z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

14.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 51 OLEJNICZAK NATANIEL Olejniczaki 2012 M 00:01:32
2 14 ŚWIĄDER JOANNA PM 2 NIEZAPOMINAJKA RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:38
3 12 MORAWIEC WERONIKA Przedszkole Samorządowe nr 8 w Bełchatowie 2013 K 00:01:41
4 1 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Przedszkole 112 Łódź 2012 M 00:01:45
5 7 ŁOŚ DAWID Przedszkole miejskie nr.126 2012 M 00:01:45
6 2 KAŁUŻNY DAWID Przedszkole 112 Łódź 2013 M 00:01:49
7 6 CIEŚLIK MATYLDA Przedszkole Nr 7 2012 K 00:01:58
8 55 JAWORSKA ZOFIA PM142 2013 K 00:02:01
9 9 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:02:03
10 3 ZAKRZEWSKA ANNA 2013 K 00:02:22
11 8 GRAD MICHAŁ PM 106 2013 M 00:02:24
12 52 OLEJNICZAK LEONARD Olejniczaki 2014 M 00:02:26

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 53 SOBCZAK INES 2010 K 00:01:00
2 3 SZMERKA PATRYK SP NR 12 2010 M 00:01:03
3 54 PIETRZAK MACIEJ Triathlon Rawa 2010 M 00:01:07
4 22 KOPACKI KUBA SP nr 160 2010 M 00:01:08
5 17 MYDŁOWSKI HUBERT szkoła im. Montesory 2010 M 00:01:09
6 52 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:01:10
7 15 TKACZYK MAJA SP 184 Łódź 2010 K 00:01:12
8 4 STERCZEWSKI BARTOSZ SP 139 2010 M 00:01:16
9 21 PIOTROWSKI ANTONI SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2010 M 00:01:16
10 13 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:01:17
11 51 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:20
12 57 GALANT BARTEK Rodzinka pl 2011 M 00:01:21
13 56 JAWORSKI SZYMON SP149 2010 M 00:01:21
14 5 PEREPEREZ -CHĘTKOWSKI JAN 2011 M 00:01:25
15 55 SAMBORSKA ZOFIA Sp nr 29 w Łodzi 2011 K 00:01:26
16 9 ŁAWICKI MACIEJ 2011 M 00:01:31
17 10 GRAD HANNA PM 106 2011 K 00:01:35
18 7 ŁOŚ AGATKA Szkoła Podstawowa 149 2010 K 00:01:37
19 25 BILKOWSKI ALEKSANDER Przedszkole 2011 M 00:01:41
20 59 BOROWIEC MAJA Przedszkole Miejskie nr 163 Łodzi 2011 K 00:01:42
21 26 RAMIĘGA JAKUB Przedszkole nr 200 2011 M 00:01:48
22 1 ZAKRZEWSKI ARTUR 2010 M 00:01:50
23 58 KRUK DOMINIK ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 M 00:01:54

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 KRAWCZYK JĘDRZEJ SO Twoja Szkoła 2009 M 00:02:41
2 55 STOLECKI SZYMON BKL Bełchatów/Drużyna Szpiku 2008 M 00:02:44
3 26 STEFANIAK SERGIUSZ K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:02:45
4 29 PIOTROWSKA NATALIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2008 K 00:02:56
5 57 KRUK WIKTOR UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2008 M 00:02:57
6 51 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:05
7 18 MORAWIEC ALICJA SP 5 Bełchatów 2009 K 00:03:07
8 2 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:03:12
9 8 KALISTA FILIP Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź 2009 M 00:03:15
10 21 MĘDRZAK JULIA 2008 K 00:03:16
11 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 2008 K 00:03:20
12 56 PIETRZAK KACPER Triathlon Rawa 2008 M 00:03:23
13 28 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Montessori 2009 M 00:03:24
14 20 KOWALSKI MARCIN Lekkoatletyka dla każdego 2008 M 00:03:25
15 22 RAKSHIT SZYMON UKS 55 2008 M 00:03:28
16 59 SYGUŁA SANDRA 2009 K 00:03:37
17 13 KACPRZAK JAGODA SP 29 2008 K 00:03:56
18 53 JANOWICZ DOMINIK SP Bratoszewice 2008 M 00:04:12
19 31 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:40
20 32 STEFANÓW NATALIA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:41
21 52 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2008 K 00:05:00

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 ARENT ARTUR MKS Jedynka 2005 M 00:03:03
2 42 KARBOWNIK MAŁGOSIA MKS Jedynka 2005 K 00:03:04
3 29 MARKOWIAK MATEUSZ BKL Bełchatów 2005 M 00:03:05
4 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:17
5 52 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:03:25
6 30 OLCZYK ANNA BKL 2007 K 00:03:28
7 20 TKACZYK MIKOŁAJ SP 184 Łódź 2005 M 00:03:31
8 69 KLECZYK SZYMON 2007 M 00:03:34
9 33 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:35
10 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:37
11 35 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:39
12 41 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:42
13 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:46
14 66 STALA WIKTOR 2007 M 00:03:48
15 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:51
16 26 STEFANIAK WIKTOR K.S. Triathlon Rawa 2005 M 00:03:55
17 63 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:03:58
18 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:00
19 68 LENCZEWSKA ANTONINA SP 116 2006 K 00:04:02
20 3 SZMERKA KINGA SP NR 12 2006 K 00:04:08
21 46 TOMCZYK ZUZANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:13
22 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 2006 M 00:04:14
23 67 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:16
24 27 DZIEKOŃSKI JAKUB KrejzoleTim 2006 M 00:04:27
25 25 RAWECKA ZOFIA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2007 K 00:04:31
26 53 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:04:33
27 8 GRODECKA JAGODA Drużyna Cyborga 2007 K 00:04:38
28 43 JARZYŃSKI ANTONI 34 SP w Łodzi 2007 M 00:04:43
29 36 NOWAK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:53
30 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:04:56
31 55 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:58
32 54 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ 2007 M 00:04:58
33 60 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:17
34 56 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:19
35 10 ŁOŚ ZUZANNA Szkoła Podstawowa 149 2005 K 00:05:19
36 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:05:35
37 59 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:47
38 1 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:06:03
39 58 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:06:28
40 57 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:31
41 61 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:35

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 261 WOŚKO KACPER BKL Bełchatów 2003 M 00:06:11
2 263 PAWŁOWSKI WOJCIECH MLUKS RAWA 2002 M 00:06:13
3 257 KLIMEK ROBERT LUKS BOGUSZYCE 2002 M 00:06:31
4 204 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:36
5 266 GÓRSKI FRYDERYK 2002 M 00:07:06
6 212 KLIMCZAK KACPER Mks Jedynka Łódź 2004 M 00:07:10
7 258 BIERNACKA MAJA MKS Jedynka Łódź 2004 K 00:07:19
8 210 MATLOK MARCEL 2002 M 00:07:37
9 260 POSMYK WIKTORIA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:41
10 209 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:08:07
11 207 MILCZAREK IGOR Zespół Szkół Katolickich im. JP2 2003 M 00:08:14
12 206 RUTA MARCEL Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2002 M 00:08:16
13 251 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:09:03
14 215 WŁODARSKA OLIWIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2003 K 00:09:19
15 252 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:10:34
16 253 KOŚLIN KACPER SP Bratoszewice 2004 M 00:12:41
17 254 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:12:44
18 256 BURTKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2004 K 00:12:53
19 255 NOSIŃSKA AMELIA SP Bratoszewice 2004 K 00:13:04
PK 262 GIELEC JULIA 2004 K 00:07:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni