z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

11.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 MORAWIEC WERONIKA Przedszkole Samorządowe nr 8 w Bełchatowie 2013 K 00:01:37
2 14 ŚWIĄDER JOANNA PM 2 NIEZAPOMINAJKA RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:46
3 57 URAZIŃSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:54
4 4 WACH RAFAŁ Przedszkole Niezapominajka 2013 M 00:01:56
5 55 GALANT PIOTR Rodzinka pl 2013 M 00:02:04
6 58 JAWORSKA ZOFIA PM142 2013 K 00:02:06
7 3 ZAKRZEWSKA ANNA 2013 K 00:02:20
8 8 GRAD MICHAŁ PM 106 2013 M 00:02:44
9 56 SAWCZYK NADIA 2015 K 00:03:21

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 56 SOBCZAK INES 2010 K 00:01:00
2 16 MŁODZIŃSKA ALA SP34 2010 K 00:01:02
3 8 ELJASZ LAURA SP nr 1 2010 K 00:01:04
4 55 PIETRZAK MACIEJ Triathlon Rawa 2010 M 00:01:06
5 11 ANDRZEJCZAK FILIP PM 110 w Łodzi 2011 M 00:01:07
6 22 KOPACKI KUBA SP nr 160 2010 M 00:01:07
7 17 MYDŁOWSKI HUBERT szkoła im. Montesory 2010 M 00:01:11
8 4 STERCZEWSKI BARTOSZ SP 139 2010 M 00:01:12
9 18 RAWECKA HANNA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2010 K 00:01:14
10 13 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:01:17
11 61 JAWORSKI SZYMON SP149 2010 M 00:01:17
12 21 PIOTROWSKI ANTONI SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2010 M 00:01:20
13 51 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:01:22
14 57 SAMBORSKA ZOFIA Sp nr 29 w Łodzi 2011 K 00:01:23
15 5 PEREPEREZ -CHĘTKOWSKI JAN 2011 M 00:01:27
16 52 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:29
17 59 MARASEK FRANCISZEK sp 120 2011 M 00:01:39
18 10 GRAD HANNA PM 106 2011 K 00:01:42
19 2 WACH HANNA Szkoła podstawowa nr 4 2010 K 00:01:50
20 53 KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ ABiS 2011 M 00:01:52
21 25 BILKOWSKI ALEKSANDER Przedszkole 2011 M 00:01:53
22 1 ZAKRZEWSKI ARTUR 2010 M 00:02:03
23 60 BOROWIEC MAJA Przedszkole Miejskie nr 163 Łodzi 2011 K 00:02:36

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 KRAWCZYK JĘDRZEJ SO Twoja Szkoła 2009 M 00:02:38
2 26 STEFANIAK SERGIUSZ K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:02:41
3 51 PACH AMELIA SP Bratoszewice 2008 K 00:02:44
4 53 KRUK WIKTOR UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2008 M 00:02:46
5 17 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ 2009 M 00:02:59
6 29 PIOTROWSKA NATALIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2008 K 00:03:01
7 55 PIETRZAK KACPER Triathlon Rawa 2008 M 00:03:02
8 2 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:03:03
9 18 MORAWIEC ALICJA SP 5 Bełchatów 2009 K 00:03:15
10 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 2008 K 00:03:21
11 28 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Montessori 2009 M 00:03:26
12 11 JAROSIŃSKI KRYSTIAN SP 184 2008 M 00:03:27
13 20 KOWALSKI MARCIN Lekkoatletyka dla każdego 2008 M 00:03:33
14 57 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:03:43
15 10 GORZEŃ BARTOSZ SP 122 2008 M 00:03:44
16 32 STEFANÓW NATALIA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:24
17 4 WOŹNIAKOWSKA ZOFIA SP 169 2008 K 00:04:34
18 31 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:36
19 52 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2008 K 00:05:15

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 72 PAWELUS AMELIA BKL 2005 K 00:03:10
2 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:13
3 70 MALINOWSKA OLIWIA BKL Bełchatów 2005 K 00:03:16
4 68 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:03:21
5 30 OLCZYK ANNA BKL 2007 K 00:03:26
6 20 TKACZYK MIKOŁAJ SP 184 Łódź 2005 M 00:03:31
7 35 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:33
8 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:36
9 59 STEFANIAK WIKTOR K.S. Triathlon Rawa 2005 M 00:03:49
10 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:50
11 69 STALA WIKTOR 2007 M 00:03:50
12 33 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:51
13 41 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:54
14 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:55
15 40 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:59
16 56 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:04:02
17 14 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:04:05
18 71 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:06
19 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:08
20 39 WŁODARSKA PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:21
21 44 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr5 2005 M 00:04:28
22 54 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:32
23 34 KOS KLAUDIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:37
24 73 GRODECKA JAGODA Drużyna Cyborga 2007 K 00:04:42
25 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:49
26 43 JARZYŃSKI ANTONI 34 SP w Łodzi 2007 M 00:04:52
27 25 RAWECKA ZOFIA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2007 K 00:04:58
28 52 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:06
29 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:05:13
30 66 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:17
31 53 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ 2007 M 00:05:18
32 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:05:20
33 60 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:27
34 58 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:31
35 55 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:57
36 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:06:06
37 57 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:32
38 67 KRZESZEWSKA ALINA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:34
39 61 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:06:35
40 63 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:48
41 36 NOWAK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:11:18

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 262 WOŚKO KACPER BKL Bełchatów 2003 M 00:06:16
2 204 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:23
3 264 KLIMEK ROBERT LUKS BOGUSZYCE 2002 M 00:06:38
4 263 GÓRSKI FRYDERYK 2002 M 00:06:39
5 256 DAWIDZIAK ALEKSANDRA Bkl 2002 K 00:06:48
6 257 DĄBRÓWKA WIKTOR BKL Bełchatów 2004 M 00:07:01
7 261 CHMIELEWSKA GABRIELA BKL Bełchatów 2003 K 00:07:07
8 258 LESKA ANTONINA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:11
9 206 RUTA MARCEL Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2002 M 00:07:22
10 260 DYBALAK MARITA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:36
11 266 MATLOK MARCEL 2002 M 00:07:57
12 265 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:08:15
13 213 KAROLCZUK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:08:21
14 207 MILCZAREK IGOR Zespół Szkół Katolickich im. JP2 2003 M 00:08:39
15 253 TOMASZEWSKA WIKTORIA MLUKS Rawa Mazowiecka 2003 K 00:08:53
16 251 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:09:20
17 203 EJZERT BARTŁOMIEJ Gimnazjum 22 2003 M 00:09:46
18 214 NOWAK PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:09:50
19 252 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:10:36
20 255 WALERYCH WERONIKA SP Bratoszewice 2004 K 00:13:36
21 254 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:14:16

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni