Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | SINKIEWICZ | MIKOŁAJ | Pasym | 2007 | M | 00:04:20 |
2 | 2 | DUBLANKA | IGOR | Olsztyńska szkółka triathlonu | 2007 | M | 00:04:21 |
3 | 27 | CHWIEDUK | PIOTR | Stawiguda | 2009 | M | 00:04:22 |
4 | 35 | SACZUK | OLIWIA | Szkoła | 2008 | K | 00:04:23 |
5 | 12 | JĘDRUSZCZAK | ALEKSANDRA | SP3 Barczewo | 2007 | K | 00:04:23 |
6 | 133 | KANIEWSKI | FILIP | Pszczółkowski Team | 2008 | M | 00:04:26 |
7 | 34 | OLSZEWSKI | DAWID | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łęgajnach | 2008 | M | 00:04:39 |
8 | 13 | CYNT | IGOR | SP 2 OLSZTYN | 2009 | M | 00:04:41 |
9 | 14 | ZIEJA | MAJA | SKAZANI NA SUKCES/SP9 | 2008 | K | 00:04:43 |
10 | 25 | KĘDZIOR | ANIELA | SP 2 Olsztyn | 2009 | K | 00:04:45 |
11 | 131 | ZIOMEK | ARTUR | NZSIP Ramsowo | 2008 | M | 00:04:46 |
12 | 132 | ROSA | DOMINIK | NZSIP Ramsowo | 2007 | M | 00:04:46 |
13 | 26 | CHWIEDUK | MATEUSZ | Stawiguda | 2009 | M | 00:04:47 |
14 | 36 | BUJNA | ZOFIA | SKAJBIEGACZE | 2008 | K | 00:04:50 |
15 | 156 | SZEWCZAK | FILIP | SP25 | 2007 | M | 00:04:56 |
16 | 37 | KOSZAŁKA | ANNA | Olsztyn | 2007 | K | 00:04:56 |
17 | 128 | KURCZYCKI | KACPER | 2007 | M | 00:04:57 | |
18 | 136 | MATRACKI | KONRAD | 2008 | M | 00:05:02 | |
19 | 145 | SZOSTAWICKI | JAKUB | SP101 | 2007 | M | 00:05:03 |
20 | 18 | DĄBROWSKI | TYMON | Olsztyńska Szkółka Triatlonu | 2007 | M | 00:05:04 |
21 | 29 | MARWEG | PIOTR | Olsztyn | 2009 | M | 00:05:06 |
22 | 6 | SANGOWSKA | NATALIA | Szkoła podstawowa w Tolkmicku | 2009 | K | 00:05:16 |
23 | 152 | GADOMSKI | BARTOSZ | 2009 | M | 00:05:17 | |
24 | 33 | WRÓBLEWSKA | HELENA | Szkoła Podstawowa nr 3 | 2008 | K | 00:05:18 |
25 | 140 | ZAWROTNIAK | LENA | 2008 | K | 00:05:33 | |
26 | 28 | KWADE | MAJA | SP Dywity | 2007 | K | 00:05:37 |
27 | 155 | MELNYK | TOMASZ | 2007 | M | 00:05:38 | |
28 | 17 | FILAK | TOMASZ | GRUPA DBK OLSZTYN | 2009 | M | 00:05:38 |
29 | 144 | ZIEMAK | MARYSIA | SP 3 Malbork | 2007 | K | 00:05:38 |
30 | 137 | SKOTNICKA | ZOJA | ISOB Bydgoszcz | 2009 | K | 00:05:43 |
31 | 139 | SKURA | ALEKSANDRA | 2009 | K | 00:05:47 | |
32 | 125 | KUJAWA | WIKTORIA | Biskupiec | 2009 | K | 00:05:49 |
33 | 23 | PODLEWSKI | BORYS | sp2 olsztyn | 2009 | M | 00:05:53 |
34 | 24 | KUPCHYK | OLEKSANDR | Grupa DBK Olsztyn | 2009 | M | 00:06:00 |
35 | 10 | MAJEWSKI | ALEKSANDER | Skazani na sukces | 2009 | M | 00:06:04 |
36 | 143 | BOCHNIAK | JULIA | SP 9 Olsztyn | 2009 | K | 00:06:10 |
37 | 15 | BIESIEKIERSKA | OLGA | SP10 Olsztyn | 2009 | K | 00:06:26 |
38 | 157 | WIÓRKOWSKA | OLIWIA | 2009 | K | 00:06:46 | |
39 | 20 | DROZDOWSKI | WIKTOR | DROZDY BIEGAJĄ | 2009 | M | 00:06:53 |
40 | 32 | SZYMAŃSKI | KAROL | szkoła podstawowa nr 25 | 2009 | M | 00:08:19 |