z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

11.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 57 URAZIŃSKI BARTOSZ 2012 M 00:01:54
2 4 WACH RAFAŁ Przedszkole Niezapominajka 2013 M 00:01:56
3 55 GALANT PIOTR Rodzinka pl 2013 M 00:02:04
4 8 GRAD MICHAŁ PM 106 2013 M 00:02:44

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 55 PIETRZAK MACIEJ Triathlon Rawa 2010 M 00:01:06
2 11 ANDRZEJCZAK FILIP PM 110 w Łodzi 2011 M 00:01:07
3 22 KOPACKI KUBA SP nr 160 2010 M 00:01:07
4 17 MYDŁOWSKI HUBERT szkoła im. Montesory 2010 M 00:01:11
5 4 STERCZEWSKI BARTOSZ SP 139 2010 M 00:01:12
6 61 JAWORSKI SZYMON SP149 2010 M 00:01:17
7 21 PIOTROWSKI ANTONI SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2010 M 00:01:20
8 51 DRZEWIECKI IGNACY SP Bratoszewice 2010 M 00:01:22
9 5 PEREPEREZ -CHĘTKOWSKI JAN 2011 M 00:01:27
10 52 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:29
11 59 MARASEK FRANCISZEK sp 120 2011 M 00:01:39
12 53 KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ ABiS 2011 M 00:01:52
13 25 BILKOWSKI ALEKSANDER Przedszkole 2011 M 00:01:53
14 1 ZAKRZEWSKI ARTUR 2010 M 00:02:03

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 KRAWCZYK JĘDRZEJ SO Twoja Szkoła 2009 M 00:02:38
2 26 STEFANIAK SERGIUSZ K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:02:41
3 53 KRUK WIKTOR UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2008 M 00:02:46
4 17 WESOŁOWSKI TYMOTEUSZ 2009 M 00:02:59
5 55 PIETRZAK KACPER Triathlon Rawa 2008 M 00:03:02
6 2 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:03:03
7 28 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Montessori 2009 M 00:03:26
8 11 JAROSIŃSKI KRYSTIAN SP 184 2008 M 00:03:27
9 20 KOWALSKI MARCIN Lekkoatletyka dla każdego 2008 M 00:03:33
10 57 KUŹMIŃSKI JAKUB SP Bratoszewice 2008 M 00:03:43
11 10 GORZEŃ BARTOSZ SP 122 2008 M 00:03:44

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 68 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:03:21
2 20 TKACZYK MIKOŁAJ SP 184 Łódź 2005 M 00:03:31
3 59 STEFANIAK WIKTOR K.S. Triathlon Rawa 2005 M 00:03:49
4 69 STALA WIKTOR 2007 M 00:03:50
5 14 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:04:05
6 71 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:06
7 44 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr5 2005 M 00:04:28
8 54 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:32
9 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:49
10 43 JARZYŃSKI ANTONI 34 SP w Łodzi 2007 M 00:04:52
11 66 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:17
12 53 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ 2007 M 00:05:18
13 55 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:57
14 63 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:48

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 262 WOŚKO KACPER BKL Bełchatów 2003 M 00:06:16
2 204 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:23
3 264 KLIMEK ROBERT LUKS BOGUSZYCE 2002 M 00:06:38
4 263 GÓRSKI FRYDERYK 2002 M 00:06:39
5 257 DĄBRÓWKA WIKTOR BKL Bełchatów 2004 M 00:07:01
6 206 RUTA MARCEL Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2002 M 00:07:22
7 266 MATLOK MARCEL 2002 M 00:07:57
8 265 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:08:15
9 207 MILCZAREK IGOR Zespół Szkół Katolickich im. JP2 2003 M 00:08:39
10 251 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:09:20
11 203 EJZERT BARTŁOMIEJ Gimnazjum 22 2003 M 00:09:46
12 252 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:10:36
13 254 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:14:16

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni