z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

11.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 55 SEKIETA FILIP TIME4S 2012 M 00:01:33
2 7 ŁOŚ DAWID Przedszkole miejskie nr.126 2012 M 00:01:37
3 59 GALANT PIOTR Rodzinka pl 2013 M 00:01:41
4 62 URAZIŃSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:55
5 56 SEKIETA FRANCISZEK TIME4S 2014 M 00:02:17
6 8 GRAD MICHAŁ PM 106 2013 M 00:02:24
7 57 KĘDZIERSKI JAKUB 2016 M 00:04:03

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 59 PIETRZAK MACIEJ Triathlon Rawa 2010 M 00:01:05
2 22 KOPACKI KUBA SP nr 160 2010 M 00:01:08
3 11 ANDRZEJCZAK FILIP PM 110 w Łodzi 2011 M 00:01:09
4 17 MYDŁOWSKI HUBERT szkoła im. Montesory 2010 M 00:01:10
5 4 STERCZEWSKI BARTOSZ SP 139 2010 M 00:01:10
6 62 JAWORSKI SZYMON SP149 2010 M 00:01:14
7 21 PIOTROWSKI ANTONI SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2010 M 00:01:15
8 58 GALANT BARTEK Rodzinka pl 2011 M 00:01:17
9 51 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:01:18
10 9 ŁAWICKI MACIEJ 2011 M 00:01:22
11 5 PEREPEREZ -CHĘTKOWSKI JAN 2011 M 00:01:23
12 12 SKOWROŃSKI MARCIN Przedszkole Miejskie nr 106 2011 M 00:01:35
13 25 BILKOWSKI ALEKSANDER Przedszkole 2011 M 00:01:41
14 53 KAZIMIERCZAK MICHAŁ Przedszkole Miejskie Nr 58 2011 M 00:01:44
15 57 KRYPA ARTUR 2011 M 00:01:58
16 16
61*
KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ 2011 M 00:02:06

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 62 MAKSYMIUK MARCIN Szkoła Podstawowa nr 2 w Milanówku 2009 M 00:02:39
2 26 STEFANIAK SERGIUSZ K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:02:45
3 57 KRUK WIKTOR UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2008 M 00:02:47
4 51 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:04
5 61 PIETRZAK KACPER Triathlon Rawa 2008 M 00:03:05
6 20 KOWALSKI MARCIN Lekkoatletyka dla każdego 2008 M 00:03:10
7 17 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ 2009 M 00:03:22
8 28 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Montessori 2009 M 00:03:25
9 10 GORZEŃ BARTOSZ SP 122 2008 M 00:03:33
10 52 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:03:37
11 23 WDOWIAK JULIUSZ KS 55 2009 M 00:04:08

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 52 KUCIŃSKI WIKTOR 2005 M 00:02:59
2 29 MARKOWIAK MATEUSZ BKL Bełchatów 2005 M 00:03:00
3 31 ARENT ARTUR MKS Jedynka 2005 M 00:03:06
4 22 WDOWIAK JĘDRZEJ KS 55 2006 M 00:03:57
5 72 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:01
6 14 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:04:04
7 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 2006 M 00:04:06
8 44 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr5 2005 M 00:04:15
9 5 RUZICKI PATRYK szkoła 114 2006 M 00:04:24
10 43 JARZYŃSKI ANTONI 34 SP w Łodzi 2007 M 00:04:40
11 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:54
12 53 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:05:17
13 55 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:21
14 58 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:25
15 73 KOPEĆ MACIEJ 2006 M 00:05:53
16 67 AUGUSTYNIAK KAROL SP Bratoszewice 2006 M 00:05:59
17 66 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:01

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 253 WOŚKO KACPER BKL Bełchatów 2003 M 00:06:04
2 261 PAWŁOWSKI WOJCIECH MLUKS RAWA 2002 M 00:06:15
3 256 KLIMEK ROBERT LUKS BOGUSZYCE 2002 M 00:06:22
4 204 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:41
5 260 GÓRSKI FRYDERYK 2002 M 00:06:49
6 212 KLIMCZAK KACPER Mks Jedynka Łódź 2004 M 00:07:11
7 206 RUTA MARCEL Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2002 M 00:07:15
8 210 MATLOK MARCEL 2002 M 00:07:27
9 207 MILCZAREK IGOR Zespół Szkół Katolickich im. JP2 2003 M 00:08:29
10 203 EJZERT BARTŁOMIEJ Gimnazjum 22 2003 M 00:09:11
11 254 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:09:40
12 255 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:09:43
13 208 OLSZÓWKA JAKUB SP nr 122 w Łodzi 2004 M 00:10:18

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni