z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

14.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 51 OLEJNICZAK NATANIEL Olejniczaki 2012 M 00:01:32
2 1 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Przedszkole 112 Łódź 2012 M 00:01:45
3 7 ŁOŚ DAWID Przedszkole miejskie nr.126 2012 M 00:01:45
4 2 KAŁUŻNY DAWID Przedszkole 112 Łódź 2013 M 00:01:49
5 8 GRAD MICHAŁ PM 106 2013 M 00:02:24
6 52 OLEJNICZAK LEONARD Olejniczaki 2014 M 00:02:26

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 SZMERKA PATRYK SP NR 12 2010 M 00:01:03
2 54 PIETRZAK MACIEJ Triathlon Rawa 2010 M 00:01:07
3 22 KOPACKI KUBA SP nr 160 2010 M 00:01:08
4 17 MYDŁOWSKI HUBERT szkoła im. Montesory 2010 M 00:01:09
5 4 STERCZEWSKI BARTOSZ SP 139 2010 M 00:01:16
6 21 PIOTROWSKI ANTONI SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2010 M 00:01:16
7 51 KUNIKOWSKI IWO SP Bratoszewice 2011 M 00:01:20
8 57 GALANT BARTEK Rodzinka pl 2011 M 00:01:21
9 56 JAWORSKI SZYMON SP149 2010 M 00:01:21
10 5 PEREPEREZ -CHĘTKOWSKI JAN 2011 M 00:01:25
11 9 ŁAWICKI MACIEJ 2011 M 00:01:31
12 25 BILKOWSKI ALEKSANDER Przedszkole 2011 M 00:01:41
13 26 RAMIĘGA JAKUB Przedszkole nr 200 2011 M 00:01:48
14 1 ZAKRZEWSKI ARTUR 2010 M 00:01:50
15 58 KRUK DOMINIK ŁÓDŹ KOCHA SPORT 2011 M 00:01:54

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 KRAWCZYK JĘDRZEJ SO Twoja Szkoła 2009 M 00:02:41
2 55 STOLECKI SZYMON BKL Bełchatów/Drużyna Szpiku 2008 M 00:02:44
3 26 STEFANIAK SERGIUSZ K.S. Triathlon Rawa 2008 M 00:02:45
4 57 KRUK WIKTOR UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2008 M 00:02:57
5 51 KRASIŃSKI BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2009 M 00:03:05
6 2 GŁOWACKI ANTONI 2009 M 00:03:12
7 8 KALISTA FILIP Szkoła Podstawowa ZNP ul. Bohdanowicza 4, Łódź 2009 M 00:03:15
8 56 PIETRZAK KACPER Triathlon Rawa 2008 M 00:03:23
9 28 WRÓBLEWSKI JAN Szkoła Montessori 2009 M 00:03:24
10 20 KOWALSKI MARCIN Lekkoatletyka dla każdego 2008 M 00:03:25
11 22 RAKSHIT SZYMON UKS 55 2008 M 00:03:28
12 53 JANOWICZ DOMINIK SP Bratoszewice 2008 M 00:04:12

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 ARENT ARTUR MKS Jedynka 2005 M 00:03:03
2 29 MARKOWIAK MATEUSZ BKL Bełchatów 2005 M 00:03:05
3 52 KOSMA SZYMON SP Bratoszewice 2006 M 00:03:25
4 20 TKACZYK MIKOŁAJ SP 184 Łódź 2005 M 00:03:31
5 69 KLECZYK SZYMON 2007 M 00:03:34
6 66 STALA WIKTOR 2007 M 00:03:48
7 26 STEFANIAK WIKTOR K.S. Triathlon Rawa 2005 M 00:03:55
8 2 SUCHARKIEWICZ JAKUB SP 149 2006 M 00:04:14
9 67 BIERNACKI MIKOŁAJ MKS Jedynka Łódź 2007 M 00:04:16
10 27 DZIEKOŃSKI JAKUB KrejzoleTim 2006 M 00:04:27
11 43 JARZYŃSKI ANTONI 34 SP w Łodzi 2007 M 00:04:43
12 55 MRZYGŁÓD OSKAR SP Bratoszewice 2006 M 00:04:58
13 54 PIESTRZENIEWICZ MATEUSZ 2007 M 00:04:58
14 60 ANTOSIAK MATEUSZ SP Bratoszewice 2006 M 00:05:17
15 56 DANYCH BARTOSZ SP Bratoszewice 2007 M 00:05:19
16 61 OGŁASKA MARCIN SP Bratoszewice 2007 M 00:06:35

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 261 WOŚKO KACPER BKL Bełchatów 2003 M 00:06:11
2 263 PAWŁOWSKI WOJCIECH MLUKS RAWA 2002 M 00:06:13
3 257 KLIMEK ROBERT LUKS BOGUSZYCE 2002 M 00:06:31
4 204 TROCIŃSKI KACPER RYSIOTEAM 2003 M 00:06:36
5 266 GÓRSKI FRYDERYK 2002 M 00:07:06
6 212 KLIMCZAK KACPER Mks Jedynka Łódź 2004 M 00:07:10
7 210 MATLOK MARCEL 2002 M 00:07:37
8 209 MATLOK ALEXANDER 2003 M 00:08:07
9 207 MILCZAREK IGOR Zespół Szkół Katolickich im. JP2 2003 M 00:08:14
10 206 RUTA MARCEL Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2002 M 00:08:16
11 251 KUCZKOWSKI PATRYK SP Bratoszewice 2004 M 00:09:03
12 252 BARTNIK KRYSTIAN SP Bratoszewice 2004 M 00:10:34
13 253 KOŚLIN KACPER SP Bratoszewice 2004 M 00:12:41
14 254 SMELA BARTŁOMIEJ SP Bratoszewice 2004 M 00:12:44

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni