z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

11.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 6 CIEŚLIK MATYLDA Przedszkole Nr 7 2012 K 00:01:34
2 14 ŚWIĄDER JOANNA PM 2 NIEZAPOMINAJKA RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:35
3 61 JAWORSKA ZOFIA PM142 2013 K 00:01:59
4 9 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:02:08
5 3 ZAKRZEWSKA ANNA 2013 K 00:02:09
6 58 KRYPA HELENA 2013 K 00:02:42
7 60 SAWCZYK NADIA 2015 K 00:03:11

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 64
16*
MŁODZIŃSKA ALA 2010 K 00:01:00
2 8 ELJASZ LAURA SP nr 1 2010 K 00:01:06
3 18 RAWECKA HANNA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2010 K 00:01:09
4 15 TKACZYK MAJA SP 184 Łódź 2010 K 00:01:12
5 13 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:01:14
6 52 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:01:16
7 56 KĘDZIERSKA OLA 2011 K 00:01:17
8 60 SAMBORSKA ZOFIA Sp nr 29 w Łodzi 2011 K 00:01:18
9 10 GRAD HANNA PM 106 2011 K 00:01:37
10 63 BOROWIEC MAJA Przedszkole Miejskie nr 163 Łodzi 2011 K 00:01:53
11 7 ŁOŚ AGATKA Szkoła Podstawowa 149 2010 K 00:01:55

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 29 PIOTROWSKA NATALIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2008 K 00:02:52
2 14 ANDRZEJCZAK NINA SP 56 w Łodzi 2008 K 00:02:58
3 60 KUBA OLA 2009 K 00:03:19
4 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 2008 K 00:03:24
5 13 KACPRZAK JAGODA SP 29 2008 K 00:03:42
6 31 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:03:54
7 4 WOŹNIAKOWSKA ZOFIA SP 169 2008 K 00:04:18
8 53 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2008 K 00:04:47
9 63 BEMBEN KINGA 2009 K 00:05:11

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 71 PAWELUS AMELIA BKL 2005 K 00:02:57
2 42 KARBOWNIK MAŁGOSIA MKS Jedynka 2005 K 00:02:58
3 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:18
4 30 OLCZYK ANNA BKL 2007 K 00:03:32
5 33 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:33
6 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:35
7 35 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:44
8 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:48
9 41 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:52
10 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:53
11 40 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:58
12 15 SKOWROŃSKA NATALIA SP 7 2006 K 00:03:59
13 68 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:04:07
14 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:07
15 19 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:04:16
16 46 TOMCZYK ZUZANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:22
17 39 WŁODARSKA PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:30
18 34 KOS KLAUDIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:30
19 54 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:02
20 56 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:03
21 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:05:14
22 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:05:16
23 63 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:27
24 57 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:32
25 1 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:05:35
26 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:05:45
27 60 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:04
28 61 KRZESZEWSKA ALINA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:05

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 252 LESKA ANTONINA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:12
2 257 BIERNACKA MAJA MKS Jedynka Łódź 2004 K 00:07:24
3 251 DYBALAK MARITA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:29
4 213 KAROLCZUK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:07:42
5 214 NOWAK PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:09:18
PK 258 GIELEC JULIA 2004 K 00:07:39

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni