z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

11.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 71 PAWELUS AMELIA BKL 2005 K 00:02:57
2 42 KARBOWNIK MAŁGOSIA MKS Jedynka 2005 K 00:02:58
3 52 KUCIŃSKI WIKTOR 2005 M 00:02:59
4 29 MARKOWIAK MATEUSZ BKL Bełchatów 2005 M 00:03:00
5 31 ARENT ARTUR MKS Jedynka 2005 M 00:03:06
6 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:18
7 30 OLCZYK ANNA BKL 2007 K 00:03:32
8 33 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:33
9 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:35
10 35 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:44
11 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:48
12 41 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:52
13 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:53
14 22 WDOWIAK JĘDRZEJ KS 55 2006 M 00:03:57
15 40 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:58
16 15 SKOWROŃSKA NATALIA SP 7 2006 K 00:03:59
17 72 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:01
18 14 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:04:04
19 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 2006 M 00:04:06
20 68 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:04:07
21 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:07
22 44 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr5 2005 M 00:04:15
23 19 SIEMIŃSKA ADRIANNA LKS Koluszki 2007 K 00:04:16
24 46 TOMCZYK ZUZANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:22
25 5 RUZICKI PATRYK szkoła 114 2006 M 00:04:24
26 39 WŁODARSKA PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:30
27 34 KOS KLAUDIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:30
28 43 JARZYŃSKI ANTONI 34 SP w Łodzi 2007 M 00:04:40
29 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:54
30 54 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:02
31 56 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:03
32 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:05:14
33 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:05:16
34 53 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:05:17
35 55 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:21
36 58 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:25
37 63 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:27
38 57 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:32
39 1 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:05:35
40 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:05:45
41 73 KOPEĆ MACIEJ 2006 M 00:05:53
42 67 AUGUSTYNIAK KAROL SP Bratoszewice 2006 M 00:05:59
43 66 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:01
44 60 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:04
45 61 KRZESZEWSKA ALINA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:05

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni