z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

11.02.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 72 PAWELUS AMELIA BKL 2005 K 00:03:10
2 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:13
3 70 MALINOWSKA OLIWIA BKL Bełchatów 2005 K 00:03:16
4 68 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:03:21
5 30 OLCZYK ANNA BKL 2007 K 00:03:26
6 20 TKACZYK MIKOŁAJ SP 184 Łódź 2005 M 00:03:31
7 35 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:33
8 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:36
9 59 STEFANIAK WIKTOR K.S. Triathlon Rawa 2005 M 00:03:49
10 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:50
11 69 STALA WIKTOR 2007 M 00:03:50
12 33 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:51
13 41 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:54
14 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:55
15 40 ZAGRAJEK AMELIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:59
16 56 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:04:02
17 14 WESOŁOWSKI SZYMON 2007 M 00:04:05
18 71 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:06
19 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:08
20 39 WŁODARSKA PATRYCJA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:21
21 44 STEFANÓW KRYSTIAN Dom Dziecka nr5 2005 M 00:04:28
22 54 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:32
23 34 KOS KLAUDIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:37
24 73 GRODECKA JAGODA Drużyna Cyborga 2007 K 00:04:42
25 7 KIERZEK IGOR SP 189 Łódź 2007 M 00:04:49
26 43 JARZYŃSKI ANTONI 34 SP w Łodzi 2007 M 00:04:52
27 25 RAWECKA ZOFIA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2007 K 00:04:58
28 52 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:05:06
29 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:05:13
30 66 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:17
31 53 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ 2007 M 00:05:18
32 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:05:20
33 60 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:27
34 58 KACZOR ZUZANNA SP Bratoszewice 2005 K 00:05:31
35 55 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:57
36 4 EJZERT BARBARA SP 44 2007 K 00:06:06
37 57 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:32
38 67 KRZESZEWSKA ALINA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:34
39 61 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:06:35
40 63 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:48
41 36 NOWAK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:11:18

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni