn 2009 K 00:06:26
38 157 WIÓRKOWSKA OLIWIA 2009 K 00:06:46
39 20 DROZDOWSKI WIKTOR DROZDY BIEGAJĄ 2009 M 00:06:53
40 32 SZYMAŃSKI KAROL szkoła podstawowa nr 25 2009 M 00:08:19

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 208 SAWICZ KACPER Pszczółkowski Team 2004 M 00:07:15
2 309 ROSA SZYMON NZSiP Ramsowo 2005 M 00:07:20
3 209 KRUPIŃSKI WOJTEK 8 ODH 2004 M 00:07:55
4 317 ZIENKIEWICZ KINGA UKS Gimpas Pasłęk 2006 K 00:08:35
5 207 FILAK KRZYSZTOF GRUPA DBK OLSZTYN 2005 M 00:08:38
6 212 BORKO AMELIA SP2 LA/AZS Olsztyn 2006 K 00:08:47
7 203 SANGOWSKI JAKUB Szkoła podstawowa w Tolkmicku 2006 M 00:08:49
8 211 PODLEWSKI FILIP 2006 M 00:08:54
9 202 JARCZYK HELENA 2006 K 00:08:54
10 213 JACHIMOWICZ MILENA Qźnia Jeziorany 2005 K 00:08:58
11 330 GADOMSKI WOJCIECH 2006 M 00:09:35
12 205 ZIEJA PAULINA SKAZANI NA SUKCES/SP9 2005 K 00:10:51
13 201 ROJEK HUBERT 2005 M 00:11:12
14 206 BIESIEKIERSKI WIKTOR SP7 Olsztyn 2006 M 00:11:46

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni