z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

11.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 MORAWIEC WERONIKA Przedszkole Samorządowe nr 8 w Bełchatowie 2013 K 00:01:37
2 14 ŚWIĄDER JOANNA PM 2 NIEZAPOMINAJKA RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:46
3 58 JAWORSKA ZOFIA PM142 2013 K 00:02:06
4 3 ZAKRZEWSKA ANNA 2013 K 00:02:20
5 56 SAWCZYK NADIA 2015 K 00:03:21

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 56 SOBCZAK INES 2010 K 00:01:00
2 16 MŁODZIŃSKA ALA SP34 2010 K 00:01:02
3 8 ELJASZ LAURA SP nr 1 2010 K 00:01:04
4 18 RAWECKA HANNA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2010 K 00:01:14
5 13 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:01:17
6 57 SAMBORSKA ZOFIA Sp nr 29 w Łodzi 2011 K 00:01:23
7 10 GRAD HANNA PM 106 2011 K 00:01:42
8 2 WACH HANNA Szkoła podstawowa nr 4 2010 K 00:01:50
9 60 BOROWIEC MAJA Przedszkole Miejskie nr 163 Łodzi 2011 K 00:02:36

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 51 PACH AMELIA SP Bratoszewice 2008 K 00:02:44
2 29 PIOTROWSKA NATALIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2008 K 00:03:01
3 18 MORAWIEC ALICJA SP 5 Bełchatów 2009 K 00:03:15
4 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 2008 K 00:03:21
5 32 STEFANÓW NATALIA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:24
6 4 WOŹNIAKOWSKA ZOFIA SP 169 2008 K 00:04:34
7 31 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:36
8 52 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2008 K 00:05:15

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 72 PAWELUS AMELIA BKL 2005 K 00:03:10
2 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:13
3 70 MALINOWSKA OLIWIA BKL Bełchatów 2005 K 00:03:16
4 30 OLCZYK ANNA BKL 2007 K 00:03:26
5 35 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:33
6 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:36
7 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:50
8 33 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:51
9 41 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:54
10 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:55
11 40 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:59
12 56 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:04:02
13 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:08
14 39 WŁODARSKA PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:21
15 34 KOS KLAUDIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:37
16 73 GRODECKA JAGODA Drużyna Cyborga 2007 K 00:04:42
17 25 RAWECKA ZOFIA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2007 K 00:04:58
18 52 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:06
19 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:05:13
20 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:05:20
21 60 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:27
22 58 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:31
23 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:06:06
24 57 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:32
25 67 KRZESZEWSKA ALINA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:34
26 61 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:06:35
27 36 NOWAK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:11:18

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 256 DAWIDZIAK ALEKSANDRA Bkl 2002 K 00:06:48
2 261 CHMIELEWSKA GABRIELA BKL Bełchatów 2003 K 00:07:07
3 258 LESKA ANTONINA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:11
4 260 DYBALAK MARITA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:36
5 213 KAROLCZUK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:08:21
6 253 TOMASZEWSKA WIKTORIA MLUKS Rawa Mazowiecka 2003 K 00:08:53
7 214 NOWAK PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2004 K 00:09:50
8 255 WALERYCH WERONIKA SP Bratoszewice 2004 K 00:13:36

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni