z

Łódź

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

14.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 ŚWIĄDER JOANNA PM 2 NIEZAPOMINAJKA RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2012 K 00:01:38
2 12 MORAWIEC WERONIKA Przedszkole Samorządowe nr 8 w Bełchatowie 2013 K 00:01:41
3 6 CIEŚLIK MATYLDA Przedszkole Nr 7 2012 K 00:01:58
4 55 JAWORSKA ZOFIA PM142 2013 K 00:02:01
5 9 SOBIESIAK LAURA Rysie 2013 K 00:02:03
6 3 ZAKRZEWSKA ANNA 2013 K 00:02:22

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 53 SOBCZAK INES 2010 K 00:01:00
2 52 WRÓBLEWSKA MARIA SP Bratoszewice 2010 K 00:01:10
3 15 TKACZYK MAJA SP 184 Łódź 2010 K 00:01:12
4 13 SIEMIŃSKA ANNA LKS Koluszki 2010 K 00:01:17
5 55 SAMBORSKA ZOFIA Sp nr 29 w Łodzi 2011 K 00:01:26
6 10 GRAD HANNA PM 106 2011 K 00:01:35
7 7 ŁOŚ AGATKA Szkoła Podstawowa 149 2010 K 00:01:37
8 59 BOROWIEC MAJA Przedszkole Miejskie nr 163 Łodzi 2011 K 00:01:42

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 29 PIOTROWSKA NATALIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2008 K 00:02:56
2 18 MORAWIEC ALICJA SP 5 Bełchatów 2009 K 00:03:07
3 21 MĘDRZAK JULIA 2008 K 00:03:16
4 1 SUCHARKIEWICZ AGATA SP 149 2008 K 00:03:20
5 59 SYGUŁA SANDRA 2009 K 00:03:37
6 13 KACPRZAK JAGODA SP 29 2008 K 00:03:56
7 31 IDOWSKA ZUZANNA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:40
8 32 STEFANÓW NATALIA Dom Dziecka nr5 2008 K 00:04:41
9 52 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2008 K 00:05:00

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 42 KARBOWNIK MAŁGOSIA MKS Jedynka 2005 K 00:03:04
2 17 NAPIERAŁA AMELIA LKS KOLUSZKI 2006 K 00:03:17
3 30 OLCZYK ANNA BKL 2007 K 00:03:28
4 33 KAROLCZUK MARTYNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:35
5 21 NOWAKOWSKA JAGODA LKS Koluszki 2007 K 00:03:37
6 35 MODELEWSKA JULIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:03:39
7 41 ZIELIŃSKA AGNIESZKA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2005 K 00:03:42
8 24 MYDŁOWSKA WIKTORIA Szkoła im. Montesory 2007 K 00:03:46
9 37 ROSIŃSKA EMILIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:03:51
10 63 CYNKIER NIKOLA UKS 55 Łódź/Szkoła Podstawowa na 111 Łódź 2005 K 00:03:58
11 38 ŚWIĄDER ADRIANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2006 K 00:04:00
12 68 LENCZEWSKA ANTONINA SP 116 2006 K 00:04:02
13 3 SZMERKA KINGA SP NR 12 2006 K 00:04:08
14 46 TOMCZYK ZUZANNA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:13
15 25 RAWECKA ZOFIA RYSIE / Akademia Lekkoatletyki 2007 K 00:04:31
16 53 HORODECKA NATALIA SP Bratoszewice 2006 K 00:04:33
17 8 GRODECKA JAGODA Drużyna Cyborga 2007 K 00:04:38
18 36 NOWAK ALEKSANDRA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2007 K 00:04:53
19 32 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA Szkoła Montessori 2007 K 00:04:56
20 10 ŁOŚ ZUZANNA Szkoła Podstawowa 149 2005 K 00:05:19
21 18 RUTA NATALIA Szkoła Podstawowa im.ks. I. Radziszewskiego w Bratoszewicach 2005 K 00:05:35
22 59 PIETRUCHA ZOFIA SP Bratoszewice 2007 K 00:05:47
23 1 TOBOŁA MARTYNA M A G Team 2007 K 00:06:03
24 58 KUBICKA KATARZYNA SP Bratoszewice 2007 K 00:06:28
25 57 KUNIKOWSKA DĄBRÓWKA SP Bratoszewice 2006 K 00:06:31

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 258 BIERNACKA MAJA MKS Jedynka Łódź 2004 K 00:07:19
2 260 POSMYK WIKTORIA BKL Bełchatów 2004 K 00:07:41
3 215 WŁODARSKA OLIWIA SP 4 RAWA MAZ. / LUKS BOGUSZYCE 2003 K 00:09:19
4 256 BURTKA ALEKSANDRA SP Bratoszewice 2004 K 00:12:53
5 255 NOSIŃSKA AMELIA SP Bratoszewice 2004 K 00:13:04
PK 262 GIELEC JULIA 2004 K 00:07:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni