z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

11.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 55 SEKIETA FILIP TIME4S 2012 M 00:01:33
2 6 CIEŚLIK MATYLDA Przedszkole Nr 7 2012 K 00:01:34
3 14 ŚWIĄDER JOANNA PM 2 NIEZAPOMINAJKA RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:35
4 7 ŁOŚ DAWID Przedszkole miejskie nr.126 2012 M 00:01:37
5 59 GALANT PIOTR Rodzinka pl 2013 M 00:01:41
6 62 URAZIŃSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:55
7 61 JAWORSKA ZOFIA PM142 2013 K 00:01:59
8 9 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:02:08
9 3 ZAKRZEWSKA ANNA 2013 K 00:02:09
10 56 SEKIETA FRANCISZEK TIME4S 2014 M 00:02:17
11 8 GRAD MICHAŁ PM 106 2013 M 00:02:24
12 58 KRYPA HELENA 2013 K 00:02:42
13 60 SAWCZYK NADIA 2015 K 00:03:11
14 57 KĘDZIERSKI JAKUB 2016 M 00:04:03

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 64
16*
MŁODZIŃSKA ALA 2010 K 00:01:00
2 59 PIETRZAK MACIEJ Triathlon Rawa 2010 M 00:01:05
3 8 ELJASZ LAURA SP nr 1 2010 K 00:01:06
4 22 KOPACKI KUBA SP nr 160 2010 M 00:01:08
5 11 ANDRZEJCZAK FILIP PM 110 w Łodzi 2011 M 00:01:09
6 18 RAWECKA HANNA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2010 K 00:01:09
7 17 MYDŁOWSKI HUBERT szkoła im. Montesory 2010 M 00:01:10
8 4 STERCZEWSKI BARTOSZ SP 139 2010 M 00:01:10
9 15 TKACZYK MAJA SP 184 Łódź 2010 K 00:01:12
10 62 JAWORSKI SZYMON SP149 2010 M 00:01:14
11 13 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:01:14
12 21 PIOTROWSKI ANTONI SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2010 M 00:01:15
13 52 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:01:16
14 56 KĘDZIERSKA OLA 2011 K 00:01:17
15 58 GALANT BARTEK Rodzinka pl 2011 M 00:01:17
16 51 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:01:18
17 60 SAMBORSKA ZOFIA Sp nr 29 w Łodzi 2011 K 00:01:18
18 9 ŁAWICKI MACIEJ 2011 M 00:01:22
19 5 PEREPEREZ -CHĘTKOWSKI JAN 2011 M 00:01:23
20 12 SKOWROŃSKI MARCIN Przedszkole Miejskie nr 106 2011 M 00:01:35
21 10 GRAD HANNA PM 106 2011 K 00:01:37
22 25 BILKOWSKI ALEKSANDER Przedszkole 2011 M 00:01:41
23 53 KAZIMIERCZAK MICHAŁ Przedszkole Miejskie Nr 58 2011 M 00:01:44
24 63 BOROWIEC MAJA Przedszkole Miejskie nr 163 Łodzi 2011 K 00:01:53
25 7 ŁOŚ AGATKA Szkoła Podstawowa 149 2010 K 00:01:55
26 57 KRYPA ARTUR 2011 M 00:01:58
27 16
61*
KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ 2011 M 00:02:06

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 62 MAKSYMIUK MARCIN Szkoła Podstawowa nr 2 w Milanówku 2009 M 00:02:39
2 26 STEFANIAK SERGIUSZ K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:02:45
3 57 KRUK WIKTOR UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2008 M 00:02:47
4 29 PIOTROWSKA NATALIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2008 K 00:02:52
5 14 ANDRZEJCZAK NINA SP 56 w Łodzi 2008 K 00:02:58
6 51 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:04
7 61 PIETRZAK KACPER Triathlon Rawa 2008 M 00:03:05
8 20 KOWALSKI MARCIN Lekkoatletyka dla każdego 2008 M 00:03:10
9 60 KUBA OLA 2009 K 00:03:19
10 17 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ 2009 M 00:03:22
11 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 2008 K 00:03:24
12 28 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Montessori 2009 M 00:03:25
13 10 GORZEŃ BARTOSZ SP 122 2008 M 00:03:33
14 52 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:03:37
15 13 KACPRZAK JAGODA SP 29 2008 K 00:03:42
16 31 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:03:54
17 23 WDOWIAK JULIUSZ KS 55 2009 M 00:04:08
18 4 WOŹNIAKOWSKA ZOFIA SP 169 2008 K 00:04:18
19 53 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2008 K 00:04:47
20 63 BEMBEN KINGA 2009 K 00:05:11

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 71 PAWELUS AMELIA BKL 2005 K 00:02:57
2 42 KARBOWNIK MAŁGOSIA MKS Jedynka 2005 K 00:02:58
3 52 KUCIŃSKI WIKTOR 2005 M 00:02:59
4 29 MARKOWIAK MATEUSZ BKL Bełchatów 2005 M 00:03:00
5 31 ARENT ARTUR MKS Jedynka 2005 M 00:03:06
6 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:18
7 30 OLCZYK ANNA BKL 2007 K 00:03:32
8 33 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:33
9 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:35
10 35 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:44
11 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:48
12 41 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:52
13 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:53
14 22 WDOWIAK JĘDRZEJ KS 55 2006 M 00:03:57
15 40 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:58
16 15 SKOWROŃSKA NATALIA SP 7 2006 K 00:03:59
17 72 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:01
18 14 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:04:04
19 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 2006 M 00:04:06
20 68 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:04:07
21 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:07
22 44 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr5 2005 M 00:04:15
23 19 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:04:16
24 46 TOMCZYK ZUZANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:22
25 5 RUZICKI PATRYK szkoła 114 2006 M 00:04:24
26 39 WŁODARSKA PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:30
27 34 KOS KLAUDIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:30
28 43 JARZYŃSKI ANTONI 34 SP w Łodzi 2007 M 00:04:40
29 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:54
30 54 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:02
31 56 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:03
32 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:05:14
33 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:05:16
34 53 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:05:17
35 55 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:21
36 58 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:25
37 63 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:27
38 57 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:32
39 1 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:05:35
40 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:05:45
41 73 KOPEĆ MACIEJ 2006 M 00:05:53
42 67 AUGUSTYNIAK KAROL SP Bratoszewice 2006 M 00:05:59
43 66 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:01
44 60 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:04
45 61 KRZESZEWSKA ALINA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:05

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 253 WOŚKO KACPER BKL Bełchatów 2003 M 00:06:04
2 261 PAWŁOWSKI WOJCIECH MLUKS RAWA 2002 M 00:06:15
3 256 KLIMEK ROBERT LUKS BOGUSZYCE 2002 M 00:06:22
4 204 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:41
5 260 GÓRSKI FRYDERYK 2002 M 00:06:49
6 212 KLIMCZAK KACPER Mks Jedynka Łódź 2004 M 00:07:11
7 252 LESKA ANTONINA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:12
8 206 RUTA MARCEL Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2002 M 00:07:15
9 257 BIERNACKA MAJA MKS Jedynka Łódź 2004 K 00:07:24
10 210 MATLOK MARCEL 2002 M 00:07:27
11 251 DYBALAK MARITA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:29
12 213 KAROLCZUK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:07:42
13 207 MILCZAREK IGOR Zespół Szkół Katolickich im. JP2 2003 M 00:08:29
14 203 EJZERT BARTŁOMIEJ Gimnazjum 22 2003 M 00:09:11
15 214 NOWAK PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:09:18
16 254 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:09:40
17 255 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:09:43
18 208 OLSZÓWKA JAKUB SP nr 122 w Łodzi 2004 M 00:10:18
PK 258 GIELEC JULIA 2004 K 00:07:39

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni